Valdis Žurovs

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - VALDIS ŽUROVS

VW Golf 7 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 9.00-20.00 (Brīvdienās pēc vienošanās)
Cena 45.00 €
Vieta Zinātņu akadēmija

Komentāri

Pievienot komentāru

Rūdolfs

Pirmo stundu pavadīju pie cita instruktora un pieredze nebija laba. Toties, kad pārgāju pie Valda man tiešām bija prieks un nepacietība sēsties mašīnā kopā ar viņu. Valdis ir pozitīvs cilvēks ar daudziem piemēriem katrai situācijai. Visu labi izskaidro un atbalsta neskaidrībās.

Krišs

Ļoti pacietīgs un foršs instruktors, kurš katru reizi pastāsta ko jaunu, visu - par un ap mašīnām, un tās pareizai atrašanās uz ceļa. Noteikti iesaku!

Ralfs

Instruktors, ar kuru braukt tiešām nebija garlaicīgi. Principā katru nodarbību pastāstīja kaut ko noderīgu par automašīnu, tās vadīšan utml. Ļoti viegli un ērti sarunāt braukšanas nodarbību laikus, kas palīdzēja ātri vien tikt līdz eksāmeniem. Viss šis noveda līdz CSDD eksāmena nokārtošanas ar pirmo reizi. Paldies!

Nils

Labākais instruktors! Ātri vien tiku pie tiesībām. Laba humora izjūta, vienmēr atbild uz neskaidriem jautājumiem. CSDD noliku ar pirmo reizi. Paldies!!!

Matīss

Paldies par labo, mierīgo un pacietīgo mācīšanu! Sanāca ātri vien nolikt tiesības :)

Ernests

Ļoti labs instruktors, nokārtoju tiesības CSDD ar pirmo reizi. Pārzin eksāmena knifus un paralēli pieiet visam ar humoru, kas var būt labāks. Iesaku!

Aleksandrs

The best of the best. Paldies pateicoties jums ieguvu b kategoriju

Agnese

Jums jāliek tiesības un jūs nezināt, kuru instruktoru izvēlēties? Valdis ir lielisks, pacietīgs un zinošs! Pateicoties Valdis šodien noliku CSDD eksāmenu ar pirmo reizi. Paldies viņam par to! Izvēlieties Valdi! Valdi, Jums veiksmi, veselību un superīgus apmācāmos!

Rūdolfs

Paldies Valdim, eksāmens nokārtots ar pirmo reizi! Pārgāju pie Valda no cita instruktora un nemaz nebija ne jausmas, ka cilvēks var tik labi mācīt kādu pie stūres. Lieliski iemācīja braukt un profesionāli pasniedza informāciju gan teorētiski, gan praktiski. Zināja visus knifiņus, kuri būs CSDD baurkšanas eksāmenā – tiešām ļoti kvalitatīvi. Centos tiesības nokārtot jau 4.gadus atpakaļ, izrādās ir nepieciešams vienkārši pareizais cilvēks, kurš tevi nosēdina pie stūres un visu izskaidro un parāda. Vēlu Valdim veiksmi un izdošanos! Paldies!