Autoskolas dāvanu kartes

Autoskolas dāvanu kartes

Autoskola ir pirmā doma jauniešiem, kad paliek 16 gadi, jo mācības jau var uzsākt, bet bieži trūkst motivācijas vai autoskolas izmaksas biedē uzsākt pāris mēnešus garo mācību procesu. Mēs lepojamies ar to, ka autoskola Credo Autoprieks ir starp lielākajām autoskolām un reizē arī izdevīgākā autoskola ar ļoti plašu instruktoru un pasniedzēju izvēli. 

Dāvanu kartes uz autoskolu var iegādāties visās lielākajās autoskolās, taču nekavējies un nopērc dāvanu savam draugam, ģimenes loceklim vai paziņai, jo mūsu dāvanu kartes ir pieejamas ar automātisku atlaidi pamatsummai no mācībām. B kategorijas teorijas kursa apmācības dāvanu karte piedāvā 10% atlaidi no pamatsummas, bet tieši tādu pašu mācību kvalitāti kā pārējiem kursantiem! 

Dāvanu kartes ir iespējams iegādāties tiešsaistē vai klātienē jebkurā autoskolas birojā UN TAS NAV VISS - ir pieejamas dāvanu kartes par pašu izvēlētu summu, kas nozīmē, ka nav jādomā par konkrētu pakalpojumu apmaksu - vai 10, vai 100 EUR, dāvanu karte jebkurā gadījumā būs skaista dāvana, kas atvieglos mācību apmaksu dāvanas saņēmējam.

Ja Tev nepieciešama palīdzība ar dāvanu kartes izvēli, droši sazinies ar mums telefoniski vai e-pastā un mēs palīdzēsim izvēlētiess izdevīgāko dāvanu kartes variantu!