Kaspars Mucenieks

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - KASPARS MUCENIEKS

Toyota Auris (automāts)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Automātiskā pārnesumkārba
Valodas LV
Darba laiks P. O. T. C. PK. 07:00 – 20:00 (S. 08:30 – 16:00)
Cena 45.00 €
Vieta Ēlijas iela 8. (pie Zinātņu akadēmijas)

Komentāri

Pievienot komentāru

Sandr

Ļoti iesaku šo instruktoru.Loti mierīgs ,labi visu paskaidro un ir ieinteresēts ,lai kursants noliek tiesības.Man bij iepriekš slikta pieredze ar citu instruktoru ļoti baidījos ka atkal būs tas pats bet nē ļoti apmierināta ka palasīju komentārus un izvēlējos Kasparu un nu tiesības rokā.iesaku no sirds.☺️

Linda

Ļoti mierīgs, pacietīgs instruktors. Ieintersēts iemācīt, lieki nevelk garumā un iedrošina. Ar viņu jutos mierīgi. Iesaku.

Tamāra

Kā,jau raksta arī es pievienošos,Kaspars ir ļoti mierīgs ,nepaceļ balsi ,māk paskaidrot saprotami bet pats galvenais Kaspars mašīnā nesmēķē ,nu vispār nesmēķē un vēl neskraida pa benzīntankiem un visām citām ieskrietuvēm

Inita

Ļoti mierīgs,labi izskaidro un pretīmnākoš,iesaku.

Linda

Ļoti labs instruktors. Mierīgs, iecietīgs. Skaidro un māca, var just viņa ieinteresētību iemācīt.

Ilze

Superīgs instruktors, visu mierīgi paskaidro, parāda. Vienmēr atsaucīgs, prasīja, kur jūtos nedroši, izbraucām atkārtoti. CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Noteikti iesaku! Paldies,Kaspar!

Astra

Uzsākot braukŝanas mācības,nezināju vai spēŝu iemācīties,biju nedroŝa,taču Kaspars iedroŝināja un teica ka visus var iemācīt. Tā arī bija. Kaspars ir instruktors,kas ir ieinteresēts novest mācības līdz galam,jo tiku arī pie tiesībām. Visu pacietīgi izskaidroja,ko nesapratu,bija mierīgs,balsi nepacēla,ja kas nesanāca. Liels paldies viņam,iesaku visiem mācīties pie viņa.

Inese

Iesaku! Braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi! Paldies!

Aldis

Kaspars paņēma un reāli sievu kura iepriekš nekad pat pie stūres sēdējusi nebija, sagatavoja eksāmenam 3 mēnešu laikā un tas tika nokārtots ar pirmo reizi. Turklāt sieva visu laiku izcēla to ka Kaspars reāli māca,zīmē shēmas, stāsta, iedrošina turklāt ne reizi nav pat paaugstinājis toni. Tā kā ja ir kāds kas ļoti baidās no apmācību posma, iesaku Kasparu.

Anžella

Paldies liels insturktoram Kasparam par pacietīgu un labu darbu!! Pateicoties viņam nokārtoju CSDD braukšanas eksāmenu ar pirmo reizi!!! Instruktors ir ļoti mierīgs un ieinteresēts,lai skolniekam viss izdotos. Ir patīkami mācīties tik labā gaisotnē. Bez problēmām un mierīgi izskaidro visas kļūdas. Noteikti iesaku šo instruktoru!! Paldies milzīgs Kasparam!!!

Ilva

Kaspars ir instruktors, kurš ir ieinteresēts Jūs sagatavot kā pārliecinātu un drošu autovadītāju. Piefiksē nopietnākas un mazākas kļūdas, izskaidro tās, dod ieteikumus. Pārdomātā pieeja un patīkamā attieksme rada nosvērtu gaisotni, kurā patiešām var mācīties no savām kļūdām, nevis justies par tām vainīgam. Viņš arī ieklausīsies jūsu pašu domās un sajūtās, kā arī palīdzēs atrisināt problēmas un varēs padalīties ar ļoti plašu un noderīgu pieredzi no ceļu satiksmes.

antra

Iesaku mācibas citā skolā un pie cita instruktora. Draudzene ieteica Kasparu.Urā nu tiesības rokā

Ida

Каспар тактичный и терпеливый инструктор, с ним чувствуется безопасность на дороге. Последовательно обучает всем тонкостям вождения. Буду рекомендовать друзьям без прав!

Nona

Каспар опытный инструктор и уравновешенный человек, с которым чувствуешь себя в безопасности. Я очень благодарна Каспару, что именно он был моим инструктором по вождению, терпел мои ошибки и помог дойти до успешного завершения обучения - теперь у меня есть водительские права, ура!