Санта Хинценберга

Чтобы ваш процесс обучения был более приятным, здесь можно ознакомиться с нашими рекомендуемыми инструкторами, а также всей остальной информацией, которая Вам будет полезна. На нашем сайте вы также можете прочитать отзывы об инструкторах.

Нажимает на кнопку инструкторы и загрузить список инструкторов.

Выбери инструктора, с которым ты хотел бы начать вождения и смотри с ним интервью.

ПРАКТИЧЕСКИЕ ЗАНЯТИЯ разрешены в ограничемном количестве, при соблюдении эпидемиологических мер предосторожности!

Для дополнительной информации смотрите запись МС.

Opel Astra (механика)

Категории B категория
Языки LV
Рабочее время pēc vienošanas
Цена 27.00 €
Место Центральный рынок
Телефон 29162773

Комментарии

Добавить комментарий

Ilze

Santu izvēlējos, jo domāju, ka sieviete instruktore sapratīs sievieti braucēju un būs viegli atrast kopīgu valodu. Diemžēl šīs manas cerības bija veltas. Pie Santas nobraucu tieši vienu nodarbību, kuras beigās man bija žēl lieki iztērētie 27 EUR. Santa nepārtraukti pārmeta jebkuru mazāko kļūdiņu. Pacēla balsi. Kļūdas nevis paskaidroja, bet gan - tieši pretēji - lika justies vainīgai par katru lietu, ko kā mācībnieks nepamanīju vai izdarīju nepareizi. Ironizēja par manis pieļautajām kļūdām un kopumā ļoti nejauki izturējās. Šī izturēšanās attiecīgi radīja manī ļoti lielu satraukumu pie stūres, kas arī noveda pie vēl vairāk pieļautām kļūdām (noslāpšanas reizēm, laicīgai nebremzēšanai utml.), kas savukārt noveda pie vēl pārmetumiem un pazemojumiem - sanāca tāds kā apburtais loks. Šī bija pirmā braukšanas nodarbība, kuras laikā nepārtraukti skatījos pulkstenī ar cerību, ka laiks sāks ātrāk ritēt un šis murgs beigsies. No sirds iesaku izvēlēties kādu citu instruktoru!

Dita

Santa ir lieliska instruktore. Ja ir tādi instruktori, pie kuriem jāgaida vairākas nedēļas rindā, tad pie Santas es gāju bieži un sarunāt braukšanu kaut vai nākamajā dienā nekad nebija problēma. Braukšana bija mierīga, nebija nekāds stress, viņa visu izskaidro un uzzīmē, ja ir vajadzība. Viņa man visu iemācīja no pašiem pamatiem un braucot es jūtos droši un pārliecināti. CSDD braukšanas eksāmenu noliku ar pirmo reizi. Liels paldies Santai!

Lolita

Sveiki. Santu izvēlējos kā instruktori pēc brāļa ieteikuma.Uz pirmo braukšanu gāju ar lielu satraukumu jo biju jau nomainijusi instruktorus.Bet Santa izrādijās ļoti pozitīva ar humorizjūtu. Pat tad, kad kaut kas nesanāca, vai nebija skaidrs, viņa lika braukt visas nesaprotamās vietas/ krustojumus vēl un vēl. Ja joprojām nebija skaidrs, tad zīmēja un rādīja. Atmosfēra nodarbībās LIELISKA, kas, pašā sākumā bija īpaši svarīgi, jo bij stress braucot trakajās Rīgas ielās. Figūrās ar tik perfekti visu paskaidro kad atliek to visu atcerēties un sanāk lieliski. Nodarbības var sarunāt sev izdevīgā laikā,kas man bij ļoti svarīgi. Tā es varētu daudz turpināt un rakstīt un tikai pozitīvas lietas,Iesaku Jums mācīties pie Santas. Paldies Santai par foršajām nodarbībām,sapratni un pacietību!!!

Lolita

Santu par instruktoru izvēlējos pēc brāļa ieteikuma. Atceros to uztraukumu, dodoties uz pirmo nodarbību. Taču Santa izrādījās nenormāli forša, atsaucīga ar ļoti labu humora izjūtu. Visas braukšanas nodarbības bija uz pozitīvas nots, nekad nekādu skarbu vārdu vai neiecietīgas attiksmes. Pat tad, kad kaut kas nesanāca, vai nebija skaidrs, viņa lika braukt visas nesaprotamās vietas/ krustojumus vēl un vēl. Ja joprojām nebija skaidrs, tad zīmēja un rādīja. Arī figūrās visu paskaidro tik prefekti kad atliek visu atcerēties un sanāk vnk lieliski. Liels Paldies par nodarbībām un pacietību. Iesaku Jums izvēlēties Santu kā instruktori.

Kristaps

Lieliska instruktore. Ļoti kompetenta, ar lielu pieredzi un pozitīvu attieksmi pret apmācāmajiem. Iemāca ne tikai droši braukt, bet arī prognozēt situāciju uz ceļa un dod padomus, kas lieti noder ne tikai eksāmenā. Eksāmenu CSDD noliku ar 1. piegājienu. Sirsnīgi iesaku mācīties pie Santas!