Valdis Žurovs

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar mūsu rekomendētākajiem instruktoriem, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. 

Spied uz instruktori un lejupielādē sarakstu, ja vēlies saņemt saīsinātu sarakstu ar mūsu rekomendētajiem instruktoriem.

Informējam Jūs, ka BRAUKŠANAS APMĀCĪBA līdz 25.01.21. nav atļauta!

VW Passat (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Valodas LV, RU
Darba laiks Darba dienās: 9.00 – 20.00, Brīvdienās – pēc vienošanās
Cena 25.00 €
Vieta Zinātņu akadēmija
Tālrunis 26336990

Komentāri

Pievienot komentāru

Ernests

Ļoti labs instruktors, nokārtoju tiesības CSDD ar pirmo reizi. Pārzin eksāmena knifus un paralēli pieiet visam ar humoru, kas var būt labāks. Iesaku!

Aleksandrs

The best of the best. Paldies pateicoties jums ieguvu b kategoriju

Agnese

Jums jāliek tiesības un jūs nezināt, kuru instruktoru izvēlēties? Valdis ir lielisks, pacietīgs un zinošs! Pateicoties Valdis šodien noliku CSDD eksāmenu ar pirmo reizi. Paldies viņam par to! Izvēlieties Valdi! Valdi, Jums veiksmi, veselību un superīgus apmācāmos!

Rūdolfs

Paldies Valdim, eksāmens nokārtots ar pirmo reizi! Pārgāju pie Valda no cita instruktora un nemaz nebija ne jausmas, ka cilvēks var tik labi mācīt kādu pie stūres. Lieliski iemācīja braukt un profesionāli pasniedza informāciju gan teorētiski, gan praktiski. Zināja visus knifiņus, kuri būs CSDD baurkšanas eksāmenā – tiešām ļoti kvalitatīvi. Centos tiesības nokārtot jau 4.gadus atpakaļ, izrādās ir nepieciešams vienkārši pareizais cilvēks, kurš tevi nosēdina pie stūres un visu izskaidro un parāda. Vēlu Valdim veiksmi un izdošanos! Paldies!