Jaunumi

Online Autoskola ir klāt!

Online Autoskola ir klāt!

Vēlamies iepriecināt Jūs ar labiem jaunumiem. No CSDD esam saņēmuši atļauju veidot apmācības tiešsaistē, līdz ar to Jums tagad ir iespēja mācīties ONLINE vidē. Piesakies jau šodien! Sīkāka informācija zvanot pa telefonu - 67220800 vai rakstot uz mūsu e-pastu: info@credoautoprieks.lv.

Informējam Jūs, ka tiklīdz visas formalitātes un tehniskie jautājumi tiks saskaņoti, mēs izliksim jauno nodarbibu sarakstu, sazināsimies ar tiem, kuriem apmacības tika pārtrauktas un piedāvāsim iespēju pabeigt apmacību.

Izmaiņas teorijas eksāmenu kārtošanā!

Izmaiņas teorijas eksāmenu kārtošanā!

Pēc klientu vēlmēm CSDD ir atjaunojuši teorijas eksāmenu pieņemšanu, līdz ar to vēlamies informēt, ka arī mēs atsākam teorijas eksāmenu pieņemšanu no 30.03.2020!

Eksāmenu pieņemšanas laiki: Pr. – Pk. no 9:00 līdz 16:30.

Rūpējieties par sevi un apkārtējiem! Ja pēdējo 14 dienu laikā esat apmeklējis COVID-19 skartās valstis, esat bijis kontaktā ar kādu, kurš ir apmeklējis šīs valstis vai Jums ir noteikta 14 dienu karantīna, lūgums, neierasties uz eksāmenu kārtošanu. Paldies par sapratni!

SVARĪGI!

Autoskolas Credo Autoprieks administrācijas darba laika izmaiņas: no pimdienas līdz piektdienai strādājam plkst. 9:00 - 17:00, sestdienās pagaidām esam slēgti. Lūgums, bez īpašas vajadzības neapmeklēt mūs uz vietas ofisā - Raiņa bulvārī 25, lai mēs varētu saudzēt viens otru un izvairīties no vīrusa saslimšanas.

lasīt tālāk
VEF Rīgas skolu superlīgas 11. sezona noslēgusies!

VEF Rīgas skolu superlīgas 11. sezona noslēgusies!

27. februārī, Daugavas Sporta namā noslēdzās 11. sezonas “VEF Rīgas skolu superlīgas” sezona, kurā apbalvojām 10./ 12. klašu skolēnus - Rīgas Valsts 2. ģimnāziju, Rīgas 47. vidusskolu un Rīgas Hanzas vidusskolu, kas bija top trīs rezultatīvākās komandas. Jauniešiem tika uzdāvinātas dāvanu kartes, lai nokārtotu B kategorijas apmācību.

Esam neiazsakāmi priecīgi par tik talantīgiem jauniešiem, viņu treneriem un viņu nebeidzamo cīņas sparu, kas mums kopā rada sajūtu – MĒS KOPĀ VARAM! Lai mums kopā vēl daudz interesantu piedzīvojumu un virsotnes, kuras sasniegt.

 

Koncertprogramma "Brum, brum, auto brauc!"

Informējam, ka 7., 8 un 15. martā, Spīķeru koncertzālē cikla “Patiešām maziņiem” ietvaros, kopā izbaudīsim koncertprogrammu “Brum, brum, auto brauc!”.  30 - 40 minūtes aicinām ģimenes kopā ar mums uz prātīgām un gudrām radošajām darbnīcām. Bērni kopā ar saviem vecākiem varēs iejusties ceļu satiksmes pasaulē.

lasīt tālāk

Ar PALDIES karti lētāk!

Informējam Jūs, ka no 01.02.2020. līdz 31.12.2020. ar "MAXIMA Latvija" PALDIES karti B kategorijas teorijas apmācībām Jums ir iespēja saņemt 50% atlaidi.

lasīt tālāk
IZMAIŅAS C kategorijas eksāmenā!

IZMAIŅAS C kategorijas eksāmenā!

No 15.01.2020.CSDD C kategorijas eksāmens ir modernizēts, kurā būs iekļauti video jautājumi, tādējādi veicinot lielāku izpratni un pieklājību starp autovadītājiem uz ceļa.
 
Ar atjaunoto eksāmenu iespējams iepazīties CSDD testa vidē.
 
Vēlamies atgādināt, ka arī B un AM (mopēdu) kategorijās teorijas eksāmenos tika ieviesti video jautājumi un atsauksmes ir labas.
Dāvanu laiks!

Dāvanu laiks!

Kādu laiku atpakaļ saņēmām divas puisīšu – Mikola un Mareka vēsulītes, tāpēc šogad arī mēs – autoskola Credo Autoprieks kopā ar rūķiem vēlējāmies radīt īpašo Ziemassvētku sajūtu, tāpēc viesojāmies Laimas namiņā, lai noliktu dāvanas zem eglītes. Protams, dāvanas bija palielas, tāpēc zem eglītes bija sarežģīti tās nolikt, bet ceram, ka velosipēdi kalpos labi abiem puisīšiem un viņi būs ļoti priecīgi par rūķu sarūpētajām dāvanām. 

Atcerēsimies, ka palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams un ne tikai svētku laikā, bet arī ikdienā, sniedz iekšējo mieru arī mums pašiem, kā arī mīlestību, prieku un nesavtīgu rīcību. Kopā vairosim labas lietas!

Darba laiks svētkos!

Darba laiks svētkos!

Lai skaists, mierīgs, balts un mīlestības pilns šis svētku laiks!

DROŠA braukšana ziemas apstākļos

Iestājoties diennakts tumšajam laikam, īpaša uzmanība jāpievērš braukšanas prasmēm ceļa satiksmē, jo šajā laika posmā vērība un uzmanība uz ceļa ir noteicošā, lai neizveidotos nelāgas avārijas situācijas. Liela nozīme ir arī ceļa zīmēm, jo slikta redzamība vai strauja braukšana bieži novērš skatienu no tām, tādējādi veidojot avārijas situācijas. Svarīgas ir praktiskās un tehniskās lietas, lai automašīnas vadītājs pats justos droši par savu mašīnu un prasmēm, pielietojot tās satiksmē.

lasīt tālāk