Кристапс Буковскис

Чтобы ваш процесс обучения был более приятным, здесь можно ознакомиться с списком инструкторов, а также всей остальной информацией, которая Вам будет полезна. На нашем сайте вы также можете прочитать отзывы об инструкторах. Мы так же будем благодарны, если Вы оставите свой отзыв. Оставляя отзыв, у Вас должен быть указан верный э-майл, чтоб в случае необходимости мы могли с Вами связаться.

VW Golf 6 (механика)

Категории B категория
КПП Мануальная коробка передач
Языки LV, EN
Рабочее время Pēc vienošanās
Цена 35.00 €
Место Вентспилс
Телефон 28258727

Комментарии

Добавить комментарий

Kristīne

Liels paldies Kristapam par sagatavošanu eksāmenam. Vienmēr ļoti pacietīgs un mierīgs, katru reizi bija patīkami braukt viņa vadībā. Katru manu kļūdu izskaidroja, pastāstīja kā pareizi jādara un vienmēr laipni atbildēja uz katru manu jautājumu. Iesaku izvēlēties Kristapu kā instruktoru katram, kas vēlas bez stresa un satraukumiem, labi iemācīties vadīt auto.

Mārtiņš

Instruktors, kas iemācīs visu nepieciešamo, lai veiksmīgi nokārtotu CSDD eksāmenu. Visa brauciena laikā spēj uzturēt mierīgu atmosfēru. Īpaši iesaku tiem, kuri nekad nav bijuši pie stūres.

Jana

Super instruktors ! Iesaku visiem, visu ļoti labi iemāca, visu paskaidro un vienmēr būs mierīgs un nekad nepacels balsi, pateicoties Kristapam CSDD eksāmenu noliku ar pirmo !

Jekaterina

Labākais instruktors! Man ir ar ko salīdzināt un varu droši teikt, ka viņš ir labākais! Visu izstāsta, paskaidro un parāda. Nekad nepaceļ balsi, ļoti mierīgs un nosvērts. Visiem iesaku! Šodien noliku eksāmenu ar pirmo reizi un noteikti liels paldies Kristapam par to!

Marta

Kolosāls instruktors! Man nav īsti ar ko salīdzināt, bet es esmu pārliecināta, ka labāka instruktora nav. Tik mierīgs un nosvērts, pat pie manām atkārtotajām muļķīgajām kļūdām nevienu reizi nezaudēja savaldību. Brīvā gaisotnē visu skaidri pastāsta un iemāca, var arī pajokot. Nekad dzīvē nebiju braukusi ar auto, bet Kristaps tā iemācīja, ka nokārtoju CSDD eksāmenu ar pirmo piegājienu! Iesaku visiem, kas mācās braukt Ventspilī!

Kitija

Superīgs instruktors! Varu teikt tikai visu to labāko! Ļoti skaidri un saprotami visu izstāsta un iemāca. Paldies liels par visu!

rinalds

viens no labākajiem instruktoriem.kurš visu izskaidro un pastāsta,un nepaceļ balsi,lai cik liela stresa situācija nebūtu.iesaku visiem

Kristaps Bukovskis

Paldies visiem par pozitīvo novērtējumu. Gribu precizēt, ka braukšanas apmācība notiek tikai Ventspilī.

Krists

Ļoti labs un zinošs instruktors! Iesaku visiem, nenožēlosiet! Iemācīs braukt no “Nulles”. Jauks un laipns, ja nu gadīsies stresa situācijā kaut ko ne tā izdarīt, tad tieši šis instruktors līdz galam visu Jums izskaidros un neklaigās kā citi.

Lana

Ļoti ļoti labs instruktors!

Agnis

Instruktors kurš manuprāt varētu iemācīt pat aklam cilvēkam braukt ! 😀 ,ļoti viegli, skaidrā gaišā valodā pastāsta, parāda kas darāms ,nepiespiestā gaisotnē ! Paldies!

Karīna

Ļoti labs instruktors – tiešām iesaku! Nodarbības pagāja nepiespiestā atmosfērā visu saprotami paskaidrojot. Tiku arī labi sagatavota eksāmenam, kā rezultātā to nokārtoju ar pirmo reizi.