Andrejs Kuzņecovs

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - ANDREJS KUZŅECOVS

VW Golf 7 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks Pēc vienošanās
Cena 45.00 €
Vieta Dzirnavu 161

Komentāri

Pievienot komentāru

TIMOFEJS

Обучался с нуля, пошел к Андрею, так как он показался опытным и знающим свое дело инструктором. В итоге в своем представлении не ошибся. Андрей умеет находить подход к людям, быть терпеливым и спокойным, когда нужно, и, наоборот, немного надавить, если понимает, что это поможет побороть страх/неуверенность. Умеет с юмором и хорошей метафорой объяснить все, что нужно для понимания какого-либо проблемного аспекта. Относится к курсантам с пониманием и действительно учит, как быть хорошим водителем. Всем рекомендую!

Ринат

Андрей хороший человек и отличный инструктор. Научил правильно мыслить за рулём и адекватно относиться к любой ситуации на дороге. Каждую ошибку объяснял подробно и понятно, что помогло их запоминать и больше не повторять. Очень благодарен за такой подход к обучению, который помог сдать CSDD экзамен с первого раза, рекомендую!

Madara

Superīgs instruktors! Braukšanas iesāku no pilnīgas nulles, bez nekādas pieredzes. Visu ļoti labi iemācīja un paskaidroja. Kļūdas vienmēr izrunājām, kā arī praktiski izbraucām vēlreiz. Pats svarīgākais, iemācīja manieres uz ceļa, kā arī palīdzēja pārvarēt nedrošības sajūtu. Liels paldies!

Vladimirs

Очень рад что выбрал учиться у Андрея!Настоящий профессионал своего дела , найдет подход к каждому. Научил думать на дороге и ничего не боятся . Каждое занятие проходило в позитивной атмосфере и это очень помогало чувствовать себя с каждым разом увереннее и увереннее . Каждую ошибку сразу обговаривали, причем обговаривали на примерах из жизни,чтобы сразу было понятно что к чему и как правильно действовать в данной ситуации Андрей не только отличный инструктор ,но и отличный человек! Очень рекомендую!

Jēkabs

Ideālais instruktors! Katra braukšanas nodarbība ir sadarbība, perfekti sagatavo uz ceļa ne tikai braukt, bet arī domāt! Katrs aizrādījums ir pamatots un vietā. Iesaku visiem!

Darja

Спасибо огромное Андрею за проявленное терпение и хорошее отношение к каждому из курсантов! Научил меня чувствовать себя уверенно на дороге, училась с нуля и тяжело было поверить, что когда-нибудь получу права. Андрей мне в этом очень помог, по несколько раз обговаривали все трудные моменты на дороге до машинального их выполнения, при этом атмосфера во время занятий была очень комфортная и положительная. Очень рекомендую!)

Matīss

Lielisks instruktors! Bija ļoti viegli un patīkami ar viņu mācīties braukt, visas kļūdas mierīgi un skaidri paskaidrojas. Tikai pateicoties viņam esmu jau ar vadītāja apliecību kabatā. Paldies instruktor, Jūs esat labākais!

Лариса

Потрясающий человек и инструктор! Настоятельно рекомендую Андрея!

Ralfs

Pirms sāku mācīties braukt pie Andreja uzskatīju ka braukt neiemācīšos nekad un viss process likās nepārvarams, bet Andrejs pat par trakākajām situācijām vai kļūdām spēs pasmiet, lai kursantam mierīgāks prāts. No sākuma, šķita ka Andrejs ir nedaudz skarbs, bet pēc kādas 2. braukšanas nodarbības iepazinu cik patīkams Andrejs ir gan kā cilvēks, gan kā instruktors. Andrejs spēs jebkuru situāciju izskaidrot cilvēcīgā valodā un ar praktiskiem dzīves piemēriem, kas labi paliks atmiņā. CSDD eksāmenu, pateicoties Andrejam un sev pašam neticot, noliku ar 1. reizi. Andreju ir grūti neieteikt citiem, paldies!

Māris

Lāgā vecis,man braukšanas sākās vasarā no nulles, nebiju nekad braucis ar mašīnu un kur nu vēl pa Rīgu, bet iemācīja visu ļoti labi, braucu daudz, beidzot esmu ticis pie tiesībām, sirsnīgi iesaku šo instruktoru, jo visu paskaidro un izstāsta ar visādiem salīdzinājumiem,lai labāk tu saprastu, 100%labs istruktors.

Ainārs

Izvēlējos jo šim instruktoram 11 kursanti devušies uz CSDD, no kuriem nokārtoja 8 (72.73%). Instruktors saprotami paskaidro katru situāciju, kura Tev ir neskaidra. Man pietika ap 12 braukšanām, lai ar otro piegājienu noliktu tiesības. Paldies!

Artūrs

Profesionāls un atjautīgs instruktors. Sāku apmācību no nulles, bet Andrejs visu tik labi izskaidroja, ka katram āpsim būtu skaidrs, kas un kā. Paldies par izturību un visiem noderīgajiem padomiem!

Jurijs

Андрей один из лучших инструкторов, всему научит и всё расскажет и покажет. Благодаря ему сдал экзамен в CSDD с первого раза, за кратчайший срок. Андрей очень приятный человек в общении, может много чего интересного рассказать из его жизни, а так же классно пошутить. Во время ошибок спокойно объяснит проблему и не даст вам допустить её в дальнейшем! Спасибо!

Галина

Получила права 6 лет назад и постоянно вспоминаю своего инструктора с огромной благодарностью. Он научил не только ехать, а и думать на дороге, Меня это не раз спасало. Если хотите хорошо и уверено ездить, то это лучший инструктор. Андрей, спасибо Вам большое за прекрасное обучение

Иван

Пошел к Андрею по совету друга и ни разу не пожалел об этом решении. Хороший инструктор, понятно, интересно и детально объясняет как и что надо сделать, грамотно поправляет ошибки и с энтузиазмом подходит к своей работе. Советую!

Игорь

Спасибо Андрею , за всё проявленое терпение и приложенные усилия в обучении . Объяснил все ошибки и недочёты очень доходчивым образом . Экзамен сдан с первого раза .

Kristiāns

Instruktoru izvēlējos uz labu laimi, taču par izvēli nebēdājos ne brīdi. Kad pēc pirmās braukšanas iegūsti tādu kā drošuma sajūtu ar instruktoru, saproti, lai arī ko darītu uz ceļa, Andrejs nekad nepacels balsi, visu parādīs un ar cilvēcīgu pieeju parādīs visus knifus un , ja labi sanāks, vienmēr paslavēs!

Laine

Nu jau kādu laiku esmu aktīva ceļu satiksmes dalībniece un pateicoties instrukstoram Andrejam, pārvarēju dažādas bailes un bažas vadot auto. Instruktors vienmēr izskaidroja pieļautās kļūdas ne tikai vārdiski, bet arī tās vizualizējot. Ļoti vertīga bija pieredze, kad instruktors mudināja uz jautājumiem atbildēt pašai, kas radīja labāku izpratni par to, kā vajag darīt un no kādām darbībām satiksmē izvairīties. Varu teikt tikai to labāku par sadarbību ar Andreju! No šī instruktora sagaidāma gan individuāla pieeja, gan motivējoši vārdi un uzslavas, gan kāds stringrāks vārds īstajā brīdī!

Māttiņš

Ļoti labs instruktors. Visas kļūdas, manevrus izstāsta un parāda (kāpēc kļūdījies, kā būtu labāk). Iemācīs ne tikai braukt, bet arī pareizi domāt un uzvesties uz ceļa arī turpmāk. Paldies par viņa pacietību. Visu cieņu.

Roberts

Pateicos par profesionālu apmācību. Skaidro dažādas lietas, izmantojot ikdienā sastopamas situācijas. Atvērts un ļoti komunikabls instruktors ar kuru strādājot notiekti būs rezultāts. Paldies par šo pieredzi!

Sāra

Cepuri nost šim instruktoram! Par pacietību un ieguldīto darbu. Paldies instruktoram par skaidrojumiem, padomiem, ieteikumiem, par atbalsta plecu grūtos braukšanas brīžos, kā arī par stingrību, jo tas ļāva nokārtot csdd eksāmenu ar pirmo reizi. Kā arī ar dzīves piemēriem paskaidroja dažādas situācijas, lai tās vieglāk būtu izprast uz ceļa. Paldies, viennozīmīgi iesaku!

Gustavs

Liels paldies Andrejam par mācību procesu! CSDD eksāmenu Rīgā nokārtoju ar pirmo reizi. Mācību gaitā Andrejs ļoti skaidri un ar ļoti labiem dzīves piemēriem izskaidro visu, kas nav skaidrs. Stingrs un prasīgs, taču ar mērķi, lai kursants braukšanu apgūtu pēc iespējas labāk. Komunikabls un ar ļoti labu humora izjūtu. Iesaku Andreju kā pasniedzēju!

Александра

Попала к Андрею случайно, на тестовое вождение перед школьным экзаменом, и "осталась". Стало ясно, что есть над чем работать, - Андрей по делу отметил слабые моменты, которые в дальнейшем получилось исправить. Объясняет все очень доходчиво, использует запоминающиеся сравнения, что помогает не просто заучить маршрут, но и понять организацию дорожного движения. Именно понимание оказалось важным моментом для успешной сдачи экзамена CSDD. Чувствуется огромный опыт и искреннее желание научить водить транспортное средство уверенно и безопасно. Считаю такой подход очень важной инвестицией. Можно сказать, что Андрей педант - благодаря ему научилась технически работать со сцеплением, а так же прекрасно вливаться в поток, даже на больших скоростях. Так же понравился деловой подход, но в то же самое время человечное отношение. Советую обращаться к Андрею сразу, чтобы сэкономить время и деньги!

Mārtiņš

Pie instruktora Andreja iemācīsies uzvesties uz ceļa! Bez skarbāka un asāka vārda braukšanas procesā neiztikt, bet viņš ciena savus apmācāmos, un uzslavas būs, ja viss bijis, kā nākas. Uzticieties viņa mācīšanai, uzklausiet un ņemiet vērā padomus, un prasmes nāks līdz ar tiem. Noliku ar pirmo. Paldies!

Роман

Андрей как и отличный инструктор,так и отличный человек,идёт на встречу,очень юморной,конечно когда,он видел что,проезжал перекрёсток,не так как надо было,в первую очередь,он объяснял как правильно проехать,а за тем мог хорошенько пошутить,все объяснит,все разложит по полоскам,обьясняет очень понятно и доходчиво,спасибо вам Андрей!

Светлана

Благодарю Андрея за эффективную помощь в вождении. После перерыва в обучении, и уже почти потеряв надежду сдать экзамен, обратилась к нему. Он нашел индивидуальный подход, работал целеноправленно с моими пробелами в знаниях и недостатком опыта, дал надежду, что сдам, и реально многому научил. Сегодня получила права, несмотря на обледенелые дороги!!! Если хотите реально научиться водить машину, советую обращаться к Андрею Кузнецову!

Эля

Лучший инструктор!!! Экзамен в автошколе сдала с первого раза. Для CSDD немного доработали с педалью сцепления и все ок. Сдавала ночью и в дождь, благодаря Андрею все проехала на одном дыхании, сказалась выучка и то что проездили по всем маршрутам не один раз. Андрей человек с юмором и очень спокойный, благодаря чему все обучение проходило без напряга и нравоучений, что для девушки немаловажно. Желаю Андрею успехов в работе, здоровья и хороших учеников.

Kristofers

Ļoti sakarīgs vīrs! Noliku eksāmenu ar 3. reizi(Rīgā), bet tas ir tikai manas neuzmanības dēļ. Dažiem var šķist, ka viņš ir dusmīgs uz tevi, bet patiesībā viņš visu var mierīgā balsī paskaidrot. Ja vēlme papļāpāt, tad tikai jājautā. Latviešu valodā pilnīgi mierīgi var saprasties ar Andreju. Noteikti iesaku pamēğināt nodarbības pie viņa. LIELS PALDIES, Andrej!

Andrejs

Мне очень повезло попасть к Андрею. Инструктор со своим позитивным юмором, справедливый, отзывчивый и готовый пойти на встречу. Я думаю что Андрей мог бы научить водить машину даже обезьяну

Lolita

Man ļoti paveicās ar pirmo reizi trāpīt pie labā instruktora. Viss, no kā bija bail (apļi, estakāde, lielā auto plūsma, ieskriešanas josla) viss tika paskaidrots skaidri un saprotami. Izbraukāts līdz bailes palika aiz astes. Kā arī visas kļūdas paskaidro kas un kāpēc tā. Iemācija ne tikai braukt, bet arī braukšanas stilam. Kārtīgi "uzvesties" uz ceļa. Manuprāt, ļoti labs instruktors, pie kura ieteiktu iet visiem. Eksāmēnu esmu nolikusi ar pirmo reizi.

Rūdolfs

Eksāmenu izdevās nokārtot ar pirmo reizi! Instruktors dažbrīd mēdz būt stingrs, taču jebkurā brīdī sīki izskaidros visas kļūdas, kā arī iedos pāris padomus par to, kā labāk rīkoties dažādās situācijās. Iesaku visiem, kam patīk punktualitāte.

Gundras

Liels paldies Andrejam! Eksāmens tika nokārtots bez kļūdām! Labāku instruktoru grūti iztēloties. Visas sarežģītās lietas tika paskaidrotas viegli saprotamā veidā. Ja radās jautājumi par krustojumiem, tad braucām cauri vēlreiz un paralēli skaidroja kas un kāpēc tā ir. Visu laiku bija 100% uzmanība uz ceļa, bet ar visu to varējām arī parunāt par dzīvi. Noteikti iesaku topošajiem braucējiem!

Roberts

Noliku ar PIRMO reizi, pateicoties instruktoram Andrejam! Ļoti labi visu iemāca, izskaidro un tikai to labako varu teikt. Paldies! :)

Gatis

Iesaku visiem! Viss labakais instruktors visu skaidri izskaidro un iemāca! Noliku tiesības ar pirmo reizi.

Andris

Instruktors, kuru noteikti ieteikšu saviem draugiem un tiem, kuri grib eksāmenu nokātot ar pirmo reizi. Stingrs, bet taisnīgs, visu izskaidros līdz būs skadrs. Varu teikt tikai to labako. Csdd nokārtoju ar pirmo piegājienu. Paldies.

Agris

Noteikti iesaku Andreju kā instruktoru. Aizgāju uz braukšanām tāds ''visu zinu, visu māku'', tas nu cauri negāja, instruktors iemācīja kā labi un pareizi uzvesties satiksmē. Izbraukājām visus svarīgākos krustojumus, Andrejs visu ļoti saprotoši un loģiski izskaidroja. Bez skarbuma arī neiztikt, bet nu tas jau vislabākais veids kā iemācīties un IEGAUMĒT. Līdz ar to arī CSDD nokārtoju ar pirmo reizi bez problēmām. Pietam, Andrejs noteikti nepaturēs nevienu kursantu ilgāk kā nepieciešams, uzreiz kā netaisīju muļķīgas, rupjas kļūdas, tā sūtīja uz eksāmenu. Paldies Andrejam!

Gatis

Lielisks instruktors pacietīgs labi izskaidro un iemāca kā uzvesties uz ceļa, iesaku Andreju kā instruktoru .

Глеб

Андрей это очень требовательный инструктор, в тоже время по делу, обьясняет и разбирает все ошибки на высшем уровне, мне потребовалось всего 15 вождений у него чтобы отправиться на сдачу экзамена. ЦСДД был покорён с первого раза. Советую, научит многие вещи на дороге предсказывать не задумываясь.

Валентина

Товарищ Инструктор! Огромное русское мерси за титановый труд и стальные нервы! Уже как 5 лет кануло, как заветные права в кармане. 100% успеха - Ваша заслуга! Требовательность, внимание к мелочам и бесподобное чувство юмора - этого Вам не занимать! Ровных дорог и успехов в этом нелегком деле - педагогике! Ваш Шумахер :)

Нина

Строгий,но объективный экзаменатор!Спасибо за очень подробный,детальный разбор ошибок,выявление проблемных мест и ценные указания на будущее.Благодаря Вам экзамен в CSDD сдан с первого раза.

Леонид

Сдавал экзамен, всем доволен! Объективно, ошибки все разъяснил, подучусь с инструктором и опять к Кузнецову пойду. Ездить надо уметь и тогда никакой тон не помешает сдать экзамен. Со мной общались замечательно на экзамене и инструктор мой Алена Лызик отличный! Школа «Кредо»-лучшая!

Olga

Не знаю как Андрей Кузнецов в роли инструктора, но как принимающий экзамен мне очень не понравился. Грубовато разговаривал, после прохождения фигур, мне вообще не хотелось продолжать с ним экзамен. Интонация разговоров меня очень плохо настроили. После такого инспектора опускаются руки, и нет желания вообще продолжать сдавать экзамен по вождению.

Andrejs Ļ.

Liels paldies instruktoram Andrejam K.!Tikai un vienīgi lieliskas atsauksmes par šo Instruktoru . Viņš pielieto katram individuālu pieeju .Iemācija , izskaidroja un parādija kā PAREIZI izbraukt Rīgas ielas . Gan grūtākos , gan vieglākos krustojumus . Andrejs lieliski pārvalda krievu un latviešu valodu . Noteikti iesaku šo instruktoru !

artis

forsš cilvēks,labs instruktors un prasmīgs sava darba meistars.liels paldies.

Andrejs

Ļoti labs instruktors ar ļoti labu un cilvēkisku attieksmi pret mācekļiem. Nebiju pats labākais skolnieks, daudz kas nesanāca, bet instruktors visu uztvēra mierīgi un izskaidroja kļūdas. Mēdz būt stingrs, bet tas ir pareizi, jo tie aizrādījumi uzreiz paliek galvā un otro reizi vairs to kļūdu nepieļauj. Tiešām iesaku šo instruktoru, eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi un braucot eksāmenā ne reizi nelikās, ka es daru kaut ko pirmo reizi. Viss bija jau izbraukts, viss bija jau izskaidrots, tāpēc eksāmens likās viegls. Liels paldies Andrejam!

Vendija

Instruktors ļoti pacietīgs, komunikabls, vienmēr visu izskaidros, pat aizvedīs uz CSDD maršrutiem, protams, stingrs un prasīgs, jo vēlas, lai kursants iemācās PAREIZI braukt, jo pareizi braukt tā ir māksla. Un, protams, CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo! Tiešām liels paldies viņam, ka spēja iemācīt daudz!

Elīna

Ļoti jauks instruktors, ar kuru vienmēr būs par ko parunāt, sākot ar braukšanas noteikumiem un beidzot ar dzīves pieredzi. Visu labi paskaidro un liek izbraukt vienas in tas pašas vietas, kamēr tās nebūs izbrauktas perfekti. Vienmēr uzklausīs studenta prasības un mēģinās tās īstenot. Instruktors arī burvīgi palīdz iepazīt Rīgu un turpmāk braukt bez navigatora.

Liene

Lielisks instruktors ar apbrīnojamu pacietību. Iemācīs ne tikai braukt, bet arī kā uzvesties uz ceļa. Pilnīgi noteikti iesaku!

Karina

Большое Вам спасибо! Сдала все с первого раза! Андрей объяснял все очень подробно, предельно понятно и терпеливо относился к моим ошибкам. Все с юмором и очень по доброму! Спасибо такому замечательному педагогу! :)

Лена

Спасибо Вам,за ваше терпение,занятие с Вами всегда были в удовольсмвие-спокойны и полны информации.Очень рада что попала именнно к Вам.Хороших вам учеников и удачи в такой сложной работе)))

Andis

Milzīgs Paldies par pacietību,Instruktoram Andrejam Kuznecovam! Lieliski apmacija,protams proces macīšanas nebij viegls )))Gāja visādi! Bet vienmer bij pozitīvs un atsaucigs,vienmer izskaidroja kļudas,kuras nepieleca!Iesaku šo Instruktoru,jo biju smags gadijums kam nāca viss smagi,jo auto vadīšana! Tika viss sākts no nulles! Nezinaja neko! Bet pateicoties pacietibai un smagam darbam un lieliskai apmacibai viss izdevas!Iesaku Andreju ka labu instuktoru kurš iemacis labs vaditāja iemaņas!Paldies.

Сергей

Очень хороший инструктор!Объяснит на пальцах любую мелочь, постоянно приводит сравнение из жизни, очень доброжелательный человек в общении. Любые неудачи обыграет с юмором и позитивом. Сдал экзамен в цсдд с первого раза. Спасибо большое!