B kategorija

Iegūsti B kategorijas tiesības lielākajā autoskolā Latvijā.
Šeit tiesības var iegūt ātri, parliecinoši un par patīkamu cenu! Mācies pie labākajiem!
<b>B</b> kategorija

Nodarbību saraksts

Datums no Vieta Dienas Pasniedzējs Teorijas cena
17.10.2023 (LV) Ventspils Augstskola - Inženieru iela 101 (B7 vai A417)(11 Ilgums)
1234567
17:30-21:35
Dāvids Grinbergs

55.00 €

KAS IR VAJADZĪGS, LAI SĀKTU MĀCĪBAS

Kas ir B kategorija Kas ir B kategorija

B kategorijas vadītāja apliecība, tautā saukta arī par tiesībām – tā ir tava iespēja izbaudīt visas autovadītāja priekšrocības! Tiesības sniedz atļauju piedalīties ceļu satiksmē un vadīt automašīnu, kuras masa nepārsniedz 3,5t un kuras pasažieru vietu skaits nav lielāks par 8. B kategorijas apmācības mūsu autoskolā – tas ir ātrs, patīkams un kvalitatīvs process, kura rezultātā tu kļūsi par labu un pārliecinātu braucēju!

KĀ IEGŪT TIESĪBAS KĀ IEGŪT TIESĪBAS

Lai uzsāktu apmācības, tev ir jābūt vismaz 16 gadiem, savukārt eksāmenus CSDD vari kārtot no 18 gadu vecuma. 11 teorētiskās nodarbības un 10 praktiskās braukšanas apmācības, kā arī mācību eksāmeni autoskolā un CSDD – tas ir viss, kas atrodas starp tevi un tavām tiesībām. Tāpēc izvēlies sev ērtāko apmācību vietu un laiku, un par pārējo parūpēsimies mēs!

TEORĒTISKĀ APMĀCĪBA TEORĒTISKĀ APMĀCĪBA

Lai izietu teorijas kursu, tev ir jāapmeklē tikai 11 nodarbības 55 akadēmisko stundu ilgumā. Arī pirmās medicīniskās palīdzības kursus un medicīnisko komisiju, kas ir neatņemama un būtiska vadītāja apliecības iegūšanas daļa, vari nokārtot tepat mūsu autoskolā. Taču neuztraucies – gadījumā, ja tev jau ir apliecība, kas apliecina šo kursu apmeklējumu, un medicīniskā izziņa, atkāroti šie kursi un medicīniskā komisija tev nebūs jāapmeklē! Pēc teorētisko apmācību beigām tev atliks vien nokārtot autoskolas teorijas eksāmenu, lai drošu un pārliecības pilnu sirdi vari kārtot eksāmenu CSDD.

PRAKTISKĀ APMĀCĪBA PRAKTISKĀ APMĀCĪBA

Obligātās praktiskās apmācības kurss sastāv no 10 nodarbībām - katrā pa 2 stundām (kopējais ilgums ir 20 akadēmiskās stundas). Lai uzsāktu aizraujošo praktisko apmācību daļu, tev jādodas uz CSDD saņemt mācību braukšanas atļauju (“baltās tiesības”) – tā sniedz tev atļauju piedalīties ceļu satiksmē kopā ar pavadošo personu – instruktoru, kuram ir atbilstošs braukšanas stāžs. Lai to saņemtu, ir nepieciešams veikt medicīnisko pārbaudi un ziņas tiks elektroniski ievadītas CSDD datu bāzē. Tikai noteikti pievērs uzmanību tam, lai CSDD reģistra ierakstā tiktu ietverta tev nepieciešamā kategorija! Individuāls praktiskās apmācības grafiku tu sastādīsi kopā ar instruktoru. Kad braukšanas prasmes būs pietiekamā līmenī un nokārtosi braukšanas eksāmenu autoskolā, autoskola nosūtīs tevi uz braukšanas eksāmenu CSDD, pēc kura nokārtošanas tu saņemsi tiesības.

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

VISBIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI