Svetlana Ivasjuta

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - SVETLANA IVASJUTA

Škoda Octavia, 2022 (automāts)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Automātiskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks Pēc vienošanās
Cena 45.00 €
Vieta Merķeļa iela 11 (pretī cirkam)

Komentāri

Pievienot komentāru

Rendijs Valts Rebainis

Ļoti laba intruktore. Ideāli tādiem kuriem ir darbi vai studijas un maz laika. Paldies par visu :)

Alise

Paldies! Lielisks instruktors. Sniedza ļoti labi izvēlētos maršrutus un noderīgus komentārus par braukšanas kļūdām! Prieks, ka biju viņas skolniece :)

Zaiga

Esmu ļoti priecīga, ka tieši Svetlana bija mana braukšanas instruktore. Svetlana ir profesionāla, pacietīga un ļoti sirsnīga. Māk paskaidrot manevrus vienkārši un saprotami. Ļoti zinoša teorijas jautājumos, kas palīdz labāk saprast arī braukšanas praktisko kārtību. Nodarbību laikā vienmēr jutos droši un komfortabli. Izsaku vislielāko pateicību Svetlanai par atbalstu manā ceļā uz braukšanas apliecības iegūšanu. Noteikti varu ieteikt Svetlanu kā pirmo izvēli uzsākot braukšanas apmācības ar instruktoru .

Julija

Огромное спасибо Светлане за то что научила ездить , за короткий срок . Супер позитивная , спокойная . Советую от души ! Спасибо вам огромное .