Jaunumi

Esi daļa no “Kurbads” komandas!

Precizitāte un pacietība ir autovadītāju-ekspeditoru ikdienas darba galvenās pamatvērtības. Automašīnu transporta un loģistikas kompānijā “Kurbads” ir iespēja apgūt darbu strādāt uz autovedēja un iekarot ne tikai Baltijas un Skandināvijas, bet arī  visas Eiropas lielceļus.

lasīt tālāk
18.11.2020 - MUMS BRĪVDIENA

18.11.2020 - MUMS BRĪVDIENA

Lai skaisti valsts svētki! 

TAGAD ARĪ PIRMĀ MEDICĪNISKĀ PALĪDZĪBA NOTIEK TIEŠSAISTĒ!

TAGAD ARĪ PIRMĀ MEDICĪNISKĀ PALĪDZĪBA NOTIEK TIEŠSAISTĒ!

Pie mums tagad PMP teorētiskā daļa (pirmā nodarbība) notiek TIEŠSAISTĒ. Jūs pieslēdzāties ar linku, kuru nosūtam īsziņas veidā pirms nodarbības un klausāties to no jebkuras Jums ērtas vietas. Praktiskā nodarbība (otrā lekcija) gan notiks klātienē. Tā tiks veikta nelielās grupās, ievērojot visus nepieciešamos drošības pasākumus.

TIEŠSAISTES apmācības ir atpakaļ!

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatību, ir pieņemts lēmums par tiešsaistes apmācību autoskolās atjaunošanu. MK un CSDD kārtībā noteikto, informējam, ka šobrīd Jums ir iespēja pieteikties gan uz Online, gan uz Klātienes apmācībām. Piesakoties uz apmācībām autoskolā, lūgums, norādīt - vēlaties mācīties ONLINE vai KLĀTIENES grupā, lai varam nodrošināt Jums kvalitatīvu apmācību procesu un Jums nerastos nekādas neērtības. Par turpmākām izmaiņām informēsim Jūs.

 

lasīt tālāk

LAIŽAM VAĻĀ SPOKAINO HELOVĪNU AKCIJU!

TIKAI ŠONEDĒĻ VĒLAMIES JŪS IEPRIECINĀT AR ĪPAŠU ATLAIDI - BEZMAKSAS teorija B kategorijai! 

Kā to vari iegūt?

Mājas lapā aizpildot pieteikuma formu, komentāros ieraksti #spookycredoautoprieks

Nāc uz vietas un nosauc atlaižu kodu #spookycredoautoprieks

Zvani pa tel. 67220800 un nosauc atlaižu kodu #spookycredoutopriks

Akcijas ilgums līdz 31.10.2020. Gaidām Jūs uz apmācībām! 

 

 

 

lasīt tālāk
No 19.10.2020 gaidām Jūs mūsu jaunajās telpās - Merķeļa ielā 21, 3. stāvā

No 19.10.2020 gaidām Jūs mūsu jaunajās telpās - Merķeļa ielā 21, 3. stāvā

!!! No 19.10.2020 gaidām Jūs mūsu jaunajās telpās - Merķeļa ielā 21, 302. kabinetā. Jautājumu gadījumā, zvaniet uz 67220800. 
Pašlaik varbūt nav ērti, bet pēc klientu vēlmēm, esam izveidojuši jaunas, gaišas un patīkamas telpas, kurās varēsiet izbaudīt mācību procesu autoskolā.

Transporta un loģistikas kompānija "Kurbads un Ko" meklē darbiniekus!

Ja TEV ir: 

Darbam nepieciešama vadītāja apliecība, CE kategorija, 95.kods, digitālā tahogrāfa karte; Pieredze uz CE kategorijas (uzskatīsim par priekšrocību); Vēlme apgūt specifiskās iemaņas darbam ar autovedēju; Prasme plānot savu darba laiku; Augsta atbildības sajūta; Saudzīga attieksme pret tehniku; Prasme ievērot visas Eiropas Regulas un saistošus noteikumus.

lasīt tālāk
Atpūtas telpa ir atvērta!

Atpūtas telpa ir atvērta!

Kursanti, esam atvēruši atpūtas telpu priekš Jums, Raiņa bulvārī 25, 3. stāvā. Starpbrīžos un pirms nodarbībām variet pavadīt laiku tur kopā ar saviem kursabiedriem. Lai mums kopā radošs, izzinošs un interesants mācību process!

Atpūtas telpa pieejama: darba dienās 9:30 - 21:30, brīvdienās 9:30 - 13:30

Sveicam 1. septembrī!

Sveicam 1. septembrī!

Lai izdevies, panākumiem piepildīts un pozitīvs mācību laiks!

Svarīga informācija kursantiem!

Svarīga informācija kursantiem!

Saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 360, informējam, ka nodarbību laikā Jums obligāti ir jābūt mutes un deguna aizsegam. Lūgums, nēsājiet mutes aizsegu, jo tiem, kam tie nebūs, nodarbībās piedalīties nevarēs!

Paldies par sapratni!