Kārlis Ezermalis

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

BRAUKŠANAS NODARBĪBAS IR ATĻAUTAS VISIEM (T.S. BEZ VAKCINĀCIJAS SERTIFIKĀTA)! 

VW Golf 5

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas EN, LV
Darba laiks P. O. T. C. PK. 7:00 - 20:30
Cena 40.00 €
Vieta Uzvaras bulvāris 16. (DUS Virši)
Tālrunis 26204143

Komentāri

Pievienot komentāru

Ramona Patrīcija

Par Kārli varu teikt tika vienu – kolosāls instruktors, kurš patiesi ir ieinteresēts savu kursantu kvalitatīvā apmācīšanā. Kārlis ir ļoti zinošs savā jomā, viņš ar lielāko prieku atbildēs uz ikkatru radušos jautājumu, ja būs nepieciešams neskaidrās lietas uzzīmēs, vai centīsies tās paskaidrot smieklīgu salīdzinājumu veidā, kas tādējādi labāk nosēdīsies atmiņā. Apveltīts ar ļoti lielu pacietību, atklātību, godīgumu un humora izjūtu. Kārlis spēj iedrošināt, noticēt sev un savām spējām, brīžos, kad gribas padoties – uzmundrina. Pašas braukšanas nodarbības norisinājās ļoti pozitīvā gaisotnē. Tās bija piepildītas ar jaukām sarunām, protams, neiztika arī bez kāda joka, kas lika pasmieties. Uz nodarbībām pie Kārļa devos ar lielāko prieku, jo zināju, ka man tiek veltīta individuāla pieeja, kā arī pēc katras nodarbības bija jūtama gandarījuma sajūta par paveikto. Pozitīvas emocijas garantētas. Ja esi superīga instruktora meklējumos ar kuru ļoti ātri ir iespējams atrast kopīgu valodu, tad Kārlis noteikti ir īstais! Paldies, Tev, Kārli!

Lauma

Kārlis pa visam noteikti ir Instruktors ar lielo "I". Ļoti labi izskaidro situācijas, pacietīgi atbild pat uz šķietami muļķīgāko jautājumu un rada sajūtu, ka viss ir ļoti okey. Viens no manā pieredzē retajiem cilvēkiem, kurš bez nekādām grūtībām izstāstīs vienu un to pašu kaut 100x, ja tas nepieciešams. Viņš noteikti būtu pelnijis trofeju par pacietību. Braukšanas pie Kārļa arī tīri ikdienišķā ziņā bija ļoti patīkamas, pozitīvas un dažādu sarunu pilnas. Palīdzēja noticēt, ka es spēju tikt pie tiesībām, pat tad, kad man likās, ka nē. Lieki piebilst, ka eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Milzīgs paldies! Un tiem, kas ir instruktora meklējumos un lasa šīs atsauksmes, lai atrastu īsto, es jums no sirds iesaku Kārli!

Daira

Fantastisks pasniedzējs. Pateicoties Kārlim, bailes pie stūres ir pārvarētas. Ļoti mierīgi paskaidro visas kļūdas un kopā analīzē situācijas. Noteikti iesaku!

Ralfs

Vienkārši "WOW'' gan kā instruktors, gan kā personība. Esmu ieguvis sev draugu, gan tiesības, nokārtojot ar pirmo reizi CSDD eksāmenu! Katra nodarbība tika pavadīta super brīvā gaisotnē, tā itkā ar savu draugu brauktu iedzert kafiju. Iemācīs tiešām virzīties satiksmē bez problēmām un stresa, paskaidrojot visas nepieciešamās lietas - saprotoši un mierīgi. Aiziesiet un nenožēlosiet, ticiet man ;)

Dāvis

Ļoti empātisks cilvēks ar spēju analītiski izskaidrot dažādas situācijas, kas var piemeklēt jauno autobraucēju. Mierpilni kontrolē dažādas situācijas, kas noteikti "mācībniekam" mazina nervozitāti uz ceļiem. Uz katru nodarbību gāju ar prieku!

Adrija

Lielisks instruktors, strādājam nepiespiestā gaisotnē, mierīgs, prot saprotami paskaidrot gan prakstisko, gan teorētisko braukšanas daļu. Iesaku!

Anete

Superīgs instruktors! Visu kārtīgi iemāca. Vienmēr bija prieks nākt uz nodarbībām, jauks cilvēks. Paldies! :) Iesaku arī citiem.

Dāvis

Pacietīgs, jautrs un profesionāls. Labāku neatradīsiet. Man tiesības jau 5 gadus, neviena avarīja vai skrāpe. Paldies!

Kaspars

Labs instruktors. Atvērts, viegli rast kopīgu valodu. Ļoti labi izskaidros kļūdas un iemācīs pat grūtākos krustojumus un situācijas. Iesaku arī citiem.

Viktorija

Labāku instruktoru par Kārli nevar vēlēties! Vienmēr visu paskaidros un iemācīs, līdz sanāk. Vienmēr ir nosvērts un mierīgs. No sirds iesaku! :)

Līga

Ļoti labs instruktors, viegli rast kontaktu, mierīgs, nosvērts, saprotošs, visu izskaidro un pastāsta. Bija prieks sadarboties, iesaku arī citiem!

Lana

Mierīgs, zinošs instruktors. Patīkami mācīties.