Aivars Babra

Lai Tavs apmācības process būtu patīkamāks, šeit vari iepazīties ar instruktoru sarakstu, kā arī visu pārējo informāciju, kas Tev būs noderīga. Mūsu mājas lapā vari arī iepazīties ar atsauksmēm par instruktoriem. Kā arī būsim pateicīgi, ja Jūs atstāsiet savu atsauksmi. Astājot atsauksmi ir jābūt norādītam pareizam e-pastam, lai nepieciešamības gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

BRAUKŠANAS NODARBĪBAS IR ATĻAUTAS VISIEM (T.S. BEZ VAKCINĀCIJAS SERTIFIKĀTA)! 

VW Golf 6 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks Pēc vienošanās
Cena 35.00 €
Vieta Uzvaras bulvāris
Tālrunis 28368027

Komentāri

Pievienot komentāru

Sandra

Pārgāju no cita instruktora pie Aivara. Un esmu priecīga, ka tiku pie tik superīga instruktora. Iemācīja pareizi braukt izlaboja kļūdas ko iemācījos nepareizi. Esmu topogrāfiskā idiote, bet Aivars tā palīdzēja saprast ceļus, ka beigās iegaumēju pēc viņa frāzēm. Visu paskaidroja vienmēr veltīja laiku lai izskaidrotu kļūdas. Nokārtoju csdd ar pirmo reizi, tikai tādēļ ka Aivara frāzes palīdzēja. Piemēram, saproti ka nokļūdījies - nedomā par to un brauc tālāk. Tas tā palīdzēja! Braukt bija patīkami vienmēr varēja atrast kopīgu valodu. ;)) Liels paldies Jums!

Laura

Biju diezgan smags gadījums Aivaram- slikta reakcija un lēna domāšana, bet tomēr tiesības dabūju. Tāpēc noteikti iesaku mācīties pie Aivara, jo viņš ir tiešām profesionāls instruktors, kurš redz, analizē un palīdz izlabot vājās vietas, un spēj lieliski paskaidrot. Turklāt viņš ir ļoti mierīgs un pacietīgs, kas var vairāk palīdzēt, ja sākumā esi uztraucies un stresā. Pie viņa apguvu gan sarežģītus krustojumus, gan citas lietas, kas var noderēt ikdienas braukšanā un, protams, tiku labi sagatavota CSDD braukšanas eksāmenam.

Laura

Tiešām par instruktoru varu teikt tikai to labāko. Mācījos braukt no nulles un csdd eksāmenu ļoti pārliecinoši nokārtoju ar pirmo reizi! Visu skaidri, saprotami un pavisam mierīgi izskaidro.

Marta

Lielisks instruktors, 100% kompotents savā darbā. Noteikti iesaku mācīties pie Aivara, vienmēr pastāstīs un paskaidros visu kas nav saprotams. Izcili sagatavos braukšanas eksāmenam, kā arī ikdienišķām situācijām, pastāstot un arī aizvedot uz sarežģītiem ceļu posmiem. Ar prieku un interesi apmeklēju katru braukšanas nodarbību! Esmu ļoti pateicīga par izturību un pacietību.

Dace

Ļoti labs instruktors un profesionāls savā darbā. Spēj iemācīt pareizi izbraukt un saprast sarežģītas vietas. Sniedz vērtīgus padomus, kuri noder eksāmenā. Prieks bija doties uz katru braukšanas nodarbību, jo visas jaunās iemaņas tika mācītas patīkamā un mierīgā gaisotnē.

Виктория

Если ваша цель получить права, не потратив время и средств в пустую, тогда вам однозначно к Айвару! Лучшего инструктора вы не найдете, могу сказать это смело! Всё понятно и спокойно объясняет, очень позитивный и хороший человек! Рекомендую его своим знакомым и ВСЕ остаются довольны! Помог обрести уверенность за рулём, которая сохранилась и после экзамена уже в самостоятельной езде! Большое СПАСИБО Айвару!

Виктория

Огромное спасибо Айвару! Благодаря ему сдала экзамен в CSDD с первого раза. Научил всему с нуля, спокойно и доходчиво всё объяснял. Очень приятный и позитивный человек! Помог обрести уверенность при вождении, получить необходимые навыки. Рекомендую всем, кто хочет сделать процесс обучения максимально позитивным и плодотворным!

Maragarita

Спасибо большое за терпение на занятиях и понятное объяснение дорожных ситуаций.Особенно, спасибо за спокойное отношение.Сдала экзамен с первого раза в цсдд.Очень рада, что в этой автошколе работает такой отзывчивый и профессиональный инструктор. Советую всем ,кто хочет хорошо водить машину и отлично оринтироваться на дороге.

Igors

Спасибо большое Айвару за его работу. Сдал экзамен в школе и ЦСДД с первого раза. Всегда спокоен и позитивен. Отвечает на любые вопрос и объясняет очень доходчиво. Рекомендую всем, кто хочет сдать на права с первого раза!!!

Ieva

Liels paldies Aivaram! Aivars ir lielisks, nosvērts, mierīgs instruktors ar labu humora izjūtu! Visas kļūdas vienmēr paskaidro, parāda un pamāca. Viņš iemācīja braukt ne tikai, lai nokārtotu eksāmenu, bet arī, lai ikdienā uz ceļa justos droši.Ar prieku vienmēr gāju uz nodarbībām! Visiem iesaku Aivaru kā instruktoru!! Vēlreiz milzīgs paldies!!! 🙂

Марк

Начинал ездить у Айварв с нуля, и был счастлив что мне попался столь профессиональный и отзывчивый инструктор. Он отлично нашел подход к нашим занятиям, всегда очень доходчиво обьяснял мне те или иные ошибки, а так же конценорировал внимание на то, что получалось. Умеет подбодрить в тяжелые моменты и мотивировать в случае неудачи. Все ошибки грамотно обьяснял, разрисовывал сложные перекрестки и ситуации, что все становилось ясно с первого раза. Во всех ситуациях был крайне спокоен и сосредоточен, никогда не повышал голос и с пониманием относился к моим трудностям по ходу обучения. Очень приятный человек для общения, с хорошим чувством юмора. Благодаря Айвару, я отлично освоил вождение и с первого раза сдал экзамен в ЦСДД, чему очень ему благодарен. Ставлю жирный лайк. 10/10. Очень рекоммендую!!!

Elmārs

Labs profesionāls instruktors,ja ir kāda kļūda uzreiz paskaidro to, iesaka labus padomus. Instruktors iemācīs jeb kuru nepieredzējušu vadītāju braukt izcili. Patīkami, kad instruktors nav stingrs un par katru kļūdu nebrūk virsū ,bet gan mierīgi un saprotoši visu paskaidro. Braukšānas eeksāmenu noliku ar pirmo reizi!!! Visiem iesaku Aivaru.

Katrīna

Lielisks cilvēks , kā arī lielisks , atsaucīgs un profesionāls instruktors , ja nespējat izvēlēties instruktoru ,Aivars noteikti būs jūsu pareizā izvēle , kuru nenožēlosiet . Braukt mācījos no nulles , viss tika iemācīts mierīgā , pozitīvā gaisotnē, bez balss pacelšanas . Uz katru nākamo braukšanas nodarbību devos ar prieku . Aivars iemācīja parkoties ne tikai figūrās , bet arī starp mašīnām , ko kurš katrs instruktors nemācītu . Aivars iemācīja sagatavoties braukt ,ne tikai eksāmenam , bet arī visai turpmākajai dzīvei . Vienmēr motivēja brīžos , kad tas bija nepieciešams un neļāva padoties . Rezultātā ,braukšanas eksāmens CSDD nokārtots ar pirmo reizi , bez kļūdām . Paldies tev par aizraujošām braukšanas nodarbībām , un , galvenokārt, jau stabilām braukšanas prasmēm ceļu satiksmē !

Diāna

Vislabākās atsauksmes par Aivaru! Superīgs instruktors! Piemīt īpaša savaldība, koncentrēšanās,humora izjūta un stabilitāte! Vińš 100% koncentrējas uz mērki! Palīdz nenobīties! Łoti elastīgs savos grafikos, mēgina pielāgoties! Īsumā ja vēlaties instruktoru kurš Jūs kvalitatīvi un droši iemācīs braukt, izvēlaties Aivaru!

Ольга

Очень благодарна Айвару за отношение к своему делу: чёткость, корректность, терпение, справедливость и ответственность. Мотивация создать нового водителя, который ориентируется в дорожной ситуации, опираясь на качественные знания, которые получены именно на уроках вождения. Моя дочь сразу после получения прав села за руль моей машины и поехала – смело и уверенно. Оказалось, что были действительно чётко отработаны всевозможные схемы и маршруты, перестроения в потоке машин, и, достаточно твёрдые навыки парковки. В общем всё по делу. Абсолютно рекомендую доверять! Ещё раз, спасибо!

Инара

Спасибо большое самому лучшему инструктору! Я безумно благодарна Айвару за терпение, индивидуальный подход, поддержку и профессиональное отношение к своей работе.Все терпеливо и доходчиво объясняет, спокойно реагирует на ошибки. Мастер своего дела и просто приятный в общении человек. Огромное спасибо за знания и навыки на дорогах в разных ситуациях!!!

Rebeka

Ļoti, ļoti labs instruktors!! Vienmēr uzmundrināja, kad likās, ka esmu dumja aita un nekas nesanāk, jo viņš bija ceturtais instruktors ar kura palīdzību centos tikt pie tiesībām. Akurāti skaidro – ar zīmējumiem; bez balss pacelšanas un humora devu. Uz braukšanas nodarbībām devos ar prieku!! Nejūtos, ka man kāds būtu kāsis naudu un vadājis pa ielām, lai netērētu savu un manu laiku. Tikai un vienīgi Aivars!! 🙂 Varbūt nedaudz vairāk aizņemts salīdzinājumā ar citiem instruktoriem, bet laicīgi runājot nodarbības viss notiek raiti!