Einārs Birkhāns

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar mūsu rekomendētākajiem instruktoriem, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. 

Spied uz instruktori un lejupielādē sarakstu, ja vēlies saņemt saīsinātu sarakstu ar mūsu rekomendētajiem instruktoriem.

Informējam Jūs, ka BRAUKŠANAS APMĀCĪBA līdz 25.01.21. nav atļauta!

BMW (automāts)

Kategorijas B kategorija
Valodas LV, RU
Darba laiks P. - Pk.: 08.00-20.00
Cena 33.00 €
Vieta Zinātņu akadēmija
Tālrunis 29207042

Komentāri

Pievienot komentāru

Agnese

Superīgs instruktors 🙂 Katru braukšanas nodarbību gaidīju ar nepacietību, skaidri un saprotami izskaidro. Ļoti pacietīgs un mierīgs instruktors.

Ольга

Отличный инструктор!!!Я пришла с “нуля”боялась даже подумать о езде самостоятельно.По началу всё подробно рассказал и посадил за руль)))Переборов страх,поехала)Говорит всё по делу,очень внимательный,очень подробно всё разъясняет,голос не повышает ,отправлял на экзамен,хотя я сама ещё сомневалась .Сдала с 1 раза!!!Очень ему благодарна!Всем советую !!!

Ilze

Ļoti foršs instruktors! Iedrošināja, visu labi izstāsta un pamāca. Mierīgs un ļoti pacietīgs! Ar katru braukšanas reizi biju vairāk un vairāk par sevi pārliecināta. Noliku eksāmenu CSDD ar pirmo reizi! Un nu jau būs 2 gadi kā droši braukājos 🙂

Алена

Инструктор, который найдет подход к любому ученику. Харизматичен, терпелив, профессионал своего дела. После 9-ого вождения настаивал, чтоб пошла на экзамен. После 10-ого вождения, экзамен сдала в автошколе. Т.к. запись на экзамен в ЦСДД за 2 недели, пришлось взять еще 3 вождения. Последнее, 13-ое вождение, было за 2 часа до экзамена в ЦСДД, Эйнар поддержал, морально настроил. Сдала с первого раза в ЦСДД, коробка передач – автомат. П.С. через 3 дня после сдачи экзамена за сутки проехала 840 км уверенно. Спасибо инструктору, подготовил к экзамену и самостоятельному вождению на все 100%!