А kategorija

Mācies lielākajā autoskolā Latvijā un iegūsti A, A1 vai A2 kategorijas tiesības
Šeit tiesības var iegūt ātri, parliecinoši un par patīkamu cenu! Mācies pie labākajiem!
<b>А</b> kategorija

Nodarbību saraksts

Diemžēl tuvākajā laikā šajā pilsētā netiek plānotās izvēlētās kategorijas nodarbības. Intereses gadījumā, sazināties ar mums pa tālr. vai e-pastu (sadaļā Kontakti).

KAS IR VAJADZĪGS, LAI SĀKTU MĀCĪBAS

Kas ir kategorijas A / A1 / A2 Kas ir kategorijas A / A1 / A2

A / A1 / A2 kategorijas tiesības ļauj tev pievienoties motociklistu brālībai un izbaudīt visas šī pārvietošanās veida priekšrocības.

A1 kategorijas tiesības ļauj vadīt motociklu (bez blakusvāģa) ar motora tilpumu līdz 125 cm3 un jaudu līdz 11 kW, kā arī triciklu, kura jauda nepārsniedz 15 kW.

A2 kategorijas tiesības ļauj vadīt motociklu (ar blakusvāģi vai bez tā) ar jaudu līdz 35 kW.

A kategorijas tiesības ļauj vadīt jebkāda veida motociklu, kā arī triciklu, kura jauda ir lielāka par 15 kW.

Kā iegūt tiesības Kā iegūt tiesības

Iegūt A1 kategorijas tiesības var no 16 gadiem, A2 kategorijas – no 18 gadiem, A kategorijas – no 24 gadiem. A1 kategorijas tiesībam mācīties autoskolā nav nepieciešams, vajag tiekai nokārtot eksāmenus CSDD. A un A2 kategorijas tiesību saņemšanai, jābūt ieriekš iegūta B kategorija, autoskolā jānoklausās 3 teorijas nodarbības, jāapmeklē 5 praktiskās nodarbības, bet pēc tam jānokārto teorijas un braukšanas eksāmeni autoskolā un CSDD. Ir iespēja iegūt A vai A2 kategoriju bez B, bet tad vajag iziet autoskolā 12 individuālas nodarbības teorijā un 10 braukšanas, kā arī jānokārto visi eksāmeni.

Teorētiskās apmācības Teorētiskās apmācības

Teorētisko apmācību kurss ilgst 3 nodarbības, kuras notiek pēc iepriekš sagatavotā grafika. Tāpat teorētiskās apmācības laikā nepieciešams iziet pirmās medicīniskās palīdzības kursu un saņemt atbilstošu sertifikātu. Ja šāds dokuments tev jau ir, atkārtoti apmeklēt pirmās palīdzības kursu nav nepieciešams (sertifikāta derīguma termiņš – 5 gadi). Pēc teorijas kursa noslēguma tev vajadzēs nokārtot teorētisko eksāmenu autoskolā, bet pēc tam – CSDD.

Praktiskās apmācības Praktiskās apmācības

Obligātais praktisko apmācību kurss sastāv no 5 nodarbībām, 2 akadēmiskās stundas katra (kopējais ilgums – 10 akadēmiskās stundas). Pirms apmācību sākuma pārliecinies, ka tev ir derīga medicīniskā izziņa, un CSDD datu bāzē ir atzīme par tev nepieciešamo kategoriju. Ja medicīniskās komisijas termiņš ir iztecējis vai nav atzīmes par nepieciešamo kategoriju, medicīnisko komisiju vajadzēs iziet atkārtoti. Praktisko nodarbību grafiku jūs sagatavosiet individuāli kopā ar instruktoru. Kad tavas braukšanas iemaņas sasniegs pietiekamu līmeni, un tu nokārtosi braukšanas eksāmenu autoskolā, mēs nosūtīsim tevi uz braukšanas eksāmenu CSDD. Uzreiz pēc eksāmena nokārtošanas CSDD tu saņemsi tiesības.

VISBIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI