Sergejs Stepanovs

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

BRAUKŠANAS NODARBĪBAS IR ATĻAUTAS VISIEM (T.S. BEZ VAKCINĀCIJAS SERTIFIKĀTA)! 

Audi A3 2012 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 8:00 - 20:00
Cena 30.00 €
Vieta DUS Dinaz, Uzvaras bulvāris 16.
Tālrunis 26198038

Komentāri

Pievienot komentāru

Irina

Спасибо Сергею за отличную подготовку к экзаменам. Учил не просто ездить, а думать и понимать. Никогда не ругал, даже когда творила ужасные, УЖАСНЫЕ вещи снова и снова. Всегда спокоен и все понятно очень объясняет, очень профессионально. Всем рекомендую!

Anna

Сергея очень рекомендую!

Sindija

Noteikti labākais instruktors! Ļoti, ļoti mierīgs, ieturēts, pieklājīgs instruktors, kurš māca bez stresa, visu izskaidro. Ja kaut kas nesanāk, neapvaino un neliek justies kā pēdējam idiotam, ja kaut kas sanāk labi, vienmēr paslavē. Dod ticību saviem spēkiem, pārliecību, ka vari un izdarīsi! No sirds iesaku!!!

Rihards

Советую, господа и дамы, этого джентельмена в качестве наставника, не пожалеете, остальные блекнут на его фоне, как пить дать говорю! )) Сам под его руководством сдал с первого раза, более доходчиво и делясь своим опытом вряд ли хто уразумит объяснить что-то, недели сей благородный пан )) Научит ездить даже бандерлога 😀

Santa

Pats labākais instruktors. Iemācīja ne tikai braukt, bet arī izprast situācijas, mašīnu, burvīgi visu skaidro. Labs, pacietīgs cilvēks ar kuru ir vienkārši un saprotami. Ieteikšu citiem mācīties tikai pie viņa!

Анна

Огромное спасибо моему замечательному инструктору Сергею! Я очень рада, что училась именно у него! Очень вежливый, спокойный,терпеливый,дружелюбный человек! Всегда создавал на занятиях спокойную дружественную обстановку. Всегда боялась садиться за руль, а Сергей научил меня не бояться автомобиля,все очень подробно, понятно, терпеливо и тактично объяснял.Настоящий профессионал,который научит водить машину!