Aivars Babra

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - AIVARS BABRA

VW Golf 6 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV, RU
Darba laiks Pēc vienošanās
Cena 45.00 €
Vieta Uzvaras bulvāris

Komentāri

Pievienot komentāru

Renārs R.

Ideāli sagatavoja eksāmenam, visu pasniedza mierīgi un precīzi kā tas notiks. Mēneša laikā nokārtoju tiesības, tiešām iesaku.

Karīna

Visiem, kas šaubās, kādu instruktoru izvēlēties, nešaubieties - viennozīmīgi Aivaru. Instruktors, kas reāli iemācīs iemaņas dzīvei, ne tikai eksāmenam. Stingrs, bet ļoti pacietīgs, mierīgs, atsaucīgs - vienmēr varēju ieplānot braukšanas man izdevīgos laikos. Labi paskaidros kļūdas, uzzīmēs, ja vajadzēs, lai labāk saprastu. Tiešām varēju just, ka visas braukšanas bija manā labā, neko lieki nevilcināja un nekavēja, motivēja. Man liekas, ka izbraucām krustām šķērsām visus iespējamos eksāmenu maršrutus, ne ar ko jaunu eksāmenā vairs nevarēja pārsteigt. Mācījos no pilnīgas nulles, pārvarēju tiešām lielas bailes no satiksmes, pēc 5 mēnešiem tiesības kabatā. Aivars man palīdzēja tikt galā ar stresu un galu galā sasniegt savu sapni. Uzskatu, ka biju tiešām sarežģīts gadījums, taču ar viņa palīdzību pat man tas izdevās, no sirds iesaku šo instruktoru! Brīdinu, ka pašam jāgrib iemācīties braukt, jābūt uzcītīgam un jākoncentrējas, tad varēsiet saprasties un viss izdosies lieliski!

Dmitrijs

Aivars ļoti mierīgi pozitīvi un konstruktīvi norāda uz kļūdām. Motivē nepadoties un palīdz saprast kļūdu būtību un visu notiekošo uz ceļa var paskaidrot ar CSN. Nevelc garumā un uzticās. Lieki nekavējās uz vienkāršām lietām. Ja biju apguvis kaut ko tad uzreiz bijām virzījušies talāk. Pēc nodarbības vienmēr sākumā prasa kādas kļūdas pats atceros, uzdod jautājumus lai palīdzēt pašam nonākt pie atbildes. Ka arī vienmēr prasa vai ir kādi neskaidrie jautājumi palikuši. Pie Aivara pierakstījos pēc ieteikuma un noteikti nenoželoju. Iesaku Aivaru gan tiem kas tikai sākuši mācīties, gan tiem kuri nevar nokārtot eksāmenu pēc braukšanām ar citiem instruktoriem. Atsaucīgs un professionāls instruktors!

Илья

Отличный инструктор! Благодаря ему я освоил навыки вождения с нуля. За короткий период времени удалось получить права. На каждом занятии инструктор четко разъяснял ошибки. Во время подготовки к экзамену мы проехали все сложные участки города, поэтому сам экзамен оказался несложным. Очень рекомендую этого инструктора!

Mareks

Ļoti labs instruktors, pie kura iemācījos braukt no pilnīgas nulles. Četru mēnešu laikā jau tiesības kabatā. Katrā nodarbībā mierīgi un skaidri izstāstīja kļūdas un kopā tās labojām. Gatavojoties eksāmenam izbraukājām visas sarežģītākās vietas Rīgā tā, ka eksāmens likās vienkāršs, jo visās vietās jau bijām bijuši. Noteikti varu ieteikt šo instruktoru!

Matīss

Instruktoru varu ieteikt, labi sagatavoja CSDD eksāmenam ko nokārtoju ar pirmo piegājienu.

Илона

В двух словах..Он не Бог,а инструктор от Бога.Я начинала у него с нуля за 3 месяца сдала на права в Риге.Я очень рада,что он был моим инструктором.Айвар по максимому меня научил всему,чему он мог и умел.Спасибо ему ОГРОМНОЕ.

Илона

Привет всем,кто хочет научится водить машину уверенно.Тогда вы нашли лучшего из лучших инструкторов.Он очень спокойный,уравновешенный человек.И главное ДОКА своего дела.Он любит свою работу.Как инструктор,он к каждому найдёт подход и когда нужно,правильные слова.Я не Рижанка и Ригу совсем не знала и переживала как я буду ездить по Риге,на что он мне ответил,а тебе Ригу и не надо знать,у тебя все знаки на дороге.Или например-как я поеду на CSDD машине,он сказал,машина,как машина-они же не летающие..

Милена

Айвар замечательный и самый лучший инструктор! Всегда найдёт подход к ученику, поможет и поддержит добрым словом ! Я безумна рада и благодарна за его поддержку в сложных ситуациях, ведь это так важно. Рада, что такой важный этап в жизни прошла имменно с Айваром!

Aleksejs

Paldies liels Instruktors ir ists profesionalis Tiesibas ieguvu īsa laika Iesaku visiem Prieks

Mārtiņš

Ļoti mierīgs un pacietīgs instruktors, kurš vienmēr izskaidros visas kļūdas un dos ieteikumus ko un kā darīt nākotnē! Ļoti patīkami, ka instuktors ne reizi nepacēla balsi neksatoties uz visiem bīstamajiem momentiem.

Sandra

Pārgāju no cita instruktora pie Aivara. Un esmu priecīga, ka tiku pie tik superīga instruktora. Iemācīja pareizi braukt izlaboja kļūdas ko iemācījos nepareizi. Esmu topogrāfiskā idiote, bet Aivars tā palīdzēja saprast ceļus, ka beigās iegaumēju pēc viņa frāzēm. Visu paskaidroja vienmēr veltīja laiku lai izskaidrotu kļūdas. Nokārtoju csdd ar pirmo reizi, tikai tādēļ ka Aivara frāzes palīdzēja. Piemēram, saproti ka nokļūdījies - nedomā par to un brauc tālāk. Tas tā palīdzēja! Braukt bija patīkami vienmēr varēja atrast kopīgu valodu. ;)) Liels paldies Jums!

Laura

Biju diezgan smags gadījums Aivaram- slikta reakcija un lēna domāšana, bet tomēr tiesības dabūju. Tāpēc noteikti iesaku mācīties pie Aivara, jo viņš ir tiešām profesionāls instruktors, kurš redz, analizē un palīdz izlabot vājās vietas, un spēj lieliski paskaidrot. Turklāt viņš ir ļoti mierīgs un pacietīgs, kas var vairāk palīdzēt, ja sākumā esi uztraucies un stresā. Pie viņa apguvu gan sarežģītus krustojumus, gan citas lietas, kas var noderēt ikdienas braukšanā un, protams, tiku labi sagatavota CSDD braukšanas eksāmenam.

Laura

Tiešām par instruktoru varu teikt tikai to labāko. Mācījos braukt no nulles un csdd eksāmenu ļoti pārliecinoši nokārtoju ar pirmo reizi! Visu skaidri, saprotami un pavisam mierīgi izskaidro.

Marta

Lielisks instruktors, 100% kompotents savā darbā. Noteikti iesaku mācīties pie Aivara, vienmēr pastāstīs un paskaidros visu kas nav saprotams. Izcili sagatavos braukšanas eksāmenam, kā arī ikdienišķām situācijām, pastāstot un arī aizvedot uz sarežģītiem ceļu posmiem. Ar prieku un interesi apmeklēju katru braukšanas nodarbību! Esmu ļoti pateicīga par izturību un pacietību.

Dace

Ļoti labs instruktors un profesionāls savā darbā. Spēj iemācīt pareizi izbraukt un saprast sarežģītas vietas. Sniedz vērtīgus padomus, kuri noder eksāmenā. Prieks bija doties uz katru braukšanas nodarbību, jo visas jaunās iemaņas tika mācītas patīkamā un mierīgā gaisotnē.

Виктория

Если ваша цель получить права, не потратив время и средств в пустую, тогда вам однозначно к Айвару! Лучшего инструктора вы не найдете, могу сказать это смело! Всё понятно и спокойно объясняет, очень позитивный и хороший человек! Рекомендую его своим знакомым и ВСЕ остаются довольны! Помог обрести уверенность за рулём, которая сохранилась и после экзамена уже в самостоятельной езде! Большое СПАСИБО Айвару!

Виктория

Огромное спасибо Айвару! Благодаря ему сдала экзамен в CSDD с первого раза. Научил всему с нуля, спокойно и доходчиво всё объяснял. Очень приятный и позитивный человек! Помог обрести уверенность при вождении, получить необходимые навыки. Рекомендую всем, кто хочет сделать процесс обучения максимально позитивным и плодотворным!

Maragarita

Спасибо большое за терпение на занятиях и понятное объяснение дорожных ситуаций.Особенно, спасибо за спокойное отношение.Сдала экзамен с первого раза в цсдд.Очень рада, что в этой автошколе работает такой отзывчивый и профессиональный инструктор. Советую всем ,кто хочет хорошо водить машину и отлично оринтироваться на дороге.

Igors

Спасибо большое Айвару за его работу. Сдал экзамен в школе и ЦСДД с первого раза. Всегда спокоен и позитивен. Отвечает на любые вопрос и объясняет очень доходчиво. Рекомендую всем, кто хочет сдать на права с первого раза!!!

Ieva

Liels paldies Aivaram! Aivars ir lielisks, nosvērts, mierīgs instruktors ar labu humora izjūtu! Visas kļūdas vienmēr paskaidro, parāda un pamāca. Viņš iemācīja braukt ne tikai, lai nokārtotu eksāmenu, bet arī, lai ikdienā uz ceļa justos droši.Ar prieku vienmēr gāju uz nodarbībām! Visiem iesaku Aivaru kā instruktoru!! Vēlreiz milzīgs paldies!!! 🙂

Марк

Начинал ездить у Айварв с нуля, и был счастлив что мне попался столь профессиональный и отзывчивый инструктор. Он отлично нашел подход к нашим занятиям, всегда очень доходчиво обьяснял мне те или иные ошибки, а так же конценорировал внимание на то, что получалось. Умеет подбодрить в тяжелые моменты и мотивировать в случае неудачи. Все ошибки грамотно обьяснял, разрисовывал сложные перекрестки и ситуации, что все становилось ясно с первого раза. Во всех ситуациях был крайне спокоен и сосредоточен, никогда не повышал голос и с пониманием относился к моим трудностям по ходу обучения. Очень приятный человек для общения, с хорошим чувством юмора. Благодаря Айвару, я отлично освоил вождение и с первого раза сдал экзамен в ЦСДД, чему очень ему благодарен. Ставлю жирный лайк. 10/10. Очень рекоммендую!!!

Elmārs

Labs profesionāls instruktors,ja ir kāda kļūda uzreiz paskaidro to, iesaka labus padomus. Instruktors iemācīs jeb kuru nepieredzējušu vadītāju braukt izcili. Patīkami, kad instruktors nav stingrs un par katru kļūdu nebrūk virsū ,bet gan mierīgi un saprotoši visu paskaidro. Braukšānas eeksāmenu noliku ar pirmo reizi!!! Visiem iesaku Aivaru.

Katrīna

Lielisks cilvēks , kā arī lielisks , atsaucīgs un profesionāls instruktors , ja nespējat izvēlēties instruktoru ,Aivars noteikti būs jūsu pareizā izvēle , kuru nenožēlosiet . Braukt mācījos no nulles , viss tika iemācīts mierīgā , pozitīvā gaisotnē, bez balss pacelšanas . Uz katru nākamo braukšanas nodarbību devos ar prieku . Aivars iemācīja parkoties ne tikai figūrās , bet arī starp mašīnām , ko kurš katrs instruktors nemācītu . Aivars iemācīja sagatavoties braukt ,ne tikai eksāmenam , bet arī visai turpmākajai dzīvei . Vienmēr motivēja brīžos , kad tas bija nepieciešams un neļāva padoties . Rezultātā ,braukšanas eksāmens CSDD nokārtots ar pirmo reizi , bez kļūdām . Paldies tev par aizraujošām braukšanas nodarbībām , un , galvenokārt, jau stabilām braukšanas prasmēm ceļu satiksmē !

Diāna

Vislabākās atsauksmes par Aivaru! Superīgs instruktors! Piemīt īpaša savaldība, koncentrēšanās,humora izjūta un stabilitāte! Vińš 100% koncentrējas uz mērki! Palīdz nenobīties! Łoti elastīgs savos grafikos, mēgina pielāgoties! Īsumā ja vēlaties instruktoru kurš Jūs kvalitatīvi un droši iemācīs braukt, izvēlaties Aivaru!

Ольга

Очень благодарна Айвару за отношение к своему делу: чёткость, корректность, терпение, справедливость и ответственность. Мотивация создать нового водителя, который ориентируется в дорожной ситуации, опираясь на качественные знания, которые получены именно на уроках вождения. Моя дочь сразу после получения прав села за руль моей машины и поехала – смело и уверенно. Оказалось, что были действительно чётко отработаны всевозможные схемы и маршруты, перестроения в потоке машин, и, достаточно твёрдые навыки парковки. В общем всё по делу. Абсолютно рекомендую доверять! Ещё раз, спасибо!

Инара

Спасибо большое самому лучшему инструктору! Я безумно благодарна Айвару за терпение, индивидуальный подход, поддержку и профессиональное отношение к своей работе.Все терпеливо и доходчиво объясняет, спокойно реагирует на ошибки. Мастер своего дела и просто приятный в общении человек. Огромное спасибо за знания и навыки на дорогах в разных ситуациях!!!

Rebeka

Ļoti, ļoti labs instruktors!! Vienmēr uzmundrināja, kad likās, ka esmu dumja aita un nekas nesanāk, jo viņš bija ceturtais instruktors ar kura palīdzību centos tikt pie tiesībām. Akurāti skaidro – ar zīmējumiem; bez balss pacelšanas un humora devu. Uz braukšanas nodarbībām devos ar prieku!! Nejūtos, ka man kāds būtu kāsis naudu un vadājis pa ielām, lai netērētu savu un manu laiku. Tikai un vienīgi Aivars!! 🙂 Varbūt nedaudz vairāk aizņemts salīdzinājumā ar citiem instruktoriem, bet laicīgi runājot nodarbības viss notiek raiti!