Jaunumi

Konference - Medicine For World Ghettos

Vakar, 5. decembrī viesojāmies Medicines For Worlds Ghettos konferencē, kurā klausījāmies iedvesmojošus stāstus par ielas sporta sociālo ietekmi uz sabiedrību, infrastruktūras attīstību, brīvprātīgā darba attīstību, mārketinga stratēģiskām darbībām gan uzņēmuma iekšienē, gan ārienē un, protams, citas attīstības tendences, kas ir vajadzīgas katram uzņēmējam.

Konferencē piedalījās 18 valstu pārstāvji no Maltas, Dānijas, Brazīlijas, Īrijas, Ukrainas, Krievijas u.c. valstīm, kas stāstīja par savas idejas attīstību, par nepadošanos un atbalstu citiem, kā arī Vladimira Voloshina interesantā uztāšanās par mārketinga stratēģiskām darbībām un pieredzi viņa ikdienā.

lasīt tālāk

LABO DARBU DARĪTĀJS!

ŠOGAD arī mēs - Autoskolas Credo Autoprieks kolektīvs, esam sarosījušies kļūt par prieka vēstnešiem bērniem, kam tas ir nepieciešams, tāpēc sadarbībā ar Laimas namiņu, vēlamies uzdāvināt bērniem pārsteigumu un siltas sajūtas, sarūpējot viņiem dāvaniņas uz Ziemassvētkiem. 

Ja arī Tev ir vēlme pievienoties un kļūt par daļu no dāvanu vēstnešiem, tad droši pievienojies ziedotājiem un kopā paveiksim skaistas lietas.

 

Naudu ziedojumiem vari nodot meitenēm ofisā, kas atrodas Raiņa bulvārī 25, 4. st. 419. kab. Paldies! 

lasīt tālāk

BLACK FRIDAY!

BACK FRIDAY PAKALPOJUMI - 93.15€ DĀVANĀ!
Reģistrējieties jebkurā grupā no 26.11.19. līdz 02.12.19., veicot pirmo iemaksu, un mēs jums pilnībā atmaksāsim:
Teorētiskais eksāmens autoskolā (10€)
Braukšanas eksāmens autoskolā (32€)
Teorētiskais eksāmens CSDD (12,63€)
CSDD braukšanas eksāmens (38,52€)


Kādi vēl BONUSI Tevi gaida?
Credo Autoprieks piedāvā plašu grupu izvēli dažādos laikos - nedēļas nogalēs un darba dienās, kā arī nodarbību grafiks ir pieejams līdz 2020. gada janvārim
Pateicoties pieredzējušiem pasniedzējiem 95,26% mūsu studentu CSDD eksāmenu nokārto ar pirmo reizi
Vēl mums ir lētākais piedāvājums medicīniskai komisijai Rīgā - tikai 22€

Piesakies https://bit.ly/35zPZj7  vai pa tālruni 67220800

lasīt tālāk

"VEF Rīgas skolu superlīgas" 11. sezona

05.11.2019. viesojāmies Rīgas Domē preses konferencē, kurā piedalījās Ghetto Games komanda, "VEF Rīga" valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups, skolu pārstāvji un paši skolnieki, lai apspriestu "VEF Rīga skolu superlīgas" 11. sezonas norisi un kārtību. 

Kopā startēs 66 skolas un 216 komandas, kurās piedalīsies gan zēni, gan meitenes trijās vecuma grupās. Pirmā spēle norisināsies jau 20. novemrī. Apbalvošana notiks februārī, kad tiks pasniegtas balvas labākajiem. 

Turnīri solās būt aizraujoši un pieredzes bagāti. Tiekamies! :)

lasīt tālāk

Dāvanu karte

Esam izveidojuši lielisku iespēju iegādāties sev vai saviem mīļajiem dāvanu karti Credo Autoprieks mājas lapā. 

Tev ir iespeja izvēlēties PILNU B kategorijas braukšanas kursu vai TEORIJAS kursu. 

Lai izdodas! yes

 

lasīt tālāk

Noteikumu izmaiņas CSDD

Informējam, ka no 2. septembra no figūru laukuma uz ceļu satiksmi tiek pārceltas figūras “braukšanas uzsākšana augšupceļā” un “apgriešanās braukšanai pretējā virzienā”. ❗️❗️❗️

Figūru laukumā paliek un pēc izlozes pretendents veic obligāto figūru “stāvvieta paralēli braukšanas virzienam” vai “iebraukšana gabarītvārtos”.

Otra obligātā figūra ir "kases automāts". Šo figūru vērtējums tiek atzīmēts protokolā (kā līdz šim).

 

lasīt tālāk

Sadarbība ar Ghetto Games

Paplašinot savus horizontus, vasaras periodā izveidojām sadarbību ar Ghetto Games – lielāko ielu sporta veidu un kultūras organizāciju, kas vasarā atklāja jau savu 11. sezonu. Mēs kopā atbalstījām jauniešus, lai viņiem būtu iespēja pavadīt vasaru nodarbojoties ar sportiskām aktivitātēm, iepazīstot īstu cīņas garu un, protams, iegūstot noderīgas balvas no mums - B kategorijas apmācību autoskolā. 

lasīt tālāk

Sadarbība ar "Maxima Latvija"

Paplašinot autoskolas “Credo Autoprieks” izaugsmi un attīstību, esam izveidojuši sadarbību ar “Maxima Latvija” -  vienu no vadošajiem mazumtirdzniecības tīkliem Latvijā un lielāko uzņēmumu Baltijā. Esam gandarīti un priecīgi par ieguldīto darbu, kas vienmēr ir vērsts uz klientu un viņu vajadzībām. Sadarbība ar “Maxima Latvija” ir solis domāt uz priekšu un redzēt plašāk.

lasīt tālāk