Каспарс Муцениекс

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Организация процесса обучения вождению в автошколе CredoAutoprieks.

 1. Начиная учебный процесс в автошколе, ученик заполняет личную карточку, где обозначает время, когда он НЕ может обучаться вождению.
   
 2. Когда ученик освоил необходимый объем теоретических знаний (в среднем это 4-5 теоретических учебных занятий), наша команда поддержки клиентов связывается с вами для разработки графика первых 5 занятий вождения (при желании можно спланировать и большее количество вождений сразу). Обучение вождению у нас разделено на модули, что позволяет оценить успех ученика на каждом этапе обучения.
   
 3. Учитывая пожелания ученика (тип автомобиля, цена, время), ему подбирается инструктор и предоставляются данные о порядке проведения занятий и контакты инструктора. В случае, если у ученика есть желание поменять инструктора, он всегда может связаться с нами и внести необходимые корректировки.
   
 4. Для обеспечения контроля качества автошкола использует коды вождения (уникальный номер), который клиент передает инструктору в день занятия. Использование кодов вождения - это гарантия того, что ваше занятие будет зарегистрировано в системе CSDD. Автошкола тщательно контролирует соотвествие количества использоавнных кодов данным, которые инструктор заводит в реестр CSDD.
   
 5. Выдача кодов вождения клиенту происходит после оплаты модуля обучения (5 практических занятий).
   
 6. Ученик имеет право записаться на экзамен по вождению в автошколе после завершения 10 практических занятий (все вождения должны быть зарегистрированы в системе CSDD). Экзамены в автошколе проводятся в соответствии с требованиями, установленными CSDD, с использованием автомобилей, аналогичных тем, которые используются во время экзамена в CSDD.

После успешного завершения практического экзамена в автошколе, данные ученика передаются в реестр CSDD, и ему выдается разрешение на сдачу государственного экзамена по вождению.

CredoAutoprieks Инструктор - КАСПАРС МУЦЕНИЕКС

Toyota Auris (automāts)

Категории B категория
КПП Автоматическая коробка передач
Языки LV
Рабочее время P. O. T. C. PK. 07:00 – 20:00 (S. 08:30 – 16:00)
Цена 45.00 €
Место ул. Элияс 8. (у Академии наук)

Комментарии

Добавить комментарий

Igors

Labākais instruktors mierīgs visu paskaidro nāk pretī visu var sarunāt par braukšanā .CSDD ar pirmo reizi..

Sandr

Ļoti iesaku šo instruktoru.Loti mierīgs ,labi visu paskaidro un ir ieinteresēts ,lai kursants noliek tiesības.Man bij iepriekš slikta pieredze ar citu instruktoru ļoti baidījos ka atkal būs tas pats bet nē ļoti apmierināta ka palasīju komentārus un izvēlējos Kasparu un nu tiesības rokā.iesaku no sirds.☺️

Linda

Ļoti mierīgs, pacietīgs instruktors. Ieintersēts iemācīt, lieki nevelk garumā un iedrošina. Ar viņu jutos mierīgi. Iesaku.

Tamāra

Kā,jau raksta arī es pievienošos,Kaspars ir ļoti mierīgs ,nepaceļ balsi ,māk paskaidrot saprotami bet pats galvenais Kaspars mašīnā nesmēķē ,nu vispār nesmēķē un vēl neskraida pa benzīntankiem un visām citām ieskrietuvēm

Inita

Ļoti mierīgs,labi izskaidro un pretīmnākoš,iesaku.

Linda

Ļoti labs instruktors. Mierīgs, iecietīgs. Skaidro un māca, var just viņa ieinteresētību iemācīt.

Ilze

Superīgs instruktors, visu mierīgi paskaidro, parāda. Vienmēr atsaucīgs, prasīja, kur jūtos nedroši, izbraucām atkārtoti. CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Noteikti iesaku! Paldies,Kaspar!

Astra

Uzsākot braukŝanas mācības,nezināju vai spēŝu iemācīties,biju nedroŝa,taču Kaspars iedroŝināja un teica ka visus var iemācīt. Tā arī bija. Kaspars ir instruktors,kas ir ieinteresēts novest mācības līdz galam,jo tiku arī pie tiesībām. Visu pacietīgi izskaidroja,ko nesapratu,bija mierīgs,balsi nepacēla,ja kas nesanāca. Liels paldies viņam,iesaku visiem mācīties pie viņa.

Inese

Iesaku! Braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi! Paldies!

Aldis

Kaspars paņēma un reāli sievu kura iepriekš nekad pat pie stūres sēdējusi nebija, sagatavoja eksāmenam 3 mēnešu laikā un tas tika nokārtots ar pirmo reizi. Turklāt sieva visu laiku izcēla to ka Kaspars reāli māca,zīmē shēmas, stāsta, iedrošina turklāt ne reizi nav pat paaugstinājis toni. Tā kā ja ir kāds kas ļoti baidās no apmācību posma, iesaku Kasparu.

Anžella

Paldies liels insturktoram Kasparam par pacietīgu un labu darbu!! Pateicoties viņam nokārtoju CSDD braukšanas eksāmenu ar pirmo reizi!!! Instruktors ir ļoti mierīgs un ieinteresēts,lai skolniekam viss izdotos. Ir patīkami mācīties tik labā gaisotnē. Bez problēmām un mierīgi izskaidro visas kļūdas. Noteikti iesaku šo instruktoru!! Paldies milzīgs Kasparam!!!

Ilva

Kaspars ir instruktors, kurš ir ieinteresēts Jūs sagatavot kā pārliecinātu un drošu autovadītāju. Piefiksē nopietnākas un mazākas kļūdas, izskaidro tās, dod ieteikumus. Pārdomātā pieeja un patīkamā attieksme rada nosvērtu gaisotni, kurā patiešām var mācīties no savām kļūdām, nevis justies par tām vainīgam. Viņš arī ieklausīsies jūsu pašu domās un sajūtās, kā arī palīdzēs atrisināt problēmas un varēs padalīties ar ļoti plašu un noderīgu pieredzi no ceļu satiksmes.

antra

Iesaku mācibas citā skolā un pie cita instruktora. Draudzene ieteica Kasparu.Urā nu tiesības rokā

Ida

Каспар тактичный и терпеливый инструктор, с ним чувствуется безопасность на дороге. Последовательно обучает всем тонкостям вождения. Буду рекомендовать друзьям без прав!

Nona

Каспар опытный инструктор и уравновешенный человек, с которым чувствуешь себя в безопасности. Я очень благодарна Каспару, что именно он был моим инструктором по вождению, терпел мои ошибки и помог дойти до успешного завершения обучения - теперь у меня есть водительские права, ура!