Bezmaksas braukšanas eksāmenu give-away!

Bezmaksas braukšanas eksāmenu give-away!

 

 

Piedāvājam esošajiem kursantiem vienreizēju iespēju saņemt bezmaksas braukšanas eksāmenu autoskolā un CSDD (sekmīgi nokārtojot pirmo autoskolas braukšanas eksāmenu), pabeidzot maksājumus autoskolai. Tieši tā – samaksā pilnu braukšanu apmaksu un pārējos nenokārtotos maksājumus, lai AUTOMĀTISKI saņemtu bezmaksas autoskolas braukšanas eksāmenu.

Autoskola Credo Autoprieks vienmēr ir sniegusi īpašu atbalstu saviem kursantiem, tādēļ cītīgākajiem dalībniekiem, kas ar pirmo reizi nokārtos braukšanas eksāmenu autoskolā, mēs apmaksāsim arī CSDD braukšanas eksāmenu! Rekvizītus maksājuma par braukšanas nodarbībām veikšanai meklē ŠEIT.

NB!! Akcija ir spēkā tikai tiem kursantiem, kuriem uz akcijas izsludināšanas mirkli JAU IR NOSLĒGTS mācību līgums ar autoskolu.
Bet ja esi jauns klients – VEIC PILNU mācību apmaksu un saņem īpašu atlaidi visam mācību procesam!

Taču tas nav viss – NO VISIEM KURSANTIEM, KURI LĪDZ 31.01. APMAKSĀS PILNU MĀCĪBU MAKSU divi laimīgie saņems mūsu un sadarbības partneru sarūpētu labumu grozu! Tajā atradīsi aksesuārus automašīnai, īpašus Credo Autoprieks zīmola produktus un dāvanu karti draugam 100 EUR apmērā!

Labākais tajā visā: Tev nav nekas jauns jāaizpilda vai jāpiesakās vai jāzvana – veic vismaz 300 EUR apmaksu par 10 braukšanām vai pilno mācību procesu un automātiski piedalies dāvanu izlozē!

 

Jautājumos vērsies pie mūsu komunikācijas speciālistiem marketings@credoautoprieks.lv