BE kategorija

Mācies pie profesionāļiem un iegūsti BE kategorijas tiesības!
Mums ir vairāk nekā 15 gadu pieredze un 19 skolas visā valstī. Mācies pie labākajiem!
<b>BE</b> kategorija

Nodarbību saraksts

Diemžēl tuvākajā laikā šajā pilsētā netiek plānotās izvēlētās kategorijas nodarbības. Intereses gadījumā, sazināties ar mums pa tālr. vai e-pastu (sadaļā Kontakti).

KAS IR VAJADZĪGS, LAI SĀKTU MĀCĪBAS

Kas ir kategorija BE

BE kategorijas autovadītāja apliecība ļauj vadīt vieglo automašīnu ar piekabi ar pilnu masu līdz 3500 kg.

Kā iegūt tiesības

Iegūt BE kategorijas tiesības var no 18 gadiem, ja ir iegūta B kategorijas apliecība. BE kategorijas tiesību saņemšanai jānoklausās teorijas kurss (15 akadēmiskās stundas) un jāiziet praktiskās apmācības (vismaz 8 akadēmiskās stundas), kā arī jānokārto praktiskie eksāmeni autoskolā un CSDD.

Teorētiskās apmācības

Teorētisko apmācību kurss ilgst 15 akadēmiskās stundas. Nodarbības notiek pēc iepriekš sagatavotā grafika. Tāpat teorētiskās apmācības laikā nepieciešams iziet pirmās medicīniskās palīdzības kursu un saņemt atbilstošu sertifikātu. Ja šāds dokuments tev jau ir, atkārtoti apmeklēt pirmās palīdzības kursu nav nepieciešams (sertifikāta derīguma termiņš – 5 gadi). Pēc teorijas kursa noslēguma eksāmeni nav jākārto.

Praktiskās apmācības

Obligātais praktisko apmācību kurss ilgst 8 akadēmiskas stundas. Pārbaudi, vai tava medicīniskā izziņa vēl ir spēkā un CSDD datu bāzē ir atzīme par BE kategoriju. Ja medicīniskās komisijas termiņš ir iztecējis vai nav atzīmes par BE kategoriju, medicīnisko komisiju vajadzēs iziet atkārtoti. To var iziet mūsu autoskolā vai pie ģimenes ārsta. Pēc medicīniskās komisijas iziešanas visa informācija tiks ievadīta elektroniski CSDD datu bāzē. Individuālo braukšanas grafiku jūs sagatavosiet kopā ar instruktoru. Kad tavas braukšanas iemaņas sasniegs pietiekamu līmeni, varēsi nokārtot braukšanas eksāmenu autoskolā, pēc kā instruktors nosūtīs tevi uz braukšanas eksāmenu CSDD. Uzreiz pēc eksāmena nokārtošanas CSDD tu varēsi saņemt tiesības.

VISBIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI