Laura Bukovska

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

CredoAutoprieks Instruktors - LAURA BUKOVSKA

Audi A3 2018.g. (Mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV
Darba laiks Pēc vienošanās
Cena 36.00 €
Vieta Ventspils
Tālrunis 29809911

Komentāri

Pievienot komentāru

Alans

Pirms sāku mācīties pie Lauras, es solījos, ka pēc pirmās reizes kad piesēdos pie stūres, vairs nekad nebraukšu. Dažus gadus vēlāk, pierakstījos pie viņas uz braukšanām un savu izvēli nenožēloju. Laura ir izcils instruktors, viņa visu lieliski paskaidro un iemāca, kā arī nekad nepaaugstina balsi, kad pieļauj kādu kļūdu, pat, ja arī to pieļauj vairākas reizes. Vienmēr dod otro iespēju un spēj motivēt turpināt šo piedzīvojumu. Ja vajadzētu ieteikt kādu instruktoru, tad 100% Lauru Bukovsku. Paldies Tev Laura, ka iemācīji braukt!

Baiba

Ļoti laba instruktore!

Lauma

Lieliska instruktore! Iemācīja braukt no nulles. Visu mierīgi izskaidro, iemāca. Iesaku visiem!

Dāvis

Labdien laba instroktore

Dāvis

Labdien varu tikai visu sliktāko teikt pa Instraktores Lauras neiemācās braukt ka vajadzētu bet brauci ka gribi jo sēž telefona braukšanas laika. Laura jav ir zaudējusi licendz un zēnin vaj jav ir bet viņa vadīja braukšanu bez licendz vienu laiku. Jav trešo reizi neģinu ielikt šo atsauksmi bet nevar ielikt jo kantoris neļauj. Uz mefaniku varu ieteikt tikai Zitu Bet pa Kasparu neko īpaši nezinu Tāpēc nevaru teikt Ar cieņu Dāvis J

Dāvis

Nevaru neko labu teikt pa Lauras bet Zita ir daudz labāka intstroktore

Zane

Tikai tas labākais sakāms. Biju nedroša braucot ,Bet viņa spēja iedrošināt, iemācīt un atbalstīt. Tas tieši jaunajam braucējam ir nepieciešams. Paldies Tev,Laura. Tu esi lieliska .

Armands

Iesaku visiem, it sevišķi tiem kuriem nav bijusi braukšanas pieredze! Fantastiski māca!

Marta

Šis cilvēks ir savā vietā. Māk no nulles iemacīt braukt un paskaidrot . Braucot ar Lauru jutos ļoti mierīga . Eksameni ar pirmo viss nolikts. Prieks bija sadarboties

Kristine

Ļoti laba instruktore. Iemāca visu ļoti labi. Iemācīja braukt no nulles.

Laura

Labākā instruktore. Iemāca braukt no nullītes un dod padomus, kā dzīves situācija labāk veikt manevrus. Pēc nodarbībām un noliktām tiesībām, pilsētu varētu izbraukt ar aizvērtām acīm, jo pa visām mazajām, lielajām ieliņām ir braukt ar instruktori Lauru. Iesaku uz visiem 100% Lauru Bukovsku!

Agnese

Iesaku! Iemācīja braukt no nulles, paskaidro visu ļoti labi un skaidri, noliku eksāmenu ar pirmo!