Monika Ezermale

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - MONIKA EZERMALE

VW Golf 7 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas EN, LV
Darba laiks P. O. T. C. PK. 7:00 - 22:00
Cena 47.00 €
Vieta DUS Dinaz, Uzvaras bulvāris 16.

Komentāri

Pievienot komentāru

Maris

10/10 Pateicoties Monikai visu noliku ar pirmo. Ļoti kvalitatīvas nodarbības.

Jana

Monika ir lieliska instruktore, un visā apmācību garumā bija tiešām prieks, ka izvēlējos mācīties pie viņas. Gatavojoties eksāmenam, izbraucām visus "sāpīgos" maršrutus, izrunājām, kā pareizi rīkoties katrā situācijā. Nodarbību laikā trenējāmies braukt pēc eksāmena protokola, apspriedām visas kļūdas. Monika vienmēr bija laipna un pretīmnākoša, kļūdas izrunājām mierīgi, un nodarbības mums vienmēr noritēja patīkamā atmosfērā. Papildus tam, vienmēr varējām atrast laiku, lai es ar pilna laika darbu un studijām varētu pabraukt vismaz reizi nedēļā. Milzīgs paldies Monikai par ieguldīto darbu!

Artūrs

Ar Moniku man bija ļoti viegli un patīkami komunicēt visu apmācības laiku. Mierīgi izskaidro visas kļūdas, to cēloņus un kā no tām izvairīties turpmāk. Kur vajag iedrošina, kur nepieciešams vērš papildus uzmanību, beigās viss apmācības process pagāja viegli un galvenais produktīvi! No cilvēka, kas baidās izbraukt satiksmē, Monika sagatavoja vadītāju, kas visai pārliecinoši/droši jūtas satiksmē. Ļoti priecājos, ka izvēlējos pieteikties tieši pie Tevis un nogājām šo ceļu kopā! Kā pierādījums augstākminētam, vakar nokārtoju CSDD vadīšanas eksāmenu ar pirmo mēģinājumu!

Līva

Monika ir ļoti profesionāla, atbildīga un pretimnākoša instruktore, kas kursantu iedrošina apgūt braukšanas prasmes visaugstākajā līmenī. Pateicoties Monikai jūtos droša satiksmē.

Elizabete

Pirms satiku Moniku neticēju, ka kādreiz tikšu pie tiesībām. Ļoti pacietīga, jauka, konstruktīva un izsmeļoši vienmēr paskaidroja kļūdas, kā arī pamatojumus katrai rīcībai. Tiesības nu jau ir pāris mēnešus, un tagad braucu ar lielu pārliecību, viss pateicoties Monikai :)) love u girlie <333

Luīze

Mācību process ar Moniku vienā vārdā bija - baudāms. Man nekad nebija jājūtās slikti par kļūdām, vai mācīšanās tempu. Vienmēr bija skaidrs tieši kas un kā jādara. Es esmu ļoti ļoti pateicīga savai instruktorei, un CSDD braukšanas eksāmenu noliku ar pirmo! Gatavojoties eksāmenam bija vairākas reizes izbrauktas visas "piņķerīgās" un "bailīgās" vietas. Uz eksāmenu devos ar mierīgu sirdi, jo patiesi bija sajūta, ka esmu gatava jebkam. Ja meklē instruktori, kas nekliegs virsū un izvērtēs tavas prasmes korekti, kā arī būs vienkārši superīgs cilvēks, kam sēdēt blakus šajā procesā, tad noteikti dodies pie Monikas!:))

Beate

Pateicoties Monikai, CSDD eksāmenu noliku ar pirmo reizi un jau pēc pāris dienām sēdos pie sava auto stūres. Ar Moniku bija ļoti ērti un patīkami komunicēt, nodarbību laikā varēju justies absolūti brīvi un nepiespiesti, kas palīdzēja paņemt maksimālo pieredzi un zināšanas no katras nodarbības. Ļoti vienkārši izskaidro sarežģītas lietas, ir ar dzelzs nerviem, pacietību un izcilu humora izjūtu. Spēj dalīties ar kritiku nesāpīgā veidā un iedrošināt situācijās, kurās vēl nejūties līdz galam drošs vai esi ļoti nedrošs. Ļoti rekomendēju izvēlēties Moniku par savu instruktori, ja Tev ir svarīgi, lai vari droši jautāt arī Tavuprāt "muļķīgos" jautājumus un vēlies ne tikai atķeksēt, bet tiešām izbaudīt katru nodarbību līdz pat savam CSDD eksāmenam. Instruktora izvēlei ir milzīga nozīme braukšanas apguves procesā un varu no sirds teikt, ka es ar to nekļūdījos. Lai arī, protams, prieks par iegūtajām tiesībām, iknedēļas (vai reizēm pat 4x nedēļā :D) braukšanas nodarbības palikušas atmiņā kā jauks atelpas brīdis manā agrākajā ikdienā. Paldies par tiesībām! :)

Santa

Saprotami izskaidro kā pareizi izbraukt visus krustojumus, pēc vajadzības izbrauc vēlreiz, ja kaut kas nav bijis saprotams. Nodarbību laikā izņem visus aktuālos maršrutus, kas varētu parādīties braukšanas eksāmenos. Katru reizi ar prieku gāju uz braukšanas nodarbību, jo komunikācija ir mierīga, atsaucīga un patīkama. Notekti nāciet pie Monikas, 100% iesaku! Ļoti pozitīva atmosfēra nodarbību laikā, un atradīs pareizo pieeju katram jaunajam autovadītājam. Līdz eksāmenam būsiet iemācījušies kā droši, pareizi un bez uztraukumiem piedalīties satiksmē.

Andrejs

Fantastiska instruktore! Saprotami izskaidro visas kļūdas un norāda uz vietiņām pie kā vajadzētu piestrādāt. Nodarbībās izbraucām visus aktuālos maršrutus, kas var sagaidīt gan skolas, kā arī CSDD eksāmenā. CSDD noliku ar 1. ,jo vissi sarežģītie krustojumi jau bija vairākārt izbraukāti un izskaidroti. Mācoties pie Monikas, katra braukšanas reize bija kā forša atrakcīja jaukā atmosfērā. Ļoti mierīga un jauka, nedusmojās pat tad kad skrāpēju diskus paralēli parkojoties (vēlreiz sorry), lūdzu tā nedarīt. :D Iesaku pilnīgi visiem! Jums iemācīs droši braukt ielās no pilnīgas 0. Lai veicās pīsiņš✌

Edvards

Prieks kontaktēties , ar prieku braukt kā arī prieks bija ar pirmo nokārtot skolas braukšanas eksāmenu kā arī csdd eksāmenu. Paldies vēlreiz par iegūtām zināšanām. Iesaku visiem, būsiet drošībā.

Nikola

Mācījos braukt pie Monikas un CSDD eksāmenu noliku ar pirmo. Man paveicās ar to, ka izvēlējos tieši viņu, jo Monika ir izcila instruktore, ļoti pretimnākoša, saprotoša un ar humora izjūtu. Katra braukšanas nodarbība bija patīkama, jo atmosfēra bija mierīga, visas kļūdas tika izskaidrotas mierīgi un bez pārmešanas. Noteikti iesaku visiem topošajiem auto vadītājiem šo instruktori!

Kārlis

Ļoti liela pateicība man Monikai par visu ko man iemācija. 10/10 instruktore. Fantastiska komunikācija un ļoti skaidri paskaidro dažādas situācijas. Lepojos, ka izvēlējos tieši viņu, jo labāku nespēju iedomāties.:) Tāpēc VISIEM iesaku tieši šo instruktori!

Ralfs

Ļoti forša instruktore 10/10, labi visu izskaidro, ir mierīga un nekliedz virsū, un ir prieks mācīties braukt, noliku csdd eksāmenu ar 1. Iesaku visiem!!!

Līga

Pateicoties Monikai pārvarēju bailes sēsties pie stūres un CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Nodarbības vienmēr notiek patīkamā atmosfērā, iedrošina nebaidīties, ticēt saviem spēkiem, visu paskaidro tā, lai saprastu. Monika ir ļoti mierīga, saprotoša, atrod veidu, kā jaunajam šoferim iemācīt braukt pārliecinoši. Nomierina, kad ir uztraukums, paliela un uzmundrina, kad sanāk. Monikai būšu vienmēr pateicīga, ka nu varu pati droši braukt jebkurā vietā un zināt, kā rīkoties, lai gan vēl nesen Mūkusalas aplis bija mans bieds

Marks

Paskaidro kļūdas saprotami un ir saprotoša pret jauno vadītāju. Ja tiecies nolikt tiesības, tad varu ieteikt, jo abi eksāmeni tika nokārtoti ar pirmo! Saprotošs cilvēks, kurš gan pamāca, gan arī uzklausa, ja tev ir stresiņš par braukšanu.

Valdis

Ļoti laba un atsaucīga instruktore. Ļoti pateicīgs par ieguldītajām pūlēm un atbalstu. Ļoti profesionāli izskaidro ko un kāpēc jādara. Ļoti pozitīva un komunikabla. Iemācīs jebkuru vadīt auto un nokārtot tiesības. Iesaku it īpaši tiem kam ir kādas problēmas ar auto vadīšanu. Pretīmnākoša apmācības procesā, galvenais ieklausīties un tiesības būs nokārtotas. Paldies ka iemācīji pareizi un droši braukt.

Marks

Ļoti forša instruktore! Visu paskaidro ļoti vienkārši un saprotoši. Pēc katras braukšanas izstāsta kur var piestrādāt, vienmēr ir pozitīvi noskaņota un ir arī forši parunāt. Sagatavo eksāmenam ļoti kārtīgi. Visus eksāmenus noliku ar 1.

Margita

Fantastiska instruktore! :) Monika ir superīga instruktore, kura iemācīs braukt arī tos, kuriem liekas, ka tas ir neiespējami, sarežģīti, grūti utt. Kopā ar šo instruktori jau pēc pirmajām nodarbībam nedrošība pazūd un kopā tiek iets uz mērķi - tiesības. Monika iemācīs braukt ar individuālu pieeju, mieru un saprotamiem, viegliem paskaidrojumiem. Paldies, Monika, par pacietību, sapratni un foršajām braukšanas nodarbībām! :)

Signe

Ļoti lieliska instruktore!! Instruktorei Monikai saku lielu Paldies! Visās braukšanās jutos ērti, nebaidījos, jo blakus bija savas jomas profesionāle, kura palīdzēs iemācīties, saprast un arī kārtīgi sagatavos braukt gan priekš eksāmena, gan reālai dzīvei. Katram kursantam pieies individuāli, lai visi beigās tiek pie tiesībām. Instruktore visu paskaidro, parāda, uzzīmē. Ja vajadzēs, tad vairākas reizes ies tam cari. Kopumā varu teikt tikai un vienīgi visu to labāko par Moniku- patīkams cilvēks, sarunu biedrs , kvalificēta, ar lielu pieredzi un galvenais ļoti mierīga instruktore. Noteikti iesaku visiem instruktori Moniku, jo palīdzēja piepildīt mērķi par auto vadītāja tiesībām un vēl pie tam, abi vadīšanas eksāmeni nolikti ar pirmo reizi. Saku milzlīgu paldies, Tev, Monika!!! Instruktore, par kuras izvēli neviens nebus vīlies!!