CE/DE kategorija

Iegūsti CE kategorijas tiesības lielākajā autoskolā Latvijā.
Mums ir vairāk nekā 15 gadu pieredze un 19 filiāles visā valstī. Mācies pie labākajiem!
<b>CE/DE</b> kategorija

Nodarbību saraksts

Datums no Vieta Dienas Pasniedzējs Сena
09.09.2024 (LV, RU) Merķeļa iela 21(5 nodarbības)
1234567
17:30-21:35
Vladimirs Naumovs

60.00 €19.99 €

KAS IR VAJADZĪGS, LAI SĀKTU MĀCĪBAS

Kas ir kategorija CE

CE kategorijas transportīdzekļu vadīšanas tiesības ļauj vadīt kravas automobili savienojumā ar piekabi, kuras pilna masa pārsniedz 750 kg.

Kā iegūt tiesības

CE kategorijas tiesības var iegūt no 21 gada vecuma sasniegšanas, ja ir iepriekš iegūtas C kategorijas tiesības. Tiesību iegūšanai jāapgūst 5 teorētiskās un 7 praktiskās braukšanas nodarbības, kā arī jānokārto braukšanas eksāmeni autoskolā un CSDD.

Teorētiskās apmācības

Teorētiskās apmācības ilgums ir 5 nodarbības (25 ak.st.). Nodarbības notiek pēc noteikta grafika. Tāpat teorētiskās apmācības laikā ir nepieciešams veikt pirmās medicīniskās palīdzības apmācību un saņemt atbilstošu sertifikātu. Ja šāds dokuments Tev jau ir, atkārtoti veikt apmācību nav nepieciešams (sertifikāta derīguma termiņš – 5 gadi). Teorētiskais eksāmens ne autoskolā, ne CSDD nav jākārto.

Praktiskās apmācības

Noteiktais minimālais praktiskās apmācības apjoms ir 7 nodarbības, katra 2 akadēmiskās stundas. Pārliecinies, ka Tev ir derīga veselības pārbaude un CSDD datu bāzē ir atzīme par CE kategoriju. Ja veselības pārbaudes derīguma termiņš ir beidzies vai nav atzīmes par CE kategoriju, veselības pārbaudi būs nepieciešams veikt atkārtoti. Pēc veselības pārbaudes veikšanas informācija par pārbaudes rezultātiem elektroniski tiks ievadīta CSDD datu bāzē. Par praktisko nodarbību grafiku Tu vienosies ar savu instruktoru individuāli. Kad Tavas braukšanas iemaņas būs pietiekamā līmenī, būs jānokārto braukšanas eksāmens autoskolā, pēc kā mēs dosim atļauju kārtot braukšanas eksāmenu CSDD. Uzreiz pēc eksāmena nokārtošanas CSDD Tu saņemsi tiesības.

VISBIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI