Eduards Zaharovs

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

BRAUKŠANAS NODARBĪBAS IR ATĻAUTAS VISIEM (T.S. BEZ VAKCINĀCIJAS SERTIFIKĀTA)! 

Lexus CT200 (automāts)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Automātiskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 7:30 - 19:30 (Brīvdienās pēc vienošanās)
Cena 45.00 €
Vieta Uzvaras parks (pie pieminekļa)
Tālrunis 27028976

Komentāri

Pievienot komentāru

Konstance

Liels paldies instruktoram Eduardam par profesionālu darba pieeju, attieksmi un palīdzību. Atsaucīgs un pretimnākošs. Mans ceļš līdz tiesībām bija garšs, biju braukusi ar daudziem instruktoriem, līdz ar to varu izvērtēt par Eduardu varu teikt tikai to labāko un to ka apmācības būs profesionālas. Paldies :)))

Kamila

Огромное спасибо Эдуарду! Сдала на права со второго раза. Никогда не повышал голос, всегда все доходчиво объяснял. Лучший инструктор, у которого я была. Ещё раз спасибо.

Наталья

Большое спасибо Эдуарду за проделанную работу! Смог очень понятно и доступно донести до меня все правила, возил по всем маршрутам CSDD. На экзамене как раз попались те места, по которым я уже заранее ездила с Эдуардом, для меня не было неожиданностей. Эдуард научил меня ездить динамично, внимательно смотреть на знаки, вливаться в поток, держать правильный скоростной режим в жилой зоне. Напоминал о вежливости на дороге, ездить на круговом движении в средней полосе, чтоб не мешать тем, кто хочет заехать на круговое движение, и перестраиваться своевременно перед тем, как нужно выехать. Научил ездить по Островному мосту по средней полосе, чтоб дать возможность заехать в поток тем, кто хочет заехать на мост с Луцавсалы и Закюсалы. Терпеливо объяснял, как именно ездить и поворачивать и направо, и налево с односторонних дорог, как именно выполнять предписания "красного стопа", как разворачиваться в ограниченном пространстве. Научил, развернувшись на Краста в обратном направлении, искать "окошко" и правильно вливаться в поток. Научил парковаться и в гараж, и параллельно. Всегда отвечает на все вопросы терпеливо, объясняет доходчиво, без нервов. Спокойный, уравновешенный человек. Не тянет кота за хвост, успевает за одно занятие научить многим манёврам и правилам. Имеет чувство юмора :) После занятия на парковке оставляет всегда время на ответы на вопросы, рисует рисунки, чтоб объяснить правила. Очень рекомендую этого инструктора, после занятий с ним успех на экзамене гарантирован!

Наталья

Спасибо большое Эдуарду! Здала экзамен с первого раза. Спакойный, позитивный, грамотный инструктор!

Solvita

Vēlos izteikt lielu paldies instruktoram Eduardam par manu apmācību braukšanā,aizgāju pie viņa mācīties pilnīgi no nulles.Eduards bija mans pirmais un vienīgais instruktors,un braukšanas nodarbībās ar viņu varēja aprunāties un arī pasmieties.Eduards savu iesākto darbu paveic līdz galam.Ja meklējat instruktoru braukšanai,tad es jums iesaku doties pie Eduarda un tiesības būs rokā.

Faina

Эдуард инструктор с большой буквы! Самый лучший, всегда на позитиве и в добром расположении духа! Никогда не кричит и не ругается, поддерживает и мотивирует. Сдала с первого раза и в автошколе, и в CSDD.

Trīna

Liels paldies! Šis instruktors nebūs tas kas vilks garumā visu. Šis instruktors ir tas kurš, pateiks īstos vārdus īstajā mirklī! Un rada lielu harizmu, kurā tu jūties droši! Iesaku! Un pieejamie laiki ir ļiti pretīmnākoši , lai varētu saskaņot ar savu darba laiku! Iesaku! Žēl ka Eduards nebija mans pirmais insteuktors, bet gan 4!! Tā kā man ir liela pieredze ar instruktoriem, un šis ir īstais instruktors tieši Tev! Paldies Eduard!

Tatyana

Thank you so much Eduard for the being the best instructor ever - very professional, friendly and patient! I came to Eduard after a few failed attempts with other instructors, and was able to pass the driving test from the first time. Eduard always took time to explain my mistakes during the driving and also advised about good driving practices and techniques - this is very helpful not only to pass the test, but also to be a good driver afterwards. I highly recommend Eduard and I'm so very thankful for his positive attitude and dedication!

Eva

Gribu izteikt pateicību par apmācību Eduardam. Īsts pro. Ļoti detalizēti izskaidro, bet ja vajag, tad arī atkārto. Ļoti labi pārdomāta metodika. Rezultātā gan skolas gan valsts braukšanas eksāmenu nokārtoju no pirmās reizes. Paldies! Un ieteicu visiem!

Helmuts

Был негативный опыт с предыдущим инструктором, поэтому выбирал школу, чтобы попасть именно к Эдуарду. Ни разу не пожалел. Спокойные, практичные занятия, без криков и ругани, профессиональное обучение и практичные советы. С предыдущим инструктором думал, что ездить за рулем не для меня, с Эдуардом сдал на права со второго раза. Очень ему благодарен!

Andrejs

Ļoti kompitents un atsaucīgs instruktors. Bez problēmām nokārtoju eksāmenu. Biju ļoti nedrošs par braukšanu pilsētā, pārkošanās vispār likās elle, bet Eduards visu saprotami paskaidroja, to, kas devās sarežģītāk mēģinājām līdz sanāca kā vajag. Par auto ekspluatāciju visu paskaidroja(pogas, kapots, riepas un tt.). Kas man bija ļoti svarīgi - mierīgs, līdzsvarots cilvēks. Visiem iesaku, dabūsiet savas braukšanas iemaņas augstā līmenī un būsiet droši pie stūres.