Aivars Atkauķis

Lai rezervētu auto vadīšanas nodarbības mūsu filiālēs lūdzu zvaniet:

Rīgā Jelgavā Liepājā Bauskā Ventspilī
67220800 25378642 27017555 25378642 28258727

 

Mācību procesa norises kartība autoskolā Credo Autoprieks.

 1. Uzsākot mācību procesu autoskolā, kursants aizpilda noslodzes kartiņu, norādot vēlamo braukšanas laiku (periodu).
   
 2. Kad kursants ir apguvis nepieciešamo teorētisko zināšanu apjomu (vidēji 4 – 5 teorētiskā mācību kursa nodarbības), mūsu klientu apkalpošanas nodaļa sazinās ar Jums, lai izstrādātu pirmo 5 braukšanas nodarbību grafiku. Braukšanas apmācība mums ir sadalīta moduļos, kas ļauj izvērtēt kursanta sasniegumus katrā mācību posmā.
   
 3. Ņemot vērā kursanta vēlmes (automašīnas tipu, cenu, laiku), kursantam tiek piemeklēts braukšanas apmācības instruktors un nosūtīti dati par nodarbību norises kārtību un braukšanas apmācības instruktora kontaktinformācija. Gadījumā, ja kursantam ir velme mainīt instruktoru, viņš var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un veikt nepieciešamās korekcijas braukšanas instruktora izvēlē.
   
 4. Lai nodrošinātu kvalitātes kontroli, autoskola izmanto braukšanas apmācības kodus (unikālais numurs), kuru klients uzrāda instruktoram nodarbības dienā. Braukšanas apmācības kods ir garantijas talons, kas garantēs Jums, ka Jūsu nodarbība tiks reģistrēta CSDD sistēmā. Autoskola rūpīgi kontrolē katru izmantoto kodu, balstoties uz CSDD sistēmā reģistrētiem datiem.
   
 5. Braukšanas apmācības kodu izsniegšana klientam notiek pēc mācību moduļa (5 praktiskās mācību braukšanas nodarbības) apmaksas, izmantojot Credo Autoprieks mācību platformu.
   
 6. Kursants ir tiesīgs pieteikties autoskolas braukšanas eksāmenam, noslēdzot 10 praktiskās mācību braukšanas nodarbības (datiem jābūt reģistrētajiem CSDD sistēmā). Autoskolas eksāmenu, izmantojot CSDD izvirzītas prasības, pieņem mūsu autoskolas instruktori, izmantojot automašīnas, kas arī būs izmantotas eksāmenu laikā. Eksāmena ilgums un norises kārtība ir identiska CSDD noslēguma eksāmenam. Kursantam ir tiesības veikt noslēguma eksāmena ierakstu.

Kad autoskolas praktiskais eksāmens ir nokārtots, izglītojamā dati ir nodoti CSDD reģistram un tiek izsniegta atļauja kārtot valstī noteikto braukšanas eksāmenu.

CredoAutoprieks Instruktors - AIVARS ATKAUĶIS

BMW220 (mehānika)

Kategorijas B kategorija
Ātrumkārba Mehāniskā pārnesumkārba
Valodas LV
Darba laiks P. O. T. C. PK. 7:30 - 20:00
Cena 46.00 €
Vieta Dzirnavu iela 127, DUS Neste

Komentāri

Pievienot komentāru

Anna

Izcils Instruktors! Baja divās nodarbības ar viņu un varu teikt, ka viņš ir nosvērts, ļoti skaidri skaidro kļūdas, ka arī nodarbības laikā bija patīkami parunāt, jo cilvēkam ir ļoti laba humora izjūta. Eksāmens arī bija nokārtots pie Aivara ar jauno KIA ceed mašīnu. Ļoti iesaku instruktoru, ja tiešām gribās nokārtot eksāmenus un iemācīties pareizi un skaisti braukt.

Madara Brasliņa

Izcils pasniedzējs, nosvērts, saglabā vēsu prātu pie kļūdām un pasniedz nodarbības ar humoru! Tiešām ļoti iesaku!

Maksims

Ļoti labs instruktors. Iesaku! Māk iemācīt braukt drosmīgi un nebaidīties no lielas satiksmes. Ļoti labi izprot nervozus cilvēkus )) Iedzina kā ar naglu visas iemaņas. Csdd nokārtoju ar pirmo reizi. Paldies viņam par saprašanu.

Maris

Izscils instruktors, kārtoju eksāmenu ar jauno KIA mašīnu, nevienu reizi nenoslāpa, bet bija vienmēr tuvu, ja nav ientrenēta kāja ar sajūgu tad iespējams būs murgs. Šī mašina man ļoti pērstedza ka uzņemj ļoti lielu atrūmu pat ar pirmo 1 ātrumi.Eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi (Nekad nebiju braucis ar KIA pirmstam )

Linards

Izcils pasniedzējs! Nosvērts, nezaudē savaldību arī pie stulbām kļūdām, arī ar labu humora izjūtu. Deva ļoti profesionālus un noderīgus padomus un atbalstu tiesību iegūšanā.

Eleonora

pie Aivara kārtoju atkārtoto skolas eksāmenu - un nokārtoju!

Alberts

Labs instruktors, skaidri deva braukšanas norādes, kārtoju eksāmenu ar jauno KIA, nevienu reizi nenoslāpa, braukšana noritēja mierīgi, eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi (Ar šo KIA iepriekš nebiju braucis.)

Krista

Autoskolas eksāmenu kārtoju pie Aivara ar jauno Kia Ceed (manuāli), ko iepircis arī CSDD. Lai gan šim auto ir benzīna dzinējs un pirms tam biju braukusi tikai ar dīzeļa dzinēja automašīnām, eksāmenu nokārtoju bez problēmām. Ļoti noderēja Aivara ieteikums pirms eksāmena sākšanas - laižot vaļā sajūgu, lai sāktu kustību, uzreiz dot gāzi, citādi auto noslāps. Pie pāris pirmajiem krustojumiem mašīna noraustījās, taču ne reizi nenoslāpa. Pat ja nekad nav braukts ar benzīna dzinēja auto, nav vērts lieki uztraukties un baidīties, pirmo reizi iekāpjot tādā automašīnā. Ja māk dejot pa pedāļiem, problēmu nebūs ne ar vienu mašīnu. Vēlu veiksmi!

Loreta

Labaku instruktoru par Aivaru neatradisiet tas ir zelts! Labi visu izskaidrot, pamaca un izvili un skaidri norada kur braukt. Ja nebutu Aivaru atradusi laikam tik ātri tiesības nedabutu kabata. Vislabākais nenožēlosi!!

Rihards

Pie Aivara man bija pēdējās 8 nodarbības pirms eksāmena (kopā bija 20). Katras nodarbības beigās Aivars analizēja manas kļūdas un deva draudzīgus padomus, kā labot šo un to. Pāris reizes sanāca tā, ka nodarbība nevarēja notikt, bet Aivars vienmēr laicīgi par to brīdināja un uzreiz piedāvāja tuvāko iespējamo nodarbības laiku. Ar šo instruktoru man katra braukšana beidzās labā noskaņojumā, neskatotites uz nodarbības laikā pieļauto kļūdu skaitu, iespējams, tā bija, jo Aivars ļoti atgādijnāja ar savu raksturu manu fāteri. Jau ieteicu Aivaru saviem draugiem/klasesbiedriem un iesaku arī Jums!

Renets

Īsi un konkrēti - ļoti labs instruktors, maksimāli iesaku!

Inga

Ogh..Aivars ir savā vietā. Biju pie cita instruktora, bet tad pārnācu pie Aivara, jo nevarēju nolikt CSDD eksāmenu. Pie Aivara paņēmu divas braukšanas un CSDD tika nokārtots! Tas ir neticami, jo man šķiet ka Aivaram ir sava pieeja, vins tik mierīgi un skaidri visu paskaidro, man pat nebija stresa! Iesaku visiem šo instruktoru, ja vēlaties bez problēmām nolikt CSDD. Instruktors savā vietā, paldies Tev!

Reinis

Kad es sāku mācīties pie Aivara, biju jau mācījies pie diviem citiem instruktoriem. Ar Aivaru tikai dažu nodarbību laikā ieguvu braukšanas prasmes, kuras ar iepriekšējiem likās neiespējami saprast. Aivars savās nodarbībās prot radīt jauku atmosfēru, kurā ikviens var justies pārliecināts un viegli apgūt visu, kas nepieciešams pareizai braukšanai. Paldies par jūsu skolu Aivar.

Undīne

No paša sākuma Aivars radīja patīkamu atmosfēru, kas palīdzēja man justies mierīgi un pārliecināti pie stūres. Viņa pacietība un spēja skaidri un saprotami paskaidrot braukšanas principus mani iedrošināja un palīdzēja man attīstīt pašpārliecību uz ceļa. Neatkarīgi no tā, cik daudz jautājumu es viņam uzdevu, Aivars vienmēr atbildēja ar smaidu un izskaidrojošu atbildi. Viens no lielajiem plusiem ir viņa fantastiskā mašīna, kura ir ne tikai moderna, bet braucot ar to, jutos pārliecināti un ērti. Turklāt Aivaram ir lieliska humora izjūta, viņa jokos un anekdotēs vienmēr bija kaut kas uzmundrinoš, kas radīja smieklu pilnu atmosfēru. Aivars ne tikai man palīdzēja iegūt braukšanas prasmes, bet arī veicināja manu pašpārliecību uz ceļa. Es droši varu ieteikt Aivaru kā izcilu braukšanas instruktoru visiem, kas vēlas gūt ne tikai labas braukšanas iemaņas, bet arī baudīt procesu. Liels paldies, Aivaram, par brīnišķīgajām braukšanas mācībām!

Amanda

Ja gribi iemācīties pa īstam braukt izvēlies šo instruktoru! Superīga mašīna un superīgs ‚foršs instruktors! Uz ceļa lika justies droši un pārliecināti. Kad sāku braukt ar Aivaru progress uzreiz bija manāms! Liels paldies par katru uzmundrinošo braukšanas nodarbību un par zināšanām ,kuras atcerēšos uz visu mūžu! IESAKU!

Amanda

Ja gribi iemācīties pa īstam braukt izvēlies šo instruktoru! Superīga mašīna un superīgs ,foršs instruktors! Uz ceļa lika justies droši un pārliecināti. Kad sāku braukt ar Aivaru progress uzreiz bija manāms! Liels paldies par katru uzmundrinošo braukšanas nodarbību un par zināšanām ,kuras atcerēšos uz visu mūžu! IESAKU!

Laima

Vēlos izcelt šo instruktoru, jo ar savu mācīšanas tehniku, attieksmi un sarunāšanās veidu ir licis man justies labi braukšanās pie viņa, kas, manuprāt, ir ļoti svarīgi. Vienmēr nāks pretim un atbildēs uz visu neskaidro, kā arī pateiks godīgi, kas nav un bez tā nemaz nevar iemācīties braukt. Iesaku!!!

Jānis Krūmiņš

Jau mēnesis, kopš braucu patstāvīgi! Paldies tev, Aivar par profesionālo apmācību! Uz katru nodarbību gāju ar prieku! CSDD braukšanas eksāmenu noliku ar pirmo reizi. Noteikti iesaku šo instruktoru, lai satiksme uz mūsu ceļiem būtu droša, draudzīga un likumīga!

Marianna

Sākot no nullītes, pie tiesībām tiku salīdzinoši īsā laika periodā, par ko varu pateikties instruktoram. Uz un no braukšanām gāju ar smaidu, jo instruktors ir ar labu humora izjūtu, kas padara priecīgu mācīšanās laiku. Ļoti pretīmnākošs, paskaidro visu- kas un kā. Neiesaku braukt pa bedrēm, jo tomēr brauksi ar BMW))

Jana

Lielisks instruktors,iesaku!

Elīna Daņiļenko

Vēlos pateikt lielu paldies Aivaram par superīgām un noderīgām nodarbībām! Aivars iemācīja ne tikai braukt, bet braukt ar patiku. Eksāmēns ar 1. reizi garantēts! Kā arī nevar nepieminēt foršo autiņu ;)

Katrina

Aizgāju pie instruktora bez nekādām zināšanām. Instruktors iemācija visu no 0, un nevienā brīdī negribēju mainīt instruktoru, jo uzticējos Aivaram. Katrā nodarbībā bija mierīgs un ja bija kļūdas, tad izbraucām velreiz. Ļoti sakarīgs un superīgs instruktors! Paldies!

Patrīcija

Tiešām ļoti labs instruktors, ļoti mierīgs, nosvērts un kas nav mazāk būtiski ar ļoti labu humora izjūtu. Katra braukšanas nodarbība pagāja mierīgi bez stresa un vienmēr bija prieks nākt uz katru braukšanas nodarbību. Katrā braukšanas nodarbībā tika doti vērtīgi padomi, kas noderēs turpmāk piedaloties ceļa satiksmē. Pateicoties tieši Aivaram, viņa padomiem, CSDD noliku ar pirmo reizi. Noteikti visiem iesaku šo instruktoru, nenožēlosiet!

Haralds

Ļoti labs instruktors, pacietīgs un pretīmnākošs, no nodarbībām gāju prom ar smaidu, vēl kas ļoti svarīgs ir tas, ka brauksiet ar labu auto. Paldies instruktoram Aivaram

Aleksis

Ļoti labs instruktors, un kas nav mazsvarīgi – ar foršu auto, kuru noteikti iemīlēsit mācību procesa gaitā. Aivars ir mierīgs un nekad nezaudē savaldību, vienlaikus vienmēr saglabājot kontroli pār situāciju un modrību. Tas ļauj kursantam justies droši un nekļūt nervozam izaicinošās situācijās. Aivars ir instruktors ar BMW, un tas arī izsaka viņa būtību – savus kursantus māca būt neatkarīgiem, domāt pašiem, nebaidīties uzņemt ātrumu, piemēroties satiksmei un kļūt par tiešām dinamiskiem braucējiem. Saistībā ar cilvēcīgajām īpašībām, jānorāda, ka Aivaram ir laba humora izjūta, un viņš ir erudīts, dzīves pieredzes bagāts cilvēks, ar kuru nekad nebūs garlaicīgi.

Elizabete

Paldies instruktoram par apmācību! Noteikti iesaku doties pie Aivara, jo viņš ne tikai iemāca, kā pareizi braukt ar automašīnu, bet arī liek justies droši uz ceļa. Ja kaut kas nebija saprotams, tad bez problēmām visu skaidri paskaidroja. Ar Aivaru bija viegli sarunāties, deva labus padomus un prata saglabāt mieru pat ja tika pieļauta kāda kļūda. Eksāmeniem jutos labi sagatavota, nebija pārlieku lielas bailes, viss pateicoties Aivaram!

Daila

Lielisks instruktors! Ļoti pacietīgs, pat ja tiek pieļautas visdumjākās kļūdas. Laba humora izjūta. Iemācīja ne tikai braukt pēc noteikumiem, bet arī droši justies pie stūres un pārliecinoši braukt satiksmē. Deva daudz vērtīgu padomu braukšanai, kurus noteikti atcerēšos gadiem. Beigās CSDD eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Tiešām superīgs instruktors, iesaku!

Zane

Paldies Aivaram par manu braukšanas apmācību! Šobrīd varu godīgi teikt, ka viņš noteikti iedrošināja mani braukt satiksmē droši nevis raustoties un kavējot citus. Arī humors bija tieši manā gaumē, kas ļoti palīdz mācoties braukt. Draugiem iesaku Aivaru kā instruktoru, jo nav sliktu vārdu, ko teikt...

Anna

Aivars ir izcils instruktors! Sākotnēji mana braukšanas pieredze nebija veiksmīga un bija ļoti bail braukt, taču Aivars palīdzēja pārvarēt šīs bailes! Instruktors ir mierīgs nosvērts, atrada individuālu pieeju, kas ļāva man atslābt un pierast pie satiksmes, lai varētu braukt pārliecinoši. Instruktors tiešām ir profesionāls, savas jomas eksperts, deva vērtīgus padomus, kas ļāva man iegūt tiesības un justies pārliecinoši uz ceļa! Laba humora izjūta! Iesaku visiem!

Kristaps

Ļoti labs instruktors iesaku visiem ...

Elīza

Nenožēloju, ka Aivaru izvēlējos par savu instruktoru! Braukšanas nodarbības vienmēr bija vērtīgas, viss tika parādīts, izskaidrots bez lieka stresa. Tiešām ĻOTI pacietīgs, zinošs, pat pirmajās reizēs braucot pa Rīgu jutos droši uz ceļa. Neskatoties uz to, ka man bija tāda tendece, kādam bieži izbraukt priekšā, Aivars uz to reaģēja mierīgi un blakus neraustījās. CSDD nokārtoju ar pirmo reizi. Paldies, Aivaram!

Sandra

Ļoti labs instruktors, iesaku ikvienam! Sāku ar mazām zināšanām un pirmā reize satiksmē bija biedējoša un pat bija bail iedomāties izbraukt, bet Aivars mani iedrošināja un atbalstīja. Pirmajās braukšanās spēju skatīties tikai uz ātruma zīmēm un pirms krustojumiem vienmēr nopriecājos, ja bija sarkanais, jo to bija vieglāk izbraukt nekā kustībā nogriezties. Tagad uz šo ir smieklīgi atskatīties. Galvenais uzticēties un nebaidīties no kļūdām, jo kļūdas būs un tās pieļauj visi, to tev arī vienmēr atgādinās Aivars. Bija motivējoši un vienmēr interesanti braukt, katru braukšanu braucām jaunās krustojumos un izaicinājumos, tā es nokārtoju tiesības 27.braukšanās. Un tagad tiesības ir rokā. Tiešām prieks, ka izvēlējos Aivaru kā savu instruktoru, jo viņš iemāca, paskaidro, motivē un ar viņu ir ļoti viegli sarunāties. Paldies!

Anete

Viens no labākajiem instruktoriem, ko zinu! Visu iemācīja no nulles. Ja ir kādas kļūdas, visu mierīgi izskaidro. Liels paldies Aivaram!

Kristīne

Ja meklē pašu labāko instruktoru, tad nemeklē vairs tālāk - Aivars ir īstais instruktors. Pacietība, iecietība, humors, cilvēcība un kvalitāte! Vienmēr pretimnākošs un atbildēs uz visiem jautājumiem, mierīgs un nosvērts. Braukšanas nodarbības tiek pavadītas vieglā gaisotnē, skaidrotas kļūdas tā, ka nejūties par to slikti. Katru nodarbību iegūtas jaunas zināšanas un tiek stiprināta braukšanas prasme. Aivars māca braukt ne tikai CSDD eksāmenam, bet arī reālām dzīves situācijām, kas ir ļoti svarīgi. Iesaku pamēģināt kaut vienu nodarbību pie Aivara, būs tā vērts!

Linda

Ar Aivaru ceļi krustojās pateicoties draugu ieteikumam, un nemazām nenožēloju . Viss kā Man stāsija, Instruktors ar lielo burtu . Neskatoties uz to ka nesmu īpaši apķērīgs cilvēciņš arī mani spēja iemācīt droši pārvietoties pa Rīgas ielām . Spēja izskaidrot jebkuru situāciju kur radās kādi jautājumi kā arī ieteica lietas kas noderētu dzīvē kā pareizāk rīkoties atsevišķās situācijas . Neskatoties uz savu profesionālismu atrod pieeju jebkuram cilvēkam un spēj iemācīt noticēt saviem spēkiem un nepadoties grūtos brīžos . Katru braukšanu tiešām kautko iemācījos un attieksme arī vienmēr pozitīva. Bez nekādām kliegšanām pat ja ir jaatkārto vairākas reizes. Varu teikt tikai to pāšu ko teica man . Aivars spēs iemācīt braukt un nekad nenožēlosi ka ceļi krustosies tieši ar viņu . ZELTA Instruktors .

Ieva

Braukšanas iemaņas pie Aivara apguvu no nulles. Sākot ar tehniskajiem pamatiem un beidzot ar autovadītāja domāšanas stilu, Aivars izstāstīja un parādīja kā kas būtu darāms un kam būtu jāpievēršs uzmanība, lai gan mašīnai labāk, gan vadītājam un pašažieriem patīkamās brauciens. Gandrīz pie katras situācijas instruktors varēja pastāstīt piemēru no dzīves un pat reizēm parādīt arī kādu video materiālu, kas ļauj labāk izprast situāciju. Aivars ir ļoti nosvērts, pacietīgs instruktors, komunikācijā ir gan sava humora deva, gan pelnīta kritika, taču, kas, mauprāt, ir svaīgi daudziem jaunajiem šoferiem apgūstot braukšanas prasmes, instruktors nepaceļ balsi un nekļūst tramīgs. Šīs īpašības man noteikti palīdzēja saglabāt vēsu prātu sasprintās situācijās, kad kļūdījos vai nebiju pārliecināta par savām spējām. Paldies, Aivar, par pacietību, uzmundinājumu un padomiem apmācību laikā! Tagad pēc neilga laika pastāvīgi braucot satiksmē, varu droši teikt, ka iegūtās iemaņas un zināšans ļauj man pārliecināti vadīt automobili un justies droši uz ceļa. Ja meklējat superīgu instruktoru, iesaku Aivaru!

Sintija

Aivars bija mans pirmais instruktors un nenožēloju ne cik, viņš bija tas kas man lika justies droši uz ceļiem. Pirmajā nodarbība bija tik liels uztraukums, ka domāju, ka nebraukšu, jo man nekas nesanāca, bieži slāpu vai nemācēju pareizajā ātrumā ielikt vai nu sajaucu ātrumus. Aivars bija tas, kurš man pateica, ka jau esmu iesākusi, tad jāpabeidz, ja domāsi, ka vari, tad arī sanāks! Tad turpināju braukt ar viņu un sapratu, ka viņš būs man piemērots, bija humors, radīja savstarpējo mieru, kas uz ceļiem vajadzīgs, kā arī patīk parunāt. Ja esi atvērts un patīk runāt, kā arī tiesības kabatā vēlies, iesaku Aivaru!

Alise

Biju ilgās "perfektā" instruktora meklēšanas gaitās, pirmais instruktors mani sabiedēja un likās, ka nekad vairs nekārtošu tiesības un nemēģināšu braukt ar auto...līdz es satiku Aivaru...Aivars nekad nav pacēlis balsi, nekad nav sadusmojies ( pat kad sanāca noslāpināt foršo bembi), nekad nav bijuši nekādi pārmetumi. Viennozīmīgi iesaku Aivaru, kā pasaulē labāko instruktoru, vienmēr visu izskaidros, kamēr nepieleks, uzzīmēs pat (ja vajadzēs). Vienmēr ir bijis pretimnākošs. Patiesībā, žēl, ka nokārtoju CSDD eksāmenu, jo pietrūks humoristiskie jociņi braukšanu laikā. Ja neesi pārliecināts, par savu izvēli, es tiešām apsolu, ka braukšanas ar Aivaru sagādās tikai prieku!

Paula

Ja esi neziņā, kādu instruktoru izvēlēties, lai apgūtu braukšana iemaņas, noteikti ieteiktu izvēlēties Aivaru! Pie Aivara sāku mācīties ar minimālām iemaņām. Viņš bija pacietīgs, mierīgs un ļoti pretīmnākošs, kā arī vienmēr varēja sirsnīgi parunāt un pajokot par jebkuru tēmu. Iemācīja un pastāstija visu - kā uzvesties uz ceļa un kā labāk rīkoties katrā situācijā. Gan skolas, gan CSDD braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi un tas viss pateicoties Aivaram!

Reinis Hugo Kalniņš

Kad sāku braukt ar Aivaru, progress uzreiz bija manāms. Aivars visu mierīgi un skaidri paskaidro un iemāca. Pie Aivara mācoties, tiku perfekti sagatavots CSDD eksāmenam, un noliku to ar pirmo mēģinājumu. Bez šaubām iesaku mācīties braukt ar Aivaru - nenožēlosi.

Santa

Aivar, liels paldies par tiesībām! Paldies arī par pacietību, lielo atsaucību nodarbību laiku plānošanā un ieguldījumu manās zināšanās! Pie Aivara nokļuvu pavisam nejauši, bet esmu neizsakāmi pateicīga un priecīga par to, ka mūsu ceļi krustojās! Pacietīgs, pozitīvs, saprotošs un atsaucīgs instruktors, kas saprotamā veidā izskaidro visu, kas nepieciešams ceļā uz tiesībām. Mācības ritēja tā, lai es ne tikai nokārtotu eksāmenu un justos labi mācību braukšanu laikā, bet arī, lai vēlāk uz ceļa, es būtu labs šoferis. Arī mācību automašīnu varu minēt kā bonusu. Ja priekšā ir izvēle ar kādu instruktoru mācīties braukt, no sirds iesaku Aivaru!

Evija

Aivars ir pasniedzējs ar lielo burtu! Izskaidro katru kļūdu, arī 101 reizi,ja nepieciešams. Nosvērts, mierīgs! Māk atrast pieeju katram savam kursantam! Esmu laimīga,ka tieši Aivars bija mans instruktors! Iesaku visiem! CSDD eksāmens nolikts ar pirmo reizi un bez kļūdām! Paldies Aivar!

Anna

Ļoti superīgs, mierīgs,nosvērts un ļoti zinošs instruktors. Iemācīs ne tikai to, kā veiksmīgi nokārtot eksāmenu, bet arī sniegs atmiņā paliekošus padomus turpmākām gaitām ceļu satiksmē. Aivar, liels Tev paldies.

Marks

Pieredzējis instruktors ar dinamisku mašīnu, kurš iemācīs braukt jebkuram. Paldies par tiesībām Aivar!

Linda

Ļoti labs instruktors! Visu kārtīgi izskaidro, ir pacietīgs. Nekad nav dusmojies vai uzvedies neiecietīgi pret kļūdām. Iesaku!

Eva M

Pieredzējis, nosvērts, pacietīgs un vienmēr ļoti labi izskaidroja katru jautājumu, lai ir pilnīgi skaidrs un es spētu atbilstoši reaģēt arī nestandarta situācijās uz ceļa. Daudz piemēru un stāstu tika doti no dzīves pieredzes, ne tikai no grāmatas. Jutos pārliecināta uz ceļa un biju ļoti labi sagatavota braukšanas eksāmenam. Noliku ar pirmo reizi Rīgā - paldies, Aivar! Super instruktors, tiešām iesaku! Ļoti pozitīvs mācīšanās process, un uz ceļa jūtos ļoti droši. :)

Vlada

Noteiktu iesaku šo instruktoru! Nosvērts un pozitīvs. Drošības sajūta, ka vari uzdot pilnīgi visus jautājumus, jo Aivaram ir svarīgi, lai cilvēks saprastu. Tieši tādu instruktoru savulaik arī vēlējos. Motivē, nevelk laiku, iedrošina un palīdz pārvarēt satraukumu. Ir pretimnākošs, pievērš uzmanību detaļām. Pastāsta gan piemērus no dzīves, gan arī izskaidro teoriju. Liels paldies!

Rūta

Uzsāku braukšanas nodarbības ar nelielām priekšzināšanām. Kopā izbraukājām katru āķīgāko krustojumu to izrunājot un izbraukājot no visām pusēm. Aivars ir komunikabls un pretīmnākošs, ticēja manām spējām pirms es pati sāku noticēt sev. Viņš nemēğinās bez iemesla ilgāk turēt kursantus un palaidīs uz eksāmenu tad kad cilvēks tiešām būs gatavs. 15 nodarbības un CSDD eksāmens nokārtots ar pirmo reizi. Milzīgs paldies Aivaram! Brīnišķīga autoskolas pieredze :)

Katrina

Vislabākais instruktors kāds vien var būt, vienmēr ļoti nosvērts, skaidri visu izskaidro, nekad netika pacelta balss, super instruktors un super cilvēks. Esmu priecīga, ka atradu tieši šo instruktoru

Kristaps

Ļoti labs un pieredzējis instruktors. Mierīgs, zinošs, ja esi uztraucies, tad nomierinās parunājot par dzīvi. Pieļaujot kādu kļūdu, paskaidro kartīgi tā, ka nakamo reizi tu noteikti atcerēsies to. Perdonigi, atnācu nepārliecināts par sevi, bet Aivars mani iedrošināja. Liels paldies Aivaram par visu ko iemācīja. Csdd eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi.

Daniela

Superīgs instruktors! Iemācija ne vien braukt, bet kas ir galvenais - justies uz ceļa drošai un pārliecinātai. Visvairāk man patika, mācoties braukt, kad tiek pieļautas kļūdas, uz tevi neviens nekliedz un nerausta stūri, tiek skaidri un saprotami izskaidrots kas un kā tieši bija jādara, lai tas neatkārtotos. Ja sāc mācīties braukt, it īpaši no nulles, silti iesaku, ieliks lieliskus pamatus un iemācīs ne tikai nokārtot CSDD eksāmenu, bet gan reāli braukt! :)

Pētersone

Uz nodarbībām vienmēr gāju ar lielu prieku. Instruktors ļoti pretimnākošs un profesionāls, ar labu humora izjūtu. Mierīgi izskaidroja dažādas situācijas uz ceļa. Iemācīja braukt dinamiski, iekļauties intensīvā satiksmē, parādīja kā izbraukt sarežģītākos krustojumus. Ļoti labi sagatavoja ne tikai eksāmenam, bet arī ikdienas braukšanai. Pateicoties Aivaram, eksāmens nokārtots un tiesības kabatā :)

Laura K

Ar Aivaru sāku braukt no pilnīgas nulles, pirms tam nekad iepriekš nebiju sēdējusi pie automašīnas stūres, līdz ar to no sākuma bija neliels satraukums par to kā ies, cik ātri spēšu visu uztvert, bet tam nebija pamata. Viss nepieciešamais tika iemācīts pozitīvā un motivējošā atmosfērā, ar katru nākamo braukšanas nodarbību varēju just aizvien lielāku un lielāku progresu, un galamērķis tika sasniegts - CSDD braukšanas eksāmens tika nokārtots ar pirmo reizi. Liels paldies!

Roberts

Hands down labākais instruktors, ko dzīva dvēsele varētu izvēlēties. No sākuma nezināju, ko sagaidīt, bet jau pēc pirmās nodarbības pazuda priekšstats, ka autoskolu instruktori ir īgni un dusmīgi. Ja kāds ir vēl tik pat stresains kā es, tad šis (prātā) jaunietis ir ideālais variants, ko izvēlēties, jo ir saprotošs, enerģiju paceļošs un var redzēt, ka šo darbu dara ar sirdi. Kļūdas izskaidro tā, ka pēc tam nepaliek trauma cilvēka psihē. Kā pievienotā vērtība tam, ka iemācīs braukt, nāk līdzi psihologa cienīgas dzīves gudrības, tā kā uz to var sktīties kā vēl lielāku ieguvumu. Paldies!

Laura

Vislabākais instruktors! Tie, kuri meklē pozitīvas nodarbības pēc garas dienas noteikti būs priecīgi tiekties uz mērķi kopā ar Aivaru, jo viņam nevienā nodarbībā nebūs “skābs ģīmis”! Prot sasmīdināt un komunicēt ar dažādiem cilvēkiem, objektīvi novērtē Tavas spējas, nevelk laiku, bet rada Tevī pašpārliecinātību braucot un iedrošina braukt satiksmē tāpat kā citi braucēji, lai arī esi visus kaitinošais mācībnieks. Noliku CSDD eksāmenu ar pirmo reizi!

Rēzija

Ļoti priecājos, ka izvēlējos Aivaru, jo labi iemācīja vadīt mašīnu, iekļauties satiksmē, iedrošināja, visu mierīgi izstāstīja, parādīja, pamācīja bez lieka stresa. Mierīgs un nosvērts cilvēks, kādam ir jābūt esot instruktoram. Gāju tikai ar prieku uz nodarbībām. Arī mašīna ērta un patīkami braukt. Ļoti novērtēju ieguldīto darbu un pacietību. Liels paldies! Viennozīmīgi iesaku visiem, visu iemācīs bez atrunām! :))

Elīna

Paldies Aivar par kopīgi sasniegto mērķi un tiesības ir veiksmīgi kabatā!!! Ļoti jauks, saprotošs, prata izskaidrot dažādas situācijas uz ceļa – savaldīgs ( nekliedz, stūri nerausta), ja man arī kas nesanāca ar pirmo reizi. Uz katru braukšanu nācu ar prieku, nevis pienākumu,un kā gan savādāk ar tādu mašīnu ir braukt tīrā bauda. Ir bijusi pieredze ar vairākiem instruktoriem un mašīnām pirms tam, un prieks , ka Aivars ir no tiem cilvēkiem, kas laiku nevelk garumā un pēc katras braukšanas jūti progresu un esi tuvāk savam Lielajam mērķim!!! ..nevis salīdzinot ar bēdīgo pieredzi ar ko biju saskārusies līdz šim!

Mārtiņš

Vissuperīgākais instruktors, saprotošs, zinošs, ar humora izjūtu! Katru reizi, kad gāju uz braukšanu, gāju ar prieku, jo zināju, ka iemācīšos daudz ko jaunu un būs viegli mācīties! Izskaidro problēmsituācijas un kā tām izvairīties. Visiem novēlu tik superīgu instruktoru! Tiekas ielās!

Jurģis

Viss labkais instruktor Rīgā , ļoti mierīgs un saprotošs , prieks bija bija braukt ar viņu , nevienu mirkli nebija stress , , istruktāža bija super , iesaku

Monika

Ideāls instruktors. Visu paskaidro tik ilgi, cik vajag lai saprastu. Vienmēr bija mierīgs un saprotošs. Pateicoties viņam uz ceļa jūtos droši. Noteikti iesaku! 😊

Alise

Ar Aivaru nobraucu no pirmās nodarbības līdz pēdējai..Viņš man iemācīja visu,kas nepieciešams braukšanas pamatam un turpmāk braukšanai:) Pozitīvs un jauks cilvēks. Paldies vinam par apmācību un jaukajām nodarbībām. Noteikti iesaku citiem. Lai veicas!

Kaspars

Sākot ar īstās dzīves piemēriem, līdz profesionāliem un noderīgiem skaidrojumiem – Aivars pavisam noteikti ir fantastisks instruktors. Profesionāli, efektīvi, saprotoši un draudzīgā gaisotnē iemācīja vadīt automašīnu un iejusties satiksmē tā, ka bez problēmām un pārliecināti ar pirmo reizi varēju nokārtot eksāmenu. Bez šaubām labākais instruktors gan no manas pieredzes, gan citu stāstiem.

Emīlija

Superīgakais instruktors Latvijā, ja ne pat visā pasaulē! Ideāla pieeja pie mācību procesa- ar humoru, bez stresa, saprototoši, bez agresivitātes vai dusmām. Iesaku ikvienam! 😎

Emīlija

Noteikti labākais instruktors Latvijā vai pat, ja ne visā pasaulē! Man patika Aivara pieeja pie mācību procesa- ar humoru, bez stresa, agresivitātes un kliegšanas. Katra mācību stunda pagāja kā viena minūte. Noteikti iesaku ikvienam!

Kristers

Jau no pirmās braukšanas nodarbības atradām kopīgu valodu, viņš netikai iemāca nokārtot CSDD eksāmenu, bet vēl svarīgāk kā iederēties ceļu satiksmē. Velreiz Paldies!

Diāna

Liels paldies Aivaram par zināšanām, kuras ieguvu nodarbībās! Uz pirmo nodarbību devos bez priekšzināšanām un ļoti priecājos, ka izvēlējos Aivaru. Katru reizi gāju uz braukšanām ar labu sajūtu, jo zināju, ka laiks tiks pavadīts ļoti lietderīgi. Aivars lieliski prot izskaidrot problēmsituācijas un izcelt lietas, pie kurām ir jāpiestrādā. Aivars māca ne tikai to, kā nokārtot braukšanas eksāmenu, bet kā reāli iekļauties satiksmē, spēt paredzēt problēmsituācijas un kā tās novērst. Ļoti pozitīvs un saprotošs instruktors, kurš spēj katram kursantam atrast savu pieeju. Vēlreiz paldies, Aivar! 😊

Kristaps

Ārkārtīgi feins instruktors – iemācija braukt , izprast auto kustību un dalību satiksmē , ļoti laba un efektīva pieeja mācību braukšanai, kā arī apkārtējiem apstākļiem mācoties. Iesaku , nenožēlosiet !

Martins

Ļoti labs instruktors, varēja just, ka ir motivēts uz audzēkņa izaugsmi. Katram pieiet individuāli, un katrā nodarbībā iemācījos kaut ko svarīgu. Pavadīju tikai 10 nodarbības līdz noliku tiesības. Paldies Aivaram! 🙂

Baiba

Liels paldies Aivaram par to, ka tik īsā laika posmā iemācīja man vadīt auto. Biju bez iepriekšējas pieredzes, un tā kā pati neesmu no Rīgas, bija bail par to, vai spēšu iekļauties intensīvajā satiksmē. Šis instruktors iedrošināja, sniedza padomus par dažādām situācijām uz ceļa. Uz nodarbībām gāju ar prieku, jo zināju, ka sagaida vērtīga nodarbība, kurā apgūšu jaunas nianses auto vadìšanā. Tiklīdz Aivars redzēja, ka esmu gatava eksāmenam, uzreiz arī deva savu akceptu un iedrošināja, lai mēğinu to kārtot. Eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi, par ko arī ir milzīgs prieks. Aivars ir profesionālis savā jomā, kā arī vienkārši sirsnīgs cilvēks, ar kuru var papļāpāt. Paldies un tiekamies ielās! 🙂

Katrīna

Lai arī tiesības kabatā ir jau gadu, joprojām atceros Aivaru un braukšanas nodarbības ar smaidu. Viņš spēj ne tikai sagatavot eksāmenam, bet arī reālajai dzīvei un satiksmei. Pateicoties Aivaram uz ielas jūtos droši un pārliecināti. Viņš spēja izskaidrot jebkuru situāciju, atbildēt uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar satiksmi. Nekad nepacēla balsi, pat ja izdarīju kaut ko nepareizi. Braukšanas nodarbībās sapratu, ka galvenais nav nobraukt tās obligātās braukšanas un dabūt plastikāta kartiņu, bet gan tiešām iemācīties braukt un justies droši uz ceļa. Paldies tev par visu, tiekamies.

Jēkabs

Tiešām pieredzējis instruktors. Atradām kopīgu valodu jau no pirmās tikšanās reizes. Vienmēr devos uz braukšanas nodarbībām ar prieku, jo tās bija ārkārtīgi interesantas un pamācošas, proti, izbraucām visus sarežģītākos un grūti pārvaramos Rīgas nostūrus. Figūrlaukumā bijām tik daudz reizes, līdz iemācījos visas figūras izbraukt. Ja bija kādas nesaprašanās vai jautājumi, tie tika atbildēti. Gatavojoties eksāmenam, instruktors pat padalījās ar mācību materiāliem, lai sagatavotos tam labāk. Brīžos, kad iebraucu kādā nepatīkamā bedrē vai noslāpu krustojuma vidū, vai vienkārši veicu kādu bīstamu, nepārdomātu manevru, instruktors nekad nepacēla balsi, bet, saglabājot mieru, skaidroja, ko veicu nepareizi un kā no konkrētās situācijas varēju izvairīties. Lai gan man nav bijusi pieredze ar nevienu citu instruktoru, varu tiešām liecināt, ka Aivars bija tik labs skolotājs, cik vien varēju vēlēties!

Zane

Instruktors, kurš ne tikai iemāca vadīt automašīnu, bet arī reāli braukt un iederēties satiksmē. Ļoti cilvēcīgs, pacietīgs, saprotošs, draudzīgs un ar ļoooti lielu spēju motivēt. Aivars noteikti ir sava aroda profesionālis 🙂 Braukšanas laikā attieksme ļoti pozitīva, gaisotne pilnīgi brīva un nesaspringta. Nekad netika pacelta balss, visi jautājumi tika skaidroti tik sīki, kamēr tiešām tika saprasts. Atsaucīgs pret manām vēlmēm – ja bija kāda vieta, par kuru nejutos droša, noteikti to izbraucām vēl pāris reizes, kamēr viss tapa skaidrs. Braukšanas kursus nevajadzīgi nepagarina, bet gan mudina doties kārtot eksāmenu. Man prieks, ka, izvēloties instruktoru, trāpīju desmitniekā, un nevienu brīdi nenožēloju šo izvēli – eksāmeni nokārtoti ar pirmo! Milzīgs paldies instruktoram par pacietību un noderīgajiem padomiem!

Linda

Liels paldies Aivaram! Nevienu brīdi apmācību gaitā neradās situācija, kad eju uz braukšanām ar piespiešanos. Viņš pacietīgi vairākas reizes bija gatavs izskaidrot situācijas uz ceļa. Tāpat arī motivēja un uzmundrināja arī tad, kad tika pieļautas kļūdiņas.

Linda

Liels paldies Aivaram! Nevienu brīdi apmācību gaitā neradās situācija, kad eju uz braukšanu ar piespiešanos. Viņš pacietīgi bija gatavas vairākas reizes izskaidrot situācijas uz ceļa. Tāpat arī motivēja un uzmundrināja, kad neveicās tik labi. 🙂

Rondijs

Viena lieta ir vadīt automašīnu, cita – iederēties Rīgas intensīvajā satiksmē un spēt paredzēt priekšā notiekošo un sagatavoties tam. 😉 Aivars man labi parādīja, kā rīkoties sarežģītākajos Rīgas krustojumos, parādīja dažādus braukšanas apstākļus un to sekas. Ļoti labi bija tas, ka apskatījām kā teorija darbojas praktiski (piemēram, cik tuvu jāapstājas pirms priekšā stāvošās mašīnas). Bet visvairāk man prieks, ka ieguvu pārliecinātību un spēju pārtapt no mācībnieka par pilntiesīgu autovadītāju (Braukšanu nokārtoju ar pirmo reizi!) Paldies par to! 🙂

Aivars

Labs instruktors, ja kaut ko nesapratu izstástija velreiz un velreiz lidz kamer pieleca, iesaku visiem.

Aleksandra

Aivars iemācīja ne tikai to, kā tehniski braukt ar auto, bet arī to kā patstāvīgi pieņemt lēmumus uz ceļa. Vienmēr izskaidroja situācijas un analizēja “vājās puses”, lai tās pilnveidotu un uzlabotu. Atbalstīja, mudināja un uzmundrināja visu apmācības perioda laiku, lai sasniegtu uzstādīto mērķi – kļūt par pilnvērtīgu autovadītāju. Aivar, liels Tev paldies! 🙂 Tiekamies ielās! 🙂