Romualds Vjaters

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - ROMUALDS VJATERS

Toyota Corolla Hybrid 2019 (automāts)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Automātiskā pārnesumkārba
Valodas EN, LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 7:30 - 17:30
Cena 50.00 €
Vieta Āgenskalna tirgus stāvlaukums, ieeja no Bāriņu ielas

Komentāri

Pievienot komentāru

Madara

Izcilas dotības mācīt. Radot izpratni par auto uzbūvi un darbības principiem, auto vadīšana bija pa spēkam pat man

Ieva

Romualds - intruktors kurš iemācīs stabilus pamatus braukšanai un neļaus piemirst teoriju! Braukšanas sāku no nulles pie instruktora! Zinošs, pozitīvs, ar humoru uz "Tu", jautrs, pacietīgs, ne reizi nepacēla balsi!!! Dod ļoti vērtīgus padomus! Ja sanāca šad tad kāda kļūda, mierīgi, bez kliegšanas, visu izskaidroja! Csdd eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi! Viennozīmīgi vislabākais instruktors, iesaku, kuri meklē instruktoru-Romualdu! Cilvēks īstajā vietā!!!

Paula

Romualds ir fantastisks instruktors. Ļoti patika kā tiku sagatavota CSDD eksāmenam. Vienmēr atsaucīgs un gatavs saorganizēt braukšanas tieši tad, kad tas visvairāk bija vajadzīgs. Katru nodarbību sāka prasot par manām vēlmēm un uzreiz izstāstīja visu no teorētiskās puses, tad arī izbraucām praktiski. Tādā veidā zināšanas ļoti iesēdās prātā, un CSDD arī uzreiz noliku, precīzi iekļaujoties laika posmā mērķim, ko sev biju nostādījusi. Romualds patiešām ir lietas kursā par aktuālākajām CSDD prasībām un varēja izstāstīt par jaunākajiem tehniskajiem punktiem, kuri eksāmenā tiek jautāti. Tas lieliski palīdzēja sagatavoties, jo tie punkti arī tika izvilkti. Visvairāk patika tieši Romualda sistemātiskā pieeja parkingam un braukšanai kā tādai, jo vismaz man kā jaunajai autovadītājai vēl īsti nebija pārliecības par mašīnas gabarītiem un kā vislabāk iekļauties satiksmē. Esmu braukusi ar trijiem citiem instruktoriem, kas mācīja vairāk orientēties pēc sajūtām, bet Romualds ļoti palīdzēja ar skaidrām norādēm pēc kā tieši vadīties. Viennozīmīgi 100% iesaku, it īpaši, ja ir vēlme tiešām saprast, apgūt braukšanu kārtīgi un intensīvi, un laiks ir arī svarīgs.