CE/DE kategorija

Iegūsti CE kategorijas tiesības lielākajā autoskolā Latvijā.
Mums ir vairāk nekā 15 gadu pieredze un 19 filiāles visā valstī. Mācies pie labākajiem!
<b>CE/DE</b> kategorija

Nodarbību saraksts

Diemžēl tuvākajā laikā šajā pilsētā netiek plānotās izvēlētās kategorijas nodarbības. Intereses gadījumā, sazināties ar mums pa tālr. vai e-pastu (sadaļā Kontakti).

KAS IR VAJADZĪGS, LAI SĀKTU MĀCĪBAS

Kas ir kategorija CE

CE kategorijas autovadītāja apliecība ļauj vadīt kravas automašīnu ar piekabi, kuras pilna masa pārsniedz 750 kg.

Kā iegūt tiesības

CE kategorijas tiesības var iegūt no 21 gada, ja ir C kategorijas tiesības. Tiesību saņemšanai jāapgūst 5 teorijas nodarbības, 7 praktiskās braukšanas, kā arī jānokārto braukšanas eksāmeni autoskolā un CSDD – un tas ir viss! Izvēlies ērtāko apmācību laiku un vietu – un uz priekšu!

Teorētiskās apmācības

Teorētisko apmācību kurss ir 5 nodarbības, kopumā 25 akadēmiskās stundas. Nodarbības notiek pēc iepriekš sagatavotā grafika. Tāpat teorētiskās apmācības laikā nepieciešams apgūt pirmās medicīniskās palīdzības kursu un saņemt atbilstošu sertifikātu. Ja šāds dokuments tev jau ir, atkārtoti apmeklēt pirmās palīdzības kursu nav nepieciešams (sertifikāta derīguma termiņš – 5 gadi). Teorētiskais eksāmens ne autoskolā, ne CSDD nav jākārto.

Praktiskās apmācības

Obligātais praktisko apmācību kurss sastāv no 7 nodarbībām, 2 akadēmiskās stundas katra (kopējais ilgums – 14 akadēmiskās stundas). Pārliecinies, ka tev ir derīga medicīniskās izziņa, un CSDD datu bāzē ir atzīme par CE kategoriju. Ja medicīniskās komisijas termiņš ir iztecējis vai nav atzīmes par CE kategoriju, medicīnisko komisiju vajadzēs iziet atkārtoti. To var izdarīt pie ģimenes ārsta vai mūsu autoskolā. Pēc medicīniskās komisijas iziešanas visa informācija tiks ievadīta elektroniski CSDD datu bāzē. Individuālo praktisko nodarbību – braukšanas – grafiku jūs sagatavosiet kopā ar instruktoru. Kad tavas braukšanas iemaņas sasniegs pietiekamu līmeni un tu nokārtosi braukšanas eksāmenu autoskolā – instruktors nosūtīs tevi uz braukšanas eksāmenu CSDD, un uzreiz pēc tā tu saņemsi tiesības.

VISBIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI