Айнис Кайве

VW Touran

Категории B категория
Языки LV, RU
Рабочее время pēc pieprasījuma
Цена 25.00 €
Место Академия наук
Телефон 29161822

Комментарии

Добавить комментарий

Ervīns

Neesmu viens no tiem, kas raksta komentārus, tomēr, šoreiz nolēmu to izdarīt. Sāku un arī beidzu apmācību pie šī instruktora. Iesaku šo instruktoru visiem, kuri vēlas ātri un kvalitatīvi iemācīties vadīt auto. Ļoti mierīgs un atsaucīgs instrukotrs, izskaidros, pastāstīs un pamatos, kas un kā jādara. Eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Ja vēlaties iemācīties pārliecinoši braukt, tad šis noteikti būs īstais instruktors.

Ineta

Instruktors ir stingrs un prasīgs, bet ar neizsmeļamām pacietības rezervēm. Māca tikt galā arī ar sarežģītām situācijām un domāt pašam. Ir liela maršrutu dažādība, kas nodrošina ļoti labu pieredzi. Pie viņa mācīties sāku no nulles un biju pilnīgā panikā no satiksmes, gribējās vienkārši bēgt. Tikām galā, eksāmens nolikts ar pirmo reizi! Tagad sāku braukt pati un tā pa īstam spēju novērtēt nodarbībās iegūto. Liels paldies par atbalstu un nenovērtējamo pieredzes bagāžu!

Krista

Noteikti iesaku mācīties pie Aiņa! Ļoti zinošs instruktors, kas ļoti saprotami un mierīgi izskaidro nodarbībā pieļautās kļūdas. Uz katru nodarbību devos ar prieku, ļoti patika. No sirds saku paldies Ainim par viņa ieguldīto darbu, lai dabūtu tiesības un pavisam noteikti ieteiktu izvēlēties Aini kā instruktoru cilvēkiem, kas vēlas veiksmīgi iegūt tiesības un prast vadīt mašīnu bez problēmām! :)

Toms

Pie Aiņa sāku mācīties, pēc instruktoru nomainīšanas, un uzreiz sapratu, ka zinu noteikumus un braucu daudz sliktāk, nekā biju sākumā domājis! Bet ar Aiņa palīdzību ļoti ātri un labi iemācijos braukt pašpārliecināti un droši! Manuprāt, ļoti labs un profesionāls instrutors, kas ātri uzzin tavas vājās vietas un māk ļoti veiksmīgi iemācīt kā ir pareizi. Ļoti priecēja tas, ka nekad netika atceltas braukšanas, kas bija problemātiski ar iepriekšējo instruktoru. Ja ir sarunāts, tad vienmēr viņš bija gatavs! Arī starp braukšanām nesanāca lieli pārtraukumi! Katra braukšana ļoti patika un, kad mani palaida uz eksāmeniem, abus izdevās nokārtot ar pirmo mēģinājumu. Milzīgs paldies Ainim par palīdzēšanu autovadītāja apliecības iegūšanas procesā un noteikti iesaku Aini kā instruktoru citiem!

Toms

Slikts instruktors, slikta attieksme. Speciāli visu velk garumā, lai tik vairāk naudas tiek iztērēts.

Agita K.

Izvēlējos mācīties braukt pie Aiņa un nenožēloju! Instruktors zinošs un mierīgs, gāju ar prieku uz nodarbībām. Biju vispār bez priekšzināšanām, sāka mācīt pakāpeniski. Līdz ar to, kad sākām braukt intensīvā satiksmē, jutos droši un stresa nebija, kas ir liels pluss. Ja ir pieļautas kļūdas, katru izsmeļoši izskaidro un izstāsta no A-Z. CSDD eksāmens notika pa tām pašām ielām/maršrutiem, kur mācījāmies braukt, kas arī ir ļoti svarīgi. Paldies Ainim! Iesaku!

Anete

Esmu mācijusies pie vairākiem instruktoriem, bet kā sāku iet pie Aiņa manas zināšanas par pārvietosanos ar auto manāmi uzlabojās un daudzas lietas kļuva pašsaprotamas, jo instruktors prot labi pastāstīt un izskaidrot kā būtu jādara un ko tieši izdarīji nepareizi. Eksāmenam gatavojamies ļoti cītīgi, arī pašā eksāmena dienā biju tik satraukta, ka turpināju instruktoru traucēt ar muļķīgiem jautājuiem, uz kuriem saņēmu loģiskas, nomierinošas atbildes. Eksāmenu izdevās nokārtot ar pirmo! 🙂 Tā kā, ja tiešām gribi zināt kā ir jābrauc un beidzot tikt līdz eksāmenam, kā arī izbraukt visu ar pirmo tad Ainis Kaive ir īstā atbilde! 😉 (vieniīgi tādēļ, ka prot tik labi pasniegt viņš ir diezgan noslogots, bet, ja tiksi nenožēlosi! 🙂 )