Igors Joničenoks

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

BRAUKŠANAS NODARBĪBAS IR ATĻAUTAS VISIEM (T.S. BEZ VAKCINĀCIJAS SERTIFIKĀTA)! 

Toyota Corolla (automāts)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Automātiskā pārnesumkārba
Valodas EN, LV, RU
Darba laiks Pēc vienošanās
Cena 35.00 €
Vieta Satekles iela 2
Tālrunis 29999975

Komentāri

Pievienot komentāru

Viktorija

Спасибо Игорю за его терпение и веру в своего ученика! Я никогда раньше не сидела за рулём ,поэтому для меня было очень важно попасть к человеку который бы поддержал в этом начинании. Спокойно объяснить в сотый раз твою ошибку- без проблем, проехать ещё раз тот маршрут где ты допускаешь ошибку- не вопрос! Это все Игорь - инструктор и человек с большой буквы. Будьте уверены, что с ним вы дойдёте то заветных прав со спокойной душой и крепкими нервами. А самое главное, если он говорит -ты готов/а, это значит одно- ты готов самостоятельно водить машину! Ещё раз спасибо за его труд,за ту уверенность которую приобретаешь за время вождения, за то,что помог преодолеть боязнь дорог, большого количества машин вокруг и конечно же страшных автобусов, которые оказались и не такими уж страшными. Советую всем !

Kristīne

Vēlos izteikt vislielāko pateicību instruktoram Igoram, kurš palīdzēja ne tikai tikt pie autovadītājas apliecības, bet arī iemācīja vadīt auto pārliecinoši un droši. Pie šī instruktora nonācu pēc tam, kad guvu nepatīkamu pieredzi ar savu pirmo instruktoru, kurš apzināti centies novilcināt apmācību procesu un radīja manī bailes un nepārliecību. Jau pēc pirmās braukšanas apmācības pie Igora biju ļoti patīkami pārsteigta. Jau pirmajā nodarbībā bijām izbraukājuši daudz vairāk vietas, nekā ar iepriekšējo instruktoru visu padsmit nodarbību laikā. Igors ir ļoti cilvēcīgs, ar viņu komunicēt ir viegli, kā ar savējo. Vienmēr varējām sarunāt ērtu laiku, tai skaitā arī brīvdienās, un vietu, kur tikties. Runājot par pašu apmācību procesu, viņš nekad nav centies novilcināt laiku, jau pēc pirmajām divām nodarbībām sāka gatavot mani eksāmenam. Nodarbībās vienmēr tika nobraukts tam atvēlētais laiks, citreiz pat kādas minūtes ilgāk. Kopumā esmu ļoti apmierināta, noteikti varu šo instruktoru ieteikt citiem, īpaši tiem, kuriem ir bailes no autovadīšanas, Igors ar šīm bailēm ātri vien tiks galā.

Lilija

Игорь отличный инструктор, всем советую у него учиться. У меня был большой страх за рулём, Игорь помог его преодолеть. Хорошо и доходчиво объясняет, всегда разбирали ошибки и проезжали места второй раз, чтобы разобраться как надо было по правилам. Сдала с первого раза, огромное Игорю спасибо.