BE kategorija

Mācies pie profesionāļiem un iegūsti BE kategorijas tiesības!
Mums ir vairāk nekā 15 gadu pieredze un 19 skolas visā valstī. Mācies pie labākajiem!
<b>BE</b> kategorija

Nodarbību saraksts

Diemžēl tuvākajā laikā šajā pilsētā netiek plānotās izvēlētās kategorijas nodarbības. Intereses gadījumā, sazināties ar mums pa tālr. vai e-pastu (sadaļā Kontakti).

KAS IR VAJADZĪGS, LAI SĀKTU MĀCĪBAS

Kas ir kategorija BE

BE kategorijas transportlīdzekļu vadīšanas tiesības ļauj vadīt B kategorijas transportlīdzekli savienojumā ar piekabi, kuras pilna masa var būt līdz 3500 kg (kopējā sastāva pilna masa līdz 7000 kg).

Kā iegūt tiesības

Iegūt BE kategorijas tiesības drīkst no 18 gadu vecuma, ja ir iepriekš iegūta B kategorija. Tiesību iegūšanai jāapgūst 3 teorētiskās un 4 praktiskās braukšanas nodarbības, kā arī jānokārto braukšanas eksāmeni autoskolā un CSDD.

Teorētiskās apmācības

Teorētiskās apmācības apjoms ir 3 nodarbības (15 ak.st.). Nodarbības notiek pēc iepriekš sagatavotā grafika. Tāpat teorētiskās apmācības laikā ir nepieciešams veikt pirmās medicīniskās palīdzības apmācību un saņemt atbilstošu sertifikātu. Ja šāds dokuments Tev jau ir, atkārtoti veikt apmācību nav nepieciešams (sertifikāta derīguma termiņš – 5 gadi). Teorētiskais eksāmens ne autoskolā, ne CSDD nav jākārto.

Praktiskās apmācības

Noteiktais minimālais praktiskās apmācības apjoms ir 4 nodarbības, katra 2 akadēmiskās stundas. Pārliecinies, ka Tev ir derīga veselības pārbaude un CSDD datu bāzē ir atzīme par BE kategoriju. Ja veselības pārbaudes derīguma termiņš ir beidzies vai nav atzīmes par BE kategoriju, veselības pārbaudi būs nepieciešams veikt atkārtoti. Pēc veselības pārbaudes veikšanas informācija par pārbaudes rezultātiem elektroniski tiks ievadīta CSDD datu bāzē. Par praktisko nodarbību grafiku Tu vienosies ar savu instruktoru individuāli. Kad Tavas braukšanas iemaņas būs pietiekamā līmenī, būs jānokārto braukšanas eksāmens autoskolā, pēc kā mēs dosim atļauju kārtot braukšanas eksāmenu CSDD. Uzreiz pēc eksāmena nokārtošanas CSDD Tu saņemsi tiesības.

VISBIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI