Ģirts Limanskis

CredoAutoprieks Pasniedzēji - ĢIRTS LIMANSKIS
Kategorijas B kategorija, A kategorija, BE kategorija
Valodas LV, RU

Komentāri

Pievienot komentāru

Svetlana

Pasniedzēja stāsti un joki no dzīves padara apmācības procesu ne tikai ļoti, ļoti informatīvu, bet arī jautru un aizraujošu. Četras stundas paskrien nemanot. Noteikti iesaku, īpaši cilvēkiem, kuriem grūti nosēdēt mierā un uzmanīgi klausīties teoriju ilgstošu laiku. Nav šaubu, ka teorijas eksāmeni būs nokārtoti.

Ainārs

Vienreizējs skolotājs, iesaku visiem.

Vendija

Es esmu neizsakāmi pateicīga Ģirtam par viņa ieguldījumu nodarbībās un zināšanām, kuras iemācīja. Vesels mēnesis teorijas nodarbībās paskrēja nemanot, gan atmosfēra, gan pasniedzēja mācīšana lika izbaudīt katru sekundi, kuru pavadīju autoskolas telpās. Visi teorijas eksāmeni nolikti ar pirmo un lieki piebilst, ka pateicoties Ģirtam, uz tiem gāju bez uztraukuma, jo zināju, ka esmu sagatavota.

Samanta

Liels paldies Ģirtam par aizraujošām teorijas nodarbībām. Tā vien liekas, ka laiks paskrēja nemanot, jo pasniedzējs stāstīja entuziastiski un ar konkrētiem dzīves piemēriem, kas ir ļoti noderīgi braukšanas nodarbībām. Apmeklējot visas nodarbības, teorija uzreiz bija saprotama, eksāmeni nokārtoti uz pirmo reizi un bez kļūdām!

Maija

Ir Skolotāji (Pasniedzēji) ar lielo burtu, tādi, kuri mācīšanās procesu padara ļoti vieglu, interesantu, saprotamu un vēl iemet visam pa vidu kādu joku. Ģirts ir viens no tiem. Paldies par 11 vakariem, kas pagāja tik ātri, un par bezkļūdu teorijas eksāmeniem, kuros ne par ko nebija jāsatraucas, jo iedotā zināšanu bāze bija gana spēcīga.

Ineta

Foršs skolotājs aizraujoši apmāca jaunos riteņbraucējus - un nākotnē autobraucējus! Meita pārzin tik labi noteikumus, ka man ar 25 gadu tiesību stāžu jāsāk atkārtot

Jānis Krūmiņš

Foršie 11 ziemas vakari kopā ar foršo pasniedzēju Ģirtu pagāja gandrīz nemanot! Izcilais, laba humora pilnais un vienkāršā valodā pasniegtais mācību vielas veids ļāva gan skolas , gan CSDD rakstiskos eksāmenus nolikt ar pirmo reizi! Ģirt, paldies par darbu, ko dari! Iesaku šo pasniedzēju!

Jolanta

Humors izglābs pasauli un arī autoskolas teorētiskās apmācības! :) Tā varētu teikt par Ģirta nodarbībām! Izcils pasniedzējs. Ne mirkli nebija garlacīgi. Lielisks pasniegšanas veids un pasniedzēja metodes strādā - kā iegaumēt, atcerēties teoriju un nolikt eksāmenu ar pirmo reizi. Paldies!

Maksims

Ğirts ir visperfektākais pasniedzējs. Mācījos pie viņa citā autoskolā, bet tas tas ir tas cilvēks kas spēs iemācīt jebkuru cilvēku no nulles līdz ļoti augstam līmenim. Pateicoties Ğirta lekcijām paguvu nokārtot visus teorijas eksāmenus ideāli un esmu ļoti viņam pateicīgs. Šobrīd braucot uz ceļa neuztraucos par to vai nezinu kādu noteikumu, jo pateicoties šī pasniedzēja pieejai iemācījos visu ļoti labi un tagad arī pielietoju visas savas zināšanas uz ceļa un braucu pārliecināti. Paldies Ğirtam

Elīna

Visprofesionālākais un jautrākais pasniedzējs! Visas 11 apmācības pagāja nemanot un uz katru nodarbību gāju ar smaidu sejā.Ģirts iemācīs visu, ko vajag zināt priekš teorijas eksāemena un izstāstīs daudz kā jauna no savas pieredzes.Paldies !

Maija

Ģirts ir izcils pasniedzējs, un viņa metode patiešām strādā. Patika, kā nodarbība ir strukturēta- nevienā brīdī nepalika par grūtu un garlaicīgu. Visa pasniegšana - caur patīkamu humoru un labvēlīgu noskaņu. Nokārtoju skolas eksāmenu bez nevienas kļūdas. Paldies Ģirtam!

Agita

Lielisks pasniedzējs, nodarbībās miegs viennozīmīgi nenāk, jo pasniedzējs zin un saprot kā ir jāiemāca, lai viss vajadzīgais paliek galvā. Liels paldies, eksāmens nolikts bez kļūdām ar pirmo reizi!

Daniils

Izcils pasniedzējs! Māca ne tikai ar likumiem, bet arī ar savu plašo pieredzi uz ceļa. Māca arī no savām jaunības pieļautām kļūdām! Paldies!

Laimdota

Ļoti labs pasniedzējs māca ideāli konkrēti un vienkārši. Izcils pasniedzejs

Viktorija

Izcils pasniedzējs, ļoti skaidri paskaidro noteikumus. Laba humor izjūta, kas uzlabos jebkuram dienu. Ļoti iesaku Ģirtu, viņš iemācīs tā, ka pēc gada vēl atcerēsieties noteikumus. Paldies Ģirt!

Katrīna

Talantīgs un izcils pasniedzējs! Prieks nākt! Paldies!

Kristīne

Tādu izcilu pasniedzēju ar uguni jāmeklē! Visu lekciju materiāls bija galvā jau nodarbībā! Mājās varēja nemācīties! Joprojām zinu noteikumus izcili un ik uz soļa pamācu vīru par pārkāpumiem! Paldies Ģirtam!

Katrīna

Vienkārši brīnišķīgs pasniedzējs! Visu stāsta tik saprotami, ka pat jautājumi reti rodas. Nokārtoju jau pērn, bet viņa ikdienas stāsti joprojām palikuši atmiņā un palīdz uz ceļa, jo es noteikti zinu kā būtu jārīkojas!

Леван

Прекрасный преподаватель! Много пример из жизни!