Ромуальд Игнатьев

Чтобы ваш процесс обучения был более приятным, здесь можно ознакомиться с списком инструкторов, а также всей остальной информацией, которая Вам будет полезна. На нашем сайте вы также можете прочитать отзывы об инструкторах. Мы так же будем благодарны, если Вы оставите свой отзыв. Оставляя отзыв, у Вас должен быть указан верный э-майл, чтоб в случае необходимости мы могли с Вами связаться.

ЗАНЯТИЯ ПО ВОЖДЕНИЮ РАЗРЕШЕНЫ ДЛЯ ВСЕХ (Т. Е. БЕЗ СЕРТИФАКАТА О ВАКЦИНАЦИИ)!  

VW Golf 7 (механика)

Категории B категория
КПП Мануальная коробка передач
Языки LV, RU, EN
Рабочее время P. O. T. C. PK. 9:00 - 19:00 (По субботам по договорённости)
Цена 40.00 €
Место Uzvaras bulvāris 16. (DUS Virši)
Телефон 25442205

Комментарии

Добавить комментарий

Daniels

Pozitīvs un pretimnākošs instruktors, labi sagatavo eksāmenam, lai tālāk arī varētu droši un pareizi braukt.

Ralfs

Braukšanas nodarbības pie instruktora tika aizvadītas nepiespiestā gaisotnē un uz tām varēju doties ar prieku. Ļoti ātri piefiksē vājās vietas kuras nepieciešams mācīties pastiprināti. Vienmēr saglabā mieru un vienmēr ir ļoti saprotošs. Izvēloties šo instruktoru neko nenožēlosiet. Protams pašam ir jāvēlas iemācīties.

Nils

Ļoti labs instruktors! Ar lielu pieredzi, par katru situāciju uz ceļa labi un saprotami izstāstīs. Arī ļoti mierīgs, ja sataisīsi nepatikšanas (sanāca arī man tādas) saglabās mieru un nebļaus virsū :) Ļoti labi sagatavoja mani eksāmenam, iemācīja uz ceļa justies droši un braukt pareizi, bet pārliecinoši. Eksāmenus noliku ar pirmo reizi. Noteikti iesaku kā labu instruktoru!

Rovands

Iemācīs un paskaidros kā braukt eksāmenā kā arī to darīt pareizi. Un pats svarīgākais iemāca justies ērti uz ceļa

Jēkabs

Zinošs, pozitīvs un pretimnākošs instruktors ar lielu pieredzi gan teorijā, gan braukšanā. Tiklīdz kā pieļāvu kādu kļūdu, Romualds uzreiz man aizrādīja un pastāstīja kā to izlabot. Pēc kartas braukšanas kopīgi izvērtējām kas uzlabojies un pie kā vēl jāstrāda. Kopumā biju ļoti apmierināts. Paldies!

Nikola

Jauks, pozitīvs un ļoti mierīgs. Ļoti koncentrējās uz aktīvām CSDD vietām. Ātri uzķer "vājās puses" un uz tām koncentrējas lai uzlabotu. Tiešām iesaku ikkatram, kas vēlas atsaucīgu un patīkamu instruktoru. Esmu gājusi pie vairākiem instruktoriem - Romualds ir labākais.

Patriks

Draudzīgs, atsaucīgs, mierīgs un pozitīvs. Izbraucu visus eksāmena maršrutus un eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Uz braukšanām varēju iet ar prieku. Iesaku Romualdu arī citiem!

Monika

Noteikti iesaku citiem Romualdu kā instruktoru. Visu saprotami un mierīgi izskaidro, nosvērts un ar pieredzi. Eksāmenu noliku ar pirmo reizi, bez nevienas aizķeršanās. Instruktors ar labu humora izjūtu, ļoti pretīmnākošs. Prieks bija sadarboties, liels paldies par iegūtajām zināšanām! :)))

Aija

Mierīgs ,pacietīgs ,ļoti pozitīvs . Stingrs un prasīgs . Iemāca braukt pat tiem , kam iet visgrūtāk .Instruktors vienmēr saka : neviens vēl nav palicis neiemācīts . Ļoti labs instruktors iesaku visiem izvēlēties tieši šo instruktoru un jūs nenožēlosiet .

Lana

Mierīgs, pozitīvs, ar humoru. Stingrs.