Romualds Ignatjevs

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - ROMUALDS IGNATJEVS

VW Golf 7 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas EN, LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 7:00 - 19:00 (Sestdienās pēc vienošanās)
Cena 45.00 €
Vieta Uzvaras bulvāris 16. (DUS Virši)

Komentāri

Pievienot komentāru

Ilze

Mierīgs, pacietīgs, labi izskaidro dažādas situācijas. Pievērš uzmanību, lai braukšanas laikā viss būtu saprotams un droši. Noteikti iesaku šo instruktoru.

Gita

Liels paldies Romualdam! Labi, ka izvēlējos tieši viņu jo nodarbībās izbraucām aktuālos maršrutus gan skolas un arī CSDD eksāmenam. CSDD noliku ar pirmo reizi jo visi sarežģītie krustojumi bija izbraukti un izskaidroti. Ar šo instruktoru būsiet iemācījušies kā droši un pareizi braukt, noteikti iesaku.

Līva

Lielisks instruktors ar labu humora izjūtu. Viss mācību process notika nepiespiestā gaisotnē, pēc nodarbības izrunājot kļūdas un uzzīmējot neskaidros krustojumus. Pirms eksāmena izbraucām piņķerīgākās vietas un CSDD eksāmens nokārtots ar pirmo reizi :)

Kārlis

Superīgs instruktors! Visu paskaidroja ne tikai kā pareizi bet arī kāpēc tā jābrauc un nokārtoju abus eksāmenus ar pirmo piegājienu))

Elīza

Ļoti labs instruktors, mierīgs un ar lielu pacietību. Braukšanas nodarbības notika nepiespiestā gaisotnē, nebija bail pieļaut kļūdas, un ja sanāca, tad instruktors visu mierīgi un saprotami paskaidroja! Ļoti labi iemācija braukt un tiesības kabatā ar pirmo reizi!

Vladimirs

Ļoti labs instruktors, esmu ļoti apmierināts, tāpēc stipri iesaku jebkuram, kurš lasa šī instruktora atsauces tagad :). Sāku no pilnīgas nulles, tik labi iemācīja, ka noliku csdd eksāmenu ar pirmo reizi, pat uzslavēja, ka labi braucu, tāpēc pat ja nekad dzīvē neesi sēdējis mašīnā, noteikti visu labi iemācīs. Ir ļoti pacietīgs un mierīgs ar labu humora izjūtu, ļoti labi visu skaidro. Ātri saprot, kādas tev ir vājās vietas un pie kā ir jāpiestrādā. Iemāca arī visu, kas ir vajadzīgs, lai nokārtotu eksāmenu. Kad pats braucu eksāmenā, visi ceļi bija jau miljons reizes izbraukti un visas grūtās, viltīgās vietas jau zināmas. Redzot kādi citi instruktori manām paziņām ir bijuši, varu teikt, ka man ļoti paveicās, ka izvēlējos tik labu, tāpēc arī iesaku jebkuram citam šo instruktoru :)

Serdars

Lieliski iemācija braukt. Nokārtoju braukšanas eksāmenu ar pirmo reizi. Ļoti pacietīgs ar lielisku humoru, kas palīdz nesatraukties braukšanas laikā. Iemācīja dažādas iemaņas, kā arī palīdzēja iepazīt eksāmena maršrutus, paskaidrojot grūtākos posmus un eksāmena prasības dažādās situācijās. Ja vēlaties nokārtot ar pirmo reizi, tad noteikti ieteiktu instruktoru Romualdu!

Vita

Instruktors Romualds man palīdzēja nonākt līdz rezultātam – tiesībām, kaut arī sākumā tas šķita nesasniedzams mērķis. Ļoti pacietīgs un ar labu humora izjūtu. Katra nodarbība bija interesanta un vērtīga. Noteikti vienmēr paliks prātā tas, ka ir jāsargā auto labais sāns un laicīgi jāsamazina ātrums, lai izvairītos no straujas bremzēšanas! :)

Виктория

Замечательный инструктор, я сдала экзамен с первого раза. Обучает с разбором ошибок и научит безопасно ездить, работает на результат, рекомендую!!!

Daniels

Pozitīvs un pretimnākošs instruktors, labi sagatavo eksāmenam, lai tālāk arī varētu droši un pareizi braukt.

Ralfs

Braukšanas nodarbības pie instruktora tika aizvadītas nepiespiestā gaisotnē un uz tām varēju doties ar prieku. Ļoti ātri piefiksē vājās vietas kuras nepieciešams mācīties pastiprināti. Vienmēr saglabā mieru un vienmēr ir ļoti saprotošs. Izvēloties šo instruktoru neko nenožēlosiet. Protams pašam ir jāvēlas iemācīties.

Nils

Ļoti labs instruktors! Ar lielu pieredzi, par katru situāciju uz ceļa labi un saprotami izstāstīs. Arī ļoti mierīgs, ja sataisīsi nepatikšanas (sanāca arī man tādas) saglabās mieru un nebļaus virsū :) Ļoti labi sagatavoja mani eksāmenam, iemācīja uz ceļa justies droši un braukt pareizi, bet pārliecinoši. Eksāmenus noliku ar pirmo reizi. Noteikti iesaku kā labu instruktoru!

Rovands

Iemācīs un paskaidros kā braukt eksāmenā kā arī to darīt pareizi. Un pats svarīgākais iemāca justies ērti uz ceļa

Jēkabs

Zinošs, pozitīvs un pretimnākošs instruktors ar lielu pieredzi gan teorijā, gan braukšanā. Tiklīdz kā pieļāvu kādu kļūdu, Romualds uzreiz man aizrādīja un pastāstīja kā to izlabot. Pēc kartas braukšanas kopīgi izvērtējām kas uzlabojies un pie kā vēl jāstrāda. Kopumā biju ļoti apmierināts. Paldies!

Nikola

Jauks, pozitīvs un ļoti mierīgs. Ļoti koncentrējās uz aktīvām CSDD vietām. Ātri uzķer "vājās puses" un uz tām koncentrējas lai uzlabotu. Tiešām iesaku ikkatram, kas vēlas atsaucīgu un patīkamu instruktoru. Esmu gājusi pie vairākiem instruktoriem - Romualds ir labākais.

Patriks

Draudzīgs, atsaucīgs, mierīgs un pozitīvs. Izbraucu visus eksāmena maršrutus un eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Uz braukšanām varēju iet ar prieku. Iesaku Romualdu arī citiem!

Monika

Noteikti iesaku citiem Romualdu kā instruktoru. Visu saprotami un mierīgi izskaidro, nosvērts un ar pieredzi. Eksāmenu noliku ar pirmo reizi, bez nevienas aizķeršanās. Instruktors ar labu humora izjūtu, ļoti pretīmnākošs. Prieks bija sadarboties, liels paldies par iegūtajām zināšanām! :)))

Aija

Mierīgs ,pacietīgs ,ļoti pozitīvs . Stingrs un prasīgs . Iemāca braukt pat tiem , kam iet visgrūtāk .Instruktors vienmēr saka : neviens vēl nav palicis neiemācīts . Ļoti labs instruktors iesaku visiem izvēlēties tieši šo instruktoru un jūs nenožēlosiet .

Lana

Mierīgs, pozitīvs, ar humoru. Stingrs.