Liepājas Autobusu parks piedāvā bezmaksas D kategorijas apmācību 6 kursantiem!

Liepājas Autobusu parks piedāvā bezmaksas D kategorijas apmācību 6 kursantiem!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Liepājas Autobusu parks sadarbībā ar autoskolu Credo Autoprieks piedāvā bezmaksas apmācību un garantētu darba vietu jaunajiem autobusu šoferiem, pirmā pieteikšanās kārta plānota uz kursu, kurš uzsāksies 09.05.2023. Apmācību norises vieta Rīga.

Esošajiem C un C1 kategorijas vadītājiem un vadītājām tiek piedāvāta iespēja iegūt apmaksātu kvalifikācijas paaugstināšanu D kategorijas iegūšanai ar garantētu darba vietu starppilsētu autobusu reisu veikšanai. Autoskola sadarbībā ar LIEPĀJAS AUTOBUSU PARKS ir izstrādājusi potenciāliem darbiniekiem izdevīgu apmācības formātu.

Programmas dalībnieks/-ce: “LIEPĀJAS AUTOBUSU PARKS autobusu vadītājs/-a”, iegūst apmaksātu D kategoriju un darba iespējas!

Piesakoties autoskolas kursam 7. martā autoskolas mājaslapā, pieteiktie kursanti saņems e-pasta ziņojumu ar lūgumu iesniegt savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi: “LIEPĀJAS AUTOBUSU PARKS autobusu vadītājs”, kas pēc tam tiks nodota LIEPĀJAS AUTOBUSU PARKS izskatīšanai un lēmuma pieņemšanai par mācību apmaksu un vienošanās noslēgšanu. Lai uzsāktu mācības, kursantam būs jāiemaksā 150 EUR priekšmaksājums, ko var sadalīt divās daļās, lai garantētu savu dalību programmā un segtu sākotnējās izmaksas. Atbilstošiem pretendentiem, pēc D kategorijas iegūšanas apmācības un uzsākot darba attiecības LIEPĀJAS AUTOBUSU PARKS, darba devējs kompensēs apmācību izmaksas 540 EUR vērtībā!

LIEPĀJAS AUTOBUSU PARKS, ir lielākais autobusu pārvadājumu sniedzējs Kurzemē un viens no vadošajiem pasažieru pārvadājumu pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Uzņēmuma mērķis ir kļūt par līderi pasažieru pārvadājumu un transporta nozares pakalpojumu sniegšanā Latvijā.

LIEPĀJAS AUTOBUSU PARKS aicina pieteikties autovadītājus un autovadītājas, kuri vēlētos strādāt pasažieru pārvadājumos ar autobusiem – starppilsētu un vietējos reģionālos maršrutos: Liepājas, Rīgas, Ogres un Aizkraukles reģionos.

Vakances un nosacījumi LIEPĀJAS AUTOBUSU PARKS D kategorijas autobusu vadītājiem šeit:

https://www.lap.lv/lv/vakances/autobusa-vaditajs-a/

Pieteikties D kategorijas apmācībai un iespējai iegūt apmaksātu apmācību iespējams šeit: https://credoautoprieks.lv/musu-pakalpojumi/d/riga/#/application/group/6245/

 

Kontaktpersona jautājumu gadījumā:
Raivis Gunārs Tauriņš,
Autoskolas Credo Autoprieks komunikācijas speciālists,
marketings@credoautoprieks.lv