Laura Bukovska

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - LAURA BUKOVSKA

Audi A3 2018.g. (Mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV
Darba laiks Pēc vienošanās
Cena 36.00 €
Vieta Ventspils

Komentāri

Pievienot komentāru

Alans

Pirms sāku mācīties pie Lauras, es solījos, ka pēc pirmās reizes kad piesēdos pie stūres, vairs nekad nebraukšu. Dažus gadus vēlāk, pierakstījos pie viņas uz braukšanām un savu izvēli nenožēloju. Laura ir izcils instruktors, viņa visu lieliski paskaidro un iemāca, kā arī nekad nepaaugstina balsi, kad pieļauj kādu kļūdu, pat, ja arī to pieļauj vairākas reizes. Vienmēr dod otro iespēju un spēj motivēt turpināt šo piedzīvojumu. Ja vajadzētu ieteikt kādu instruktoru, tad 100% Lauru Bukovsku. Paldies Tev Laura, ka iemācīji braukt!

Baiba

Ļoti laba instruktore!

Lauma

Lieliska instruktore! Iemācīja braukt no nulles. Visu mierīgi izskaidro, iemāca. Iesaku visiem!

Dāvis

Labdien laba instroktore

Dāvis

Labdien varu tikai visu sliktāko teikt pa Instraktores Lauras neiemācās braukt ka vajadzētu bet brauci ka gribi jo sēž telefona braukšanas laika. Laura jav ir zaudējusi licendz un zēnin vaj jav ir bet viņa vadīja braukšanu bez licendz vienu laiku. Jav trešo reizi neģinu ielikt šo atsauksmi bet nevar ielikt jo kantoris neļauj. Uz mefaniku varu ieteikt tikai Zitu Bet pa Kasparu neko īpaši nezinu Tāpēc nevaru teikt Ar cieņu Dāvis J

Dāvis

Nevaru neko labu teikt pa Lauras bet Zita ir daudz labāka intstroktore

Zane

Tikai tas labākais sakāms. Biju nedroša braucot ,Bet viņa spēja iedrošināt, iemācīt un atbalstīt. Tas tieši jaunajam braucējam ir nepieciešams. Paldies Tev,Laura. Tu esi lieliska .

Armands

Iesaku visiem, it sevišķi tiem kuriem nav bijusi braukšanas pieredze! Fantastiski māca!

Marta

Šis cilvēks ir savā vietā. Māk no nulles iemacīt braukt un paskaidrot . Braucot ar Lauru jutos ļoti mierīga . Eksameni ar pirmo viss nolikts. Prieks bija sadarboties

Kristine

Ļoti laba instruktore. Iemāca visu ļoti labi. Iemācīja braukt no nulles.

Laura

Labākā instruktore. Iemāca braukt no nullītes un dod padomus, kā dzīves situācija labāk veikt manevrus. Pēc nodarbībām un noliktām tiesībām, pilsētu varētu izbraukt ar aizvērtām acīm, jo pa visām mazajām, lielajām ieliņām ir braukt ar instruktori Lauru. Iesaku uz visiem 100% Lauru Bukovsku!

Agnese

Iesaku! Iemācīja braukt no nulles, paskaidro visu ļoti labi un skaidri, noliku eksāmenu ar pirmo!