C kategorija

Iegūsti C vai C1 kategorijas tiesības lielākajā autoskolā Latvijā.
Mums ir vairāk nekā 15 gadu pieredze un 19 filiāles visā valstī. Mācies pie labākajiem!
<b>C</b> kategorija

Nodarbību saraksts

Datums no Vieta Dienas Pasniedzējs Сena
06.08.2024 (LV) Krišjāņa Barona iela 40 - 309. k.(10 nodarbības)
1234567
00:00-23:59Mācies 6 nodarbības tiešsaistē un 4 klātienē! Pirma klātienes nodarbības - 06 augusta, 17:00.
Mācies ONLINE!

100.00 €69.00 €

KAS IR VAJADZĪGS, LAI SĀKTU MĀCĪBAS

Kas ir kategorijas C un C1

C1 kategorijas vadīšanas tiesības ļauj vadīt automobili, kura pilna masa ir no 3500 līdz 7500 kg, un kas nav iekļauts kategorijā D1 vai D. Tāpat šīs tiesības ļauj vadīt šīs kategorijas transportlīdzekli savienojumā ar piekabi, kuras pilna masa nepārsniedz 750 kg.

C kategorijas vadīšanas tiesības ļauj vadīt kravas automobili, kura pilna masa ir virs 3500 kg, un kas nav iekļauts kategorijā D1 vai D. Tāpat šīs tiesības ļauj vadīt šīs kategorijas transportlīdzekli savienojumā ar piekabi, kuras pilna masa nepārsniedz 750 kg.

Kā iegūt tiesības

C1 kategorijas tiesības drīkst iegūt no 18 gadu vecuma, bet C kategorijas tiesības no 21 gada vecuma (sākt mācības drīkst jau no 19 gadu vecuma). C kategorijas tiesību iegūšanai jāapgūst 10 teorētiskās un 10 praktiskās braukšanas nodarbības (C1 kategorijai attiecīgi 8 un 12), kā arī jānokārto  eksāmeni autoskolā un CSDD.

Teorētiskās apmācības

C kategorijas teorētiskās apmācības ilgums ir 10 nodarbības (50 ak.st.), kuras notiek pēc  noteikta grafika (C1 kategorijai 40 ak.st.). Tāpat teorētiskās apmācības laikā nepieciešams veikt pirmās medicīniskās palīdzības apmācību un saņemt atbilstošu sertifikātu. Ja šāds dokuments Tev jau ir, atkārtoti veikt apmācību nav nepieciešams (sertifikāta derīguma termiņš – 5 gadi). Pēc teorētiskās apmācības pabeigšanas Tev būs jānokārto teorētisko eksāmenu autoskolā, bet pēc tam – CSDD.

Praktiskās apmācības

C kategorijas iegūšanai noteiktais minimālais praktiskās apmācības apjoms ir 10 nodarbības, katra 2 akadēmiskās stundas (C1 kategorijai 6 nodarbības). Pārliecinies, ka Tev ir derīga veselības pārbaude un CSDD datu bāzē ir atzīme par C/C1 kategoriju. Ja veselības pārbaudes derīguma termiņš ir beidzies vai nav atzīmes par C/C1 kategoriju, veselības pārbaudi būs nepieciešams veikt atkārtoti. Pēc veselības pārbaudes veikšanas informācija par pārbaudes rezultātiem elektroniski tiks ievadīta CSDD datu bāzē. Par praktisko nodarbību grafiku Tu vienosies ar savu instruktoru individuāli. Kad Tavas braukšanas iemaņas būs pietiekamā līmenī, būs jānokārto braukšanas eksāmens autoskolā, pēc kā mēs dosim atļauju kārtot braukšanas eksāmenu CSDD. Uzreiz pēc eksāmena nokārtošanas CSDD Tu saņemsi tiesības.

VISBIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI