Inese Preisa

CredoAutoprieks Pasniedzēji - INESE PREISA
Kategorijas B kategorija
Valodas LV

Komentāri

Pievienot komentāru

Mārtiņš

Tiko noliku CSDD teoriju ar pirmo mēģinājumu, ļoti jauka, saprotoša, un neuzņem lietas personīgi. Kaut šī skolotāja būtu mācijusi mani vidusskolā. Perfekti visu atkārto uz beigām, atbild uz jautājumiem lidz pielec un nepaliek dusmīga.

VITA

Iesaku mācīties pie lieliskās pasbiedzējas INESES PREISAS, kura absolūti pārliecinoši, loģiski, mierīgi, laipni un metodiski pareizi - ar pirmo piegājienu izskaidro un IEMĀCA satiksmes noteikumus un nepieciešamās zināšanas, lai visus teorijas ekāmenus nokārtotu ar pirmo piegājienu un bez kļūdām !!! Pateicos, Inese, ka iedevāt pārliecību un drosmi, būt pārliecinošai auto vadītājai.

Irina

Fantastiska pasniedzēja. Ņemot vērā, ka šī nebija pirmā, kad centos apgūt teoriju, tad pie šīs pasniedzējas beidzot viss salikās pa plauktiem un abi teorijas eksāmeni tika nokārtoti ar pirmo reizi. Liels paldies viņai par darbu, ko viņa dara!

Agrita

Paldies, pasniedzējai! Ļoti viegli un ātri spēj iemācīt teoriju. CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi un bez nevienas kļūdas! Paldies!

Lilita

Paldies skolotājai. Visi teorjas eksāmeni nokārtoti ar pirmo reizi.

Julija

Самая лучшая!!!!Преподаватель от Бога!!!

Aleksandrs

Ļoti laba pasniedzēja. Paldies, pateicoties jums csdd teorijas eksāmenā 0 kļūdu.

Agija

Lieliska pasniedzēja! Ļoti labi izskaidro situācijas ar piemēriem,spēj radīt nepiespiestu un vieglu gaisotni, kas nav mazsvarīgi, lai vieglāk saprast situācijas. Abus teorijas eksāmenus nokārtoju ar pirmo reizi. Paldies pasniedzējai! 🙂

Sigita

Ļoti jauka pasniedzēja, viennozīmīgi varu teikt visu to labāko! Viegli un saprotoši visu iemāca. Nodarbības tika pavadītas patīkamā atmosfērā - bez jokiem un smiekliem neiztikt! Teorija gan skolas, gan CSDD tika nokārtota ar pirmo reizi! Paldies!

Anna Freimane

Brīnišķīga skolotāja. Tik tiešām, nevis pasniedz, bet iemāca! Nokārtoju abus eksāmenus ar pirmo reizi, kas neliekas nekāds brīnums pēc viņas kursiem. Izprotu satiksmi un jēgu no noteikumiem. Japiemin, ka bieži kursos kārtīgi izsmējāmies, joku netrūka.

Krista

Tiešām ļoti forša pasniedzēja. Iemācīja visu vajadzīgo eksāmenam un dzīves situācijām. Gan skolas, gan csdd eksāmenu nokārtoju ar 1. reizi un pēc maniem pierakstiem mācījās vēl 3 cilvēki. Noteikti iesaku visiem!

Krista

Fantastiska pasniedzēja! Iemācīja visu kārtīgi un gan skolas, gan csdd eksāmenus nokārtoju ar pirmo reizi! Liels paldies!

Normunds

Loti laba pasniedzeja. Iemaca visu labi un pareizi!