Кристапс Буковскис

Чтобы ваш процесс обучения был более приятным, здесь можно ознакомиться с списком инструкторов, а также всей остальной информацией, которая Вам будет полезна. На нашем сайте вы также можете прочитать отзывы об инструкторах. Мы так же будем благодарны, если Вы оставите свой отзыв. Оставляя отзыв, у Вас должен быть указан верный э-майл, чтоб в случае необходимости мы могли с Вами связаться.

ЗАНЯТИЯ ПО ВОЖДЕНИЮ РАЗРЕШЕНЫ ДЛЯ ВСЕХ (Т. Е. БЕЗ СЕРТИФАКАТА О ВАКЦИНАЦИИ)!  

VW Golf 7 (механика)

Категории B категория
КПП Мануальная коробка передач
Языки LV, EN
Рабочее время Pēc vienošanās
Цена 35.00 €
Место Вентспилс
Телефон 28258727

Комментарии

Добавить комментарий

Kitija

Superīgs instruktors! Varu teikt tikai visu to labāko! Ļoti skaidri un saprotami visu izstāsta un iemāca. Paldies liels par visu!

rinalds

viens no labākajiem instruktoriem.kurš visu izskaidro un pastāsta,un nepaceļ balsi,lai cik liela stresa situācija nebūtu.iesaku visiem

Kristaps Bukovskis

Paldies visiem par pozitīvo novērtējumu. Gribu precizēt, ka braukšanas apmācība notiek tikai Ventspilī.

Krists

Ļoti labs un zinošs instruktors! Iesaku visiem, nenožēlosiet! Iemācīs braukt no “Nulles”. Jauks un laipns, ja nu gadīsies stresa situācijā kaut ko ne tā izdarīt, tad tieši šis instruktors līdz galam visu Jums izskaidros un neklaigās kā citi.

Lana

Ļoti ļoti labs instruktors!

Agnis

Instruktors kurš manuprāt varētu iemācīt pat aklam cilvēkam braukt ! 😀 ,ļoti viegli, skaidrā gaišā valodā pastāsta, parāda kas darāms ,nepiespiestā gaisotnē ! Paldies!

Karīna

Ļoti labs instruktors – tiešām iesaku! Nodarbības pagāja nepiespiestā atmosfērā visu saprotami paskaidrojot. Tiku arī labi sagatavota eksāmenam, kā rezultātā to nokārtoju ar pirmo reizi.