Andrejs Kuzņecovs

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar mūsu rekomendētākajiem instruktoriem, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. 

Spied uz instruktori un lejupielādē sarakstu, ja vēlies saņemt saīsinātu sarakstu ar mūsu rekomendētajiem instruktoriem.

 

Audi A3 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Valodas LV, RU
Darba laiks P. - Pk.: 07:30-21:00
Cena 30.00 €
Vieta Birznieka Upīša iela 22
Tālrunis 29265169

Komentāri

Pievienot komentāru

Нина

Строгий,но объективный экзаменатор!Спасибо за очень подробный,детальный разбор ошибок,выявление проблемных мест и ценные указания на будущее.Благодаря Вам экзамен в CSDD сдан с первого раза.

Леонид

Сдавал экзамен, всем доволен! Объективно, ошибки все разъяснил, подучусь с инструктором и опять к Кузнецову пойду. Ездить надо уметь и тогда никакой тон не помешает сдать экзамен. Со мной общались замечательно на экзамене и инструктор мой Алена Лызик отличный! Школа «Кредо»-лучшая!

Olga

Не знаю как Андрей Кузнецов в роли инструктора, но как принимающий экзамен мне очень не понравился. Грубовато разговаривал, после прохождения фигур, мне вообще не хотелось продолжать с ним экзамен. Интонация разговоров меня очень плохо настроили. После такого инспектора опускаются руки, и нет желания вообще продолжать сдавать экзамен по вождению.

Andrejs Ļ.

Liels paldies instruktoram Andrejam K.!Tikai un vienīgi lieliskas atsauksmes par šo Instruktoru . Viņš pielieto katram individuālu pieeju .Iemācija , izskaidroja un parādija kā PAREIZI izbraukt Rīgas ielas . Gan grūtākos , gan vieglākos krustojumus . Andrejs lieliski pārvalda krievu un latviešu valodu . Noteikti iesaku šo instruktoru !

artis

forsš cilvēks,labs instruktors un prasmīgs sava darba meistars.liels paldies.

Andrejs

Ļoti labs instruktors ar ļoti labu un cilvēkisku attieksmi pret mācekļiem. Nebiju pats labākais skolnieks, daudz kas nesanāca, bet instruktors visu uztvēra mierīgi un izskaidroja kļūdas. Mēdz būt stingrs, bet tas ir pareizi, jo tie aizrādījumi uzreiz paliek galvā un otro reizi vairs to kļūdu nepieļauj. Tiešām iesaku šo instruktoru, eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi un braucot eksāmenā ne reizi nelikās, ka es daru kaut ko pirmo reizi. Viss bija jau izbraukts, viss bija jau izskaidrots, tāpēc eksāmens likās viegls. Liels paldies Andrejam!

Vendija

Instruktors ļoti pacietīgs, komunikabls, vienmēr visu izskaidros, pat aizvedīs uz CSDD maršrutiem, protams, stingrs un prasīgs, jo vēlas, lai kursants iemācās PAREIZI braukt, jo pareizi braukt tā ir māksla. Un, protams, CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo! Tiešām liels paldies viņam, ka spēja iemācīt daudz!

Elīna

Ļoti jauks instruktors, ar kuru vienmēr būs par ko parunāt, sākot ar braukšanas noteikumiem un beidzot ar dzīves pieredzi. Visu labi paskaidro un liek izbraukt vienas in tas pašas vietas, kamēr tās nebūs izbrauktas perfekti. Vienmēr uzklausīs studenta prasības un mēģinās tās īstenot. Instruktors arī burvīgi palīdz iepazīt Rīgu un turpmāk braukt bez navigatora.

Liene

Lielisks instruktors ar apbrīnojamu pacietību. Iemācīs ne tikai braukt, bet arī kā uzvesties uz ceļa. Pilnīgi noteikti iesaku!

Karina

Большое Вам спасибо! Сдала все с первого раза! Андрей объяснял все очень подробно, предельно понятно и терпеливо относился к моим ошибкам. Все с юмором и очень по доброму! Спасибо такому замечательному педагогу! :)

Лена

Спасибо Вам,за ваше терпение,занятие с Вами всегда были в удовольсмвие-спокойны и полны информации.Очень рада что попала именнно к Вам.Хороших вам учеников и удачи в такой сложной работе)))

Andis

Milzīgs Paldies par pacietību,Instruktoram Andrejam Kuznecovam! Lieliski apmacija,protams proces macīšanas nebij viegls )))Gāja visādi! Bet vienmer bij pozitīvs un atsaucigs,vienmer izskaidroja kļudas,kuras nepieleca!Iesaku šo Instruktoru,jo biju smags gadijums kam nāca viss smagi,jo auto vadīšana! Tika viss sākts no nulles! Nezinaja neko! Bet pateicoties pacietibai un smagam darbam un lieliskai apmacibai viss izdevas!Iesaku Andreju ka labu instuktoru kurš iemacis labs vaditāja iemaņas!Paldies.

Сергей

Очень хороший инструктор!Объяснит на пальцах любую мелочь, постоянно приводит сравнение из жизни, очень доброжелательный человек в общении. Любые неудачи обыграет с юмором и позитивом. Сдал экзамен в цсдд с первого раза. Спасибо большое!