Jelena Smilgaine

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

BRAUKŠANAS NODARBĪBAS IR ATĻAUTAS VISIEM (T.S. BEZ VAKCINĀCIJAS SERTIFIKĀTA)! 

VW Golf (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 10:00 - 16:00 (vai pēc vienošanās)
Cena 40.00 €
Vieta Rīgā - Uzvaras bulv. (pie futbola skolas), Jelgavā - pēc vienoš.
Tālrunis 28677808

Komentāri

Pievienot komentāru

Николай

Отличный инструктор! Благодаря её занятиям - стал уверенно чувствовать себя за рулём любой машины. В ЦСДД экзамен сдал с первого раза. Все занятия проходили в легком и позитивном формате. Одним словом - рекомендую)

Paola

Ļoti laba instruktore! Tiešām profesionālis ar lielo burtu! Ļoti skaidri izskaidro, prot radīt darba noskaņu, palīdz pārvarēt bailes uz ceļa. Visu skaidri izskaidro un analizē kļūdas, lai tās vairs neatkārtotos. No sirds iesaku!!!

Lauris Kristers Jakimovs

Esmu priecīgs, ka esmu mācījies braukt pie šīs instruktores. Ļoti superīga instruktore, nodarbības vienmēr bijušas jautras, atmiņā, noteikti, paliks uz visiem laikiem. Sāku no nulles un CSDD eksāmenu noliku ar pirmo. Instruktore ir precīza un pretimnākoša. Ja vajadzēs tad arī uz lapas uzzīmēs, katru krustojumu un kārtīgāk to izskaidros, lai kursants spētu to iemācīties. No visas sirds iesaku tieši šo instruktori jebkuram, kurš vēlas iemācīties dinamiski un pārliecināti braukt!

Sandra

Ļoti laba, atsaucīga instruktore! Vienmēr palīdzēs un sniegs padomus. Milzīgs paldies!!!

Paula

Lieliska instruktore! Ļoti pretīmnākoša. Pēc vienošanās ir iespējams apgūt braukšanu arī Jelgavā. Nodarbība norisinās nepiespiestā gaisotnē. Pakāpeniski apmāca pilnīgi visu un labi sagatavo eksāmenam!