Kārlis Ezermalis

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar mūsu rekomendētākajiem instruktoriem, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. 

Spied uz instruktori un lejupielādē sarakstu, ja vēlies saņemt saīsinātu sarakstu ar mūsu rekomendētajiem instruktoriem.

 

VW Golf 5

Kategorijas B kategorija
Valodas LV, EN
Darba laiks 07:00 - 20:30
Cena 30.00 €
Vieta Uzvaras bulvāris 16
Tālrunis 26204143

Komentāri

Pievienot komentāru

Adrija

Lielisks instruktors, strādājam nepiespiestā gaisotnē, mierīgs, prot saprotami paskaidrot gan prakstisko, gan teorētisko braukšanas daļu. Iesaku!

Anete

Superīgs instruktors! Visu kārtīgi iemāca. Vienmēr bija prieks nākt uz nodarbībām, jauks cilvēks. Paldies! :) Iesaku arī citiem.

Dāvis

Pacietīgs, jautrs un profesionāls. Labāku neatradīsiet. Man tiesības jau 5 gadus, neviena avarīja vai skrāpe. Paldies!

Kaspars

Labs instruktors. Atvērts, viegli rast kopīgu valodu. Ļoti labi izskaidros kļūdas un iemācīs pat grūtākos krustojumus un situācijas. Iesaku arī citiem.

Viktorija

Labāku instruktoru par Kārli nevar vēlēties! Vienmēr visu paskaidros un iemācīs, līdz sanāk. Vienmēr ir nosvērts un mierīgs. No sirds iesaku! :)

Līga

Ļoti labs instruktors, viegli rast kontaktu, mierīgs, nosvērts, saprotošs, visu izskaidro un pastāsta. Bija prieks sadarboties, iesaku arī citiem!

Lana

Mierīgs, zinošs instruktors. Patīkami mācīties.