Andrejs Kuzņecovs

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar mūsu rekomendētākajiem instruktoriem, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties. 

BRAUKŠANAS APMĀCĪBA ir atļauta ierobežotā apjomā, ievērojot visus epidemioloģiskos drošības pasākumus!
Papildus informāciju skatīt Satiksmes Ministrijas preses relīzē.

VW Golf 7 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Valodas LV, RU
Darba laiks P. - Pk.: 07:30-21:00
Cena 35.00 €
Vieta Birznieka Upīša iela 22
Tālrunis 29265169

Komentāri

Pievienot komentāru

Andrejs

Мне очень повезло попасть к Андрею. Инструктор со своим позитивным юмором, справедливый, отзывчивый и готовый пойти на встречу. Я думаю что Андрей мог бы научить водить машину даже обезьяну

Lolita

Man ļoti paveicās ar pirmo reizi trāpīt pie labā instruktora. Viss, no kā bija bail (apļi, estakāde, lielā auto plūsma, ieskriešanas josla) viss tika paskaidrots skaidri un saprotami. Izbraukāts līdz bailes palika aiz astes. Kā arī visas kļūdas paskaidro kas un kāpēc tā. Iemācija ne tikai braukt, bet arī braukšanas stilam. Kārtīgi "uzvesties" uz ceļa. Manuprāt, ļoti labs instruktors, pie kura ieteiktu iet visiem. Eksāmēnu esmu nolikusi ar pirmo reizi.

Rūdolfs

Eksāmenu izdevās nokārtot ar pirmo reizi! Instruktors dažbrīd mēdz būt stingrs, taču jebkurā brīdī sīki izskaidros visas kļūdas, kā arī iedos pāris padomus par to, kā labāk rīkoties dažādās situācijās. Iesaku visiem, kam patīk punktualitāte.

Gundras

Liels paldies Andrejam! Eksāmens tika nokārtots bez kļūdām! Labāku instruktoru grūti iztēloties. Visas sarežģītās lietas tika paskaidrotas viegli saprotamā veidā. Ja radās jautājumi par krustojumiem, tad braucām cauri vēlreiz un paralēli skaidroja kas un kāpēc tā ir. Visu laiku bija 100% uzmanība uz ceļa, bet ar visu to varējām arī parunāt par dzīvi. Noteikti iesaku topošajiem braucējiem!

Roberts

Noliku ar PIRMO reizi, pateicoties instruktoram Andrejam! Ļoti labi visu iemāca, izskaidro un tikai to labako varu teikt. Paldies! :)

Gatis

Iesaku visiem! Viss labakais instruktors visu skaidri izskaidro un iemāca! Noliku tiesības ar pirmo reizi.

Andris

Instruktors, kuru noteikti ieteikšu saviem draugiem un tiem, kuri grib eksāmenu nokātot ar pirmo reizi. Stingrs, bet taisnīgs, visu izskaidros līdz būs skadrs. Varu teikt tikai to labako. Csdd nokārtoju ar pirmo piegājienu. Paldies.

Agris

Noteikti iesaku Andreju kā instruktoru. Aizgāju uz braukšanām tāds ''visu zinu, visu māku'', tas nu cauri negāja, instruktors iemācīja kā labi un pareizi uzvesties satiksmē. Izbraukājām visus svarīgākos krustojumus, Andrejs visu ļoti saprotoši un loģiski izskaidroja. Bez skarbuma arī neiztikt, bet nu tas jau vislabākais veids kā iemācīties un IEGAUMĒT. Līdz ar to arī CSDD nokārtoju ar pirmo reizi bez problēmām. Pietam, Andrejs noteikti nepaturēs nevienu kursantu ilgāk kā nepieciešams, uzreiz kā netaisīju muļķīgas, rupjas kļūdas, tā sūtīja uz eksāmenu. Paldies Andrejam!

Gatis

Lielisks instruktors pacietīgs labi izskaidro un iemāca kā uzvesties uz ceļa, iesaku Andreju kā instruktoru .

Глеб

Андрей это очень требовательный инструктор, в тоже время по делу, обьясняет и разбирает все ошибки на высшем уровне, мне потребовалось всего 15 вождений у него чтобы отправиться на сдачу экзамена. ЦСДД был покорён с первого раза. Советую, научит многие вещи на дороге предсказывать не задумываясь.

Валентина

Товарищ Инструктор! Огромное русское мерси за титановый труд и стальные нервы! Уже как 5 лет кануло, как заветные права в кармане. 100% успеха - Ваша заслуга! Требовательность, внимание к мелочам и бесподобное чувство юмора - этого Вам не занимать! Ровных дорог и успехов в этом нелегком деле - педагогике! Ваш Шумахер :)

Нина

Строгий,но объективный экзаменатор!Спасибо за очень подробный,детальный разбор ошибок,выявление проблемных мест и ценные указания на будущее.Благодаря Вам экзамен в CSDD сдан с первого раза.

Леонид

Сдавал экзамен, всем доволен! Объективно, ошибки все разъяснил, подучусь с инструктором и опять к Кузнецову пойду. Ездить надо уметь и тогда никакой тон не помешает сдать экзамен. Со мной общались замечательно на экзамене и инструктор мой Алена Лызик отличный! Школа «Кредо»-лучшая!

Olga

Не знаю как Андрей Кузнецов в роли инструктора, но как принимающий экзамен мне очень не понравился. Грубовато разговаривал, после прохождения фигур, мне вообще не хотелось продолжать с ним экзамен. Интонация разговоров меня очень плохо настроили. После такого инспектора опускаются руки, и нет желания вообще продолжать сдавать экзамен по вождению.

Andrejs Ļ.

Liels paldies instruktoram Andrejam K.!Tikai un vienīgi lieliskas atsauksmes par šo Instruktoru . Viņš pielieto katram individuālu pieeju .Iemācija , izskaidroja un parādija kā PAREIZI izbraukt Rīgas ielas . Gan grūtākos , gan vieglākos krustojumus . Andrejs lieliski pārvalda krievu un latviešu valodu . Noteikti iesaku šo instruktoru !

artis

forsš cilvēks,labs instruktors un prasmīgs sava darba meistars.liels paldies.

Andrejs

Ļoti labs instruktors ar ļoti labu un cilvēkisku attieksmi pret mācekļiem. Nebiju pats labākais skolnieks, daudz kas nesanāca, bet instruktors visu uztvēra mierīgi un izskaidroja kļūdas. Mēdz būt stingrs, bet tas ir pareizi, jo tie aizrādījumi uzreiz paliek galvā un otro reizi vairs to kļūdu nepieļauj. Tiešām iesaku šo instruktoru, eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi un braucot eksāmenā ne reizi nelikās, ka es daru kaut ko pirmo reizi. Viss bija jau izbraukts, viss bija jau izskaidrots, tāpēc eksāmens likās viegls. Liels paldies Andrejam!

Vendija

Instruktors ļoti pacietīgs, komunikabls, vienmēr visu izskaidros, pat aizvedīs uz CSDD maršrutiem, protams, stingrs un prasīgs, jo vēlas, lai kursants iemācās PAREIZI braukt, jo pareizi braukt tā ir māksla. Un, protams, CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo! Tiešām liels paldies viņam, ka spēja iemācīt daudz!

Elīna

Ļoti jauks instruktors, ar kuru vienmēr būs par ko parunāt, sākot ar braukšanas noteikumiem un beidzot ar dzīves pieredzi. Visu labi paskaidro un liek izbraukt vienas in tas pašas vietas, kamēr tās nebūs izbrauktas perfekti. Vienmēr uzklausīs studenta prasības un mēģinās tās īstenot. Instruktors arī burvīgi palīdz iepazīt Rīgu un turpmāk braukt bez navigatora.

Liene

Lielisks instruktors ar apbrīnojamu pacietību. Iemācīs ne tikai braukt, bet arī kā uzvesties uz ceļa. Pilnīgi noteikti iesaku!

Karina

Большое Вам спасибо! Сдала все с первого раза! Андрей объяснял все очень подробно, предельно понятно и терпеливо относился к моим ошибкам. Все с юмором и очень по доброму! Спасибо такому замечательному педагогу! :)

Лена

Спасибо Вам,за ваше терпение,занятие с Вами всегда были в удовольсмвие-спокойны и полны информации.Очень рада что попала именнно к Вам.Хороших вам учеников и удачи в такой сложной работе)))

Andis

Milzīgs Paldies par pacietību,Instruktoram Andrejam Kuznecovam! Lieliski apmacija,protams proces macīšanas nebij viegls )))Gāja visādi! Bet vienmer bij pozitīvs un atsaucigs,vienmer izskaidroja kļudas,kuras nepieleca!Iesaku šo Instruktoru,jo biju smags gadijums kam nāca viss smagi,jo auto vadīšana! Tika viss sākts no nulles! Nezinaja neko! Bet pateicoties pacietibai un smagam darbam un lieliskai apmacibai viss izdevas!Iesaku Andreju ka labu instuktoru kurš iemacis labs vaditāja iemaņas!Paldies.

Сергей

Очень хороший инструктор!Объяснит на пальцах любую мелочь, постоянно приводит сравнение из жизни, очень доброжелательный человек в общении. Любые неудачи обыграет с юмором и позитивом. Сдал экзамен в цсдд с первого раза. Спасибо большое!