Vjačeslavs Kruglickis

VW Golf 6

Kategorijas B kategorija
Valodas LV, RU
Darba laiks I.-V.: 8.30 – 20:00, VI.-VII.: 8.30 – 14.00
Cena 25.00 €
Vieta Centrs, Puškina iela 18, pie Zinātņu akadēmijas
Tālrunis 29184214

Komentāri

Pievienot komentāru

Līga

Brīnišķīgs instruktors. Jūtos droši, kad viņš ir blakus. Viņš iedrošina, nenosoda, neizrāda dusmas. Ar Vjačeslavu braucot ir sajūta, ka viss izdosies. Tad kad beigsies nodarbības, būs ļoti žēl, ka būs pašai jābrauc, bet gan jau ka varēs sarunāt kādu reizīti izbraukt arīi pēc tiesību iegūšanas.

Inese

Instruktoru izvēlējos nejauši un nenožēloju, Vjačeslavs iemācīja braukt no pašiem pamatiem, ļoti atsaucīgs, laipns, jautrs un pacietīgs, kas ir ļoti svarīgi. PALDIES par ieguldīto darbu, tiesības man kabatā!!!

Вячеслав

Вячеслав прекрасный инструктор с большим опытом вождения и обучения. Научит ехать быстро и динамично. Очень внимателен к мелочам, он даже расстояние от передних колес до стоп линии видит (закрытыми глазами)! Если учитесь у Вячеслава, то права у вас в кормане! ;)

Zane

Jā, Vjačeslavs ir burvīgs instruktors; ienācu šeit, lai paņemtu telefona numuru, ko iedot paziņai, jo ieteicu pasniedzēju Krugļicki; bet nevaru noturēties neierakstījusi komentāru. Lai gan pagājuši jau 3 gadi kopš tiesību iegūšanas, vēl jo projām ar prieku atceros braukšanas nodarbības, ģimenē dzīvo "Krugļicka joki". Nodarbības pie Vjačeslava noņems visas (iespējams) citu nervozu instruktoru atstātas psihotraumas. Pie tam pasniedzējas ir arī ļoti inteliģents, ikdienišķas sarunas saturēs "odziņu", daudzslāņainību, pa valodas jokam. Lieli sveicieni, Vjačeslav!

Мария

Большое спасибо Вячеславу! Это лучший инструктор (а я поездила с 3 разными) научил меня разбираться с коробкой передач легко и просто, хотя первый инструктор утверждал, что мне не дано. Помог избраться от стресса за рулём. Объяснял каждую ошибку, причём не ругался и не кричал, если я косячила. На вождение шла с удовольствием и уходила с хорошим настроением. Очень чётко и просто объяснил, как выполнять фигуры. Все каверзные места, которые могут попасться на экзамене мы проехали и досконально изучили. Вообщем я могу писать бесконечно. Спасибо Вам, Вячеслав!! понятливых учеников Вам!!! :))

maksims

Отличный инструктор, всегда объяснит в чем ошибка, не когда не кричал, даже в экстремальных ситуациях, всем советую.

Signe

Instruktoru izvēlējos pēc atsauksmēm un pilnīgu piekrītu visam ko saka citi audzēkņi. Instruktors veinmēr laipns un mierīgs, uz braukšanas nodarbībām vienmēr gāju ar prieku. Ļoti cilvēcīgs, kas mūsdienās jau tāda retāka parādību. Vienmēr iedrošināja, visu, kas bija nepareizi izskaidroja un parādīja, kā arī pretimnākošs, ja bija situācijas, kad kaut kas aizmirsās, nekad nepārmeta. Nu jau pat mazliet žēl, ka uz nodarbībām vairs nav jāiet, tāpēc novēlu izturību, izdošanos visā, un tikpat labus audzēkņus kā mani ar;i turpmāk 🙂 !

Polina

Замечательный инструктор и хороший человек , всё хорошо и спокойно объясняет. Самое главное это его спокойствие в аварийных ситуациях. Научилась всему с нуля и очень рада , что попала именно к такому инструктору. Всем советую обращаться 🙂

Leons

Хороший инструктор, все понятно объясняет. Буквально научил всему с нуля. Рекомендую.

Jans

Отличный инструктор! Улыбчивый и всегда спокойный. Умеет всё понятно и просто объяснить. Я сдал экзамен с первого раза. Всем советую! 🙂

Nadezhda

Вячеслав – действительно прекрасный профессиональный учитель! Всегда все легко и понятно объяснял, доверял – что немаловажно в обучении. Также для меня одним из самых главных качеств в нем стала терпеливость и спокойствие. Помимо всего, он очень приятный и позитивный человек! Всем очень советую к нему обращаться : )

Sergejs

Очень хороший инструктор. Ну оооочень. Просто адекватный человек. Ничего лишнего и очень много полезного, как в плане вождения так и в повседневной жизни автовладельца. Самое главное это его спокойствие в создаваемых мной аварийных ситуациях. Я в первый раз сел за руль в 31 год и в итоге сдал экзамен с первого раза. Рекомендую всем и мужчинам и женшинам. Спасибо Вячеславу и всем удачи.

Agris

Paties prieks,ka izvēlējos mãcīties braukšanu pie šī instruktora. Ja kãdreiz gadijãs kãda izdarīta kļūda uz ceļa, tad instruktors uzzīmēja šo situãciju uz tãfelītes un izskaidroja, kã pareizi būtu jãrīkojas, kas tiešãm ļoti palīdzėja. Instruktors pats ir ļoti mierīgs, pretimnãkoš un sava amata meisters. Paldies Instruktor ,tiesības ar pirmo reizi man kabatā! Ar cieņu Agris

Valters

Piekrītu Kerijai :)! Nomainīju instruktoru un biju gatavs nedaudz pagaidīt un būt uzstājīgs, lai tiktu pie Vjačeslava, jo viņa labā slava iet viņam pa priekšu un mācīties gribētāju netrūkst, gaidīšana bija tā vērta :)! Ar Vjačeslavu vienmēr bija patīkami braukt, šad tad viņš pat pievēra acis uz kaut kādām sīkām kļūdiņām ļaujot pašam nedaudz “brīvāk paelpot” un tai pat laikā ne mirkli neļāva “haltūrēt” un zaudēt modrību uz ceļa! Un pats galvenais – vienmēr atvērts, smaidīgs un pozitīvs un jautrs brauciens garantēts :)! Novēlu visiem tik patīkamu instruktoru, kā Vjačeslavs!

Kerija

Nevienā brīdī nešaubījos, vai esmu izvēlējusies pareizo instruktoru. Vienmēr mierīgs, jauks, atsaucīgs. Pat, ja mācoties gadījās taisīt lielas ziepes uz ceļa, Vjačeslavs nesadusmojās, pat drusku pasmējās, normāli izskaidroja, kas par vainu un es vienmēr braukšanas nodarbībās jutos ļoti mierīga! Braukšanas nodarbības man patiešām bija dienas labākā daļa. Izved pa visiem iespējamajiem eksāmena maršrutiem, parāda visas āķīgās vietas un sagatavo gan eksāmenam, gan arī patstāvīgai braukšanai. Vjačeslav, milzīgs paldies par pacietību, ieguldīto darbu un visiem padomiem!!!!!! 🙂

Anna

Otlichnij instruktor i horowij chelovek! Vse predeljno jasno objasnjaet.Nauchil praveljno ezditj za poltora mesjaca! Sdala ekzamen v csdd s pervogo raza!Spasibo emu!!! 🙂

Raivis

tiešām labs instruktors,pirms pāris mēnešiem noliku tiesības tieši pateicoties šim instruktoram es arī ieguvu tiesības,pirmīt es braukaju ar A.Štenbaumu es sapratu ka tā ir lieka naudas izmešana pārgāju tieši pie Vjačeslava viņš visu mani iemacija un pec obligātām braukšanas stundām es devos uz autoskolu un nokartoju braukšanu ar pirmo reizi! Paldies ka ir labi instruktori…

Guntars

Jau otro reizi atsaka braukšānu tieši tajā dienā kad tā bija sarunāta… Tas nav korekti! Instruktors: Vjačeslavs Kruglickis Добавлен: 2015.03.28 / 21:59 Atvainojiet,lūizdzu,ka mums ar jums neizdevās satikties un uzsākt braukšanas apmācības! Tam bija visai būtiski iemesli. Vēlreiz atvainojos par sagādātajām neērtībām!

Egor

Vjačeslav eto prosto ne instruktor a boomba!! nashel podhod ko mne v krotchajshie sroki, vsegda pomogaet i ne toljko na zanjatijah, nahodit vihod! VSEM VSEM VSEM SOVETUJU! spokojnij, vesjolij- voobshem vsem hto hochet sdatj na prava dujte k nemu! P.S sdal vsjo s pervogo raza!

Artjoms

Patiešām profesionāls pasniedzējs, kas ne tikai ātri un kvalitatīvi māca braukt un sagatavo eksāmenam, bet arī dod iedziļinātās zināšanas un padomus, kas ļauj justies pārliecinātam un pilnvērtīgi piedalīties satiksmē. Pēc apmācībām eksāmenu nokārtoju no pirmās reizes bez jebkādām kļūdām. Ļoti iesaku šo instruktoru – viņš ir ne tikai īsts profesionāls, bet arī ļoti pozitīvs un patīkams cilvēks.

Agris

Korekts, profesionāls un pozitīvs instruktors. Tiešām iesaku. Iemācīja sajust situācijas uz ceļa, mašīnu, atbilstoši reaģēt dažādās satiksmes situācijās. Eksāmenu noliku bez aizķeršanās. Apmācību laikā bija viegli sadarboties, Vjačeslavs ir gan pozitīvs saskarsmē, gan dod informāciju, iemāca nianses.

Sanita

Спасибо огромное Вячеславу! Благодаря ему научилась быстро управлять авто! Очень позитивный, весёлый. Как учитель – строгий, требовательный. А так же всегда придёт на помощь в экстренных ситуациях! Я очень рада, что познакомилась с ним. Инструктор на все 100!