Ģirts Limanskis

Kategorijas B kategorija, A kategorija, BE kategorija
Valodas LV, RU

Komentāri

Pievienot komentāru

Jolanta

Humors izglābs pasauli un arī autoskolas teorētiskās apmācības! :) Tā varētu teikt par Ģirta nodarbībām! Izcils pasniedzējs. Ne mirkli nebija garlacīgi. Lielisks pasniegšanas veids un pasniedzēja metodes strādā - kā iegaumēt, atcerēties teoriju un nolikt eksāmenu ar pirmo reizi. Paldies!

Maksims

Ğirts ir visperfektākais pasniedzējs. Mācījos pie viņa citā autoskolā, bet tas tas ir tas cilvēks kas spēs iemācīt jebkuru cilvēku no nulles līdz ļoti augstam līmenim. Pateicoties Ğirta lekcijām paguvu nokārtot visus teorijas eksāmenus ideāli un esmu ļoti viņam pateicīgs. Šobrīd braucot uz ceļa neuztraucos par to vai nezinu kādu noteikumu, jo pateicoties šī pasniedzēja pieejai iemācījos visu ļoti labi un tagad arī pielietoju visas savas zināšanas uz ceļa un braucu pārliecināti. Paldies Ğirtam

Elīna

Visprofesionālākais un jautrākais pasniedzējs! Visas 11 apmācības pagāja nemanot un uz katru nodarbību gāju ar smaidu sejā.Ģirts iemācīs visu, ko vajag zināt priekš teorijas eksāemena un izstāstīs daudz kā jauna no savas pieredzes.Paldies !

Maija

Ģirts ir izcils pasniedzējs, un viņa metode patiešām strādā. Patika, kā nodarbība ir strukturēta- nevienā brīdī nepalika par grūtu un garlaicīgu. Visa pasniegšana - caur patīkamu humoru un labvēlīgu noskaņu. Nokārtoju skolas eksāmenu bez nevienas kļūdas. Paldies Ģirtam!

Agita

Lielisks pasniedzējs, nodarbībās miegs viennozīmīgi nenāk, jo pasniedzējs zin un saprot kā ir jāiemāca, lai viss vajadzīgais paliek galvā. Liels paldies, eksāmens nolikts bez kļūdām ar pirmo reizi!

Daniils

Izcils pasniedzējs! Māca ne tikai ar likumiem, bet arī ar savu plašo pieredzi uz ceļa. Māca arī no savām jaunības pieļautām kļūdām! Paldies!

Laimdota

Ļoti labs pasniedzējs māca ideāli konkrēti un vienkārši. Izcils pasniedzejs

Viktorija

Izcils pasniedzējs, ļoti skaidri paskaidro noteikumus. Laba humor izjūta, kas uzlabos jebkuram dienu. Ļoti iesaku Ģirtu, viņš iemācīs tā, ka pēc gada vēl atcerēsieties noteikumus. Paldies Ģirt!

Katrīna

Talantīgs un izcils pasniedzējs! Prieks nākt! Paldies!

Kristīne

Tādu izcilu pasniedzēju ar uguni jāmeklē! Visu lekciju materiāls bija galvā jau nodarbībā! Mājās varēja nemācīties! Joprojām zinu noteikumus izcili un ik uz soļa pamācu vīru par pārkāpumiem! Paldies Ģirtam!

Katrīna

Vienkārši brīnišķīgs pasniedzējs! Visu stāsta tik saprotami, ka pat jautājumi reti rodas. Nokārtoju jau pērn, bet viņa ikdienas stāsti joprojām palikuši atmiņā un palīdz uz ceļa, jo es noteikti zinu kā būtu jārīkojas!

Леван

Прекрасный преподаватель! Много пример из жизни!