PERIODISKĀ APMĀCĪBA – 95. KODS

Iegūsti profesionālo sertifikātu (95. kodu) lielākajā autoskolā Latvijā!
Šeit tiesības var iegūt ātri, parliecinoši un par patīkamu cenu! Mācies pie labākajiem!
PERIODISKĀ APMĀCĪBA – 95. KODS

Nodarbību saraksts

Diemžēl tuvākajā laikā šajā pilsētā netiek plānotās izvēlētās kategorijas nodarbības. Intereses gadījumā, sazināties ar mums pa tālr. vai e-pastu (sadaļā Kontakti).

KAS IR VAJADZĪGS, LAI SĀKTU MĀCĪBAS

Kas ir 95. kods Kas ir 95. kods

Saskaņā ar direktīvu 2003/59/EK transportlīdzekļu vadītājiem ar kategoriju D1, D1E, D, DE vai C1, C1E, C, CE, kas veic komercpārvadājumus, reizi 5 gados nepieciešamas regulāras apmācības un atbilstoša sertifikāta (95. koda) saņemšana, un to mērķis ir profesionālo vadītāju kvalifikācijas celšana un viņu atdalīšana no neprofesionālajiem vadītājiem. Direktīva attiecas uz Eiropas Savienības pilsoņiem un trešo valstu pilsoņiem, kas strādā ES reģistrētajos uzņēmumos un veic komercpārvadājumus.

Kā saņemt sertifikātu Kā saņemt sertifikātu

Sertifikāta saņemšanai nepieciešams apmeklēt 5 teorētiskās nodarbības. Eksāmeni nav jākārto – sertifikāts tiek izsniegts uzreiz pēc teorētiskā kursa noslēguma. Sertifikāts tiek izsniegts uz 5 gadiem, pēc tam apmācības nepieciešams atkārtot.

Teorētiskās apmācības Teorētiskās apmācības

Teorētisko apmācību kurss sastāv no 5 nodarbībām, kas kopā ilgst 35 akadēmiskās stundas. Nodarbības notiek pēc iepriekš sagatavotā grafika. Teorijas eksāmeni autoskolā un CSDD nav jākārto.

Praktiskās apmācības Praktiskās apmācības

Praktiskās apmācības sertifikāta (95. kods) iegūšanai nav nepieciešamas, tāpat kā nav nepieciešams kārtot braukšanas eksāmenus autoskolā un CSDD.

VISBIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI