Iegūsti kravas auto vadītāja apliecību

Iegūsti kravas auto vadītāja apliecību

Mēs ar prieku vēlamies paziņot, ka mūsu autoskola piedāvā jaunu un inovatīvu veidu, kā iegūt kravas auto vadītāja apliecību - online apmācības mācību platformā macam.lv!

Ar šo jauno piedāvājumu mēs vēlamies palīdzēt tiem, kuri vēlas apgūt kravas auto vadīšanas prasmes, bet varbūt nav laika vai iespēju regulāri apmeklēt klātienes apmācības. Šajā mācību platformā mēs piedāvājam nepieciešamo teorētisko apmācību, kas nepieciešama, lai kandidāti varētu veikt eksāmenu un iegūt kravas auto vadītāja apliecību. Jāsaka gan, ka tiešsaistē pieejamas tikai sešas no desmit lekcijām, pārējās četras ir jāapmeklē klātienē, pieteikšanās zvanot autoskolai.

Macam.lv mācību platformā var apgūt visu nepieciešamo teorētisko apmācību, kas nepieciešama, lai veiktu eksāmenu un iegūtu kravas auto vadītāja apliecību. Apmācības tiek nodrošinātas arī ar interaktīviem uzdevumiem un testiem, kas palīdzēs kandidātiem sagatavoties eksāmenam.

Turklāt mūsu autoskolas pasniedzēji pieejami jautājumiem un iespējams uzdot interesējošo pēdējās četrās klātienes nodarbībās.

Šīs online kravas auto vadītāju apmācības ir ērtas un pieejamas no jebkuras vietas, kur ir piekļuve internetam, un tās ir piemērotas gan tiem, kas sāk mācīties, gan arī tiem, kas vēlas atjaunot savas zināšanas un uzlabot savu profesionālo līmeni.

Ja jums ir kādi jautājumi par šo jauno iespēju, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu mājaslapā norādītos kontaktus.