Jānis Cunskis

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - JĀNIS CUNSKIS

Škoda Octavia (automāts)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Automātiskā pārnesumkārba
Valodas EN, LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 07:30-19:30 (brīvdienās pēc vienošanās)
Cena 45.00 €
Vieta Merķeļa iela 11 (pretī cirkam)

Komentāri

Pievienot komentāru

Rihards

Super lielisks instruktors, pēc katras nodarbības jūtos pārliecināts uz ceļa. Un ar Jāņa palīdzību nokārtoju eksāmenu CSDD ar pirmo mēģinājumu. Super iesaku visiem kas vēlās īsā laika iegut vadītāja apliecību.

Bohdan

Janis is a very good instructor. After every lesson, I felt more confident on the road. I have passed the CSDD exam for the first attempt! Kindly recommend this instructor to everyone!

Lauma

Brīnišķīgs braukšanas instruktors un cilvēks. Ļoti labi un kārtīgi iemācīja braukt ar mašīnu, ļoti patika kā iemācīja nopakoties, tik labi saprotams un vienkāršas darbības pēc kā virzīties. Eksāmenu nokārtoju ar pirmo mēģinājumu, un uz ceļa jūtos droši braukt pati. Super! Sirsnīgs paldies par foršām nodarbībām, esmu ļoti apmierināta. :)

Roberts

Jānis ir izcils braukšanas instruktors. Viņa pacietība un skaidrie paskaidrojumi ļāva ļoti viegli iemācīties pareizi braukt. Ļoti iesaku viņu ikvienam, kas meklē uzticamu un efektīvu instruktoru.

Elīna

Paldies Jānim! Labākais instruktors. Ļoti kompetents, pacietīgs un atsaucīgs. Noteikti iesaku!

Radmila

Lielisks instruktors un cilvēks! Pacietīgi izskaidro visas kļūdas un problēmvietas. Braukšanas nodarbības laikā vienmēr bija pozitīvs un mierīgs noskaņojums. Pateicoties Jānim, eksāmens ir nokārtots ar 1. reizi!

Elga

Liela vēlme pateikt milzīgu Paldies instruktoram. Laikam nebiju pats vieglākais kursants, bet pateicoties Jāņa pacietībai un melnajam humoram tiesības ir rokā. Paldies

Linda

Superīgs instruktors, adekvāts un jautrs. Iemācījos braukt droši un ar pārliecību. Paldies instruktoram. Un iesaku 100%.

Kristiana

Paldies, pilnīgi noteikti, labākajam, jautrākajam, gudrākajam instruktoram Rīgā. Tu ne tikai iemāciji man braukt un pat nolikt eks. ar 1.reizi, bet iemāciji man braukt ar lielu prieku un pārliecību. Man pietruks mūsu braukšanas nodarbības, jo bija sajūta, ka braukājos ar draugu ar, kuru var pasmieties par dzīvi un izrunāt visu, kas uz sirds. Nekad nebiju domājusi, ka braukšanas nodarbības būs kā patīkama atelpa no ikdienas skrējiena. Jānis ar mieru un pacietību iemācīs gan Nāves apli (Mūksalas apli), gan Āgenskalna piņķerīgis krustojumus, gan noparkoties ar pārliecību. Man tiešām ir liela pateicība, ka tieši viņš bija man blakus šajā ceļā uz tiesībām. No sirds iesaku Jāni kā labāko no labākajiem! Paldies viņam! ☺️

Pavel

Lielisks instruktors. Pacietīgs un mierīgs jebkurā situācijā. Arī jauks cilvēks, ar ko parunāties. Biju ļoti apmierināta ar savu izvēli.

Maksims Maksimovs

Хочу выразить благодарность Янису за профессионализм, терпение, индивидуальный подход, поддержку и веру в свои навыки. Подробные и понятные обьяснения, толковые советы и настрой! На экзамене смог собраться и держался уверенно!

Karlīna

Lielisks instruktors, CSDD braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo piegājienu! Ļoti atsaucīgs un pretimnākošs, noteikti iesaku. Braucot ar Jāni Cunski guvu drošības sajūtu uz ceļa. Biju gājusi uz braukšanas nodarbībām arī pie citiem instruktoriem, tomēr Jānis pārspēja visus! Paldies Jānim!

Kirils Holoimovs

Всем советую записаться именно к этому инструктору. Очень спокойный, вежливый и вовлеченный в процесс обучения человек. Ездить с ним было одно удовольствие. После каждого урока чувствуешь себя увереннее за дорогой и понимаешь что этот час прошел не в пустую. Всё объясняет и показывает на практике еще раз и еще раз, пока конкретный момент на дороге вы не запомните. Если не хотите тратить время и быстро всему научится и как можно быстрее сдать экзамен, то хватит думать, просто позвоните Янису и запишитесь. Советую !

Elizabete

Profesionāls, pacietīgs un jauks braukšanas instruktors. Vienmēr iedrošināja un paskaidroja kļūdas. Nekad nelika justies slikti vai pazemoti. Esmu bijusi pie vairākiem braukšanas instruktoriem ceļā uz vadītāja tiesībām - Jānis Cunskis noteikti bija favorīts. :)

Kristaps

Vēlos pateikties instruktoram! No situācijas, kad vispār nezināju, kā ir braukt ar mašīnu, uz brīdi, kad eksāmenu noliku ar pirmo reizi, laiks pagāja ļoti ātri un efektīvi. Instruktors ir spējīgs savā jomā un iemācīs ļoti labi un droši braukt. Noteikti iesaku, jo rezultāti neizpaliks!