Andrejs Kuzņecovs

Audi A3

Kategorijas B kategorija
Valodas LV, RU
Darba laiks P. - Pk.: 07:30-21:00
Cena 27.00 €
Vieta Birznieka Upīša iela 22
Tālrunis 29265169

Komentāri

Pievienot komentāru

Andrejs

Ļoti labs instruktors ar ļoti labu un cilvēkisku attieksmi pret mācekļiem. Nebiju pats labākais skolnieks, daudz kas nesanāca, bet instruktors visu uztvēra mierīgi un izskaidroja kļūdas. Mēdz būt stingrs, bet tas ir pareizi, jo tie aizrādījumi uzreiz paliek galvā un otro reizi vairs to kļūdu nepieļauj. Tiešām iesaku šo instruktoru, eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi un braucot eksāmenā ne reizi nelikās, ka es daru kaut ko pirmo reizi. Viss bija jau izbraukts, viss bija jau izskaidrots, tāpēc eksāmens likās viegls. Liels paldies Andrejam!

Vendija

Instruktors ļoti pacietīgs, komunikabls, vienmēr visu izskaidros, pat aizvedīs uz CSDD maršrutiem, protams, stingrs un prasīgs, jo vēlas, lai kursants iemācās PAREIZI braukt, jo pareizi braukt tā ir māksla. Un, protams, CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo! Tiešām liels paldies viņam, ka spēja iemācīt daudz!

Elīna

Ļoti jauks instruktors, ar kuru vienmēr būs par ko parunāt, sākot ar braukšanas noteikumiem un beidzot ar dzīves pieredzi. Visu labi paskaidro un liek izbraukt vienas in tas pašas vietas, kamēr tās nebūs izbrauktas perfekti. Vienmēr uzklausīs studenta prasības un mēģinās tās īstenot. Instruktors arī burvīgi palīdz iepazīt Rīgu un turpmāk braukt bez navigatora.

Liene

Lielisks instruktors ar apbrīnojamu pacietību. Iemācīs ne tikai braukt, bet arī kā uzvesties uz ceļa. Pilnīgi noteikti iesaku!

Karina

Большое Вам спасибо! Сдала все с первого раза! Андрей объяснял все очень подробно, предельно понятно и терпеливо относился к моим ошибкам. Все с юмором и очень по доброму! Спасибо такому замечательному педагогу! :)

Лена

Спасибо Вам,за ваше терпение,занятие с Вами всегда были в удовольсмвие-спокойны и полны информации.Очень рада что попала именнно к Вам.Хороших вам учеников и удачи в такой сложной работе)))

Andis

Milzīgs Paldies par pacietību,Instruktoram Andrejam Kuznecovam! Lieliski apmacija,protams proces macīšanas nebij viegls )))Gāja visādi! Bet vienmer bij pozitīvs un atsaucigs,vienmer izskaidroja kļudas,kuras nepieleca!Iesaku šo Instruktoru,jo biju smags gadijums kam nāca viss smagi,jo auto vadīšana! Tika viss sākts no nulles! Nezinaja neko! Bet pateicoties pacietibai un smagam darbam un lieliskai apmacibai viss izdevas!Iesaku Andreju ka labu instuktoru kurš iemacis labs vaditāja iemaņas!Paldies.

Сергей

Очень хороший инструктор!Объяснит на пальцах любую мелочь, постоянно приводит сравнение из жизни, очень доброжелательный человек в общении. Любые неудачи обыграет с юмором и позитивом. Сдал экзамен в цсдд с первого раза. Спасибо большое!