Modris Plinta

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - MODRIS PLINTA

Audi A3 (Mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks O. T. C. PK. S. 8:30 - 19:00
Cena 40.00 €
Vieta Uzvaras bulvāris (pie futbola skolas)

Komentāri

Pievienot komentāru

Estere

Ļoti labs instruktors! Mierīgs, draudzīgs, visu kārtīgi paskaidro, situācijas uzzīmē un iziet cauri visām kļūdām līdz sapratīsi. Esmu dzirdējusi visādus šausmu stāstus, kur instruktori ir agresīvi un paceļ balsi, bet ar Modri ir gluži pretēji - ļoti patīkami bija braukāties kopā!

Kaspars

Ļoti foršs, mierīgs instruktors. Par katru kļūdu uzzīmē situāciju un paskaidro. Pie jebkādas situācijas paliek mierīgs, ne reizi nav pacēlis balsi par kādu kļūdu. Ļoti iesaku!

Renārs

Fantastisks instruktors, katru situāciju, kas izveidojusies uz ceļa, izskaidros mierīgi un bez pārmetumiem.

Aleksandrs S

Модрис - отличный инструктор. Найдёт общий язык с любым человеком. Всегда разберёт каждую ошибку и убедится, что ты действительно понял. Всегда поддержит и замотивирует. Настоящий профи! Всем рекомендую! :)

signe

ļoti foršs instruktors, visu no a-z paskaidroja un atbildēja uz visiem jautājumiem. saprotošs un mierīgs, kopumā ļoti laba pieredze.

Angelina

Ļoti atbildīgs un pacietīgs instruktors. Iesaku visiem topošajiem autobraucējiem savu pieredzi uzsākt ar Modri. Atbildēs uz pilnīgi visiem jautājumiem, palīdzēs saprast situācijas uz ceļa.

Tatjana

Модрис-вежливый,внимательный,терпеливый инструктор. Не забывает про значки на панели,про то,что под капотом,учит взаимовежливости между участниками движения Рекомендую однозначно

Kristīne

Esmu pateicīga, ļoti patika individuālā pieeja! Sakarīga attieksme, vēsa galva.

Zinta

Iesaku mācīties pie Modra- ļoti profesionāli, mierīgi iemācīs pareizi vadīt auto, pārvarēt bailes, ja tādas ir. Uz katru braukšanas nodarbību devos ar prieku. Tiešām iesaku izvēlēties Modri! No pilnīgas nulles iemācīja braukt pa intensīvo Rīgas satiksmi! Paldies!