Kristaps Bukovskis

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - KRISTAPS BUKOVSKIS

VW Golf 7 (automāts)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Automātiskā pārnesumkārba
Valodas EN, LV
Darba laiks Pēc vienošanās
Cena 40.00 €
Vieta Ventspils

Komentāri

Pievienot komentāru

Kristīne

Liels paldies Kristapam par sagatavošanu eksāmenam. Vienmēr ļoti pacietīgs un mierīgs, katru reizi bija patīkami braukt viņa vadībā. Katru manu kļūdu izskaidroja, pastāstīja kā pareizi jādara un vienmēr laipni atbildēja uz katru manu jautājumu. Iesaku izvēlēties Kristapu kā instruktoru katram, kas vēlas bez stresa un satraukumiem, labi iemācīties vadīt auto.

Mārtiņš

Instruktors, kas iemācīs visu nepieciešamo, lai veiksmīgi nokārtotu CSDD eksāmenu. Visa brauciena laikā spēj uzturēt mierīgu atmosfēru. Īpaši iesaku tiem, kuri nekad nav bijuši pie stūres.

Jana

Super instruktors ! Iesaku visiem, visu ļoti labi iemāca, visu paskaidro un vienmēr būs mierīgs un nekad nepacels balsi, pateicoties Kristapam CSDD eksāmenu noliku ar pirmo !

Jekaterina

Labākais instruktors! Man ir ar ko salīdzināt un varu droši teikt, ka viņš ir labākais! Visu izstāsta, paskaidro un parāda. Nekad nepaceļ balsi, ļoti mierīgs un nosvērts. Visiem iesaku! Šodien noliku eksāmenu ar pirmo reizi un noteikti liels paldies Kristapam par to!

Marta

Kolosāls instruktors! Man nav īsti ar ko salīdzināt, bet es esmu pārliecināta, ka labāka instruktora nav. Tik mierīgs un nosvērts, pat pie manām atkārtotajām muļķīgajām kļūdām nevienu reizi nezaudēja savaldību. Brīvā gaisotnē visu skaidri pastāsta un iemāca, var arī pajokot. Nekad dzīvē nebiju braukusi ar auto, bet Kristaps tā iemācīja, ka nokārtoju CSDD eksāmenu ar pirmo piegājienu! Iesaku visiem, kas mācās braukt Ventspilī!

Kitija

Superīgs instruktors! Varu teikt tikai visu to labāko! Ļoti skaidri un saprotami visu izstāsta un iemāca. Paldies liels par visu!

rinalds

viens no labākajiem instruktoriem.kurš visu izskaidro un pastāsta,un nepaceļ balsi,lai cik liela stresa situācija nebūtu.iesaku visiem

Kristaps Bukovskis

Paldies visiem par pozitīvo novērtējumu. Gribu precizēt, ka braukšanas apmācība notiek tikai Ventspilī.

Krists

Ļoti labs un zinošs instruktors! Iesaku visiem, nenožēlosiet! Iemācīs braukt no “Nulles”. Jauks un laipns, ja nu gadīsies stresa situācijā kaut ko ne tā izdarīt, tad tieši šis instruktors līdz galam visu Jums izskaidros un neklaigās kā citi.

Lana

Ļoti ļoti labs instruktors!

Agnis

Instruktors kurš manuprāt varētu iemācīt pat aklam cilvēkam braukt ! 😀 ,ļoti viegli, skaidrā gaišā valodā pastāsta, parāda kas darāms ,nepiespiestā gaisotnē ! Paldies!

Karīna

Ļoti labs instruktors – tiešām iesaku! Nodarbības pagāja nepiespiestā atmosfērā visu saprotami paskaidrojot. Tiku arī labi sagatavota eksāmenam, kā rezultātā to nokārtoju ar pirmo reizi.