Romualds Ignatjevs

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar mūsu rekomendētākajiem instruktoriem, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. 

Spied uz instruktori un lejupielādē sarakstu, ja vēlies saņemt saīsinātu sarakstu ar mūsu rekomendētajiem instruktoriem.

Sameklē instruktoru, pie kura gribi pieteikties un skaties ar viņu interviju.

BRAUKŠANAS APMĀCĪBA NO 01.03.2021 atļauta ierobežotā apjomā, ievērojot epidemioloģiskos drošības pasākumus!
Papildus informāciju skatīt SM preses relīzē - 
https://www.sam.gov.lv/lv/jaunums/ieverojot-stingrus-epidemiologiskos-drosibas-pasakumus-bus-iespeja-veikt-autovadisanas-apmacibas

VOLVO V50 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Valodas LV, RU, EN
Darba laiks P. - S.: 08:30-19:00
Cena 30.00 €
Vieta DUS Virši (pretim Uzvaras piemineklim)
Tālrunis 25442205

Komentāri

Pievienot komentāru

Jēkabs

Zinošs, pozitīvs un pretimnākošs instruktors ar lielu pieredzi gan teorijā, gan braukšanā. Tiklīdz kā pieļāvu kādu kļūdu, Romualds uzreiz man aizrādīja un pastāstīja kā to izlabot. Pēc kartas braukšanas kopīgi izvērtējām kas uzlabojies un pie kā vēl jāstrāda. Kopumā biju ļoti apmierināts. Paldies!

Nikola

Jauks, pozitīvs un ļoti mierīgs. Ļoti koncentrējās uz aktīvām CSDD vietām. Ātri uzķer "vājās puses" un uz tām koncentrējas lai uzlabotu. Tiešām iesaku ikkatram, kas vēlas atsaucīgu un patīkamu instruktoru. Esmu gājusi pie vairākiem instruktoriem - Romualds ir labākais.

Patriks

Draudzīgs, atsaucīgs, mierīgs un pozitīvs. Izbraucu visus eksāmena maršrutus un eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Uz braukšanām varēju iet ar prieku. Iesaku Romualdu arī citiem!

Monika

Noteikti iesaku citiem Romualdu kā instruktoru. Visu saprotami un mierīgi izskaidro, nosvērts un ar pieredzi. Eksāmenu noliku ar pirmo reizi, bez nevienas aizķeršanās. Instruktors ar labu humora izjūtu, ļoti pretīmnākošs. Prieks bija sadarboties, liels paldies par iegūtajām zināšanām! :)))

Aija

Mierīgs ,pacietīgs ,ļoti pozitīvs . Stingrs un prasīgs . Iemāca braukt pat tiem , kam iet visgrūtāk .Instruktors vienmēr saka : neviens vēl nav palicis neiemācīts . Ļoti labs instruktors iesaku visiem izvēlēties tieši šo instruktoru un jūs nenožēlosiet .

Lana

Mierīgs, pozitīvs, ar humoru. Stingrs.