Jelena Smilgaine

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - JELENA SMILGAINE

VW TIGUAN (automāts)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Automātiskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 9:00 - 18:00 (vai pēc vienošanās)
Cena 40.00 €
Vieta Jelgava

Komentāri

Pievienot komentāru

Rolands

Labākā instruktore, ko iesaku un ieteikšu visiem! katra nodarbība virzīja uz priekšu ar vairāk zināšanām un jaunām vadīšanas prasmēm. Pat kļudoties, viss vienmēr tika mierīgi izskaidrots un uzzīmēts. Tiku labi sagatavots eksāmenam un par to LIELS PALDIES!!! Jo nokārtoju CSDD eksāmenu ar pirmo reizi!!

Laima

Sāku savu apmācību no 0 pie Jeļenas un viss process vienmērīgi un veikli virzījās uz priekšu! Instruktore visu izskaidro, uzzīmē, ir mierīga, un ar ļoti foršu savu devu humora pieiet lietām! Noteikti iesaku šo intruktori, ja gribas, lai mācību process ir nesāpīgs un produktīvs! Aiziet!:)

Lelde

Superīga instruktore! Pirms sarežģīta krustojuma visu mierīgi izskaidro un uzzīmē, lai var pareizi izpildīt jau pirmajā reizē. Saprotoša un iedrošinoša, ļoti viegli komunicēt un kārtīgi sagatavo eksāmenam!

Artūrs

Nokārtoju eksāmenu CSDD ar pirmo reizi! Instruktore par visu pastāstīs un parādīs. Pašam bija grūti mācīties un pielaidu daudzas kļūdas, bet Jeļena bija ļoti pacietīga un palīdzēja ar dažādiem padomiem man saprast savas kļūdas. Visiem iesaku pieteiktis pie šīs instruktores !

Aleksandra

Рекомендую именно этого инструктора всем! Поможет освоиться начинающему и улучшит навыки человека, который уже сидел за рулём. Занятия проходили на позитивной ноте, объяснялось все кратко и ясно, насчёт времени и даты всегда договаривались, инструктор шёл на уступки. Теперь уверенно езжу по Рижским дорогам

Diāna

Instruktore ar " lielo burtu" !!! Ja vēlaties braukt pareizi,droši,dinamsiki,tad viņa būs pareizā izvēle. Viņa uzzīmēs krustojumus,izstāstīs,ja nesapratīs,izstāstīs vēlreiz,izbrauksiet nesaprotamās,grūtākās vietas. Strādā ar atdevi,ieinteresētību,lai kursants ir labi sagatavots eksāmenam,kā arī patstāvīgai braukšanai. Braukšana norit nepiespiestā gaisotnē,arī ar jokiem. Ļoti liels pluss,manuprāt,ir tas,ka viņa daudz stāsta par riskiem uz ceļiem,līdz ar to,kursants arvien vairāk varēs paredzēt bīstamas situācijas. Īsāk sakot- labi sagatavos eksāmenam un patstāvīgai braukšanai. Silti iesaku! Liels PALDIES tieši viņai,ka manas autovadītāja tiesības ir man kabatā!

Николай

Отличный инструктор! Благодаря её занятиям - стал уверенно чувствовать себя за рулём любой машины. В ЦСДД экзамен сдал с первого раза. Все занятия проходили в легком и позитивном формате. Одним словом - рекомендую)

Paola

Ļoti laba instruktore! Tiešām profesionālis ar lielo burtu! Ļoti skaidri izskaidro, prot radīt darba noskaņu, palīdz pārvarēt bailes uz ceļa. Visu skaidri izskaidro un analizē kļūdas, lai tās vairs neatkārtotos. No sirds iesaku!!!

Lauris Kristers Jakimovs

Esmu priecīgs, ka esmu mācījies braukt pie šīs instruktores. Ļoti superīga instruktore, nodarbības vienmēr bijušas jautras, atmiņā, noteikti, paliks uz visiem laikiem. Sāku no nulles un CSDD eksāmenu noliku ar pirmo. Instruktore ir precīza un pretimnākoša. Ja vajadzēs tad arī uz lapas uzzīmēs, katru krustojumu un kārtīgāk to izskaidros, lai kursants spētu to iemācīties. No visas sirds iesaku tieši šo instruktori jebkuram, kurš vēlas iemācīties dinamiski un pārliecināti braukt!

Sandra

Ļoti laba, atsaucīga instruktore! Vienmēr palīdzēs un sniegs padomus. Milzīgs paldies!!!

Paula

Lieliska instruktore! Ļoti pretīmnākoša. Pēc vienošanās ir iespējams apgūt braukšanu arī Jelgavā. Nodarbība norisinās nepiespiestā gaisotnē. Pakāpeniski apmāca pilnīgi visu un labi sagatavo eksāmenam!