Andrejs Sokolovs

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - ANDREJS SOKOLOVS

Audi A3 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks P. O. T. C. PK. 7:30 - 19:30 (Brīvdienās pēc vienošanās)
Cena 46.00 €
Vieta Uzvaras bulvāris 16. (DUS Virši)

Komentāri

Pievienot komentāru

Marija

Выбрала данного инструктора по совету двух человек. Не пожалела. Инструктор всегда отвечал на все мои вопросы и всегда помогал в вождении. Вождение давалось мне не легко. Андрей умеет мотивировать и поднять настроение. Права в кармане. Большое спасибо Андрею за всё!

Darja

Liels paldies Andrejam par visu padarīto darbu! Izcils un ļoti pretimnākošs instruktors, iemācis visu, kas nepieciešams, sagatavos viesiem eksāmeniem. Vienmēr un atsaucīgs, jauks un mierīgs , kā arī sniedz atbalstu, kad pazūd motivācija. Iesaku!

Екатерина

Андрей самый лучший инструктор в мире! Бесконечно благодарна ему за знания и навыки, которые я приобрела во время обучения. Начинала с нуля и сначала было очень страшно, но благодаря Андрею права в кармане и я кайфую от езды на 100%!

Варвара

Андрея выбрала из всех от автошколы предоставленных инструктор и ни капельки не пожалела о своём выборе. Наши занятия проходили в дружелюбной обстановке, с долей юмора. В моменты когда опускались руки, Андрей всегда находил правильные слова и мотивировал. Экзамен в CSDD сдан в первого раза

Rihards

Огромное спасибо Андрею за обучение! Андрей всё объяснит. Рекомендую и советую!) СПАСИБО)

Anastasija

Ļoti labs, jauks, gudrs instruktors. Nodarbībās visu pastāsta un pamāca kā precīzāk, pareizāk izdarīt. Redz vājās vietas un pievērš tām uzmanību, pamāca, patrenē. Ne tikai labs instruktors, bet arī cilvēks. Vienmēr jauks, mierīgs un atsaucīgs, ja nepieciešams, tad sniedz atbalstu, var parunāties ne tikai par auto vadīšanas tēmām :), kur nepieciešams māk arī pajokot. Atnākot uz pirmo nodarbību, pirmo reizi arī apsēdos pie stūres, Andrejs visu iemācīja no 0. Liels paldies! Katra nodarbība bija atšķirīga un interesanta. CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi, jo instruktors kārtīgi visu iemācīja un pastāstīja. Noteikti iesaku! Esmu ļoti pateicīga Andrejam un zinu, ka ja arī Tu izdomā mācīties pie viņa, tad nenožēlosi un būsi kārtīgi apguvis automašīnas vadīšanas prasmi.

Vera

Я очень благодарна Андрею за обучение! Как инструктор спокойный и в дружественной атмосфере преподносит занятия. Всегда на позитиве и всё разъясняет по полочкам. Не тянет время, не даёт расслабиться а старается с каждым разом всё больше давать учиться новому и улучшить те навыки которые ещё слабы. Очень хорошо подготовил к цсдд экзамену, за что отдельно благодарна. Однозначно рекомендую его как инструктора!

Artūrs

Спасибо Андрею за практику,с нуля обучил в спокойствие и дружественной обстановке,в csdd с первого раза сдал благодаря ему

Ирина

Огромное спасибо Андрею за обучение! Терпеливый, внимательный инструктор, знающий свое дело. На вождениях всегда спокойная и комфортная атмосфера, что важно, потому что стресса, связанного с обучением и так хватает) Смело можно задать любой вопрос, Андрей всё объяснит. Рекомендую и советую!)

Dmitrijs

Auto braukšanas tiesības ieguvu 25.10. Ātri vien bija nepieciešamība braukt ar kravas busu. Mierīgi, ar izjūtām, bez liela stressa visu izdarīju. Domāju, ka bez Andreja sniegtajām zināšanām - nebūtu sanācis. Arī tagad sniegotā laikā, jūtos drošs pie stūres. Neteikšu, ka gāja man viegli, es jau sāku mest cerības, bet ne viņš, visu cieņu Andrejam - vienmēr mācēja atrast pieeju, saprata kādu slodzi likt, saprot vājās vietas un uz tām spiež. Precīzi, bez liekām runām, izskaidros kas un kā strādā mašīnā, radot saprašanu, par to, kas notiek veicot to vai citu manevru. Ļoti labi dod atgriezenisko saiti, jebkurā situācijā. Saspringtās situācijās nezaudē kontroli un visam pieiet ar vēsu prātu. Pat izbraucieni uz servisiem vienmēr bija ar kādu interesantu un noderīgu informāciju. Un kā cilvēks pozitīvs un spēj kā teikt - atmosfēru padarīt mierīgāku - pozitīvāku... un kā pasniedzējs - ir jūtama viņa maksimālā interese apmācības procesā. Iespēju robežās pretīmnākošs un atsaucīgs problēm situācijās. Sanāca vienreiz liksta un nokavēju, zolīdi izbraucām atlikušo pusstundu. Iemācīs mīlēt automāšīnu un saudzēt to. Papildus bonuss: Andrejs brauc ar mašīnu, kuru izmanto CSDD. Ja vajag pagaidīt uz pierakstu - iesaku pagaidīt. Nenožēlosi un nebūsi vīlies rezultātā. Visu parādīs, visu iemācīs. SUPER INSTRUKTORS UN CILVĒKS! PALDIES PAR VISU!

Vladimirs

Спасибо Андрею за отличную подготовку к экзамену в CSDD. Все было четко, конкретно, уравновешенно и с чувством юмора :) Быстро вместе достигли нужного результата, что в моей ситуации было немаловажным фактором. Еще раз спасибо. Так держать !!!

Aleksis

Andrejs ir lielisks instruktors, kurš skrupulozi un sistēmiski iemācīs visas lietas, kas ir jāzina jaunajam braucējam. Pareizās braukšanas tehnikas viņš atkārtos tik bieži līdz kursants tās tiešām iemācīsies un nemanot jau sāks pielietot instinktu līmenī. Protams, Andrejs arī nekad nezaudēs kontroli pār situāciju, un reaģēs, ja tas būs nepieciešams. Tas ļauj jaunajam braucējam justies droši un komfortabli mācību procesa laikā. Andrejs brauc ar auto, kuru izmanto arī CSDD eksāmenos, kas ir papildu bonuss. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka Andrejs ir ļoti pozitīvs, atvērts cilvēks, ar labu humoru, un par viņa godīgumu un ieinteresētību apmācības procesā nevienā mirklī nerodas šaubas. Ļoti rekomendēju.

Nataļja A.

Обучалась у Андрея и ни на секунду небыло сомнений в правильности выбора инструктора! Быть инструктором это его призвание, сразу видно, что он любит своё дело и выкладывается на все 100%! Андрей очень спокойный ,добрый, терпеливый, с отличным чувством юмора. Всё очень доходчиво объясняет , всегда найдёт нужные слова, что бы подбодрить, что бы ты мог поверить в себя и свои возможности. Каждое вождение проходило в приятной и спокойной атмосфере. Машина в отличном состоянии, всё работает как часики , чистенько. Экзамен в цсдд я сдала с первого раза! Огромное спасибо Андрею! От души советую этого инструктора! Не пожалеете!

Viktorija

Andreju izvēlējos pēc atsauksmēm un esmu neizsakāmi laimīga par izdarīto izvēli.Instuktors savā vietā ar 100% atbildību un vislabāko attieksmi pret savu sirds darbu!Uzskatu,ka nebiju "viegls"kursants,reakcija,drosme,raitums vairs nav kā jaunam cilvēkam.Braukt ar Andreju mācījos no pilnīgas nulles(šofera sēdeklī nekad nebiju sēdējusi).Teicu uzreiz,ka man galvenais ir nevis ātrāk iegūt pašas tiesības,bet iemācīties braukt un justies droši un pārliecinoši.Pateicoties izcili ieguldītajam Andreja darbam,mērķis ir sasniegts!Andrejs ir ne tikai profesionāls braukšanas instruktors,bet arī labs psihologs.Reizēs,kad vairs neticēju saviem spēkiem un man nolaidās rokas,ar visu galā tikt,man palīdzēja Andrejs-gan kā augstas klases skolotājs,gan kā izcils psihologs,gan arī vienkārši kā sirsnīgs un mierīgs cilvēks un draugs ar izcilu humora izjūtu! 6.decembrī ir nokārtots braukšanas eksāmens pat visbargākajos laika apstākļos pie -17°C,dienā,kad ir milzīgs sniega daudzums,turklāt ceļi ir ļoti slideni!Jūtos tik gandarīta,ka paveicu to,jo zināju,ka pateicoties Andrejam,esmu par sevi pārliecināta,ka māku braukt,kā arī situācijās,kuras tika vērtētas braukšanas eksāmenā,zemapziņā dzirdēju tik daudzos Andreja teicienus,padomus,uzrunas,kas jādara,lai pareizāk izbrauktu dažādas vietas un situācijas. Es domāju,ka jebkuršs kursants varētu būt laimīgs un izdarītu pareizo izvēli,piesakoties mācīties braukt pie Andreja! Cilvēcīgs paldies Tev,mans skolotājs,mans psihologs un nu jau arī draugs! p.s. Atceros,ka kādreiz iesmēju,ja iemācīsi mani braukt,esi pelnījis par tādu varoņdarbu,ka Tev uzceļ pieminekli,bet Tu to paveici!Es braucu Rīgā,turklāt ar mehānisko ātrumkārbu! Milzīgs paldies par palīdzību mana mūža ieguldījumā!

Павел

Пошел к Андрею по рекомендации моего хорошего знакомого и не пожалел. Сдал экзамен с первого раза. Андрей как человек терпеливый,добрый, веселый, постоянно шутит, на вождение идешь с улыбкой. Как инструктор , я считаю, что очень хороший, знает книжку правил наизусть, всегда следит за ошибками и говорит их, очень многому меня научил за что ему отдельное спасибо. Хочу пойти сдавать на категорию А2, пойду тоже к Андрею.

Михаэль Шумахер

Учился у Андрея, с его помощью сдал экзамен CSDD. Не сказал бы, что мой путь был легким, но разве в жизни бывают легкие пути? Учитесь, старайтесь, слушайте Андрея и у вас все получится!

Arvīds

Pats eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Labāku instruktoru nekur neatrast, visu kārtīgi paskaidro, ļoti labi sagatavo eksāmenam, visu pilnīgi sīki stāsta par katru krustojumu. Salīdzinājumā ar iepriekšējo instrukotru Andrejs kārtīgi iemācīs un sagatavos eksāmenam. Pateicoties viņam arī saņēmu savas tiesības. Man instruktoru ietieca un arī iesaku jums visiem.

Artūrs

Был у другого инструктора, ничего не получалось. Пришел к Андрею и в кратчайший срок сдал экзамены. Всем рекомендую.

Jūlija

Es nokārtoju tiesības ar pirmo reizi. Bet, ja godīgi, ar lielāko prieku aizietu pamācīties braukt pie Andreja vēl un vēl, jo jau tagad saprotu, ka pietrūkst. Vienmēr nācu uz braukšanām ar prieku, teicu viņam “čau” ar platu smaidu. Zināju, ka, iekāpjot mašīnā, man uzlabosies garastāvoklis uz 100% (ja arī citreiz bija slikts, Andrejs vienmēr to pamanīja pirmajās sekundēs). Instruktors ir ļoti profesionāls – vienmēr spēja izskaidrot katru manis pieļauto kļūdu un tās nozīmīgumu saistībā ar eksāmenu un dzīves situācijām. Esmu pateicīga par viņa mierīgumu un pacietīgumu, vēlmi izskaidrot katru sīkumu, tikai lai es saprastu un uztvertu informāciju, kas ir svarīga. Visvairāk pozitīvu emociju man sniedza apziņa, ka esmu atradusi ne tikai profesionālu instruktoru, bet arī cilvēku, ar tik lielisku raksturu, ar kuru man bija tik viegli braukt, jo, tomēr braukšanas bija liela manas dzīves sastāvdaļa. Andrejs atviegloja visu mācīšanās procesu. Liels paldies Tev! Amazing cilvēks, lieliska personība un profesionāls instruktors! Iesaku ikvienam <3

Darja

Хотела бы выразить свою благодарность инструктору Андрею Соколову. Он настоящий профессионал! Вежливый, терпеливый, тактичный, хорошее чувство юмора, все доступно и понятно объясняет. Обучалась с нуля… В процессе вождения приобрела не только навыки вождения,но и уверенность в себе, а так же представление об устройстве автомобиля. Даёт много полезной информации, помогает справиться с волнением! С удовольствием могу порекомендавать его всем!

Madara

Nu jau kādu laiku man ir tiesības kabatā un ir savs auto. Andrejs ir ļoti labs, foršs, ļoti, ļoti mierīgs, precīzs instruktors. CSDD noliku ar pirmo reizi! Vēlreiz liels paldies!!! Un es tā mīlu braukāties. 🙂 Arī labs psihologs, ar labu humorizjūtu!!! Neiesaku iet NEFORŠIEM cilvēkiem. Hihī Iesaku.

Jekaterina!

Andrjuha, ofigennij I krutoj prepod!!!! maksimum terpenija I uvazhenija s ego storoni! klassnoe chuvstvo jumora razrjazhaet obstanovku, pomogaet obuchenie sdelatj legkim I interesnim! znaet svoju rabotu, zanimaetsja po istene svoim delom! nachala s nulja, ekzamen sdala s pervogo raza :))))

Kaрина

Самый лучший инструктор! Объясняет очень доходчиво, понятно. Спокойный! С юмором! Просто золотой человек! Андрей, спасибо Вам огромное.

Александр

Андрей,огромнейшее Вам спасибо и низкий поклон за проделанную Вами вовсе не лёгкую работу!!!Вы не только профессионал своего дела,но и человек с большой буквы!С большим удовольствием и уважением посещал Ваши занятия! Ответственный подход к делу + отменное чувство юмора -очень результативный и эффективный подход.На экзамене чувствовал себя уверенным и полноценным водителем и результат в виде вод.удостоверения дал о себе знать, не смотря на полный “нуль”моего опыта перед началом занятий!Всем читающим даю искренний совет записываться и проходить обучение именно у Андрея Соколова-проффессионала своего дела и человека с большой буквы!

Linda

Andrejs ir vienreizējs instruktors, īsts profesionālis. Man bija lielas grūtības nokārtot tiesības citā autoskolā un izmisuma brīdī man kāds taksists rekomendēja Andreju. Mēneša laikā Andrejs “salika pa plauktiņiem” visas neskaidrības un sagatavoja eksāmenam tā, ka es bez lieka satraukuma nokārtoju eksāmenu jau no pirmās reizes. Esmu ļoti pateicīga viņam.

Evelīna

Nu jau vairāk par kādu nedēļu tiesības ir kabatā! Instruktors ir brīnišķīgs,patiesi! Sākotnēji izvēlējos mācīties pie Andreja tieši ,lasot šos komentārus, un varu pilnīgi tiem piekrist. Ļoti sirsnīgs,pacietīgs,mierīgs,ļoti, ļoti, ļoti smieklīgs un patiesi profesionāls savā lauciņā. Noteikti iesaku tiem,kuriem ir laba humora izjūta,savādāk tiem,kuriem nav, nenovērtēs tik ļoti..haha. Ļoti varēja just, ka viņš mīl darbu ,ko dara. Nekad nelikās, ka viņam būtu slikts garastāvoklis vai kādas problēmas,vārdu sakot,viņa personīgie pārdzīvojumi vai sliktie garastāvokļi,kādi mums visiem mēdz reiz būt, nekad neietekmēja nodarbību.Saku to tādēļ, ka kādas divas reizes biju saskārusies ar tādiem neforšiem, neapmierinātiem instruktoriem/inspektoriem. Iemācīja visu,pastāstīja visu,man ļoti patikās nodarbības.Daudzi pazīstami cilvēki ir stāstījuši savas pieredzes ar instruktoriem- kā viņi mēdz krāpties,stāstīt cik viņiem ir neizdevīgi ņemt tās 5,autoskolā apmaksātās braukšanas nodarbības,bārties,nelaist uz eksāmenu utml. Varat būt droši. Šeit ar to visu ir pilnīgā kārtībā,viņš neturēs,ja būsiet gatavi,bet ja tiešām būsiet gatavi. Zinu,ka pie Andreja parasti ,kad zvana jauni cilvēki,pierakstam vieta ir tikai pēc kāda mēneša, es silti iesaku nenobīties no tā mēneša gaidīšanas un pierakstīties tieši pie Andreja un sagaidīt savu laiku! Mēnesis skrien ātri,tiešām nenožēlosiet 🙂 Liekas,ka tādu kā viņš ir tikai pāris. Super liels paldies Jums, Andrej!

Юлия

Андрей, самый лучший инструктор, лучшего и не найти! Настолько понимающий, отзывчивый, добрый и веселый, но при всем этом очень хорошо все поясняющий и учащий как правильно ездить, не только для того чтобы сдать экзамен, но и чтобы после сдачи экзамена на дороге себя чувствовать уверенно и надежно! Еще немаловажно, что он верит в тебя, иной раз, больше чем ты сам! Это инструктор, которому не страшно довериться и при всем этом получать удовольствие от учения! Спасибо, за терпение и веру! Ты лучший!

yana

ļoti brīnišķīgs instruktors, šķiet, ka labāka instruktora nemaz nav :). ļoti mierīgs un pacietīgs. lieliski paskaidro situācijas uz ceļa un to, kā tās pareizi izbraukt. braukšanas nodarbības bija interesantas un gāju uz tām ar prieku- varēja parunāt ne tikai par braukšanu, bet arī par jebko citu. eksāmenu noliku ar pirmo reizi, arī man teica, ka braukšana ir ļoti laba un droša. vēlos teikt lielu paldies instruktoram, ka bija pacietīgs, ka tik labi sagatavoja mani eksāmenam un iedrošināja mani par to, ka, jā, es visu varu un ka es noteikti nolikšu eksāmenu. liels paldies jums!

Рената

Самый лучший инструктор,и замечательный человек! Всё спокойно и ясно объясняет. Научил меня ездить с ноля! Сдала экзамен, и с уверенностью еду! Очень благодарна! Премию золотому Человеку!!!

RENO

sveiki.2gadi jau kaa braukaaju,peec eksaamena nolikshanas,kuru noliku ar 1reizi.eksaamena pieneemeejam nebija ko teikt.vieniigi teica.AUKSTAS KVALITAATES BRAUKSHANA.nu protams pateicoties shim instruktoram.taapeec saku paldies tev.

Anda

Viennozīmīgi iesaku izvēlēties par savu braukšanas instruktoru Andreju! Varu padalīties ar savu pozitīvo pieredzi. Andreju izvēlējos šajā mājaslapā un nejauši, jo man nebija cilvēku, kas kādu varētu ieteikt, bet trāpīju desmitniekā. Viņš mani iemācīja braukt no nulles, uzskatu,ka biju smags gadījums un man negāja viegli, bet pateicoties tikai viņa ticībai man, man izdevās tikt pie ļoti kārotām tiesībām. Andrejs vienmēr ir pozitīvs, draudzīgs, mierīgs, nosvērts un cenšas iemācīt ne tikai nokārtot eksāmenu, bet tiešām justies droši uz ceļa un baudīt braukšanu. Bija brīži, kad viņš man ticēja vairāk ,nekā es pati sev. Neesmu redzējusi cilvēku, kurš tik ļoti mīlētu savu darbu kā viņš. Viņš ir lojāls pret visiem un saka visu, kā ir – katrā ziņā šis noteikti NAV tas instruktors, kam interesē vairāk nopelnīt nevis students. Milzīgs Tev, Andrej, paldies par tavu entuziasmu un ticību! Izmantojiet arī iespēju vienkārši praktizēties pie viņa, kad jau Jums ir tiesības, ja nejūtaties pārliecināts uz ceļa, jo Andrejs ļoti labi māca arī, kā rīkoties nestandarta situācijās uz ceļa. Vēlreiz, milzīgs paldies Tev!

Ginta

Instruktors kurš ne tikai tehniski iemācīs braukt ar mašīnu, bet arī vienmēr draudzīgi aprunāsies, jebkuru situāciju spēs skatīt caur humoru, nekad nebūs nervozs, dusmīgs vai nepacietīgs, ar interesantiem piemēriem izskaidros jebkuru nesaprotamu jautājumu, iedrošinās! Atcerēsies, ka vakar bijāt ballītē, ceļojumā, darba intervijā utml., un neaizmirsīs pajautāt – kā gāja? 🙂 Vienīgie, kuriem neiesaku iet mācīties pie Andreja ir cilvēki bez humora izjūtas! 🙂

Роман

Андрей, хороший, приятный человек. Грамотно толково и спокойно объясняет все то, что тебе пригодится на экзамене. Сдал с первого раза. На вождения ходить было приятно и интерессно. После его обучения знал все экзаменационные маршруты “на зубок”. К поведению на дороге вне экзамена так же получил достойную подготовку. В общем, спасибо, Андрей, за хорошую подготовку.

Галина

Рекомендую всем! Очень терпеливый, весёлый и грамотный инструктор. Сдала с первого раза. Андрей просто маг и чародей, вселяет уверенность. Спасибо тебе огромное!!!!

Gunita

Spasibo za resultat!!! Sdala s 1 raza. Ochen prigodilis vse rekomendacii na exmamene! Rekomenduiu vsem!

Ирина

Очень хороший, а главное-терпеливый инструктор. 🙂 Всегда спокойно, если необходимо несколько раз 🙂 объяснит ошибки. Шла на первое занятие по вождению абсолютно ничего не зная о машинах, и том, как на них передвигаться, но в итоге садала экзамен с первого раза! Спасибо тебе, Андрей, за терпение!!!

Ieva

Priecājos, ka mans pirksts garajā sarakstā ar instruktoriem apstājās tieši pie Andreja vārda!Paldies par pacietību un mierināšanu, jo brīžiem šķita, ka pat mazu bērnu būtu vieglāk iemācīt braukt nekā mani, taču Andrejam tas izdevās! Vēlreiz liels paldies!

Карина

Очень благодарна за уроки вождения! Объясняет грамотно и понятно, терпеливый. Готовит к экзамену идеально, сдала сразу. Всем начинающим водителями рекомендую!!!