Valdis Žurovs

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

VW Golf 7 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 9.00-20.00 (Brīvdienās pēc vienošanās)
Cena 40.00 €
Vieta Zinātņu akadēmija
Tālrunis 26336990

Komentāri

Pievienot komentāru

Matīss

Paldies par labo, mierīgo un pacietīgo mācīšanu! Sanāca ātri vien nolikt tiesības :)

Ernests

Ļoti labs instruktors, nokārtoju tiesības CSDD ar pirmo reizi. Pārzin eksāmena knifus un paralēli pieiet visam ar humoru, kas var būt labāks. Iesaku!

Aleksandrs

The best of the best. Paldies pateicoties jums ieguvu b kategoriju

Agnese

Jums jāliek tiesības un jūs nezināt, kuru instruktoru izvēlēties? Valdis ir lielisks, pacietīgs un zinošs! Pateicoties Valdis šodien noliku CSDD eksāmenu ar pirmo reizi. Paldies viņam par to! Izvēlieties Valdi! Valdi, Jums veiksmi, veselību un superīgus apmācāmos!

Rūdolfs

Paldies Valdim, eksāmens nokārtots ar pirmo reizi! Pārgāju pie Valda no cita instruktora un nemaz nebija ne jausmas, ka cilvēks var tik labi mācīt kādu pie stūres. Lieliski iemācīja braukt un profesionāli pasniedza informāciju gan teorētiski, gan praktiski. Zināja visus knifiņus, kuri būs CSDD baurkšanas eksāmenā – tiešām ļoti kvalitatīvi. Centos tiesības nokārtot jau 4.gadus atpakaļ, izrādās ir nepieciešams vienkārši pareizais cilvēks, kurš tevi nosēdina pie stūres un visu izskaidro un parāda. Vēlu Valdim veiksmi un izdošanos! Paldies!