Kārlis Ezermalis

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - KĀRLIS EZERMALIS

VW Golf 5

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas EN, LV
Darba laiks P. O. T. C. PK. 7:00 - 20:30
Cena 47.00 €
Vieta Uzvaras bulvāris 16. (DUS Virši)

Komentāri

Pievienot komentāru

Kristīne

Jāpiekrīt iepriekšējiem komentāriem, - ļoti foršs, mierīgs, zinošs un visi citi labie vārdi - instruktors! Braukšanu uzsāku ļoti negribīgi - bija ārkārtīgi bail sēsties pie stūres un braukt -, bet ar laiku braukšanas nodarbības kļuva par ļoti gaidītiem pārtraukumiem darba dienās. Rīgu esam izbraukājuši krustu šķērsām, tāpēc tagad kopumā jūtos droši uz ceļa gan Rīgā, gan ārpus tās. Tā kā man bija pieejams gan auto, gan šoferīši ar gana lielu braukšanas stāžu, lai varētu braukt arī ārpus nodarbībām, tad tiku arī pie mājasdarbiem un iespēju robežās braucu arī pēc darba un brīvdienās. Kārlis ir ārkārtīgi atsaucīgs arī ārpus nodarbībām un ir palīdzējis gana daudz strīdīgu jautājumu risināšanā, kad tādi ir bijuši, piemēram, braucot ar draugu, kur katram ir savs viedoklis, kā pareizāk jāizbrauc konkrētais krustojums. Viņš aktīvi seko visādām izmaiņām saistībā ar eksāmeniem un noteikumiem, tā kā, ja kaut kas būs mainījies, par to savlaicīgi uzzināsiet.

Madara

Labākais instruktors! Pirms tam braucu ar citu instruktoru un nekad nevarēju iedomāties, ka braukšanas var paiet tik mierīgā gaisotnē bez bļaušanas un dusmošanās. Kārlis nekad nepacels balsi, visās situācijās saglabās mieru. Es ik pa laikam izdomāju dažādus brīnumus izdarīt uz ceļa un Kārlis nevienā brīdī nelika man justies stulbai par to, mierīgi izstāstīs kļūdu, paskaidros, ko vajadzēja darīt citādāk, visu uztvers ar humoru. Es pat teiktu, ka nedaudz pietrūks braukšanas, jo nodarbībās varēja arī parunāt par jebkādu tēmu un kārtīgi izsmieties, tiešām kā izbraukt ar labu draugu. Paldies Kārlim!

Daniels

Cepuri nost, fenomenāls instruktors. Apstāstīs, pamācīs to, kas pieklibo mierīgā balsī (tas tiem, kam bail, ja uzbļauj - nebūs). Liku laiciņu, bet nu apzināti, noliku ar pirmo CSDD eksāmenu, jo esmu izskolots kārtīgi. Braukšanas, atkarīgi pēc spējām: tikko sākot braukt, spēja mani nomierināt un nodarbības beigās izgājām visam cauri; kad iemācījos braukt, ļoti neformāla un relaksējoša atmosfēra mašīnā bij. Kārlis ir vairāk nekā instruktors - viņš ir arī labs draugs. P.S, veiksmi tikt pie AUX’a, uz to tik es spējīgs biju :D

Lauris

Es vēlos paust milzīgu pateicību Kārlim, kurš ir izcils braukšanas instruktors. Katra braukšanas stunda ar viņu bija kā draudzīga izbraukšanās ar labu draugu - neformāla, relaksējoša, bet vienlaikus ļoti mācību pilna. Viņa pacietība, izpratne, humora izjūta un profesionālās zināšanas padarīja mācīšanās procesu par patīkamu un vieglu pieredzi. Katra nodarbība bija pilna ar vērtīgām zināšanām, sapratni un atbalstu, kas man palīdzēja kļūt par drošāku un pārliecinātāku vadītāju. Kārlis vienmēr rada atvērtu un atsaucīgu atmosfēru, kas ļauj viegli uztvert sarežģītas braukšanas nianses. Viņa profesionālā pieeja un praktiskās zināšanas, kas balstās uz ilggadēju pieredzi, ir nenovērtējama. Viņa prasme paskaidrot sarežģītus jautājumus vienkāršā veidā un spēja saglabāt mieru pat stresainās situācijās ir nepārspējama. Pateicoties Kārļa atbalstam un padomiem, es ne tikai ieguvu vadītāja apliecību, bet arī iemācījos būt drošāks un pārliecinātāks pie stūres, iegūstot vērtīgas dzīves prasmes. Liels paldies par atbalstu, pacietību un profesionālismu šajā nozīmīgajā ceļojumā!

Laura

Kārlis ir tiešām superīgs instruktors un man ir prieks, ka pateicoties viņam izdevās nolikt Csdd eksāmenu. Vienmēr visu sīki un saprotami izstāstīja, deva padomus, braukšanas nodarbības pagāja nemanot un pilnīgi gribējās nākamās nodarbības, jo tajās varēja ne tikai apgūt braukšanu, bet arī forši parunāt par dzīvi. Ļoti saprotošs un atsaucīgs, nekad nebļāva virsū, bet pacietīgi izskaidroja kļūdas un ļāva no tām mācīties. Esmu ļoti pateicīga, par šo superīgo sadarbību šajā sarežģītajā posmā kārtojot tiesības!

Elīza

Ļoti foršs instruktors vairāku iemeslu dēļ – ļoti pacietīgs, saprotošs un gatavs izskaidrot un atkārtot vairākas reizes, spēj noturēt mieru stresainās situācijās, ļoti labi komunicē un meklē kopīgu valodu ar katru audzēkni. Kā arī – strādā gan no rītiem, gan vakaros, gan brīvdienās, tāpēc ļoti piemērots strādājošiem cilvēkiem. Bija prieks iet mācīties pie viņa, jo varēja gan trenēties braukt uz savām kļūdām un vājajām vietām, gan arī pasmieties un pajokot. Nekad nepacēla balsi, no kā baidījos no instruktoriem, bet šī bija ļoti pozitīva pieredze. Lai gan jauns, tomēr ļoti zinošs un kādreiz strādājis kā eksaminators, tādēļ labi pārzina arī CSDD prasības. Man vislielākais paldies jāsaka par to, ka neļāva man padoties un pats pēc ilgākas pauzes aicināja atpakaļ uz nodarbībām, kā rezultātā atjaunoja manu motivāciju un noliku ar pirmo.

Madara

Esmu ļoti priecīga, ka Kārlis bija mans braukšanas instruktors. Ļoti pacietīgs, pozitīvs, komunikabls un mierīgs, kas man bija ļoti svarīgi. Nekad nepacēla balsi un visās sitācijā saglabāja mieru. Kļūdas paskaidroja un uzzīmēja, kā arī sarežģītos krustojumus izbraucām vairākas reizes, lai vairāk nepieļautu tajos kļūdas. Sniedza pārliecību par savām spējām un deva iespēju uz ceļa justies droši un pārliecināti, ne tikai nodarbībās, bet arī pēc tam vienai pašai braucot ikdienā. Milzīgs paldies, par palīdzību šajā nebūt vieglajā piedzīvojumā.

Ieva

Kārlis ir ļoti labs instruktors. Katra nodarbība pagāja jaukā un pozitīvā gaisotnē. Nodarbību beigās tika izanalizētas visas nepilnības un nianses, kas ļoti man palīdzēja attīstīt braukšanas prasmes. Uz katru nodarbību devos ar smaidu, jo zināju, ka ir vērts ieguldīt savu laiku pie Kārļa. Drošības sajūta pie stūres un pārliecība par savu braukšanu ir galvenās lietas, ko esmu ieguvusi nodarbībās. Viennozīmīgi iesaku Kārli - jauks, atvērts, atsaucīgs, ļoti pacietīgs un erudīts savā nozarē. Lielu, lielu paldies saku tev nu jau ar tiesībām kabatā! ;)

Alise

Kārlis tiešām ir lielisks instruktors! Braukšanas nodarbības pagāja brīvā un mierīgā gaisotnē, kas, manuprāt, bija veiksmes atslēga kvalitatīvai sadarbībai. Saprotami un mierīgi tika izskaidrotas visas situācijas uz ceļa un, ja bija nepieciešams, tās bez pārmetumiem izskaidroja atkārtoti. Katras nodarbības beigās kopīgi izrunājām izbraukto maršrutu. Sarunas laikā tika akcentētas gan brauciena stiprās, gan vājas puses, kas palīdzēja ātrāk saprast situācijas, kurās jābūt uzmanīgākai. Kārlis mani sagatavoja kā pārliecinošu, tolerantu un drošu satiksmes dalībnieci. CSDD nokārtoju ar pirmo. Kārli, paldies Tev!

Ramona Patrīcija

Par Kārli varu teikt tika vienu – kolosāls instruktors, kurš patiesi ir ieinteresēts savu kursantu kvalitatīvā apmācīšanā. Kārlis ir ļoti zinošs savā jomā, viņš ar lielāko prieku atbildēs uz ikkatru radušos jautājumu, ja būs nepieciešams neskaidrās lietas uzzīmēs, vai centīsies tās paskaidrot smieklīgu salīdzinājumu veidā, kas tādējādi labāk nosēdīsies atmiņā. Apveltīts ar ļoti lielu pacietību, atklātību, godīgumu un humora izjūtu. Kārlis spēj iedrošināt, noticēt sev un savām spējām, brīžos, kad gribas padoties – uzmundrina. Pašas braukšanas nodarbības norisinājās ļoti pozitīvā gaisotnē. Tās bija piepildītas ar jaukām sarunām, protams, neiztika arī bez kāda joka, kas lika pasmieties. Uz nodarbībām pie Kārļa devos ar lielāko prieku, jo zināju, ka man tiek veltīta individuāla pieeja, kā arī pēc katras nodarbības bija jūtama gandarījuma sajūta par paveikto. Pozitīvas emocijas garantētas. Ja esi superīga instruktora meklējumos ar kuru ļoti ātri ir iespējams atrast kopīgu valodu, tad Kārlis noteikti ir īstais! Paldies, Tev, Kārli!

Lauma

Kārlis pa visam noteikti ir Instruktors ar lielo "I". Ļoti labi izskaidro situācijas, pacietīgi atbild pat uz šķietami muļķīgāko jautājumu un rada sajūtu, ka viss ir ļoti okey. Viens no manā pieredzē retajiem cilvēkiem, kurš bez nekādām grūtībām izstāstīs vienu un to pašu kaut 100x, ja tas nepieciešams. Viņš noteikti būtu pelnijis trofeju par pacietību. Braukšanas pie Kārļa arī tīri ikdienišķā ziņā bija ļoti patīkamas, pozitīvas un dažādu sarunu pilnas. Palīdzēja noticēt, ka es spēju tikt pie tiesībām, pat tad, kad man likās, ka nē. Lieki piebilst, ka eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Milzīgs paldies! Un tiem, kas ir instruktora meklējumos un lasa šīs atsauksmes, lai atrastu īsto, es jums no sirds iesaku Kārli!

Daira

Fantastisks pasniedzējs. Pateicoties Kārlim, bailes pie stūres ir pārvarētas. Ļoti mierīgi paskaidro visas kļūdas un kopā analīzē situācijas. Noteikti iesaku!

Ralfs

Vienkārši "WOW'' gan kā instruktors, gan kā personība. Esmu ieguvis sev draugu, gan tiesības, nokārtojot ar pirmo reizi CSDD eksāmenu! Katra nodarbība tika pavadīta super brīvā gaisotnē, tā itkā ar savu draugu brauktu iedzert kafiju. Iemācīs tiešām virzīties satiksmē bez problēmām un stresa, paskaidrojot visas nepieciešamās lietas - saprotoši un mierīgi. Aiziesiet un nenožēlosiet, ticiet man ;)

Dāvis

Ļoti empātisks cilvēks ar spēju analītiski izskaidrot dažādas situācijas, kas var piemeklēt jauno autobraucēju. Mierpilni kontrolē dažādas situācijas, kas noteikti "mācībniekam" mazina nervozitāti uz ceļiem. Uz katru nodarbību gāju ar prieku!

Adrija

Lielisks instruktors, strādājam nepiespiestā gaisotnē, mierīgs, prot saprotami paskaidrot gan prakstisko, gan teorētisko braukšanas daļu. Iesaku!

Anete

Superīgs instruktors! Visu kārtīgi iemāca. Vienmēr bija prieks nākt uz nodarbībām, jauks cilvēks. Paldies! :) Iesaku arī citiem.

Dāvis

Pacietīgs, jautrs un profesionāls. Labāku neatradīsiet. Man tiesības jau 5 gadus, neviena avarīja vai skrāpe. Paldies!

Kaspars

Labs instruktors. Atvērts, viegli rast kopīgu valodu. Ļoti labi izskaidros kļūdas un iemācīs pat grūtākos krustojumus un situācijas. Iesaku arī citiem.

Viktorija

Labāku instruktoru par Kārli nevar vēlēties! Vienmēr visu paskaidros un iemācīs, līdz sanāk. Vienmēr ir nosvērts un mierīgs. No sirds iesaku! :)

Līga

Ļoti labs instruktors, viegli rast kontaktu, mierīgs, nosvērts, saprotošs, visu izskaidro un pastāsta. Bija prieks sadarboties, iesaku arī citiem!

Lana

Mierīgs, zinošs instruktors. Patīkami mācīties.