Esi daļa no “Kurbads” komandas!

Esi daļa no “Kurbads” komandas!

Precizitāte un pacietība ir autovadītāju-ekspeditoru ikdienas darba galvenās pamatvērtības. Automašīnu transporta un loģistikas kompānijā “Kurbads” ir iespēja apgūt darbu strādāt uz autovedēja un iekarot ne tikai Baltijas un Skandināvijas, bet arī  visas Eiropas lielceļus.

Savas gaitas jaunu un ekskluzīvu automašīnu pārvadāšanā var uzsākt vadītājs ar CE kategorijas apliecību, pārzinot 95. kodu un arī ar savā īpašumā esošu digitālo tahogrāfa karti.

“Kurbads” ir izstrādājis licencētu apmācību programmu pēc kuras tiek apmācīti jaunie autovadītāji-ekspeditori. Šīs programmas laiks tiek pavadīts profesionālu instruktoru pavadībā, kas palīdz apgūt ne tikai teorētiskās zināšanas, bet arī praktiskās zināšanas. Apmācības nodrošina iespēju apgūt pilnvērtīgu pārvadājamo automašīnu uzkraušanu, nostiprināšanu un arī ekonomiskajā braukšanā balstītu pārvadājumu veikšanu. Papildus tam, instruktors jauno autovadītāju – ekspeditoru apmāca uz kvalitatīvākās autovedēju tehnikas pasaulē (Volvo un Mercedes-Benz ar Kaessbohrer iekārtu) un ļauj tam izjust visus šī darba aspektus. Katrs apmācāmais tiek izvērtēts individuāli, pielāgojot apmācības viņa iepriekšējai darba pieredzei. Tajā pat laikā – “Kurbads” vienmēr ir atvērts arī autovadītājiem bez iepriekšējas pieredzes! Galvenais, lai autovadītājam būtu vēlēšanās un arī interese kļūt par daļu no augstākā līmeņa vadītājiem aiz autovedēja stūres!

 

Automašīnu transporta un loģistikas kompānija “Kurbads” ir savas jomas speciālisti jau 25 darbības gadus. Šo pastāvēšanas gadu laikā kompānija ir augusi un attīstījusies, nezaudējot mundrumu un pamatu zem kājām. Par savām galvenajām vērtībām “Kurbads” joprojām uzskata  ģimeniskumu, stabilitāti un tiekšanos uz izcilību. Pārdzīvojot arī iepriekšējo krīzi, kas saistīta ar Covid-19 pandēmiju, kompānija savu darbību turpina, nezaudējot cīņas sparu.

 “Kurbada” augstākās vērtības tiek saglabātas un pilnveidotas gadu no gada. Tās ir lojalitāte pret saviem klientiem, sniegtā pakalpojuma augstā kvalitāte un, protams, nacionālā identitāte. Tieši tādēļ “Kurbads” savā komandā aicina līdzīgi domājošos - lielceļu kareivjus!

Kļūsti par daļu no mūsu komandas!

Darba pieteikuma anketu ir iespējams aizpildīt Kurbads mājaslapā (https://www.kurbads.lv/kompanija/vakances/).

Jautājumu gadījumā  - T. 22368141 (Sintija)