ATSAUKSMES PAR AUTOSKOLU | Autoskola CredoAutoprieks

Katra diena kopā ar Jums ir interesanta, neaizmirstama un pieredzes bagāta, tāpēc būsim pateicīgi saņemt no Jums atsauksmes, lai turpmāk mēs varētu pilnveidoties un augt kopā.

Atsauksmes

Pievienot atsauksmi

Rihards

Lieliska autoskola. Pasniedzēji, administratori ir atsaucīgi un lieliska komunikācija. Iestājos autoskola un ar pirmo piegājienu nokārtoju gan teorētisko eksāmenu, ka ari ar lielisko instruktoru Jāni Cunski sasniedzu tadu braukšanas līmenī ka CSDD braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo piegājienu. Taka tiesības 1.5 mēneša laikā ir nokārtotas.

Jānis

Brīnišķīga autoskola, ātri un vienkārši viss notiek, vienmēr gatavi nākt pretī un izdarīt visu iespējamo veiksmīgai tiesību kārtošanai! Īpašu pateicību Vitālijam Nosuļam par viņa pacietību un centībām, par viņa profesionalitāti un veiksmīgu sagatavošanu eksāmenam!

Tomass

Ļoti laba autoskola, Vitālijs N. lielisks instruktors, ar kuru viegli mācīties un kurš pārliecināsies par kursantu gatavību eksāmeniem un turpmākai braukšanai dzīvē.

Yuliia

Добрый день. Хочу поделиться успехом в получении водительских прав. Я из Украины сдавала экзамен на латышском языке. Путь к успеху для меня был не простой. Выбор автошколы, инструктора, подход к каждому будущему водителю) Хочу посоветовать своим землякам. Не бойтесь идти к неизвестному, ведь там однозначно ждёт вас опыт,успех и новые знакомства. Замечательный инструктор Александр. Поддержка и опора на пути к получении водительских прав.

Guna

Liels paldies pasniedzējam Oskaram Veidelim par saistošu, atraktīvu un informatīvi saturīgu pirmās palīdzības praktisko nodarbību! Cieņā, Guna

Guna

Paldies autoskolai par savlaicīgu informāciju un ātrām atbildēm uz maniem jautājumiem. Paldies augsti profesionālajam, lieliskajam pirmās palīdzības kursu vadītājam Dzintaram Liepam! Priecājos par sadarbību!

Inese

Vēlos pateikt lielu paldies savam braukšanas instruktoram Vladimirs Borovkovs,kurš mani apmācīja no nulles.Ceļš bija garš, bet pateicoties Vladimiram par savu ieguldīto darbu un laiku ko veltīja. Ļoti saprotošs un fantastisks cilvēks,ja reizēm šķita ka kļūst par grūtu,viņš neļāva padoties.Iesaku visiem, kas vēlas tikt pie jauna dokumenta. Šis instruktors būs īstai, kas tev ir vajadzīgs. Milzīgs paldies par sapratni, pacietību, iedrošināšanu brīžos kad tas bija vajadzīgs.

Клим

Эту автошколу посоветовали знакомые и выбрав её я не пожалел. Преподаватель по теории был просто идеальным. Он был строгий но очень приятный и понятно выражался. Инструктор Геннадий в своём деле знает толк. Лучшего инструктора я не встречал. Спасибо моему преподавателю по теории, инструктору и автошколе за права!)

Anastasija

Выбирая автошколу, мой выбор пал на Credo Autoprieks. Не пожалела что выбрала именно эту автошколу. Онлайн теория очень удобная. Всё было понятно и доступно. А так же вождение с инструктором было отлично и спасибо инструктору за его спокойствие!

Patriks A

Iesaku šo autoskolu visiem, ļoti patīkama

Agita

Labdien! Vēlos pateikties autoskolai par iespēju apmeklēt teorijas nodarbības klātienē kuras vadīja pasniedzējs Ģirts Limanskis! Tiešām perfekti!!! Iesaku visiem šo pasniedzēju! Teorijas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi, gan skolas gan CSDD.! VEIKSMI TURPMĀK!

Arīna

Paldies autoskolai un iespējai mācīties tālmācībā. Tas izrādijās tik vienkārši. Teoriju sapratu uzreiz un noliku eksāmenus ar 1. Reizi.Kā arī instruktoram A.Gūtmanim paldies,ka lika pārvarēt bailes braukt un iemācīja visu skaidribun vienkārši. Iesaku visiem tālmācības variantu.

Katrīna

Paldies autoskolai par to, ka spēja atbildēt ātri un kompakti, kad radās kādas neskaidrības. Paldies Larisai Krukovskai par teorijas nodarbībām. Paldies pirmās palīdzības pasniedzējiem Oskaram Veidelim un Dzintaram Liepam, kuri spēja aizraut ar stāstiem un atgadījumiem, ka laiks paskrēja nemanot. Gan attālināti, gan klātienē. Vislielāko paldies es gribu pateikt savam braukšanas instruktoram Armīnam Gedrovicam, kas lika man noticēt, ka es to varu un es to izdarīšu. Pateicoties viņam, noliku eksāmenu ar pirmo reizi. Tagad tikai stāv priekšā csdd eksāmens. Taču katrs CredoAutoprieks darbinieks ir īpašs un paldies jums visiem par atsaucību. Noteikti iesaku šo autoskolu ikvienam, kas vēlas iegūt braukšanas apliecību. :)

Jurijs

Paldies autoskolai par savlaicīgu informāciju un ātrās atbildes uz maniem jautājumiem. Palika tikai labas atmiņas. Atsevišķi gribēju izcelt instruktoru. Konstantīns Marimonovs, ar kuru bija ļoti interesanti braukt, katru grūtu situāciju mēs izrunājām un ja vajadzēja, atkārtojām dzīve. Super instruktors, visiem iesaku.

Vladislav

Спасибо, Credo! За 6 месяцев без малейших проблем получил права. В освоении теории спасибо Елене Толкачеве - преподносила материал с энтузиазмом, только суть, ничего лишнего, с годными примерами. Даже то, что обучение происходило в режиме онлайн, это никак не повлияло на качество занятий. За практику благодарю Игоря Михайленко - отличный инструктор и человек, с которым установились прекрасные отношения, на основе которых приобрел должные водительские навыки.

Adrians

1. Ļoti neērta sistēma ar braukšanas kodiem, kura ne vienmēr tiek atsūtīti kas sagādā grūtības. 2. Liela naudas krāpšana. Pirms katra soļa, ko soļa ko vēlies izdarīt jāviec piemaksa, vai vēl kaut kāds paslēpts maksājums. 3. 5.dienas nav ievadīta informācija CSDD, kas neļauj pieteikties braukšanas eksāmenam. 4. Slikta klientu apkalpošana.

Nikola

Milzīgs paldies šai superīgajai autoskolai!! Sākot no ļoti laipnām un draudzīgām administrācijas meitenēm, beidzot ar superīgāko instruktoru - Gati Vaitoviču! Autoskola vienmēr ļoti nāca pretīm, un ja bija kāda ķibele, tad momentā tā tika atrisināta! Nu tagad došos uz CSDD eksāmenu - liels jums paldies! :)

Aliks

Paldies prieks bija macites, viss ljoti patika, paskaidro vissu konkreti iztulko visas temas, liels paldies jums.

Sandra

Šī autoskola ir superīga, ar visiem maniem lūgumiem nāca pretī, vienmēr paskaidroja tālākas rīcības plānošana kā iegūt tiesības. CSDD braukšanu nokārtoju ar pirmo reizi! Instruktors - AIVARS BABRA, ideāls instruktors - iemācīja tā braukt, ka vienai nebūs bail atrasties uz ceļa. Vienmēr paskaidroja un ja nesapratu braucām tik ilgi kamēr man daleca un tik tiešām arī daleca! Paldies, paldies!

Amanda

Ļoti laba autoskola, pretīmnākoša un darbinieki paši jaukākie un saprotošākie cilvēki.

Alina

Это был лучший опыт в моей жизни!!! Всем советую идти на теорию к Светлане Сидируполо и на вождения к Александру Цалковскому - лучший инструктор! Пришла к Александру по совету своих друзей, все трое у него сдали с первого раза, я четвертая. Безумно рада, спасибо большое автошколе !

Ирина

Хочу поблагодарить автошколу за полученные права. Автошкола обеспечила идеальные условия для получения знаний: на все просьбы реагировала молниеносно, все необходимые очные занятия хорошо организованы. Теорию я учила на платформе macam и Лариса Круковская великолепно объясняет, прекрасный педагог и сама платформа очень удобная - можешь сам выбирать удобное для занятий время, пересмотреть сложные темы, никаких лишних разговоров и воды, для меня это было очень важно. Отдельное спасибо моему инструктору Сергею Степанову - спокойно учит думать и понимать, а не механически зазубривать проезд перекрестков. Все к нему!

Mariia

Отличная автошкола!Сдавала в Вентспилсе.По телефону всегда отзывчивые и вежливые администраторы.Отдельное спасибо преподавателю по теории Елене Толкачевой и инструктору Владимиру Ганину!!!Это учителя действительно от Бога!!Желаю вам дальнейших успехов в вашей нелегкой работе и низкий Вам поклон!:-*

Anda

Viennozīmīgi iesaku izvēleties šo autoskolu!

Baiba

Liels, liels paldies pasniedzējai Inesei Preisai par teorijas apmācību , kā arī liela paldies instruktoram Eināram Birkhānam par braukšanas nodarbībām. CSDD teoriju gan braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Par teorijas eksāmenu biju ļoti uztraukusies , bet beigās nepilnās 4minutēs biju atbildējusi visus jautājumus bez kļūdām !

Ieva

Šai autoskolai varētu ielikt 10 ar plusu ja būtu tāda iespēja! Labi pasniedzēji, superīga administrācija un burvīga gaisotne! Īpašu paldies vēlos izteikt pasniedzējai Agnesei Jansonei kura vada pirmās palīdzības kursus! Pasniedzēja, kura māk ieinteresēt un aizraut studentus no pirmās minūtes, tik ļoti ka visai grupai šīs apmācības palidoja kā 5 min.! ❤

Linda

Credo ir laba, pretīmnākoša autoskola, it sevišķi es esmu sajūsmā par pasniedzēju Ingusu Ducenu - viņa lekcijās nu noteikti nav garlaicīgi, gan saprotami izkaidro, gan humoriņš piemīt! :)

Elena

С самыми отзывчивыми администраторами и классными инструкторами! Огромное спасибо за помощь, права в кармане. Всем рекомендую!

Eva

Lieliska autoskola, kur ātri un tiešām ar zinošiem pasniedzējiem iegūt tiesības! lieliska pieredze, patīkama atmosfēra un superīgi cilvēki apkārt!

Kristaps

Pretimnākoša autoskola, zinoši instruktori un ļoti patīkama komunikācija! Super, tā turpināt!

Linda Viktorija

Liels paldies pasniedzējam I. Ducenam, instruktoram A. Gūtmanim un atsaucīgajām autoskolas biroja darbiniecēm! Tas bija ātri! ☺️ Bija prieks mācīties! Procesi skolā labi un saprotami organizēti.

Zane

Mani sauc Zane esmu divu īpašo puiku mamma. Līdz šim sev nevarēju līdz galam atļauties tiesības bet pateicoties Autoskolai Credo un viņu sirsnīgajiem darbiniekiem, instruktoriem,pasniedzējiem man beidzot ir iespeja sakārtot šo līdz galam jo pateicoties Credoautopriekam un viņu sirsnībai vārešu tikt pie tiesībām. Pateicos Jums no visas sirds par šo iespēju.

Laura

Lai piepildītu lielu sapni un sasniegtu mērķi, šis ceļš jāsadala vairākos mazos posmos. Prieks, ka ar mazām uzvarām esmu nonākusi šeit- turu rokās autovadītāja apliecību! Katrs autoskolā iepazītais cilvēks ir unikāls. Katra diena, kas pavadīta kopā ar viņiem, ir izdevusies. Fenomenālais teorijas pasniedzējs Ingus Ducens ar interesantajām nodarbībām un jokiem panāca to, ka uz autoskolu nedēļas nogalēs nācu ar lielu prieku un sajūsmu! Pirmās palīdzības pasniedzējs stāstīja atgadījumus no personīgās pieredzes, tāpēc vēlie vakari paskrēja nemanot. Taču vislielāko PALDIES jāsaka manam instruktoram Armīnam Gedrovicam! Bez viņa man nebūtu braukšanas atkarības!

Olesja

Хочу поблагодарить автошколу Credo autoprieks. Благодаря вам я смогла получить права. Я осталась очень довольна преподавтелем теории Еленой Толкочовой и тем как она доступно объясняет теорию. Причем наша группа попала на начало карантина и обучение пришлось проходить онлайн. Хочу еще поблагодарить инструктрора по вождению Вадима Бережкова, за знания и навыки которыми он поделился. Экзамены по теории и вождению сдала с первого раза как в автошколе так и в CSDD.

Kristīne

Всем советую школу . На занятиях все понятно расказывают, показывают . На уроках интересно . Инструктора очень любезные все доступно обясняют . Ездила с инструкторам Марисам очень внимательный, не кричит все покажет обяснит . Здала с пергого раза в цсдд. Советую школу и инструктора. Спасибо вам за подержку понимания.

Anete

Ja plāno iegūt B vai jebkuru citu kategoriju, bet neesi drošs par autoskolu, tad par šo noteikti vari ilgi nedomāt!

Dinil

Thanks Credo for great help .I received the B category licence .Thank you Sergejs Kuzins ,my dear teacher .:)

Alise

Liels prieks, ka šajā pandēmijas laikā autoskola ir parūpējusies par to, ka apmācība turpinās tiešsaistē! Neskatoties uz to, ka viss ir nedaudz apstājies, vismaz pie tiesībām tikt varēsim. Super!

Līva

Vēlos pateikt sirsnīgu PALDIES biroja administrācijai par pozitīvismu un atsaucību, ko saņēmu no meitenēm. Ļoti atsaucīgs kolektīvs, kompetenti pasniedzēji un instruktori. Paldies pasniedzējam Ingusam par pozitīvisma devu nodarbībās un spēju noturēt studentu uzmanību pat vēlās vakara stundās. Noteikti visiem iesaku šo autoskolu. :)

Daniels

Был на теории у Светланы - преподаватель от бога, надеюсь к моменту конца моего запрета смогу снова пойти к ней на теорию. Так же огромное спасибо инструктору Юрию по вождению.

Edgars

Lieliska atsaucība, patīkama mācību vide :)

Anna

Обучение в автошколе очень понравилось! Советую! Прекрасные преподаватели теории и вождения! Спасибо!

Eva

Pateicoties instruktorei Aljonai Lyzik. Sapratu, ka spēju īstenot sapni vadīt auto. Aljona spēj iedvest pārliecību, ticību saviem spēkiem un izlēmību. Lieliska profesionāle - gan psihologs, gan pedagogs. Paldies!! Iesaku.

Katrina

Отличная школа! Учусь у инструктора Алёны Лызик! Советую, всё уловила с первого раза, гоняю как профессионал! Большая благодарность Алёне, за то что поделилась своим опытом, не просто научила ездить, а дала прочувствовать все дорожные ситуации, научила думать на дороге, понимать и рассуждать. На уроках обстановка вождения была самая лучшая, всё понятно, тебе не страшно, ты стремишься показать лучший результат. Ошибки обсуждаются сразу же как ты их совершил, словами и с рисунком, пока не поймешь, потом проедешь этот участок уже правильно. Алёна очень хороший инструктоp, всё при ней, строгость и в тоже время чувство юмора, очень дружеская обстановка, очень хороший психолог и педагог, привязалась всем сердцем. Могу уверять, курсанты учившийся у Алёны - самые подготовленные к экзамену CSDD и дальнейшей своей жизни на дороге. Советую от всего сердца, самую лучшую!

Anna

Paldies visiem skolas darbiniekiem. Visi bija ļoti laipni, saprotoši un atsaucīgi, ātri atbildēja uz visiem maniem jautājumiem. Malači, lai viņiem vienmēr veicas!

Виктория

Огромное спасибо хочу сказать вашей замечательной автошколе.В вашей школе работают настоящие мастера своего дела!!Муж сдал теорию и вождение с первого раза!!! Рекомендую автошколу!

Haralds

Lieku C kategoriju. Pasniedzējs ļoti labi visas nianses izstāsta un arī ļoti interesanti to pasniedz. Perfekta lokācija autoskolai - pats Rīgas centrs. Iesaku visiem Credo Autoprieks Autoskolu!

Uldis

Mācījos šajā autoskolā gan B kategoriju, gan šobrīd C. Noteikti iesaku citiem!

Елена

Профессиональный подход! Спасибо! Рекомендую!

Анастасия

Хочу поблагодарить инструктора Юрия Станиславского за профессиональный подход к работе и терпение! Уроки по вождению всегда начинались во время, и всегда была возможность подстроить удобное мне расписание! Очень рекомендую данного инструктора.

Sintija

Man ļoti patika darbinieku atsaucība un pasniedzējs Ingus Ducens, noteikti ir pelnījis applausus! Noturēt auditorijas uzmanību 4 h no vietas nav vieglākais! Un,manuprāt, cenas un laiki ir pieejami ikvienam! Pats labākais, ka vari apskatīt visus instroktorus mājaslapā un tur arī ir atsauces! Un, ja pieseko viņiem sociālajos tiklos, redzēsi cik bieži ir pieejami konkursi! Un konkursos iespējams laimēt gan atlaižu kodus, gan bezmaksas nodarbības! Paldies Credo Autoprieks, ja kadām draugam vajadzēs tiesības, zināšu ko ieteikt!

Samanta

Лучшая Автошкола, спасибо огромное директору школы - Диане, за тёплый приём, также спасибо инструктору по теории Сергею, ну и конечно лучший инструктор по вождению - Виталий!! Спасибо вам за вашу работу и поддержку, просто лучшие - РЕКОМЕНДУЮ!

Liene

Paldies lieliskajam teorijas pasniedzējam Ingusam Ducenam, kas jebkuru "iemācīs mīlēt auto un noteikumus". Viņa vadītās nodarbības paskrēja nemanot, turklāt to laikā vēl paspēju visu iemācīties un saprast. Noteikti rekomendēju klausīties tieši viņu! Savukārt braukšanas instruktors Māris Mauriņš ar savu nopietnību, korektumu un izrādās apslēptu labu humora izjūtu, iemācīs, parādīs un iztāstīs visu, ko vajag un ko nevajag darīt pie auto stūres. Braukšanas nodarbības vienmēr bija raitas, tai pat laikā pamatīgas un pārdomātas, viņš nekad nekliedza vai neaizrādīja tā, ka negribētu atkal sēsties pie stūres. Reizēm apbrīnoju viņa mieru un veselo saprātu, kad desmito reizi uzdodu kādu tikai sev saprotamu jautājumu. Ļoti atsaucīgs un pretimnākošs instruktors, ne mirkli nenožēloju savu izvēli! Kopumā saku lielu paldies autoskolai, īpaši burvīgajam duetam - Ingum Ducenam un Mārim Mauriņam! Man jau autovadītāja apliecība kabatā un novēlu duetam vēl daudz jaunu studentu!

Anzhe

Спасибо большое за тёплый приём! Очень приятно было учиться в вашей автошколе. Все очень понимающие, преподаватели - настоящие профессионалы, это чувствуется.

Robertono

Алёна Лызик действительно отличный инструктор! Был очень рад сдать экзамен в CSDD с первого раза! Алёна очень тщательно подходит к обучению своих курсантов и будущих водителей - рассказывает про многие нюансы, касающихся как сдачи экзаменов, так и вождения после получения прав. Советует различные видео материалы для более быстрого обучения. Если действительно хотите сдать экзамен с первого раза, то будьте готовы сами сильно стараться, потому что в общем итоге всё все равно зависит от вас! Огромная благодарность Алёне за полученный результат!

Aleksandra

Училась у инструктора Алёны Лызик. Она настоящий профессионал своего дела. Учебу начинала с нулевых знаний, а экзамен, благодаря Алёне, сдала с первого раза! Очень довольна! Всем рекомендую! Не пожалеете!

Ivo

Lielisks profesionāls un zinošs pasniedzējs - Vladimirs Naumovs kods 95 nodarbībās. Garlaicīgi nebija un miegs nenāca. Bija arī šādi tādi sīkumi, kuri nebīja zināmi un tika uzlikti akcenti. Tiksimies atkal pēc 5 gadiem un mana rekomendācija visiem kolēģiem.

Angelina

Vēlos izteikt īpašu paldies par palīdzību sagatavoties braukšanas eksāmenam instruktoram Mārim Mauriņam. Lai gan mācījos jau ilgi, tieši pēc neilga kursa pie viņa varēju saņemt pēdējās svarīgās pamācības un sakārtot domas. Padomi vienmēr tika sniegti ļoti skaidri un saprotami. Nodarbības bija labi izplānotas un saturīgas. Viņa nosvērtība, taktiskums un labestība bija tieši tas, kas vajadzīgs, lai gūtu iedrošinājumu.