Aivars Atkauķis

BMW220

Kategorijas B kategorija
Valodas LV
Darba laiks P. - Pk.: 07.30 - 20.00
Cena 28.00 €
Vieta DUS Neste, Dzirnavu iela 127
Tālrunis 29464614

Komentāri

Pievienot komentāru

Daniela

Superīgs instruktors! Iemācija ne vien braukt, bet kas ir galvenais - justies uz ceļa drošai un pārliecinātai. Visvairāk man patika, mācoties braukt, kad tiek pieļautas kļūdas, uz tevi neviens nekliedz un nerausta stūri, tiek skaidri un saprotami izskaidrots kas un kā tieši bija jādara, lai tas neatkārtotos. Ja sāc mācīties braukt, it īpaši no nulles, silti iesaku, ieliks lieliskus pamatus un iemācīs ne tikai nokārtot CSDD eksāmenu, bet gan reāli braukt! :)

Pētersone

Uz nodarbībām vienmēr gāju ar lielu prieku. Instruktors ļoti pretimnākošs un profesionāls, ar labu humora izjūtu. Mierīgi izskaidroja dažādas situācijas uz ceļa. Iemācīja braukt dinamiski, iekļauties intensīvā satiksmē, parādīja kā izbraukt sarežģītākos krustojumus. Ļoti labi sagatavoja ne tikai eksāmenam, bet arī ikdienas braukšanai. Pateicoties Aivaram, eksāmens nokārtots un tiesības kabatā :)

Laura K

Ar Aivaru sāku braukt no pilnīgas nulles, pirms tam nekad iepriekš nebiju sēdējusi pie automašīnas stūres, līdz ar to no sākuma bija neliels satraukums par to kā ies, cik ātri spēšu visu uztvert, bet tam nebija pamata. Viss nepieciešamais tika iemācīts pozitīvā un motivējošā atmosfērā, ar katru nākamo braukšanas nodarbību varēju just aizvien lielāku un lielāku progresu, un galamērķis tika sasniegts - CSDD braukšanas eksāmens tika nokārtots ar pirmo reizi. Liels paldies!

Roberts

Hands down labākais instruktors, ko dzīva dvēsele varētu izvēlēties. No sākuma nezināju, ko sagaidīt, bet jau pēc pirmās nodarbības pazuda priekšstats, ka autoskolu instruktori ir īgni un dusmīgi. Ja kāds ir vēl tik pat stresains kā es, tad šis (prātā) jaunietis ir ideālais variants, ko izvēlēties, jo ir saprotošs, enerģiju paceļošs un var redzēt, ka šo darbu dara ar sirdi. Kļūdas izskaidro tā, ka pēc tam nepaliek trauma cilvēka psihē. Kā pievienotā vērtība tam, ka iemācīs braukt, nāk līdzi psihologa cienīgas dzīves gudrības, tā kā uz to var sktīties kā vēl lielāku ieguvumu. Paldies!

Laura

Vislabākais instruktors! Tie, kuri meklē pozitīvas nodarbības pēc garas dienas noteikti būs priecīgi tiekties uz mērķi kopā ar Aivaru, jo viņam nevienā nodarbībā nebūs “skābs ģīmis”! Prot sasmīdināt un komunicēt ar dažādiem cilvēkiem, objektīvi novērtē Tavas spējas, nevelk laiku, bet rada Tevī pašpārliecinātību braucot un iedrošina braukt satiksmē tāpat kā citi braucēji, lai arī esi visus kaitinošais mācībnieks. Noliku CSDD eksāmenu ar pirmo reizi!

Rēzija

Ļoti priecājos, ka izvēlējos Aivaru, jo labi iemācīja vadīt mašīnu, iekļauties satiksmē, iedrošināja, visu mierīgi izstāstīja, parādīja, pamācīja bez lieka stresa. Mierīgs un nosvērts cilvēks, kādam ir jābūt esot instruktoram. Gāju tikai ar prieku uz nodarbībām. Arī mašīna ērta un patīkami braukt. Ļoti novērtēju ieguldīto darbu un pacietību. Liels paldies! Viennozīmīgi iesaku visiem, visu iemācīs bez atrunām! :))

Elīna

Paldies Aivar par kopīgi sasniegto mērķi un tiesības ir veiksmīgi kabatā!!! Ļoti jauks, saprotošs, prata izskaidrot dažādas situācijas uz ceļa – savaldīgs ( nekliedz, stūri nerausta), ja man arī kas nesanāca ar pirmo reizi. Uz katru braukšanu nācu ar prieku, nevis pienākumu,un kā gan savādāk ar tādu mašīnu ir braukt tīrā bauda. Ir bijusi pieredze ar vairākiem instruktoriem un mašīnām pirms tam, un prieks , ka Aivars ir no tiem cilvēkiem, kas laiku nevelk garumā un pēc katras braukšanas jūti progresu un esi tuvāk savam Lielajam mērķim!!! ..nevis salīdzinot ar bēdīgo pieredzi ar ko biju saskārusies līdz šim!

Mārtiņš

Vissuperīgākais instruktors, saprotošs, zinošs, ar humora izjūtu! Katru reizi, kad gāju uz braukšanu, gāju ar prieku, jo zināju, ka iemācīšos daudz ko jaunu un būs viegli mācīties! Izskaidro problēmsituācijas un kā tām izvairīties. Visiem novēlu tik superīgu instruktoru! Tiekas ielās!

Jurģis

Viss labkais instruktor Rīgā , ļoti mierīgs un saprotošs , prieks bija bija braukt ar viņu , nevienu mirkli nebija stress , , istruktāža bija super , iesaku

Monika

Ideāls instruktors. Visu paskaidro tik ilgi, cik vajag lai saprastu. Vienmēr bija mierīgs un saprotošs. Pateicoties viņam uz ceļa jūtos droši. Noteikti iesaku! 😊

Alise

Ar Aivaru nobraucu no pirmās nodarbības līdz pēdējai..Viņš man iemācīja visu,kas nepieciešams braukšanas pamatam un turpmāk braukšanai:) Pozitīvs un jauks cilvēks. Paldies vinam par apmācību un jaukajām nodarbībām. Noteikti iesaku citiem. Lai veicas!

Kaspars

Sākot ar īstās dzīves piemēriem, līdz profesionāliem un noderīgiem skaidrojumiem – Aivars pavisam noteikti ir fantastisks instruktors. Profesionāli, efektīvi, saprotoši un draudzīgā gaisotnē iemācīja vadīt automašīnu un iejusties satiksmē tā, ka bez problēmām un pārliecināti ar pirmo reizi varēju nokārtot eksāmenu. Bez šaubām labākais instruktors gan no manas pieredzes, gan citu stāstiem.

Emīlija

Superīgakais instruktors Latvijā, ja ne pat visā pasaulē! Ideāla pieeja pie mācību procesa- ar humoru, bez stresa, saprototoši, bez agresivitātes vai dusmām. Iesaku ikvienam! 😎

Emīlija

Noteikti labākais instruktors Latvijā vai pat, ja ne visā pasaulē! Man patika Aivara pieeja pie mācību procesa- ar humoru, bez stresa, agresivitātes un kliegšanas. Katra mācību stunda pagāja kā viena minūte. Noteikti iesaku ikvienam!

Kristers

Jau no pirmās braukšanas nodarbības atradām kopīgu valodu, viņš netikai iemāca nokārtot CSDD eksāmenu, bet vēl svarīgāk kā iederēties ceļu satiksmē. Velreiz Paldies!

Diāna

Liels paldies Aivaram par zināšanām, kuras ieguvu nodarbībās! Uz pirmo nodarbību devos bez priekšzināšanām un ļoti priecājos, ka izvēlējos Aivaru. Katru reizi gāju uz braukšanām ar labu sajūtu, jo zināju, ka laiks tiks pavadīts ļoti lietderīgi. Aivars lieliski prot izskaidrot problēmsituācijas un izcelt lietas, pie kurām ir jāpiestrādā. Aivars māca ne tikai to, kā nokārtot braukšanas eksāmenu, bet kā reāli iekļauties satiksmē, spēt paredzēt problēmsituācijas un kā tās novērst. Ļoti pozitīvs un saprotošs instruktors, kurš spēj katram kursantam atrast savu pieeju. Vēlreiz paldies, Aivar! 😊

Kristaps

Ārkārtīgi feins instruktors – iemācija braukt , izprast auto kustību un dalību satiksmē , ļoti laba un efektīva pieeja mācību braukšanai, kā arī apkārtējiem apstākļiem mācoties. Iesaku , nenožēlosiet !

Martins

Ļoti labs instruktors, varēja just, ka ir motivēts uz audzēkņa izaugsmi. Katram pieiet individuāli, un katrā nodarbībā iemācījos kaut ko svarīgu. Pavadīju tikai 10 nodarbības līdz noliku tiesības. Paldies Aivaram! 🙂

Baiba

Liels paldies Aivaram par to, ka tik īsā laika posmā iemācīja man vadīt auto. Biju bez iepriekšējas pieredzes, un tā kā pati neesmu no Rīgas, bija bail par to, vai spēšu iekļauties intensīvajā satiksmē. Šis instruktors iedrošināja, sniedza padomus par dažādām situācijām uz ceļa. Uz nodarbībām gāju ar prieku, jo zināju, ka sagaida vērtīga nodarbība, kurā apgūšu jaunas nianses auto vadìšanā. Tiklīdz Aivars redzēja, ka esmu gatava eksāmenam, uzreiz arī deva savu akceptu un iedrošināja, lai mēğinu to kārtot. Eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi, par ko arī ir milzīgs prieks. Aivars ir profesionālis savā jomā, kā arī vienkārši sirsnīgs cilvēks, ar kuru var papļāpāt. Paldies un tiekamies ielās! 🙂

Katrīna

Lai arī tiesības kabatā ir jau gadu, joprojām atceros Aivaru un braukšanas nodarbības ar smaidu. Viņš spēj ne tikai sagatavot eksāmenam, bet arī reālajai dzīvei un satiksmei. Pateicoties Aivaram uz ielas jūtos droši un pārliecināti. Viņš spēja izskaidrot jebkuru situāciju, atbildēt uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar satiksmi. Nekad nepacēla balsi, pat ja izdarīju kaut ko nepareizi. Braukšanas nodarbībās sapratu, ka galvenais nav nobraukt tās obligātās braukšanas un dabūt plastikāta kartiņu, bet gan tiešām iemācīties braukt un justies droši uz ceļa. Paldies tev par visu, tiekamies.

Jēkabs

Tiešām pieredzējis instruktors. Atradām kopīgu valodu jau no pirmās tikšanās reizes. Vienmēr devos uz braukšanas nodarbībām ar prieku, jo tās bija ārkārtīgi interesantas un pamācošas, proti, izbraucām visus sarežģītākos un grūti pārvaramos Rīgas nostūrus. Figūrlaukumā bijām tik daudz reizes, līdz iemācījos visas figūras izbraukt. Ja bija kādas nesaprašanās vai jautājumi, tie tika atbildēti. Gatavojoties eksāmenam, instruktors pat padalījās ar mācību materiāliem, lai sagatavotos tam labāk. Brīžos, kad iebraucu kādā nepatīkamā bedrē vai noslāpu krustojuma vidū, vai vienkārši veicu kādu bīstamu, nepārdomātu manevru, instruktors nekad nepacēla balsi, bet, saglabājot mieru, skaidroja, ko veicu nepareizi un kā no konkrētās situācijas varēju izvairīties. Lai gan man nav bijusi pieredze ar nevienu citu instruktoru, varu tiešām liecināt, ka Aivars bija tik labs skolotājs, cik vien varēju vēlēties!

Zane

Instruktors, kurš ne tikai iemāca vadīt automašīnu, bet arī reāli braukt un iederēties satiksmē. Ļoti cilvēcīgs, pacietīgs, saprotošs, draudzīgs un ar ļoooti lielu spēju motivēt. Aivars noteikti ir sava aroda profesionālis 🙂 Braukšanas laikā attieksme ļoti pozitīva, gaisotne pilnīgi brīva un nesaspringta. Nekad netika pacelta balss, visi jautājumi tika skaidroti tik sīki, kamēr tiešām tika saprasts. Atsaucīgs pret manām vēlmēm – ja bija kāda vieta, par kuru nejutos droša, noteikti to izbraucām vēl pāris reizes, kamēr viss tapa skaidrs. Braukšanas kursus nevajadzīgi nepagarina, bet gan mudina doties kārtot eksāmenu. Man prieks, ka, izvēloties instruktoru, trāpīju desmitniekā, un nevienu brīdi nenožēloju šo izvēli – eksāmeni nokārtoti ar pirmo! Milzīgs paldies instruktoram par pacietību un noderīgajiem padomiem!

Linda

Liels paldies Aivaram! Nevienu brīdi apmācību gaitā neradās situācija, kad eju uz braukšanām ar piespiešanos. Viņš pacietīgi vairākas reizes bija gatavs izskaidrot situācijas uz ceļa. Tāpat arī motivēja un uzmundrināja arī tad, kad tika pieļautas kļūdiņas.

Linda

Liels paldies Aivaram! Nevienu brīdi apmācību gaitā neradās situācija, kad eju uz braukšanu ar piespiešanos. Viņš pacietīgi bija gatavas vairākas reizes izskaidrot situācijas uz ceļa. Tāpat arī motivēja un uzmundrināja, kad neveicās tik labi. 🙂

Rondijs

Viena lieta ir vadīt automašīnu, cita – iederēties Rīgas intensīvajā satiksmē un spēt paredzēt priekšā notiekošo un sagatavoties tam. 😉 Aivars man labi parādīja, kā rīkoties sarežģītākajos Rīgas krustojumos, parādīja dažādus braukšanas apstākļus un to sekas. Ļoti labi bija tas, ka apskatījām kā teorija darbojas praktiski (piemēram, cik tuvu jāapstājas pirms priekšā stāvošās mašīnas). Bet visvairāk man prieks, ka ieguvu pārliecinātību un spēju pārtapt no mācībnieka par pilntiesīgu autovadītāju (Braukšanu nokārtoju ar pirmo reizi!) Paldies par to! 🙂

Aivars

Labs instruktors, ja kaut ko nesapratu izstástija velreiz un velreiz lidz kamer pieleca, iesaku visiem.

Aleksandra

Aivars iemācīja ne tikai to, kā tehniski braukt ar auto, bet arī to kā patstāvīgi pieņemt lēmumus uz ceļa. Vienmēr izskaidroja situācijas un analizēja “vājās puses”, lai tās pilnveidotu un uzlabotu. Atbalstīja, mudināja un uzmundrināja visu apmācības perioda laiku, lai sasniegtu uzstādīto mērķi – kļūt par pilnvērtīgu autovadītāju. Aivar, liels Tev paldies! 🙂 Tiekamies ielās! 🙂