Larisa Krukovska

CredoAutoprieks Pasniedzēji - LARISA KRUKOVSKA
Kategorijas B kategorija, A kategorija, BE kategorija, C kategorija, D kategorija
Valodas LV, RU

Komentāri

Pievienot komentāru

Krists

Paldies pasniedzējai labi prot izskaidrot un pastāstīt paldies jums

Dārta

Lieliska pasniedzēja! Ļoti skaidri, strukturēti, cilvēcīgi patīkami vadīja nodarbības. Tiešām prieks mācīties pie šādas pasniedzējas 🙂

Olga

Superīga pasniedzēja! Izskaidroja vielu saprotami un atbildēja uz visiem jautājumiem. Nodarbības nebija garlaicīgas un laiks paskrēja ļoti ātri. Jāatzīme, ka šī ir sieviete ar labu humora izjūtu, tādēļ nodarbības vienmēr noritēja pozitīvā atmosfērā. Paldies Jums!

Matīss

Ļoti laba pasniedzēja. Vienmēr visu detalizēti izskaidroja un vēl ar humoru. Teoriju gan skolā, gan CSDD noliku ar pirmo reizi. Varu teikt milzīgu paldies! 🙂

D.

Esmu mācījusies teoriju arī iepriekš, taču nekad tā arī līz galam vielu neizpratu un eksāmenu nolikt nevarēju. Taču, pateicoties apmācībām pie Larisas, skolas un CSDD eksāmenu noliku ar 1.reizi un ar 0 kļūdām! Paldies pasniedzējai par lielisko apmācību un smieklu lādiņu katrā nodarbībā! 🙂

Natālija

Mācījos ne dzimtajā valodā, bet latviešu, taču viss bija ļoti saprotami, strukturēti un skaidri. Noliku eksāmenu ar pirmo reizi gan skolā, gan CSDD. Iesaku visiem! Paldies pasniedzējai.

LuīzeK

Super pasniedzēja, noliku visus eksāmenus ar pirmo reizi, tas acīmredzot ir viņas nopelns, jo visās nodarbībās viņa bija ļoti pacietīga un ļoti skaidri visu paskaidroja un attieksme pozitīva!

Светлана

Очень рада, что училась именно у Вас. Сдала теорию в школе и CSDD с первого раза. Хочу сказать ОГРОМНОЕ СПАСИБО.

Karīna

Lieliska pasniedzēja! Stāsta ļoti saprotami. Un stāstītais tiešām paliek atmiņā. Gan skolas, gan CSDD teorijas eksāmens nokārtots ar pirmo reizi. Paldies Jums!

Miks

Stāsta saprotami, taču monotoni un garlaicīgi, ka pat miegs nāk. Arī akcents jūtams. Ja blakus nav interesants sola biedrs vai WiFi savienojums, var tiešām aizmigt.

Елена

спасибо большое. сдала всё с первого раза и в школе и в цсдд и без ошибок, очень всё грамотно преподносит, знает свое дело на 100%

Kristīna

Liels paldies pasniedzējai, ļoti patika mācīties teoriju pie viņas! Eksāmenus gan autoskolā, gan CSDD nokārtoju ar pirmo reizi un 0 kļūdām! Paldies Jums vēlreiz un veiksmi turpmākajā darbībā!

Sandis

Ļoti sakarīga pasniedzēja! Gan skolas, gan CSDD teoriju īpaši neiespringstot noliku ar pirmo reizi! Paldies!

Ирина

Лариса, спасибо! Теорию почти не читала, только те темы, на которых не смогла присутствовать. Экзамен сдала легко и в автошколе и в CSDD. Если есть возможность выбирать, то очень рекомендую обучаться у Ларисы. Мне есть с чем сравнивать. Удачи Вам в вашей работе!!!