Kādēļ ir vērts iegūt tiesības?

Kādēļ ir vērts iegūt tiesības?

Vairumam cilvēku autovadītāja apliecības iegūšana ir viens no galvenajiem mērķiem līdz ko ir sasniegta pilngadība. Taču ir arī cilvēki, kas visu dzīvi pārvietojas sabiedrisko transportu vai taksometru, iespējams pat nenojaušot par priekšrocībām, ko sniedz tiesību iegūšana. Izlasi šīs priekšrocības un nāc pie mums uz Credo Autoprieks!

Brauc kur un kad vien gribi!

Personīgais transportlīdzeklis sniegs Tev neierobežotu brīvību – vairs nekāda skriešana uz sabiedrisko transportu pēdējā brīdī vai ierobežota pārvietošanās nakts stundās. Tev izpaliks arī sašutums, kas pārņem ieraugot mobilajā aplikācijā, ka šoferis tomēr būs pēc 15 nevis 5 minūtēm. 

Vienreiz iemācies uz visu dzīvi.

Brīdī, kad Tev notiks “klikšķis” vairs nav atpakaļceļa – apsveicam, Tu māki braukt ar mašīnu! Ir neiespējami to aizmirst, protams, ja ilgu laiku nesēdīsies pie stūres, visticamāk, iemaņas būs nepieciešams atsvaidzināt, taču garantējam, ka tas būs daudz vieglāk un ātrāk nekā mācīties visu no nulles.

Pierādījums, ka Tu proti vadīt transportlīdzekli.

Protams, Tu vari visu dzīvi braukāt pa savu privāto teritoriju pat nedomājot par tiesību nolikšanu. Taču, ja vēlies nokļūt kaut vai līdz veikalam, tiesības noderēs, jo tās pierāda, ka Tu zini, ko dari. Tu arī nevēlies dabūt sodu, vai ne?

Iespēja apceļot pasauli.

Bail lidot ar lidmašīnu? Mēs saprotam un zinām risinājumu – tiesības. Tās sniegs iespēju ne tikai apbraukāt dzimteni, bet arī redzēt jaunus apvāršņus. Savukārt, īres mašīna būs izcila opcija, ja vēlēsies izbraukt no konkrētās lokācijas vienas dienas līdz pat nedēļām ilgā ceļojumā.

Palīgs citiem.

Draugiem vai tuviniekiem nepieciešams kaut kur nonākt? Iepriecini viņus, piedāvājot savu palīdzību. Arī kritiskās situācijās katra minūte ir no svara, piemēram, tikt uz slimnīcu ātrāk nekā atbrauc ātrā palīdzība.

Jaunas darba iespējas.

Tiesības paplašina tavu CV un uzlabo iespējas tikt pie darba, starpcitu, ir darbi, kur pat viens no kritērijiem ir tiesības. Kravas nogādāšana, pasažieru pārvadāšana, ēdiena piegāde – izvēle ir Tavās rokās.

Sabiedriskais transports var pievilt.

Iedomājies, Tev jātiek uz darba interviju, bet sabiedriskais transports kavē? Kamēr tiesības Tev palīdz iegūt darbu, sabiedriskais transports var liegt pie tāda vispār tikt. Lietus un aukstums arī nav tie patīkamākie apstākļi, kādos gaidīt pieturā.

Tev nav jābūt miljonāram, lai sēstos pie stūres.

Lietoto mašīnu plašajā tirgū ir iespēja atrast transportlīdzekli, kuru var atļauties ikviens. Ja nevēlies šādu ilgtermiņa ieguldījumu, izvēlies kādu no auto koplietošanas mašīnām, piemēram, Bolt Drive un CityBee.

Identifikācija negadījumos.

Negadījumu vai kādas citas pēkšņas nelaimes gadījumā, kas var gadīties braukšanas laikā, tieši autovadītāja apliecība palīdz identificēt personu. Vadītāja apliecība sniedz visus nepieciešamos datus, lai varētu sazināties ar cietušā radiniekiem.

Iespēja izmantot Drive-Thru opciju.

Slinkums kāpt ārā no mašīnas vairs Tevi neapturēs ieturēt maltīti kādā ātrās ēstuves restorānā. Maltītes pasūtīšanai un ēšanai mašīnā piemīt arī savs šarms, ne?

 

Ja mēs tevi pārliecinājām, piesakies vadītāja apliecības iegūšanai mājaslapā https://www.credoautoprieks.lv/ vai zvanot uz +371 67220800, +371 22335533