Aleksandrs Kolosovs

CredoAutoprieks Pasniedzēji - ALEKSANDRS KOLOSOVS
Kategorijas B kategorija, A kategorija, 95. KODS, CE/DE kategorija, BE kategorija, C kategorija, D kategorija
Valodas LV, RU

Komentāri

Pievienot komentāru

Elizabete

Суперский преподаватель. Рассказывает очень понятно,доступно и с юмором(рассказывает на собственном опыте).Сдала теорию с первого раза.Советую его!!!!!

Kristers

Lielisks pasniedzējs. Ar savu humoru un bagātīgo pieredzi spēj padarīt katru nodarbību interesantu. Par katru tēmu var pastāstīt sīkāk, ar pieredzes stāstiem, nevis tikai teoriju.

Armands

Fantastisks pasniedzējs!

Kristers

Lielisks pasniedzējs ar fantstisku pieredzi, par katru tēmu ko mācīja spēja izstāstīt pieredzes stāstus no svas dzīves, un ar savu labo humoru padarīja lekcijas interesantākas. Noteikti iesaku, jo viņš tik tiešām ir speciālists savā nozarē.

Una

Viennozīmīgi iesaku tieši šo pasniedzēju. Sirsnīgs cilvēks kurš mīl to ar ko nodarbojas. Pastāsta arī no savas dzīves pieredzes , kā labāk rīkoties konkrētā situācijā. Visiem iesaku. Pasniedz tā, ka paliek atmiņā. Liels paldies Jums!

Генрих

Очень хороший преподователь. Очень веселый, доступно, с юмором и понятно все объясняет. Уроки проходят быстро и интересно. Выходишь с урока с хорошим настроением и не уставшим. Большое вам спасибо за то, что учили нас, обязательно буду всем советовать.

Раймонд

Замечательный преподаватель! Время на уроке проходит незаметно. Обычно 2 перерыва по 15-20 минут. Всё рассказывает понятно и на собственном опыте. Очень рекомендую его!

Ērika

Viennozīmīgi iesaku tieši šo pasniedzēju. Sirsnīgs cilvēks kurš mīl to ar ko nodarbojas. Iemācīja visu, noliku eksāmenu ar pirmo reizi. Visiem iesaku. Pasniedz tā, ka paliek atmiņā. Liels paldies Jums!

Roberts

Ļoti labs teorijas pasniedzējs, lieliski pārzina likumus un ceļu satiksmes noteikumus, ļoti labi strukturizētas lekcijas, bija prieks mācīties. Pēc teorijas apmācību beigām noliku otrajā dienā autoskolas teorijas eksāmenu ar pirmo, un uzreiz pēc tam CSDD arī ar pirmo. Kolosāli! :)