Ainis Kaive

VW Touran

Категории B категория
Языки LV, RU
Рабочее время pēc pieprasījuma
Цена 12.50 €
Место Zinātņu akadēmija
Телефон 29161822

Комментарии

Добавить комментарий

Toms

Slikts instruktors, slikta attieksme. Speciāli visu velk garumā, lai tik vairāk naudas tiek iztērēts.

Ivo

Neiesaku šo instruktoru. Nav tā, ka viņš ir slikts un nezinošs cilvēks, tieši pretēji viņam ir plaša pieredze, bet viņš speciāli dara tā, lai ir pēc iespējas vairāk nodarbības pie viņa(protams, tas ir tikai mans viedoklis un, protams, tādu instruktoru ir daudz), kā arī mašīna ir viņa personīgā, un viņš cenšās to saudzēt, kā rezultātā radīja spiedienu uz manīm. Bieži viņš nesavaldījās un kliedza. Manuprāt, tas nav adekvāti, bet tas jau sākumā bija skaidrs, ka viņš ir slikts instruktors, bet rindas pie citiem instruktoriem bija ļoti garas, tāpēc nemeklēju citus variantus un turējos pie viņa. Bet beigās, kad braukšanas apmācība tuvojās beigām, pamēģināju citu instruktoru - Kā diena pret nakti, sajutu tiešām, ka es tieku mācīts un, ka instruktors dara visu, lai saprastu kā ir jābrauc un kā ir jānoliek CSDD braukšanas eksāmens, un arī bija komunikācija, citiem vārdiem, viss bija daudz labāk. Es tiešām neiesaku šo instruktoru(Aini Kaivu), bet, ja arī izvēlaties šo instruktoru, tad neļaujiet viņam jūs ierobežot, kontrolēt, vilkt garumā laiku un tērēt jūsu naudu.

Agita K.

Izvēlējos mācīties braukt pie Aiņa un nenožēloju! Instruktors zinošs un mierīgs, gāju ar prieku uz nodarbībām. Biju vispār bez priekšzināšanām, sāka mācīt pakāpeniski. Līdz ar to, kad sākām braukt intensīvā satiksmē, jutos droši un stresa nebija, kas ir liels pluss. Ja ir pieļautas kļūdas, katru izsmeļoši izskaidro un izstāsta no A-Z. CSDD eksāmens notika pa tām pašām ielām/maršrutiem, kur mācījāmies braukt, kas arī ir ļoti svarīgi. Paldies Ainim! Iesaku!

Anete

Esmu mācijusies pie vairākiem instruktoriem, bet kā sāku iet pie Aiņa manas zināšanas par pārvietosanos ar auto manāmi uzlabojās un daudzas lietas kļuva pašsaprotamas, jo instruktors prot labi pastāstīt un izskaidrot kā būtu jādara un ko tieši izdarīji nepareizi. Eksāmenam gatavojamies ļoti cītīgi, arī pašā eksāmena dienā biju tik satraukta, ka turpināju instruktoru traucēt ar muļķīgiem jautājuiem, uz kuriem saņēmu loģiskas, nomierinošas atbildes. Eksāmenu izdevās nokārtot ar pirmo! 🙂 Tā kā, ja tiešām gribi zināt kā ir jābrauc un beidzot tikt līdz eksāmenam, kā arī izbraukt visu ar pirmo tad Ainis Kaive ir īstā atbilde! 😉 (vieniīgi tādēļ, ka prot tik labi pasniegt viņš ir diezgan noslogots, bet, ja tiksi nenožēlosi! 🙂 )