Узнайте график занятий, цены и запишитесь на обучение

Самая большая автошкола в Латвии!

Учиться у нас - это значит учиться в самый большой и в самой богатой опытом автошколе, в которой ты можешь получить права быстро, уверенно и за приятную цену! Открой все дороги впереди себя - подай заявку прямо сейчас!

Sample Image

426

груп мы обучаем в год

Sample Image

9 из 10

Наших учеников сдают экзамен с первого раза

Sample Image

3 585

Звонков получаем в месяц

Sample Image

100

Человека работают у нас в автошколе

Sample Image

Лучшая цена

Среди всех автошкол на Латвийском рынке

Sample Image

~80%

Kлиент приходит к нам по рекомендациям друзей, родственников и знакомых

Sample Image

20

Лет опыта начиная с 2002 года

Sample Image

9

В крупнейших городах Латвии находятся наши филиалы

credo autoprieks

Отзывы

Aleksandrs ir viens no pašiem labākaiem un zinošākiem instruktoriem , bez prāta pišan... iesaku . Paldies Aleksandr ka tu mani apmāciji un es veiksmīgi ieguvu c kat. av apliecību .Paldies Aleksandr par to ko tu dari, visu cieņu. Ar patiesu cieņu Gints H

Gints

Labākais instruktors! Man ir ar ko salīdzināt un varu droši teikt, ka viņš ir labākais! Visu izstāsta, paskaidro un parāda. Nekad nepaceļ balsi, ļoti mierīgs un nosvērts. Visiem iesaku! Šodien noliku eksāmenu ar pirmo reizi un noteikti liels paldies Kristapam par to!

Jekaterina

Profesionāls un zinošs pasniedzējs, spēj ieinteresēt un aizraut tēmās, kuras pirmajā acu uzmetienā šķiet vienkāršas un pašsaprotamas. Spēj paskatīties uz dažādām situācijām no dažādiem skatu leņķiem, sniedzot skaidru izpratni par dažādām situācijām. Ļoti vērtīgi pavadīts laiks C kategorijas apmācības kursā - Paldies!

Kaspars

Отличный инструктор, всем рекомендую!

Maksims

Ļoti forša instruktore, mierīgi, nebļaujot paskaidro kļūdas. Atsaucīga un mēģinās apkārt jūsu grafikam salikt nodarbības. Bija ļoti patīkami braukt ar viņu. Auto kopts, un vienmēr gatavs ekspluatācijai, kā arī ļoti ērti bija mācīties uz tā. Pateicoties Inārai, CSDD eksāmens nokārtots ar pirmo reizi.

Viktorija

Humors izglābs pasauli un arī autoskolas teorētiskās apmācības! :) Tā varētu teikt par Ģirta nodarbībām! Izcils pasniedzējs. Ne mirkli nebija garlacīgi. Lielisks pasniegšanas veids un pasniedzēja metodes strādā - kā iegaumēt, atcerēties teoriju un nolikt eksāmenu ar pirmo reizi. Paldies!

Jolanta

Очень понравилось водить с данным инструктором. Всем рекомендую!

Inna

Выражаю огромную благодарность Александру за полученные знания вождения! Спасибо! Вы Лучший!

Анна

Новости

Apmaksas brivība ar KLIX

Pie mums vari norēķināties ar jaunāku un drošāku apmaksas metodi – Klix. Tas ir bankas Citadele izstrādāts norēķinu risinājums, kas rūpējas par tavu datu un naudas drošību. Klix sniedz iespēju norēķināties ar karti, tiešo bankas maksājumu no bankas konta un veikt apmaksu pa daļām, noformējot tiešsaistes nomaksu. Tā ir drošāka funkcionalitāte, kas nenodod tirgotājam maksātāja datus.

читать далее
CSDD aicina 6.-8. klašu skolēnus pieteikties dalībai mācību projektā «Gribu būt mobils»

Lai mudinātu skolēnus apgūt zināšanas, kas nepieciešamas drošai dalībai ceļu satiksmē, kā arī sniegtu atbalstu pedagogiem skološanā, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicina 6.-8. klašu grupām pieteikties projektā "Gribu būt mobils".

читать далее
Хватит мечтать, погнали в жизнь!

Поздравляем всех школьников, студентов и учителей с началом нового учебного года!

читать далее
Как помочь другу получить права?

Как помочь другу получить права?

читать далее
ESF projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 7. kārta

Eiropas sociālā fonda pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 7. kārtā ir pilnībā uzsākta! 7. kārtas ietvaros "Credo" - profesionālās izglītības centrā apmācības uzsāka vairāk, kā 500 izglītojamie!

читать далее

Наши партнеры