Узнайте график занятий, цены и запишитесь на обучение

Лучшая автошкола в Латвии!

Учиться у нас - это значит учиться в самый большой и в самой богатой опытом автошколе, в которой ты можешь получить права быстро, уверенно и за приятную цену! Открой все дороги впереди себя - подай заявку прямо сейчас!

Sample Image

45 925

Людей получили права именно у нас

Sample Image

9 из 10

Наших учеников сдают экзамен с первого раза

Sample Image

3 585

Звонков получаем в месяц

Sample Image

83

Человека работают у нас в автошколе

Sample Image

Лучшая цена

Среди всех автошкол на Латвийском рынке

Sample Image

~50%

Учеников приходят к нам по рекомендации друзей

Sample Image

17

Лет опыта начиная с 2002 года

Sample Image

18

Филиалов в семи городах Латвии

credo autoprieks

Отзывы

Спасибо Сергей за хорошое обучение. Советую всем начинающим а также тем кто хочет в дальнейшим получить права Сергей очень хороший инструктор всё объясняет понятно, что где не понял всё сразу разбираем после вождения . Экзамен сдал без проблем. так что кто хочет получить права все записывайтесь к Сергею Спасибо тебе бро) (наконец-то я их получил) Увидимся на дороге

Михаил

Отличный инструктор, сдал с первого, 10/10

Ilja

Лучший инструктор! Очень хорошо преподносит информацию и обучает, расказывает всё по делу! Друзья порекомендовали его, все сдали с первого раза! Спасибо Андрей!

Максим

Lielisks instruktors, profesionālis ar pozitīvu attieksmi. Pacietīgs, ja nepieciešams, atkārto skaidrojumu daudzas reizes, saprotami izskaidro sarežģītas lietas, iemāca “knifiņus”, kas palīdz ātrāk orientēties situācijās uz ceļa.

Maija

Santu par instruktoru izvēlējos pēc brāļa ieteikuma. Atceros to uztraukumu, dodoties uz pirmo nodarbību. Taču Santa izrādījās nenormāli forša, atsaucīga ar ļoti labu humora izjūtu. Visas braukšanas nodarbības bija uz pozitīvas nots, nekad nekādu skarbu vārdu vai neiecietīgas attiksmes. Pat tad, kad kaut kas nesanāca, vai nebija skaidrs, viņa lika braukt visas nesaprotamās vietas/ krustojumus vēl un vēl. Ja joprojām nebija skaidrs, tad zīmēja un rādīja. Arī figūrās visu paskaidro tik prefekti kad atliek visu atcerēties un sanāk vnk lieliski. Liels Paldies par nodarbībām un pacietību. Iesaku Jums izvēlēties Santu kā instruktori.

Lolita

Lieliska instruktore. Ļoti kompetenta, ar lielu pieredzi un pozitīvu attieksmi pret apmācāmajiem. Iemāca ne tikai droši braukt, bet arī prognozēt situāciju uz ceļa un dod padomus, kas lieti noder ne tikai eksāmenā. Eksāmenu CSDD noliku ar 1. piegājienu. Sirsnīgi iesaku mācīties pie Santas!

Kristaps

Žēl, ka šo instruktoru sastapu tikai, kad kārtoju skolas eksāmenu un biju tik daudz stundas iepriekš iztērējusi tāpat vien braukājoties ar iepriekšējo instruktoru. Divās nodarbībās viņš izlaboja mans kļūdas un biju gatava CSDD eksāmenam. Ļoti nosvērts, objektīvs, stingrs, bet pozitīvi iedrošinošs. iesaku kā instruktoru, kurš tiešām iemācīs braukt un nonākt līdz tiesībām īsākā laikā.

Lauma

Super instruktore! Iemācīja no A-Z perfekti. Nokārtoju eksāmenu ar pirmo reizi. Iesaku! :slightly_smiling_face:

Santa

Новости

Iekšējās kārtības un apmācības noteikumi
Vispārīgie jautājumi. Izglītības procesa organizācija. Apmācības kārtība. Audzēkņa tiesības un pienākumi. Noteikumu darbības termiņš. Personas datu apstrāde. Pušu atbildība.
читать далее
Информация об использовании персональных данных
Credo Autoprieks autoskolas personas datu apstrādes paziņojums klientiem
читать далее
Как получить права за 60 дней?
Наши методики обучения направлены на максимально качественное и быстрое усвоение студентами теоретических знаний и практических навыков.
Время экзаменов
Время приема школьного экзамена по теории:

Вторник 12:00-17:30 Pārtraukums: 13:30-13:50; 17:00-17:20
Пятница 08:30-20:00 Pārtraukums: 11:00-11:20; 17:00-17:20
Суббота 09:00-14:30 Pārtraukums: 12:00-12:20

На экзамен заранее записываться не надо.
Адрес: Рига, бульв. Райниса 25, 420 каб.
Цена: 10 евро

Наши партнеры