Sergejs Stepanovs

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar mūsu rekomendētākajiem instruktoriem, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. 

Spied uz instruktori un lejupielādē sarakstu, ja vēlies saņemt saīsinātu sarakstu ar mūsu rekomendētajiem instruktoriem.

Sameklē instruktoru, pie kura gribi pieteikties un skaties ar viņu interviju.

BRAUKŠANAS APMĀCĪBA ir atļauta ierobežotā apjomā, ievērojot visus epidemioloģiskos drošības pasākumus!
Papildus informāciju skatīt SM preses relīzē.

Audi A3 2012 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Valodas LV, RU
Darba laiks Darba dienās: 08.00 – 20.00, Brīvdienās: pēc vienošanās
Cena 30.00 €
Vieta DUS Dinaz, Uzvaras bulvāris 16.
Tālrunis 26198038

Komentāri

Pievienot komentāru

Anna

Сергея очень рекомендую!

Sindija

Noteikti labākais instruktors! Ļoti, ļoti mierīgs, ieturēts, pieklājīgs instruktors, kurš māca bez stresa, visu izskaidro. Ja kaut kas nesanāk, neapvaino un neliek justies kā pēdējam idiotam, ja kaut kas sanāk labi, vienmēr paslavē. Dod ticību saviem spēkiem, pārliecību, ka vari un izdarīsi! No sirds iesaku!!!

Rihards

Советую, господа и дамы, этого джентельмена в качестве наставника, не пожалеете, остальные блекнут на его фоне, как пить дать говорю! )) Сам под его руководством сдал с первого раза, более доходчиво и делясь своим опытом вряд ли хто уразумит объяснить что-то, недели сей благородный пан )) Научит ездить даже бандерлога 😀

Santa

Pats labākais instruktors. Iemācīja ne tikai braukt, bet arī izprast situācijas, mašīnu, burvīgi visu skaidro. Labs, pacietīgs cilvēks ar kuru ir vienkārši un saprotami. Ieteikšu citiem mācīties tikai pie viņa!

Анна

Огромное спасибо моему замечательному инструктору Сергею! Я очень рада, что училась именно у него! Очень вежливый, спокойный,терпеливый,дружелюбный человек! Всегда создавал на занятиях спокойную дружественную обстановку. Всегда боялась садиться за руль, а Сергей научил меня не бояться автомобиля,все очень подробно, понятно, терпеливо и тактично объяснял.Настоящий профессионал,который научит водить машину!