Jaunumi

IZMAIŅAS C kategorijas eksāmenā!

No 15.01.2020.CSDD C kategorijas eksāmens ir modernizēts, kurā būs iekļauti video jautājumi, tādējādi veicinot lielāku izpratni un pieklājību starp autovadītājiem uz ceļa.
 
Ar atjaunoto eksāmenu iespējams iepazīties CSDD testa vidē.
 
Vēlamies atgādināt, ka arī B un AM (mopēdu) kategorijās teorijas eksāmenos tika ieviesti video jautājumi un atsauksmes ir labas.

Dāvanu laiks!

Kādu laiku atpakaļ saņēmām divas puisīšu – Mikola un Mareka vēsulītes, tāpēc šogad arī mēs – autoskola Credo Autoprieks kopā ar rūķiem vēlējāmies radīt īpašo Ziemassvētku sajūtu, tāpēc viesojāmies Laimas namiņā, lai noliktu dāvanas zem eglītes. Protams, dāvanas bija palielas, tāpēc zem eglītes bija sarežģīti tās nolikt, bet ceram, ka velosipēdi kalpos labi abiem puisīšiem un viņi būs ļoti priecīgi par rūķu sarūpētajām dāvanām. 

Atcerēsimies, ka palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams un ne tikai svētku laikā, bet arī ikdienā, sniedz iekšējo mieru arī mums pašiem, kā arī mīlestību, prieku un nesavtīgu rīcību. Kopā vairosim labas lietas!

DROŠA braukšana ziemas apstākļos

Iestājoties diennakts tumšajam laikam, īpaša uzmanība jāpievērš braukšanas prasmēm ceļa satiksmē, jo šajā laika posmā vērība un uzmanība uz ceļa ir noteicošā, lai neizveidotos nelāgas avārijas situācijas. Liela nozīme ir arī ceļa zīmēm, jo slikta redzamība vai strauja braukšana bieži novērš skatienu no tām, tādējādi veidojot avārijas situācijas. Svarīgas ir praktiskās un tehniskās lietas, lai automašīnas vadītājs pats justos droši par savu mašīnu un prasmēm, pielietojot tās satiksmē.

lasīt tālāk

Konference - Medicines For World Ghettos

Vakar, 5. decembrī viesojāmies Medicines For Worlds Ghettos konferencē, kurā klausījāmies iedvesmojošus stāstus par ielas sporta sociālo ietekmi uz sabiedrību, infrastruktūras attīstību, brīvprātīgā darba attīstību, mārketinga stratēģiskām darbībām gan uzņēmuma iekšienē, gan ārienē un, protams, citas attīstības tendences, kas ir vajadzīgas katram uzņēmējam.

Konferencē piedalījās 18 valstu pārstāvji no Maltas, Dānijas, Brazīlijas, Īrijas, Ukrainas, Krievijas u.c. valstīm, kas stāstīja par savas idejas attīstību, par nepadošanos un atbalstu citiem, kā arī Vladimira Voloshina interesantā uztāšanās par mārketinga stratēģiskām darbībām un pieredzi viņa ikdienā.

lasīt tālāk

LABO DARBU DARĪTĀJS!

ŠOGAD arī mēs - Autoskolas Credo Autoprieks kolektīvs, esam sarosījušies kļūt par prieka vēstnešiem bērniem, kam tas ir nepieciešams, tāpēc sadarbībā ar Laimas namiņu, vēlamies uzdāvināt bērniem pārsteigumu un siltas sajūtas, sarūpējot viņiem dāvaniņas uz Ziemassvētkiem. 

Ja arī Tev ir vēlme pievienoties un kļūt par daļu no dāvanu vēstnešiem, tad droši pievienojies ziedotājiem un kopā paveiksim skaistas lietas.

 

Naudu ziedojumiem vari nodot meitenēm ofisā, kas atrodas Raiņa bulvārī 25, 4. st. 419. kab. Paldies! 

lasīt tālāk

BLACK FRIDAY!

BACK FRIDAY PAKALPOJUMI - 93.15€ DĀVANĀ!
Reģistrējieties jebkurā grupā no 26.11.19. līdz 02.12.19., veicot pirmo iemaksu, un mēs jums pilnībā atmaksāsim:
Teorētiskais eksāmens autoskolā (10€)
Braukšanas eksāmens autoskolā (32€)
Teorētiskais eksāmens CSDD (12,63€)
CSDD braukšanas eksāmens (38,52€)


Kādi vēl BONUSI Tevi gaida?
Credo Autoprieks piedāvā plašu grupu izvēli dažādos laikos - nedēļas nogalēs un darba dienās, kā arī nodarbību grafiks ir pieejams līdz 2020. gada janvārim
Pateicoties pieredzējušiem pasniedzējiem 95,26% mūsu studentu CSDD eksāmenu nokārto ar pirmo reizi
Vēl mums ir lētākais piedāvājums medicīniskai komisijai Rīgā - tikai 22€

Piesakies https://bit.ly/35zPZj7  vai pa tālruni 67220800

lasīt tālāk

"VEF Rīgas skolu superlīgas" 11. sezona

05.11.2019. viesojāmies Rīgas Domē preses konferencē, kurā piedalījās Ghetto Games komanda, "VEF Rīga" valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups, skolu pārstāvji un paši skolnieki, lai apspriestu "VEF Rīga skolu superlīgas" 11. sezonas norisi un kārtību. 

Kopā startēs 66 skolas un 216 komandas, kurās piedalīsies gan zēni, gan meitenes trijās vecuma grupās. Pirmā spēle norisināsies jau 20. novemrī. Apbalvošana notiks februārī, kad tiks pasniegtas balvas labākajiem. 

Turnīri solās būt aizraujoši un pieredzes bagāti. Tiekamies! :)

lasīt tālāk

Dāvanu karte

Esam izveidojuši lielisku iespēju iegādāties sev vai saviem mīļajiem dāvanu karti Credo Autoprieks mājas lapā. 

Tev ir iespeja izvēlēties PILNU B kategorijas braukšanas kursu vai TEORIJAS kursu. 

Lai izdodas!

 

lasīt tālāk