Kaspars Mucenieks

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

BRAUKŠANAS NODARBĪBAS IR ATĻAUTAS VISIEM (T.S. BEZ VAKCINĀCIJAS SERTIFIKĀTA)! 

Toyota Auris (automāts)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Automātiskā pārnesumkārba
Valodas LV
Darba laiks P. O. T. C. PK. 07:00 – 20:00 (S. 08:30 – 16:00)
Cena 45.00 €
Vieta Ēlijas iela 8. (pie Zinātņu akadēmijas)
Tālrunis 22151929

Komentāri

Pievienot komentāru

Astra

Uzsākot braukŝanas mācības,nezināju vai spēŝu iemācīties,biju nedroŝa,taču Kaspars iedroŝināja un teica ka visus var iemācīt. Tā arī bija. Kaspars ir instruktors,kas ir ieinteresēts novest mācības līdz galam,jo tiku arī pie tiesībām. Visu pacietīgi izskaidroja,ko nesapratu,bija mierīgs,balsi nepacēla,ja kas nesanāca. Liels paldies viņam,iesaku visiem mācīties pie viņa.

Inese

Iesaku! Braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi! Paldies!

Aldis

Kaspars paņēma un reāli sievu kura iepriekš nekad pat pie stūres sēdējusi nebija, sagatavoja eksāmenam 3 mēnešu laikā un tas tika nokārtots ar pirmo reizi. Turklāt sieva visu laiku izcēla to ka Kaspars reāli māca,zīmē shēmas, stāsta, iedrošina turklāt ne reizi nav pat paaugstinājis toni. Tā kā ja ir kāds kas ļoti baidās no apmācību posma, iesaku Kasparu.

Anžella

Paldies liels insturktoram Kasparam par pacietīgu un labu darbu!! Pateicoties viņam nokārtoju CSDD braukšanas eksāmenu ar pirmo reizi!!! Instruktors ir ļoti mierīgs un ieinteresēts,lai skolniekam viss izdotos. Ir patīkami mācīties tik labā gaisotnē. Bez problēmām un mierīgi izskaidro visas kļūdas. Noteikti iesaku šo instruktoru!! Paldies milzīgs Kasparam!!!

Ilva

Kaspars ir instruktors, kurš ir ieinteresēts Jūs sagatavot kā pārliecinātu un drošu autovadītāju. Piefiksē nopietnākas un mazākas kļūdas, izskaidro tās, dod ieteikumus. Pārdomātā pieeja un patīkamā attieksme rada nosvērtu gaisotni, kurā patiešām var mācīties no savām kļūdām, nevis justies par tām vainīgam. Viņš arī ieklausīsies jūsu pašu domās un sajūtās, kā arī palīdzēs atrisināt problēmas un varēs padalīties ar ļoti plašu un noderīgu pieredzi no ceļu satiksmes.

antra

Iesaku mācibas citā skolā un pie cita instruktora. Draudzene ieteica Kasparu.Urā nu tiesības rokā

Ida

Каспар тактичный и терпеливый инструктор, с ним чувствуется безопасность на дороге. Последовательно обучает всем тонкостям вождения. Буду рекомендовать друзьям без прав!

Nona

Каспар опытный инструктор и уравновешенный человек, с которым чувствуешь себя в безопасности. Я очень благодарна Каспару, что именно он был моим инструктором по вождению, терпел мои ошибки и помог дойти до успешного завершения обучения - теперь у меня есть водительские права, ура!