Ainis Kaive

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - AINIS KAIVE

VW Touran (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 8:30 - 17:30
Cena 45.00 €
Vieta Zinātņu akadēmija

Komentāri

Pievienot komentāru

Matīss

Ļoti atsaucīgs un jauks pasniedzējs. Viegli un ērti sarunāt braukšanas. Braucot vienmēr mierīgi un nosvērti visu paskaidro, uzzīmē un izskaidro visu, kas neskaidrs. Var pasmieties, kad vajag. CSDD eksāmens nolikts ar pirmo! Paldies, Ainim.

Elizabete

Lielisks instruktors, vienmēr atbild uz interesējošiem jautājumiem un uzzīmē ja nav skaidrs. Pateicoties jaukajām braukšanas stundām CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Un pieteikties uz braukšanām nebija grūti. Iesaku no visas sirds.

Arturs

Labs instruktors ,visu izskaidro - kas un ka jādara. Iemāca ka uzvesties uz ceļa. Tika izbraukti visi CSDD maršruti, rezultāta nokārtoju eksāmenu ar pirmo reizi. Profesionālis sava joma, tāpēc iesaku tieši Aini!

Gabriels

Patiesi priecājos, ka Ainis bija mans Instruktors. Komunicēt ar viņu vienmēr bija viegli un vienkārši. Visā savā kritikā Ainis vienmēr bija ļoti tiesīgs un ar katru nodarbību bija sajūta, ka esmu soli tuvāk braukšanas eksāmenam. Visu skaidroja un zīmeja ļoti uztverami un un nodarbības bija produktīvas. No sirds ieteiktu jebkuram viņu izvēlēties kā savu instruktoru!

Vita

Ļoti patīkami un viegli sadarboties ar Aini. Lieliski prot izskaidrot arī tiešām sarežģītas situācijas un noteikumus. Mierīgs un nosvērts, kas palīdz, kad jau tā pat esi uztracies. Paldies par kopīgo pieredzi! Noteikti iesaku izvēlēties tieši šo instruktoru!

Arnolds

Lielisks instruktors! Vienmēr atbildēja uz jautājumiem un uzzimēja vēlamās trajektorijas kustībai satiksmē. Izskaidroja kļūdas un paskaidroja kā tās nepieļaut atkal. Kāpināja mācību procesu atbilstoši prasmju līmenim. Palīdzēja iegūt pārliecību pie automašīnas stūres īsā laikā. Pastāstija kam pievērst uzmanību kārtojot eksāmenu. Noteikti iesaku :)

Renārs

Pozitīva pieredze ar instruktoru, nevilka garumā braukšanas nodarbības, ļoti labi visu iemācīja. Nereti zīmēja krustojumu shēmas, lai visu varētu saprast.

Daniela

Pēc diviem instruktoriem ar kuriem negāja īsti veiksmīgi, mana izvēle krita uz Aini. Ļoti saprotošs un pretīm nākošs instruktors. Vienmēr visu izskaidroja detalizēti un saprotami. Ja kaut kas nebija saprotams, izbraucām vairākas reizes. Pateicoties šim instruktoram CSDD eksāmenu noliku ar pirmo reizi.

Dace

Liekot 5.reizi braukšanas eksāmenu CSDD ieteica sameklēt citu instruktoru,jo progresa nebija pusgadu! Izvēlējos Aini,kurš nopietni pievērsās braukšanas iemaņu apguvei ar skaidrojumiem un pacietību!Pēc 2 mēnešu apmācības otrajā reizē tiesības noliku!Paldies!

Alvis

Sveiki. Draugam ieteicu so instruktoru jo man ar vinu bija loti laba pieredze. Tiku ieprieks braucis ar citu instruktoru un bija forsi vizinaties bet neiemacijos daudz. Dereja tikai pasam iesakumam. Ainis ir cits limenis. Visu pastastis, parbaudis tavas vajas vietas un tas ari trenes tevi, kamer sapratisi visu ka vajag. Krasta ielu uzbrauksanu nobrauksanu vienmer atceresos

Elizabete

Atsaucīgs, mierīgs un laipns instruktors ar labu humoru. Aicina domāt līdzi un izprast kļūdas. Iemāca ātri un pareizi novērtēt situācijas uz ceļa.

Mārtiņš

Pie Aiņa sāku braukt rudenī, pēc tam kad iepriekš pie cita instruktora biju sācis braukt bez absolūti nekādām iepriekšējām zināšanām un biju nobraucis kādas 15 nodarbības, taču man dažādu iemeslu dēļ bija nācies nomainīt autoskolas. Pēc pirmajām nodarbībām pie Aiņa es sapratu, ka iepriekšējais instruktors bija mani ''čakarējis'' un es lielākajā daļā nodarbību neko nebiju jēdzīgu iemācījies, jo pirmajās 2-3 braukšanās ar Aini iemācījos par to kā uzvesties satiksmē un kontrolēt auto vairāk nekā pirms tam iepriekšējās 15. Ar Aiņa palīdzību salīdzinoši īsā laikā no tuvas nulles izpratnē par vadīšanu tiku līdz CSDD braukšanas eksāmenam, kuru arī veiksmīgi nokārtoju. Noteikti palīdzēja arī Aiņa elastīgais darba grafiks, kas man ļāva apvienot braukšanas ar pilna laika darbu un studijām ! Ar Aini mācīties bija superīgi, jo viņš izskaidroja ne tikai visus ''Kur? Kā? Ko?'', bet arī detalizēti ''kāpēc?'' un lika situācijās domāt pašam. Ja bija kāda problemātiska iemaņa vai manevri kuri sagādāja problēmas, tad uz tiem arī fokusējāmies. No pacietības ar maniem nebeidzamajiem jautājumiem arī Aini šķiet nesanāca izvest, tādēļ iesaku mācīties tieši pie viņa. Liels paldies Ainim !

Ervīns

Neesmu viens no tiem, kas raksta komentārus, tomēr, šoreiz nolēmu to izdarīt. Sāku un arī beidzu apmācību pie šī instruktora. Iesaku šo instruktoru visiem, kuri vēlas ātri un kvalitatīvi iemācīties vadīt auto. Ļoti mierīgs un atsaucīgs instrukotrs, izskaidros, pastāstīs un pamatos, kas un kā jādara. Eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Ja vēlaties iemācīties pārliecinoši braukt, tad šis noteikti būs īstais instruktors.

Ineta

Instruktors ir stingrs un prasīgs, bet ar neizsmeļamām pacietības rezervēm. Māca tikt galā arī ar sarežģītām situācijām un domāt pašam. Ir liela maršrutu dažādība, kas nodrošina ļoti labu pieredzi. Pie viņa mācīties sāku no nulles un biju pilnīgā panikā no satiksmes, gribējās vienkārši bēgt. Tikām galā, eksāmens nolikts ar pirmo reizi! Tagad sāku braukt pati un tā pa īstam spēju novērtēt nodarbībās iegūto. Liels paldies par atbalstu un nenovērtējamo pieredzes bagāžu!

Krista

Noteikti iesaku mācīties pie Aiņa! Ļoti zinošs instruktors, kas ļoti saprotami un mierīgi izskaidro nodarbībā pieļautās kļūdas. Uz katru nodarbību devos ar prieku, ļoti patika. No sirds saku paldies Ainim par viņa ieguldīto darbu, lai dabūtu tiesības un pavisam noteikti ieteiktu izvēlēties Aini kā instruktoru cilvēkiem, kas vēlas veiksmīgi iegūt tiesības un prast vadīt mašīnu bez problēmām! :)

Toms

Pie Aiņa sāku mācīties, pēc instruktoru nomainīšanas, un uzreiz sapratu, ka zinu noteikumus un braucu daudz sliktāk, nekā biju sākumā domājis! Bet ar Aiņa palīdzību ļoti ātri un labi iemācijos braukt pašpārliecināti un droši! Manuprāt, ļoti labs un profesionāls instrutors, kas ātri uzzin tavas vājās vietas un māk ļoti veiksmīgi iemācīt kā ir pareizi. Ļoti priecēja tas, ka nekad netika atceltas braukšanas, kas bija problemātiski ar iepriekšējo instruktoru. Ja ir sarunāts, tad vienmēr viņš bija gatavs! Arī starp braukšanām nesanāca lieli pārtraukumi! Katra braukšana ļoti patika un, kad mani palaida uz eksāmeniem, abus izdevās nokārtot ar pirmo mēģinājumu. Milzīgs paldies Ainim par palīdzēšanu autovadītāja apliecības iegūšanas procesā un noteikti iesaku Aini kā instruktoru citiem!

Toms

Slikts instruktors, slikta attieksme. Speciāli visu velk garumā, lai tik vairāk naudas tiek iztērēts.

Agita K.

Izvēlējos mācīties braukt pie Aiņa un nenožēloju! Instruktors zinošs un mierīgs, gāju ar prieku uz nodarbībām. Biju vispār bez priekšzināšanām, sāka mācīt pakāpeniski. Līdz ar to, kad sākām braukt intensīvā satiksmē, jutos droši un stresa nebija, kas ir liels pluss. Ja ir pieļautas kļūdas, katru izsmeļoši izskaidro un izstāsta no A-Z. CSDD eksāmens notika pa tām pašām ielām/maršrutiem, kur mācījāmies braukt, kas arī ir ļoti svarīgi. Paldies Ainim! Iesaku!

Anete

Esmu mācijusies pie vairākiem instruktoriem, bet kā sāku iet pie Aiņa manas zināšanas par pārvietosanos ar auto manāmi uzlabojās un daudzas lietas kļuva pašsaprotamas, jo instruktors prot labi pastāstīt un izskaidrot kā būtu jādara un ko tieši izdarīji nepareizi. Eksāmenam gatavojamies ļoti cītīgi, arī pašā eksāmena dienā biju tik satraukta, ka turpināju instruktoru traucēt ar muļķīgiem jautājuiem, uz kuriem saņēmu loģiskas, nomierinošas atbildes. Eksāmenu izdevās nokārtot ar pirmo! 🙂 Tā kā, ja tiešām gribi zināt kā ir jābrauc un beidzot tikt līdz eksāmenam, kā arī izbraukt visu ar pirmo tad Ainis Kaive ir īstā atbilde! 😉 (vieniīgi tādēļ, ka prot tik labi pasniegt viņš ir diezgan noslogots, bet, ja tiksi nenožēlosi! 🙂 )