Vladimirs Šeršņovs

VW Golf

Kategorijas B kategorija
Valodas LV, RU
Darba laiks Darba dienās: 08.00 – 22.00, Brīvdienās: 08.00 – 22.00
Cena 13.50 €
Vieta Dzirnavu iela 129
Tālrunis 29514785

Komentāri

Pievienot komentāru

Anna

Владимир супер инструктор. Работу свою выполняет на все 100%. Занятия проходят легко и непринужденно. Он даёт невидимую поддержку, благодаря которой вся неуверенность остаётся где -то там, за бордюром. С ним всё просто и понятно. Ещё раз спасибо ему.

Elita

Pirms Vladimira biju pie citiem instruktoriem, kas raisīja bailes no braukšanas. Bet tad draugi ieteica savu instruktoru - Vladimiru. Esmu par to ļoti priecīga, jo Vladimiram attieksme pret savu darbu ir pilnīgi citāda. Vladimirs viegli iemāca, ir pacietīgs un pretimnākošs. Ļoti profesionāls instruktors, kas ir smalkjūtīgs un ar humora izjūtu. Gāju uz nodarbību ar prieku un bez lieka stresa. Katru reizi iemācījos ko jaunu. Paldies Vladimiram, es nokārtoju csdd eksāmenu ar pirmo reizi.

Gita

Ja es teiktu, ka nokārtot B kategorijas tiesības bija viegli, es melotu. Tas bija drausmīgi, laikietilpīgi un mokoši un bez Vladimira man tas nebūtu izdevies. Viņa personīgā pieeja, rūpība un iecietība padarīja procesu mazāk mokošu. – Kad man bija sarunāti agrie rīti plkst. 7.30, viņš bija ar mieru sākt nodarbību tur, kur man tas bija ērtāk, arī savācot no mājām, jo es regulāri aizgulējos. – Vladimirs ir ļoti kārtīgs un viņa mašīna vienmēr bija perfektā kārtībā. Tas man bija svarīgi, jo iepriekšējais instruktors smēķēja, kamēr braucu un visur lidinājās pelni. – Kad es atkal paņēmu 6 mēnešu pauzes starp braukšanām un pat ilgāk, viņš bija gana iecietīgs, lai mani neaizsūtītu trīs mājas tālāk, bet vienmēr atrada laiku nodarbībai. – Vladimirs vienmēr kārtīgi izskaidroja manas muļķīgās kļūdas un izcēla, kam jāpievērš uzmanība. Viņam bija svarīgi, ka es saprotu, ko daru un jūtos droši pie stūres. – Viņš ticēja man, ka es nolikšu tiesības pat tad, kad man likās, ka viss ir bezcerīgi un taxify vispār ir arī diezgan izdevīgs risinājums. – Vladimirs NEKAD nav īgns, sapīcis, kašķīgs, viņš vienmēr ir pozitīvi noskaņots un vispār viņu ir grūti (lasīt – neiespējami) nokaitināt. Galu galā, tikko noliku tiesības – pat neticot, ka tas izdosies, bet te nu es esmu – tas man aizņēma 7 mokpilnus gadus (ar pauzēm) un Vladimirs bija vienīgā labā lieta šajā procesā. Viņš nudien ir lielisks.

Kristīne

Liels Jums paldies par palīdzību un sirsnību, ļoti labs instruktors, iesaku visiem, īpaši, ja ir bijusi slikta pieredze ar instruktoru iepriekš. Vladimirs ir ļoooti labs instruktors un sarunu biedrs.

Evelīna

Vislabākais instruktors! Gāju mācīties no 0, neko nezināju, baidījos no visa. Domāju ka tikai 10 braukšanas būs vajadzīgas lai saprastu kā strādāt ar manuālo kārbu, bet nu ne, 4. braukšanā instruktors jau izveda pilsētā! Visu paskaidro. Sakarīgi. Mierīgi. Nebija nekādu konfliktu, laiks skrēja ātri. Esmu bezgalīgi pateicīga Vladimiram par ieguldīto darbu. Bez viņa nebūtu saņēmusi tiesības. Liels paldies! Visiem īsāku!

Olga

Mans ceļš līdz tiesībām bija garš, jo mācījos braukt kopumā divas reizes ar vairāku gadu pārtraukumu. Pirmo reiz pirms vairākiem gadiem mācījos ar citu instruktoru, kurš nebija slikts, bet tik un tā neveiksmīgi, jo tā arī nespēju pārvarēt bailes braukt patstāvīgi. Saņemos pamēģināt 2. reizi tikai tāpēc, ka man ieteica super instruktoru – Vladimiru, pie kura veiksmīgi iemācījās braukt vairākas paziņas. Pat īpaši neticēju, ka sanāks, jo bija negatīva pieredze un nebija pārliecināta par saviem braukšanas spēkiem. Bet jau drīz sapratu, ka Vladimiru slavē pamatoti – viņš tiešām palīdzēja pārvarēt visas bailes un iemācīja braukt ne tikai pareizi, bet arī ar prieku! Ļoti labs psihologs – saprot skolnieku bailes un problēmas dažādās situācijās uz ceļa. Iesaku īpaši tiem, kas jau mācās, bet grib atmest, jo liekas, ka nekas neiet, vai arī grib pieslīpēt zināšamas pirms eksāmena. Vai tiem, kas vairākas reizes nevar nolikt eksi CSDD. T.i. īpaši grūtos gadījumos. 🙂 Un protams, visiem pārējiem – ietaupīsiet, jo pie Vladimira varēsiet iemācīties ātrāk Viņš arī piedāvā ierakstīt braucienu video, ko papildus skatīties mājās, analizēt kļūdas.

Margarita

Pilnīgi droši varu teikt, ka braukšanas apmācību esmu izgājusi pie izcila instruktora – Vladimira Šeršņova. Ļoti inteliģents, nosvērts, draudzīgs un vienmēr punktuāls. Braucot ar instruktoru vienmēr jūtos droši un pārliecināti. Katra nodarbība bija pavadīta pozitīvā, brīvā gaisotnē. Instruktors iemācīja pārvaldīt automašīnu, galvenais, pareizi griezt stūri, lai braukšana ir stabila un droša. Iemācīja pareizi pārslēgt ātrumus, lai varētu iekļauties plūsmā un līdz ar to ievērot dinamisku braukšanu. Kļūdas tika paskaidrotas uzreiz un maršruts tika izbraukts tik reizes, kamēr pieļautās kļūdas vairs neatkartojās. Visas figūras laukumā tika izskaidrotas ļoti saprotamā, vienkāršā valodā. Pats galvenais, ka izpildāma secība uzreiz paliek skaidra un iesēžas atmiņā. Braukšanas eksāmens CSDD tika veiksmīgi nokārtots un bez nevienas kļūdas. Milzīgs paldies instruktoram par ieguldīto darbu!

Inese

Superforšs un prasmīgs instruktors! Pirmkārt, manuprāt, ir svarīgi, ka ar instruktoru ir viegli komunicēt un tieši tā ir ar Vladimiru. Viņš vienmēr izskaidroja kļūdas un vajadzības gadījumā nomierināja, tāpat (ja pelnīts) – uzslavēja. Otrkārt, ja mācībniekam ir svarīgi nolikt tiesības, tad Vladimirs parūpēsies par to, lai ne tikai tās tiktu noliktas pēc iespējas ātrāk, bet arī uzmanīs to, lai tu brauktu droši un pareizi – tā kā pienākas ceļu satiksmē. Treškārt, ir dzirdēts daudz par klaigājošiem, negodīgiem un nejaukiem instruktoriem, šis nebūs tas gadījums. Tāpēc ja visā garajā instruktoru sarakstā nevari atrast, kuru instruktoru izvēlēties, lai nebūtu vilšanās, tad ilgi nedomā un zvani Vladimiram. Ceturtkārt, Vladimiram ir vairāk kā desmit gadu pieredze un savu darbu dara pēc labākās sirds patikas. Paldies, Vladimir!

Inese

Superforšs un prasmīgs instruktors! Pirmkārt, manuprāt, ir svarīgi, ka ar instruktoru ir viegli komunicēt un tieši tā ir ar Vladimiru. Viņš vienmēr izskaidroja kļūdas un vajadzības gadījumā nomierināja, tāpat (ja pelnīts) vienmēr uzslavēja. Otrkārt, ja mācībniekam ir svarīgi nolikt tiesības, tad Vladimirs parūpēsies par to, lai ne tikai tās tiktu noliktas pēc iespējas ātrāk, bet arī uzmanīs to, lai tu brauktu droši un pareizi – tā kā pienākas ceļu satiksmē. Treškārt, ir dzirdēts daudz par klaigājošiem, negodīgiem un nejaukiem instruktoriem, šis nebūs tas gadījums. Tāpēc ja visā garajā instruktoru sarkastā nevari atrast, kuru instruktoru izvēlēties, lai nebūtu vilšanās, tad ilgi nedomā un zvani Vladimiram. Ceturtkārt, Vladimiram ir vairāk kā desmit gadu pieredze un savu darbu dara pēc labākās sirds patikas. Paldies, Vladimir!

Kristiāna

Ļoti labs instruktors! Piedāvā apmācības mūsdienīgā, atbilstoši aprīkotā auto, bezmaksas piedāvā braukšanas ieraksta funkciju, tūlītēji izskaidro visas pieļautās kļūdas, sagatavo eksāmenam 100% un ir viens no retajiem, kas var nodrošināt iespēju izmēģināt figūras tieši CSDD laukumā. Lielisks sarunu biedrs un padomdevējs. Iesaku un noteikti ieteikšu vēl daudziem!