Валдис Журовс

Чтобы ваш процесс обучения был более приятным, здесь можно ознакомиться с списком инструкторов, а также всей остальной информацией, которая Вам будет полезна. На нашем сайте вы также можете прочитать отзывы об инструкторах. Мы так же будем благодарны, если Вы оставите свой отзыв. Оставляя отзыв, у Вас должен быть указан верный э-майл, чтоб в случае необходимости мы могли с Вами связаться.

VW Golf 7 (механика)

Категории B категория
КПП Мануальная коробка передач
Языки LV, RU
Рабочее время P. O. T. C. PK. 9.00-20.00 (Brīvdienās pēc vienošanās)
Цена 40.00 €
Место Академия наук
Телефон 26336990

Комментарии

Добавить комментарий

Matīss

Paldies par labo, mierīgo un pacietīgo mācīšanu! Sanāca ātri vien nolikt tiesības :)

Ernests

Ļoti labs instruktors, nokārtoju tiesības CSDD ar pirmo reizi. Pārzin eksāmena knifus un paralēli pieiet visam ar humoru, kas var būt labāks. Iesaku!

Aleksandrs

The best of the best. Paldies pateicoties jums ieguvu b kategoriju

Agnese

Jums jāliek tiesības un jūs nezināt, kuru instruktoru izvēlēties? Valdis ir lielisks, pacietīgs un zinošs! Pateicoties Valdis šodien noliku CSDD eksāmenu ar pirmo reizi. Paldies viņam par to! Izvēlieties Valdi! Valdi, Jums veiksmi, veselību un superīgus apmācāmos!

Rūdolfs

Paldies Valdim, eksāmens nokārtots ar pirmo reizi! Pārgāju pie Valda no cita instruktora un nemaz nebija ne jausmas, ka cilvēks var tik labi mācīt kādu pie stūres. Lieliski iemācīja braukt un profesionāli pasniedza informāciju gan teorētiski, gan praktiski. Zināja visus knifiņus, kuri būs CSDD baurkšanas eksāmenā – tiešām ļoti kvalitatīvi. Centos tiesības nokārtot jau 4.gadus atpakaļ, izrādās ir nepieciešams vienkārši pareizais cilvēks, kurš tevi nosēdina pie stūres un visu izskaidro un parāda. Vēlu Valdim veiksmi un izdošanos! Paldies!